Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

20 lipca 2010 r.
14:33
Edytuj ten wpis

Kto napadł na punkt kasowy w Kocku? Policja szuka tego świadka (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 17 A A

Ten mężczyzna może pomóc w ustaleniu, kto napadł na punkt kasowy w Kocku. Wszedł do pomieszczenia tuż przed rabunkiem. Policja opublikowała pokazujący go zapis z monitoringu. Zobacz wideo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
28 września ub. roku, około godziny 15.20 do punku kasowego przy ul. Hanki Sawickiej w Kocku weszło dwóch mężczyzn.

- Przedmiotem przypominającym broń zastraszyli personel i zrabowali pieniądze – mówi Renata Laszczka- Rusek, z KWP w Lublinie. - Potem wybiegli i odjechali motocyklem typu ścigacz. Byli ubrani na ciemno, na głowach mieli kaski.

Policjantom do dzisiaj nie udało się ustalić kim byli bandyci. Ważne dla śledztwa szczegóły mógł zapamiętać mężczyzna, który był w punkcie kasowym tuż przed napadem. Pokazuje go zapis monitoringu. Prokuratura zgodziła się na opublikowanie jego wizerunku.

- Zwracamy się apelem o kontakt z policją do wszystkich osób, które były świadkami tego napadu bądź mają informację i mogą przyczynić się do ustalenia napastników – mówi Laszczka-Rusek. – Poszukujemy także mężczyzny, który w dniu napadu załatwiał sprawy w punkcie kasowym.

Informacje można przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57A pokój 132, tel. 81-8526213 lub tel. 997.

Zapis z monitoringu:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zachwyt / 26 lipca 2010 o 18:02
[size="4"][font="Arial Black"]Jednak nagrania z napadu nadal nie pokazali !!! Czyżby zostało skasowane, bo króliczki są rozpoznawalne?
[/font][/size]
Avatar
adrian / 22 lipca 2010 o 10:46
ja nie wiem, czy w tym kraju już w każdym mieście na każdym posterunku poracują kompletne imbecyle i idioci? No jak trzeba być nienormalnym żeby publikować zdjęcie zwykłęgo chłopaka i narażać go teraz na niebezpieczeństwo ze strony bandziorów? Nie można przecież było ich mord pokazać prawda?

I oczywiście jak chłopak dostanie lanie to z czyich pieniędzy będzie odszkodowanie? z podatnika...
Avatar
mario / 22 lipca 2010 o 04:42
proponuje jeszcze pokazac twarz prokuratora i policjantow zajmujacych sie ta sprawa. albo publicznie, sensownie wyjasnia dlaczego pokazano twarz jedynego swiadka albo powinno sie ich wywalic z roboty na zbity pysk.
Avatar
michał / 21 lipca 2010 o 20:56
Ten co się dziwi że policja i prokuratura wystawia ewentualnych świadków, i sugeruje głupote tych szacownych instytucji, sam jest głupkiem; bo jest to tylko rutynowa procedura, jedna z wielu, które mają uniemożliwić wykrycie sprawców przestępstwa. Tak jest, tylko głupek może myśleć, że napad rabunkowy jest zarezerwowany dla tzw. marginesu społecznego.
Avatar
ted / 21 lipca 2010 o 18:33
a tabloidy od lat publikujące personalia i zdjęcia z nagradzania takich ludzi to normalna "wystawka"
Avatar
LeeFu / 21 lipca 2010 o 17:24
Policja i urzednicy z tego biura to idioci... Jesli nawet cos pamietal to gowno to pomoze. Jesli zas nie zapamietal a dorwa bandytow to ten swiadek bedzie celem zemsty..Gratuluje deb***om pomyslow.I wlasnie dlatego nie warto byc praworzadnym obywatelem..Lepiej to wszystko olewac bo nie dosc ze cie spaluja to jeszcze naraza na niebezpieczenstwa i nie pomoga gdy bedzie sie cos dzialo..Dekle przetotalne ;p
Avatar
Sebastian / 21 lipca 2010 o 16:30
Gość ma wszelkie prawo zaskarżyć z powództwa cywilnego decyzję prokuratury gdyż został w bezpośredni sposób zagrożony przez ujawnienie jego zdjęć publicznie. Zapewne najpierw trafią do niego ci złodzieje i "poproszą" grzecznie o zanik pamięci. Policja w wielu przypadkach niestety to bezmózgi i kretyni.
Avatar
Stefan / 21 lipca 2010 o 07:46
Policja szuka świadka a nie przestępców? Później podadzą jego adres. Policji się nie dziwię ale prokurator? Prosze o podanie nazwiska tego prokuratora. I adres.
Avatar
raf / 20 lipca 2010 o 23:41
Przecież tylko idiot.. nie jest wstanie odnaleźć tego gościa - przecież zostawił jakieś swoje rachunki!!!!!
Avatar
qen / 20 lipca 2010 o 23:13
co za osły pracuja w tej prokuraturze.....pokazac twarz potencjalnego swiadka, po to zeby bandyci go złapali i postarali sie o to, zeby nic nie powiedział....co za głupota....przez takich bezmózgowców miec przechlapane
Avatar
zachwyt / 26 lipca 2010 o 18:02
[size="4"][font="Arial Black"]Jednak nagrania z napadu nadal nie pokazali !!! Czyżby zostało skasowane, bo króliczki są rozpoznawalne?
[/font][/size]
Avatar
adrian / 22 lipca 2010 o 10:46
ja nie wiem, czy w tym kraju już w każdym mieście na każdym posterunku poracują kompletne imbecyle i idioci? No jak trzeba być nienormalnym żeby publikować zdjęcie zwykłęgo chłopaka i narażać go teraz na niebezpieczeństwo ze strony bandziorów? Nie można przecież było ich mord pokazać prawda?

I oczywiście jak chłopak dostanie lanie to z czyich pieniędzy będzie odszkodowanie? z podatnika...
Avatar
mario / 22 lipca 2010 o 04:42
proponuje jeszcze pokazac twarz prokuratora i policjantow zajmujacych sie ta sprawa. albo publicznie, sensownie wyjasnia dlaczego pokazano twarz jedynego swiadka albo powinno sie ich wywalic z roboty na zbity pysk.
Avatar
michał / 21 lipca 2010 o 20:56
Ten co się dziwi że policja i prokuratura wystawia ewentualnych świadków, i sugeruje głupote tych szacownych instytucji, sam jest głupkiem; bo jest to tylko rutynowa procedura, jedna z wielu, które mają uniemożliwić wykrycie sprawców przestępstwa. Tak jest, tylko głupek może myśleć, że napad rabunkowy jest zarezerwowany dla tzw. marginesu społecznego.
Avatar
ted / 21 lipca 2010 o 18:33
a tabloidy od lat publikujące personalia i zdjęcia z nagradzania takich ludzi to normalna "wystawka"
Avatar
LeeFu / 21 lipca 2010 o 17:24
Policja i urzednicy z tego biura to idioci... Jesli nawet cos pamietal to gowno to pomoze. Jesli zas nie zapamietal a dorwa bandytow to ten swiadek bedzie celem zemsty..Gratuluje deb***om pomyslow.I wlasnie dlatego nie warto byc praworzadnym obywatelem..Lepiej to wszystko olewac bo nie dosc ze cie spaluja to jeszcze naraza na niebezpieczenstwa i nie pomoga gdy bedzie sie cos dzialo..Dekle przetotalne ;p
Avatar
Sebastian / 21 lipca 2010 o 16:30
Gość ma wszelkie prawo zaskarżyć z powództwa cywilnego decyzję prokuratury gdyż został w bezpośredni sposób zagrożony przez ujawnienie jego zdjęć publicznie. Zapewne najpierw trafią do niego ci złodzieje i "poproszą" grzecznie o zanik pamięci. Policja w wielu przypadkach niestety to bezmózgi i kretyni.
Avatar
Stefan / 21 lipca 2010 o 07:46
Policja szuka świadka a nie przestępców? Później podadzą jego adres. Policji się nie dziwię ale prokurator? Prosze o podanie nazwiska tego prokuratora. I adres.
Avatar
raf / 20 lipca 2010 o 23:41
Przecież tylko idiot.. nie jest wstanie odnaleźć tego gościa - przecież zostawił jakieś swoje rachunki!!!!!
Avatar
qen / 20 lipca 2010 o 23:13
co za osły pracuja w tej prokuraturze.....pokazac twarz potencjalnego swiadka, po to zeby bandyci go złapali i postarali sie o to, zeby nic nie powiedział....co za głupota....przez takich bezmózgowców miec przechlapane
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 237 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!