Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

4 stycznia 2016 r.
8:00

Lubartów: Policyjny wideorejestrator wrócił na drogi

Autor: Zdjęcie autora pp
0 13 A A
Policyjne "sreberko"  Fot. archiwum
Policyjne "sreberko" Fot. archiwum

Ponad rok czekali policjanci na wideorejestrator, żeby móc łapać piratów oplem vectrą, otrzymanym w spadku z puławskiej komendy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Poprzedni wideorejestrator (kilkumiesięczną skodę super), rozbili w 22 sierpnia 2014 roku. Do wypadku doszło na obwodnicy Kocka. Spowodowała go kobieta, która zajechała drogę policyjnej skodzie, zmuszając mundurowych do wjechania w przydrożny rów.

– Otrzymaliśmy używanego opla vectrę z komendy w Puławach. Auto już pracuje na drogach naszego powiatu – mówi Grzegorz Paśnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Warto wiedzieć, że vectra ma jasny lakier i jeździ na puławskich numerach. Podobno na ten kamuflaż nabrało się już wielu kierowców zbyt szybko jeżdżących po obwodnicy Lubartowa czy Kocka.

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 stycznia 2016 o 06:32

Nie "skoda super", tylko Skoda Superb.Czy ten rozbity Superb nie miał ubezpieczenia AC? Lub czy nie można było pokryć kosztów naprawy lub zakupu nowego pojazdu z ubezpieczenia OC sprawcy? A może z jakiegoś powodu wypłata odszkodowania się nie należała?


Nikt nie odpowie?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 18:26

 ty mundry milicji już nie ma 25lat a mogła by być to byś już pała dostał za takie gadanie,  policjant prawie każdy jest ubezpieczony prywatnie więc kasa na wyklepanie będzie luzik, niedługo Cie złapią skoro tak chcesz

Widać jaki ty jesteś "mundry" ! Chyba inaczej !!! Ktoś napisał Milicja a nie Policja, dlaczego ? Proste Baranie : żeby nie mieć kłopotów !!! Za obrazę Policji możesz beknąć przed prokuratorem, za obrazę Milicji nie bo ich już nie ma ! A i tak ludzie czensto i gęsto określają to coś co teraz jest Milicją, zwłaszcza kiedy widzą jak oni działają i co robią w świetle "prawa" !!! Nara Mundry Baranie !

Widać jaki ty jesteś "mundry" ! Chyba inaczej !!! Ktoś napisał Milicja a nie Policja, dlaczego ? Proste Baranie : żeby nie mieć kłopotów !!! Za obrazę Policji możesz beknąć przed prokuratorem, za obrazę Milicji nie bo ich już nie ma ! A i tak ludzie czensto i gęsto określają to coś co teraz jest Milicją, zwłaszcza kiedy widzą jak oni działają i co robią w świetle "prawa" !!! Nara Mundry Baranie !

rozwiń
Avatar
Janek / 4 stycznia 2016 o 12:37

 ty mundry milicji już nie ma 25lat a mogła by być to byś już pała dostał za takie gadanie,  policjant prawie każdy jest ubezpieczony prywatnie więc kasa na wyklepanie będzie luzik, niedługo Cie złapią skoro tak chcesz

Ty także nie mędrkój. Milicji to może nie będzie za kolejnych 25 lat i to wielkie "może". Jak odejdzie ze służby i nie będzie miało realnego wpływu na jej działania pokolenie po pokoleniu milicjantów. 

Ty także nie mędrkój. Milicji to może nie będzie za kolejnych 25 lat i to wielkie "może". Jak odejdzie ze służby i nie będzie miało realnego wpływu na jej działania pokolenie po pokoleniu milicjantów. 

rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 11:37

Redaktorku kiedy napiszesz że Milicja z Tomaszowa Lubelskiego rozbiła 22 grudnia 2015r. Opla Insignia  z wideorejestratorem ??? Cisza, nikt nie winny, podatnik zapłaci za  nowy ???

 ty mundry milicji już nie ma 25lat a mogła by być to byś już pała dostał za takie gadanie,  policjant prawie każdy jest ubezpieczony prywatnie więc kasa na wyklepanie będzie luzik, niedługo Cie złapią skoro tak chcesz

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 11:06

Redaktorku kiedy napiszesz że Milicja z Tomaszowa Lubelskiego rozbiła 22 grudnia 2015r. Opla Insignia  z wideorejestratorem ??? Cisza, nikt nie winny, podatnik zapłaci za  nowy ???

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 10:59
Stawiam 10 dolców - że "super auto" nie dojeździ do 1 lutego 2016r
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 10:15
ponoć w stsie przyjmują zakłady czy pojeździ do końca tygodnia czy przez miesiąc...
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 10:06
To chyba żadna tajemnica że opelek ma teraz takie tablice LPU 28471
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 09:30
Znając poziom wyszkolenia milicjantów z Lubartowa to zaraz i Vectra pójdzie na żyletki. Poprzednią Vectre rozbili, nową Skodę też to łatwo wywróżyć co będzie teraz.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 09:14
Zycze glinowm powodzenia....
Avatar
Gość / 5 stycznia 2016 o 06:32

Nie "skoda super", tylko Skoda Superb.Czy ten rozbity Superb nie miał ubezpieczenia AC? Lub czy nie można było pokryć kosztów naprawy lub zakupu nowego pojazdu z ubezpieczenia OC sprawcy? A może z jakiegoś powodu wypłata odszkodowania się nie należała?


Nikt nie odpowie?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 18:26

 ty mundry milicji już nie ma 25lat a mogła by być to byś już pała dostał za takie gadanie,  policjant prawie każdy jest ubezpieczony prywatnie więc kasa na wyklepanie będzie luzik, niedługo Cie złapią skoro tak chcesz

Widać jaki ty jesteś "mundry" ! Chyba inaczej !!! Ktoś napisał Milicja a nie Policja, dlaczego ? Proste Baranie : żeby nie mieć kłopotów !!! Za obrazę Policji możesz beknąć przed prokuratorem, za obrazę Milicji nie bo ich już nie ma ! A i tak ludzie czensto i gęsto określają to coś co teraz jest Milicją, zwłaszcza kiedy widzą jak oni działają i co robią w świetle "prawa" !!! Nara Mundry Baranie !

Widać jaki ty jesteś "mundry" ! Chyba inaczej !!! Ktoś napisał Milicja a nie Policja, dlaczego ? Proste Baranie : żeby nie mieć kłopotów !!! Za obrazę Policji możesz beknąć przed prokuratorem, za obrazę Milicji nie bo ich już nie ma ! A i tak ludzie czensto i gęsto określają to coś co teraz jest Milicją, zwłaszcza kiedy widzą jak oni działają i co robią w świetle "prawa" !!! Nara Mundry Baranie !

rozwiń
Avatar
Janek / 4 stycznia 2016 o 12:37

 ty mundry milicji już nie ma 25lat a mogła by być to byś już pała dostał za takie gadanie,  policjant prawie każdy jest ubezpieczony prywatnie więc kasa na wyklepanie będzie luzik, niedługo Cie złapią skoro tak chcesz

Ty także nie mędrkój. Milicji to może nie będzie za kolejnych 25 lat i to wielkie "może". Jak odejdzie ze służby i nie będzie miało realnego wpływu na jej działania pokolenie po pokoleniu milicjantów. 

Ty także nie mędrkój. Milicji to może nie będzie za kolejnych 25 lat i to wielkie "może". Jak odejdzie ze służby i nie będzie miało realnego wpływu na jej działania pokolenie po pokoleniu milicjantów. 

rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 11:37

Redaktorku kiedy napiszesz że Milicja z Tomaszowa Lubelskiego rozbiła 22 grudnia 2015r. Opla Insignia  z wideorejestratorem ??? Cisza, nikt nie winny, podatnik zapłaci za  nowy ???

 ty mundry milicji już nie ma 25lat a mogła by być to byś już pała dostał za takie gadanie,  policjant prawie każdy jest ubezpieczony prywatnie więc kasa na wyklepanie będzie luzik, niedługo Cie złapią skoro tak chcesz

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 11:06

Redaktorku kiedy napiszesz że Milicja z Tomaszowa Lubelskiego rozbiła 22 grudnia 2015r. Opla Insignia  z wideorejestratorem ??? Cisza, nikt nie winny, podatnik zapłaci za  nowy ???

Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 10:59
Stawiam 10 dolców - że "super auto" nie dojeździ do 1 lutego 2016r
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 10:15
ponoć w stsie przyjmują zakłady czy pojeździ do końca tygodnia czy przez miesiąc...
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 10:06
To chyba żadna tajemnica że opelek ma teraz takie tablice LPU 28471
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 09:30
Znając poziom wyszkolenia milicjantów z Lubartowa to zaraz i Vectra pójdzie na żyletki. Poprzednią Vectre rozbili, nową Skodę też to łatwo wywróżyć co będzie teraz.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2016 o 09:14
Zycze glinowm powodzenia....
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 1 1

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 26 15

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 12

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!