Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

13 kwietnia 2011 r.
9:52
Edytuj ten wpis

Meszno: Znaleźli zwłoki zaginionej 91-latki

Autor: Zdjęcie autora er
0 7 A A
Policjanci zauważyli ciało zaginionej kobiety na podmokłym terenie (Archiwum)
Policjanci zauważyli ciało zaginionej kobiety na podmokłym terenie (Archiwum)

Dzisiaj rano znaleziono zwłoki 91-letniej mieszkanki Meszna, w gminie Michów. Kobieta zaginęła przed dwoma dniami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Staruszka mieszkała samotnie. Wczoraj jej rodzina zorientowała się, że nie ma jej w domu. Najpierw szukała ja na własną rękę. Po południu zawiadomiła policję. Kobiety prawdopodobnie nie było w domu już od poniedziałku.

Dzisiaj rano do poszukiwań włączył się śmigłowiec z Komendy Głównej Policji. Około godziny ósmej załoga śmigłowca zauważyła ciało kobiety na podmokłym terenie, około kilometra od Meszna. Staruszka nie miała widocznych obrażeń ciała.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GRABAŻ / 23 kwietnia 2011 o 10:13
ZNIECZULICA SPOŁECZNA , BRAK WSPÓŁCZUCIA WOBEC STARSZYCH BIEDNYCH LUDZI . STARUSZKA MIAŁA SĄSIADÓW , RODZINĘ . CZŁOWIEK NA TYM SZALONYM ŚWIECIE POZOSTAJE SAM BEŻ ŻADNEJ POMOCY . POJAWIAJĄ SIĘ TYLKO WTEDY GDY TRZEBA ZABRAĆ PIENIĄDZE ZA SKÓRKĘ LUB PODZIELIĆ MAJĄTEK PO ZMARŁEJ OSOBIE. WSTYD JESZCZE RAZ WSTYD I HAŃBA DLA MIESZKAŃCÓW...
Avatar
VAREA / 14 kwietnia 2011 o 12:55
gdzie nie wejsc to jakas szarpanina slowna... eh jak przekupy.
Avatar
ozesz w mordke / 13 kwietnia 2011 o 13:12
[quote name='gubi' timestamp='1302689776' post='464062']
To nie nędzna prowokacja, tylko ten fakt miał miejsce
[/quote]


nie pij tyle. moj komentarz byl komentarzem do innego [b]komentarza[/b] a nie opisanego faktu.
Avatar
gubi / 13 kwietnia 2011 o 12:16
[quote name='ozesz w mordke' timestamp='1302687878' post='463962']
nedzna prowokacja, idz cos zjedz, wypij kawe, pomysl...
[/quote]
To nie nędzna prowokacja, tylko ten fakt miał miejsce
Avatar
ozesz w mordke / 13 kwietnia 2011 o 11:44
[quote name='Leon' timestamp='1302687657' post='463957']
Biedaczka? Dożyć 91 lat to nie byle jakie osiągnięcie!
I co to za problem że trup gdzieś tam leży przez kilka dni? Jeszcze by tego brakowało żeby ktoś wprowadził obowiązkowe codzienne kontrole wszystkich ludzi w podeszłym wieku żeby sprawdzać czy już umarli
[/quote]


nedzna prowokacja, idz cos zjedz, wypij kawe, pomysl...
Avatar
Leon / 13 kwietnia 2011 o 11:40
[quote name='Rodak' timestamp='1302683669' post='463921']
Biedaczka na piechotę wybrała się do Pana Boga. Świeć Panie nad jej duszą.
Pieseczkom szuka się spokojnej starości w Holandii a tu człowiek niezauważony w samotności umiera i leży przez kilka dni na bagnach.Tak to bywa kiedy z człowieka staliśmy się "zasobem ludzkim" a nieprzydatne zasoby najczęściej podlegają ...co tu dużo mówić, utylizacji
[/quote]
Biedaczka? Dożyć 91 lat to nie byle jakie osiągnięcie!
I co to za problem że trup gdzieś tam leży przez kilka dni? Jeszcze by tego brakowało żeby ktoś wprowadził obowiązkowe codzienne kontrole wszystkich ludzi w podeszłym wieku żeby sprawdzać czy już umarli
[quote name='Rodak' timestamp='1302683669' post='463921']
Biedaczka na piechotę wybrała się do Pana Boga. Świeć Panie nad jej duszą.
Pieseczkom szuka się spokojnej starości w Holandii a tu człowiek niezauważony w samotności umiera i leży przez kilka dni na bagnach.Tak to bywa kiedy z człowieka staliśmy się "zasobem ludzkim" a nieprzydatne zasoby najczęściej podlegają ...co tu dużo mówić, utylizacji
[/quote]
Biedaczka? Dożyć 91 lat to nie byle jakie osiągnięcie!
I co to za pr... rozwiń
Avatar
Rodak / 13 kwietnia 2011 o 10:34
Biedaczka na piechotę wybrała się do Pana Boga. Świeć Panie nad jej duszą.
Pieseczkom szuka się spokojnej starości w Holandii a tu człowiek niezauważony w samotności umiera i leży przez kilka dni na bagnach.Tak to bywa kiedy z człowieka staliśmy się "zasobem ludzkim" a nieprzydatne zasoby najczęściej podlegają ...co tu dużo mówić, utylizacji
Avatar
GRABAŻ / 23 kwietnia 2011 o 10:13
ZNIECZULICA SPOŁECZNA , BRAK WSPÓŁCZUCIA WOBEC STARSZYCH BIEDNYCH LUDZI . STARUSZKA MIAŁA SĄSIADÓW , RODZINĘ . CZŁOWIEK NA TYM SZALONYM ŚWIECIE POZOSTAJE SAM BEŻ ŻADNEJ POMOCY . POJAWIAJĄ SIĘ TYLKO WTEDY GDY TRZEBA ZABRAĆ PIENIĄDZE ZA SKÓRKĘ LUB PODZIELIĆ MAJĄTEK PO ZMARŁEJ OSOBIE. WSTYD JESZCZE RAZ WSTYD I HAŃBA DLA MIESZKAŃCÓW...
Avatar
VAREA / 14 kwietnia 2011 o 12:55
gdzie nie wejsc to jakas szarpanina slowna... eh jak przekupy.
Avatar
ozesz w mordke / 13 kwietnia 2011 o 13:12
[quote name='gubi' timestamp='1302689776' post='464062']
To nie nędzna prowokacja, tylko ten fakt miał miejsce
[/quote]


nie pij tyle. moj komentarz byl komentarzem do innego [b]komentarza[/b] a nie opisanego faktu.
Avatar
gubi / 13 kwietnia 2011 o 12:16
[quote name='ozesz w mordke' timestamp='1302687878' post='463962']
nedzna prowokacja, idz cos zjedz, wypij kawe, pomysl...
[/quote]
To nie nędzna prowokacja, tylko ten fakt miał miejsce
Avatar
ozesz w mordke / 13 kwietnia 2011 o 11:44
[quote name='Leon' timestamp='1302687657' post='463957']
Biedaczka? Dożyć 91 lat to nie byle jakie osiągnięcie!
I co to za problem że trup gdzieś tam leży przez kilka dni? Jeszcze by tego brakowało żeby ktoś wprowadził obowiązkowe codzienne kontrole wszystkich ludzi w podeszłym wieku żeby sprawdzać czy już umarli
[/quote]


nedzna prowokacja, idz cos zjedz, wypij kawe, pomysl...
Avatar
Leon / 13 kwietnia 2011 o 11:40
[quote name='Rodak' timestamp='1302683669' post='463921']
Biedaczka na piechotę wybrała się do Pana Boga. Świeć Panie nad jej duszą.
Pieseczkom szuka się spokojnej starości w Holandii a tu człowiek niezauważony w samotności umiera i leży przez kilka dni na bagnach.Tak to bywa kiedy z człowieka staliśmy się "zasobem ludzkim" a nieprzydatne zasoby najczęściej podlegają ...co tu dużo mówić, utylizacji
[/quote]
Biedaczka? Dożyć 91 lat to nie byle jakie osiągnięcie!
I co to za problem że trup gdzieś tam leży przez kilka dni? Jeszcze by tego brakowało żeby ktoś wprowadził obowiązkowe codzienne kontrole wszystkich ludzi w podeszłym wieku żeby sprawdzać czy już umarli
[quote name='Rodak' timestamp='1302683669' post='463921']
Biedaczka na piechotę wybrała się do Pana Boga. Świeć Panie nad jej duszą.
Pieseczkom szuka się spokojnej starości w Holandii a tu człowiek niezauważony w samotności umiera i leży przez kilka dni na bagnach.Tak to bywa kiedy z człowieka staliśmy się "zasobem ludzkim" a nieprzydatne zasoby najczęściej podlegają ...co tu dużo mówić, utylizacji
[/quote]
Biedaczka? Dożyć 91 lat to nie byle jakie osiągnięcie!
I co to za pr... rozwiń
Avatar
Rodak / 13 kwietnia 2011 o 10:34
Biedaczka na piechotę wybrała się do Pana Boga. Świeć Panie nad jej duszą.
Pieseczkom szuka się spokojnej starości w Holandii a tu człowiek niezauważony w samotności umiera i leży przez kilka dni na bagnach.Tak to bywa kiedy z człowieka staliśmy się "zasobem ludzkim" a nieprzydatne zasoby najczęściej podlegają ...co tu dużo mówić, utylizacji
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 1 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 4

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 15 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 221 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!