Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

22 listopada 2009 r.
22:14
Edytuj ten wpis

Nasutów: VW śmiertelnie potrącił pieszego

Autor: Zdjęcie autora am
0 21 A A

W Nasutowie (gm. Niemce) 30 -letni kierowca osobowego volkswagena potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pieszy to mężczyzna w wieku około 40-50 lat. Policja jeszcze nie ustaliła jego personaliów.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tomi / 7 grudnia 2009 o 17:50
TYM POWINIEN SIĘ ZAJĄĆ PROKURATOR
Avatar
anka / 5 grudnia 2009 o 22:11
JAK NIE CHCESZ SIĘ WYPOWIADAĆ NA FORUM TO WIESZ DO KOGO SIĘ ZGŁOSIĆ ŻEBY SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ I TY DOBRZE WIESZ KTO TO JEST ANKA JAK NIE TO NAPEWNO SIĘ DOWIESZ OBIECUJE
Avatar
anka / 5 grudnia 2009 o 20:56
to zgłoś się na komende to ktoś cię wysłucha i nie kłam że ktoś ci zabonił spie.......ś z miejsća tego wypadku jesteś s..ką i tyle
Avatar
NIUNIA / 5 grudnia 2009 o 15:39
DZIĘKUJE TYLKO TYM KTÓŻY NIE POZWALALI MI ZEZNAWAĆ. DOBŻE WAM WYCHODZI WRABIANIE MNIE. NIEZŁY PLAN.
Avatar
NIUNIA / 5 grudnia 2009 o 15:32
NIE MAM NIC WIĘCEJ DO POWIEDZENIA.
Avatar
NIUNIA / 5 grudnia 2009 o 15:26
anka napisał:
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak twój micio weżmie wine na siebie a ty dalej się bój masz czego pozdrawiam anka

I JA NIE JESTEM WINNA. JA GO NIE ZABILAM I NIE WMAWIAJ MI GŁUPOT. PO PROSTU NIE STAWIŁAM SIĘ JAKO ŚWIADEK. NIKT MI NA TO NIE POZWOLIŁ. I NIE DAM SIĘ WROBIĆ. O NIE CO TO TO NIE. OKI ZROBILAM BLĄD ALE TAK NIE BĘDZIE.

I JA NIE JESTEM WINNA. JA GO NIE ZABILAM I NIE WMAWIAJ MI GŁUPOT. PO PROSTU NIE STAWIŁAM SIĘ JAKO ŚWIADEK. NIKT MI NA TO NIE POZWOLIŁ. I NIE DAM SIĘ WROBIĆ. O NIE CO TO TO NIE. OKI ZROBILAM BLĄD ALE TAK NIE BĘDZIE. rozwiń
Avatar
niunia / 5 grudnia 2009 o 15:20
kto to jest anka? nie chce się wypowiadaćna forum.
Avatar
anka / 4 grudnia 2009 o 22:55
MICIU NIEMASZ JUŻ NIC DO POWIEDZENIA W TEJ SPRAWIE TAKA BYŁAŚ ROZGADANA A TERAZ CO
Avatar
anka / 4 grudnia 2009 o 16:21
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak twój micio weżmie wine na siebie a ty dalej się bój masz czego pozdrawiam anka
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak... rozwiń
Avatar
~KAMA~ / 3 grudnia 2009 o 00:39
DZIEWCZYNO JESTEŚ ZBYT PEWNA SWOJEJ WERSJI TO ŻE BYŁA MGŁA TO BYŁA A MOŻE TAK BYLIŚCIE ZAPATRZENI W SIEBIE ŻE NIE ZAUWARZYLIŚCIE SIEDZĄCEGO NA ULICY MŁODEGO CHŁOPAKA KTÓRY NIESTETY ZGINĄ TERAZ BOISZ SIE PRZYZNAĆ DO WINY A TWÓJ CHLOPAK WEŻMIE WINĘ NA SIEBIE A TY WYJDZIESZ Z TEGO NA CZYSTO ALE NIE Z CZYSTZM SUMIENIEM BO WKOŃCU KTOŚ ZGINĄ A TY SIĘ UKRYWASZ A TWÓJ CHŁOPAK SPĘDZI CZĘŚĆ SWOJEGO ŻYCIA NIESTETY W WIĘZIENIU
Avatar
tomi / 7 grudnia 2009 o 17:50
TYM POWINIEN SIĘ ZAJĄĆ PROKURATOR
Avatar
anka / 5 grudnia 2009 o 22:11
JAK NIE CHCESZ SIĘ WYPOWIADAĆ NA FORUM TO WIESZ DO KOGO SIĘ ZGŁOSIĆ ŻEBY SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ I TY DOBRZE WIESZ KTO TO JEST ANKA JAK NIE TO NAPEWNO SIĘ DOWIESZ OBIECUJE
Avatar
anka / 5 grudnia 2009 o 20:56
to zgłoś się na komende to ktoś cię wysłucha i nie kłam że ktoś ci zabonił spie.......ś z miejsća tego wypadku jesteś s..ką i tyle
Avatar
NIUNIA / 5 grudnia 2009 o 15:39
DZIĘKUJE TYLKO TYM KTÓŻY NIE POZWALALI MI ZEZNAWAĆ. DOBŻE WAM WYCHODZI WRABIANIE MNIE. NIEZŁY PLAN.
Avatar
NIUNIA / 5 grudnia 2009 o 15:32
NIE MAM NIC WIĘCEJ DO POWIEDZENIA.
Avatar
NIUNIA / 5 grudnia 2009 o 15:26
anka napisał:
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak twój micio weżmie wine na siebie a ty dalej się bój masz czego pozdrawiam anka

I JA NIE JESTEM WINNA. JA GO NIE ZABILAM I NIE WMAWIAJ MI GŁUPOT. PO PROSTU NIE STAWIŁAM SIĘ JAKO ŚWIADEK. NIKT MI NA TO NIE POZWOLIŁ. I NIE DAM SIĘ WROBIĆ. O NIE CO TO TO NIE. OKI ZROBILAM BLĄD ALE TAK NIE BĘDZIE.

I JA NIE JESTEM WINNA. JA GO NIE ZABILAM I NIE WMAWIAJ MI GŁUPOT. PO PROSTU NIE STAWIŁAM SIĘ JAKO ŚWIADEK. NIKT MI NA TO NIE POZWOLIŁ. I NIE DAM SIĘ WROBIĆ. O NIE CO TO TO NIE. OKI ZROBILAM BLĄD ALE TAK NIE BĘDZIE. rozwiń
Avatar
niunia / 5 grudnia 2009 o 15:20
kto to jest anka? nie chce się wypowiadaćna forum.
Avatar
anka / 4 grudnia 2009 o 22:55
MICIU NIEMASZ JUŻ NIC DO POWIEDZENIA W TEJ SPRAWIE TAKA BYŁAŚ ROZGADANA A TERAZ CO
Avatar
anka / 4 grudnia 2009 o 16:21
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak twój micio weżmie wine na siebie a ty dalej się bój masz czego pozdrawiam anka
witaj Miciu wszyscy wiemy że to ty uciekłaś z miejsca wypadku tylko nie wiem dlaczego teraz się boisz i masz czego myślisz ze wyjdziesz z tego czysto to się mylisz ja ci to moge obiecać że nie.Jego za to skarzą a ty się ukrywasz i niewierze że to on kierował musiałaś to być ty żadnej mgły nie było nie kłam musieliście naprawde być zapatrzeni w siebie że nie widzieliście siedzącego człowieka i on uderzył go bokiem a nie środkiem więc teraz ty masz co przemyśleć a nie on a ciebie sumienie będzie gryzło do końca życia bo tam zginą młody chłopak... rozwiń
Avatar
~KAMA~ / 3 grudnia 2009 o 00:39
DZIEWCZYNO JESTEŚ ZBYT PEWNA SWOJEJ WERSJI TO ŻE BYŁA MGŁA TO BYŁA A MOŻE TAK BYLIŚCIE ZAPATRZENI W SIEBIE ŻE NIE ZAUWARZYLIŚCIE SIEDZĄCEGO NA ULICY MŁODEGO CHŁOPAKA KTÓRY NIESTETY ZGINĄ TERAZ BOISZ SIE PRZYZNAĆ DO WINY A TWÓJ CHLOPAK WEŻMIE WINĘ NA SIEBIE A TY WYJDZIESZ Z TEGO NA CZYSTO ALE NIE Z CZYSTZM SUMIENIEM BO WKOŃCU KTOŚ ZGINĄ A TY SIĘ UKRYWASZ A TWÓJ CHŁOPAK SPĘDZI CZĘŚĆ SWOJEGO ŻYCIA NIESTETY W WIĘZIENIU
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 0

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 12

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 7

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!