Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

2 listopada 2016 r.
10:38

Poizdów: Czołowe zderzenie aut. Cztery osoby w szpitalu

0 12 A A

Cztery osoby, w tym 2-letnie dziecko trafiły do szpitala po zderzeniu forda z alfa romeo w miejscowości Poizdów na drodze krajowej K-48.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło we wtorek kilka minut po godzinie 23.00 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący fordem 21-latek z Ryk na zakręcie stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w jadący prawidłowo z przeciwka samochód alfa romeo.

Autami podróżowały w sumie 4 osoby. Kierująca alfą romeo 31-latka z Białej Podlaskiej doznała licznych obrażeń. Podróżujące autem 2-letnie dziecko ma lekkie potłuczenia. Urazu kończyn oraz ogólnych potłuczeń doznała również 23-letnia pasażerka tego pojazdu. Kierowca forda był trzeźwy. Pozostał w szpitalu na obserwacji.

Auta zostały bardzo mocno zniszczone. Aby uwolnić poszkodowanych z wnętrza rozbitych samochodów ratownicy musieli użyć ciężkiego specjalistycznego sprzętu.

Przez kilka godzin ruch w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany. 

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Odszkodowania / 13 listopada 2016 o 16:22
Nie masz racji a komentujesz i wypisujesz głupoty. Wiec zapraszam do kontaktu wszystkie informacje na priv 531-304-947
Avatar
Precz z reklamą / 7 listopada 2016 o 13:24
"profesjonalna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań" Jasne, tyle tylko, że za 25 % wartości odzyskanej kwoty pewnie? Każdy sobie z tym poradzi. Tyle, że trzeba pamiętać, że towarzystwa ubezpieczeniowe to nie towarzystwa dobroczynne. Zawsze chcą zaniżyć wartość. Trzeba się odwoływać.
Avatar
Gość / 4 listopada 2016 o 19:42
profesjonalna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań. firma którą reprezentuję jest lidarem w branży odszkodowawczej i podmiotem godnym zaufania co wielokrotnie potwierdzali nasi zadowoleni klienci. więcej info tel. 531-304-947 lub na stronie na fb ***s://web.facebook.com/votum.odzszkodowanie
Avatar
remis / 2 listopada 2016 o 20:00
 mistrz z wiochy, na starym ruplu,kontra inny sypiący się rzęch,remis !! mistrz potłuczony,już nie uszkodzi żadnego starego rupla i to jest świetna wiadomość !! oba ruple rozbebeszone!!   zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 17:16
Kierowca Alfy jest w śpiączce famakologicznej :(
Avatar
Radek / 2 listopada 2016 o 15:58
Kolejny wieśniak umysłowy, mistrz kierownicy z kompleksami? Na szczęście nikogo nie zabił. Zbyt wielu 'kierowcow' za szybko przesiadło się z wozu z obornikiem do samochodów.
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 15:36
To przez takich kolesiów jak poniżej mamy kilkuset procentowe podwyżki OC?
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 14:50
poszkodowanym należy się odszkodowanie z oc sprawcy i zwrot kosztów leczenia rehabilitacji, ponadto kierowcy należy się samochód zastępczy z OC sprawcy więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Avatar
ayo / 2 listopada 2016 o 13:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zacznę rejestrować poczynania kierowców z tablicami LLE,LKR.LKS,LLU,LC,LUB,oczywiście też LU, żeby być obiektywnym.Materiały wyślę do Policji.I nie nazywajcie mnie proszę kapusiem.Robię to z myślą o Was i Waszych najbliższych.Może dzięki mnie zginie mniej osób.
jezdzisz na LSW?
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 13:53
To co ostatnio "pokazywał" jeden LTM to przechodzi wyobraźnię- jak furmanką po mieście, zmiana pasa- to za lejce i wio! co tam inni, na podwórku nigdy nie ma nikogo tylko łon.
Avatar
Odszkodowania / 13 listopada 2016 o 16:22
Nie masz racji a komentujesz i wypisujesz głupoty. Wiec zapraszam do kontaktu wszystkie informacje na priv 531-304-947
Avatar
Precz z reklamą / 7 listopada 2016 o 13:24
"profesjonalna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań" Jasne, tyle tylko, że za 25 % wartości odzyskanej kwoty pewnie? Każdy sobie z tym poradzi. Tyle, że trzeba pamiętać, że towarzystwa ubezpieczeniowe to nie towarzystwa dobroczynne. Zawsze chcą zaniżyć wartość. Trzeba się odwoływać.
Avatar
Gość / 4 listopada 2016 o 19:42
profesjonalna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań. firma którą reprezentuję jest lidarem w branży odszkodowawczej i podmiotem godnym zaufania co wielokrotnie potwierdzali nasi zadowoleni klienci. więcej info tel. 531-304-947 lub na stronie na fb ***s://web.facebook.com/votum.odzszkodowanie
Avatar
remis / 2 listopada 2016 o 20:00
 mistrz z wiochy, na starym ruplu,kontra inny sypiący się rzęch,remis !! mistrz potłuczony,już nie uszkodzi żadnego starego rupla i to jest świetna wiadomość !! oba ruple rozbebeszone!!   zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 17:16
Kierowca Alfy jest w śpiączce famakologicznej :(
Avatar
Radek / 2 listopada 2016 o 15:58
Kolejny wieśniak umysłowy, mistrz kierownicy z kompleksami? Na szczęście nikogo nie zabił. Zbyt wielu 'kierowcow' za szybko przesiadło się z wozu z obornikiem do samochodów.
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 15:36
To przez takich kolesiów jak poniżej mamy kilkuset procentowe podwyżki OC?
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 14:50
poszkodowanym należy się odszkodowanie z oc sprawcy i zwrot kosztów leczenia rehabilitacji, ponadto kierowcy należy się samochód zastępczy z OC sprawcy więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Avatar
ayo / 2 listopada 2016 o 13:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zacznę rejestrować poczynania kierowców z tablicami LLE,LKR.LKS,LLU,LC,LUB,oczywiście też LU, żeby być obiektywnym.Materiały wyślę do Policji.I nie nazywajcie mnie proszę kapusiem.Robię to z myślą o Was i Waszych najbliższych.Może dzięki mnie zginie mniej osób.
jezdzisz na LSW?
Avatar
Gość / 2 listopada 2016 o 13:53
To co ostatnio "pokazywał" jeden LTM to przechodzi wyobraźnię- jak furmanką po mieście, zmiana pasa- to za lejce i wio! co tam inni, na podwórku nigdy nie ma nikogo tylko łon.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 8 3

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 15

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich