Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

8 czerwca 2008 r.
23:20
Edytuj ten wpis

Przyjęcie weselne w LOK zbulwersowało szefa spółdzielni

0 16 A A

Muzykę puszczał znany instruktor tańca, na sali bawili się pracownicy Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A przyjęcie filmował prezes spółdzielni.

Taki przebieg sobotniej uroczystości nie jest jednak dowodem na to, że pomiędzy skłóconymi pracownikami LOK i spółdzielnią mieszkaniową doszło do zgody. Wprost przeciwnie. Impreza stała się zarzewiem nowego konfliktu.

- LOK nie ma prawa urządzać tam wesel - uważa Jacek Tomasiak, prezes lubartowskiej spółdzielni mieszkaniowej.

Przyjęcie odbywało się w budynku należącym do spółdzielni mieszkaniowej przy ul. Cichej. LOK wynajmował go przez kilkanaście lat. Potem nie dogadał się ze spółdzielnią w sprawie nowych warunków najmu. Stąd prawomocny już nakaz eksmisji. LOK musi się wyprowadzić w ciągu kilka tygodni.

- Przechodząc ulicą usłyszałem, że z naszego budynku dobiega głośna muzyka - mówi zbulwersowany Tomasiak. - W naszej sali były rozstawione stoły. Stał na nich alkohol, pracownicy LOK wnosili potrawy, inny puszczali muzykę. Na sali bawiło się około 40 osób.

Prezes wszedł do środka, by to wszystko sfilmować. Dziś ma umieścić nagranie na stronie internetowej spółdzielni mieszkaniowej. Film ma być dowodem na to, że LOK w niewłaściwy sposób wykorzystuje pomieszczenia spółdzielni.

- Zarzucali mi, że chcę przeznaczyć ten lokal na dom weselny. A sami co robią? - oburza się prezes.

Na zorganizowanie wesela w sali przy ul. Cichej zgodę dał Adam Banucha, dyrektor LOK.

- To nie było wesele, ale przyjęcie ślubne córki pracownicy LOK na 30 osób - uściśla Adam Banucha. - To nie była impreza komercyjna. Dlaczego miałem się na nią nie zgodzić?

Tomasiak zamierza wystąpić do LOK o wyjaśnienia. Zamierza też poruszyć sprawę na sesji rady miejskiej. W ostatnich tygodniach prowadził jeszcze z władzami miasta ostatnie negocjacje w sprawie pozostawia LOK w budynku spółdzielni. Nie przyniosły jednak przełomu.
(DJ)

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:11
Gość napisał:
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu.



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu. rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 14:37
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]
Avatar
great / 29 czerwca 2008 o 12:48
Panie Tomasiak... przypadkiem to krowa chłopu zdechła, a nie sobie Pan szedł ulicą OK. 24W NOCY!, tak samo jak Pan przypadkowo miał kamere/aparat przy sobie, by to przypadkowo zfilmować, a muzyke na weselu TEŻ PRZYPADKOWO puszczał pracownik SM... szukasz Pan dziury w całym...
Avatar
smaskenss / 27 czerwca 2008 o 08:13
hehe, jak pamietam kilka lat temu ten tomasiak to taki zagubiony byl w zawodowce:) a teraz wychodzi kompleks nizszosci i stara sie za wszelka cene pokazac jaki to on hura bura!!! Won z Lubartowa!!!
Avatar
pasjonatka / 26 czerwca 2008 o 13:16
Prosiaczku /tomasiaczku/ ryjku/ tak przy korytku ci dobrze chłeptać nasze pieniążki, czas /prosiaczku zmienić korytko co ty na to? żal odchodzić i z korytkiem się żegnać co? tyś taki napalony = tłuściutki, wypasiony???
Avatar
kulturalny / 23 czerwca 2008 o 22:28
po prostu nie ma co zrobić to sie bawi takie rzeczy. Jak poprzedniczka gratuluję głupoty w związku z pomysłem wydalenia LOKu z obecnej siedziby. Po prostu gratulacje!!! Przy okazji jako osoba, która wiele zawdzięcza LOKowi a nic p. Tomasiakowi dziękuję za to że usiłuje on zniszczyć tak cenny dla nas rozwój kultury. Uczęszczam do LOKu na jedne z zajęć, wiążę z nimi nawet swoją przyszłość, a tutaj wyskakuje taki p. Tomasiak i niewiadomo co czyni. Żal że tacy ludzie chodzą po ziemi.
Avatar
Tancerka / 23 czerwca 2008 o 22:16
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś wnieśli do życia miasta. Boję się pomyśleć co stanie się z młodzieżą lubartowską jeśli przestanie istnieć LOK. Zamiast zachęcania młodych ludzi do uczestnictwa w różnego rodzaju zajęć Pan Tomasiak wszystko niszczy, co LOK tworzył przez tak długie lata.
Gratuluję głupoty..
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś ... rozwiń
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:36
Co w tym złego, że prezes pilnuje jak użytkowany jest lokal który wynajmuje??? Zastanawiam sie co wspólnego miało przyjęcie weselne z rozwojem kultury w naszym mieście....????? A jak sama nazwa wskazuję jest to Lubartowski Osrodek Kultury a nie prywatny lokal pracowników tego ośrodka . Ciekawe kto zapłaci..(ł) za zużytą energie , wodę i inne potrzebne media do tego przyjęcia.......
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:25
Lubartowiak napisał:
prezes nie jest do końca normalnym człowiekiem:] nagrywa każdego petenta, ewentualnie jak coś mu się nie spodoba idzie do sądu i podaje interesantów o zniesławienia lub pomówienia. W Sądzie Rejonowym w Lubartowie mają go chyba już dosyć. Powinno się mu zarzucić "pieniactwo procesowe". Ja osobiście i uważam, i chyba popiera mnie tu większość mieszkańców tej spółdzielni, iż powinno się go usunąć z tego stanowiska. Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). Jako że jest osobą publiczną mogę wyrażać moje subiektywne odczucia i opinie. To jest absurd że płacimy mu za takie traktowanie członków spółdzielni, a jemu się wydaje że to my dla niego jesteśmy a nie on dla nas.
rozwiń
Avatar
p.i. / 17 czerwca 2008 o 13:05
To najnowsze wydarzenie dodało niepotrzebnej pikanterii całej dyskusji nt. przyszłości LOK-u. Obawiam sie ze opór prezesa i jego personalne animozje z burmistrzem miasta nie pozwolą na zażegnanie konfliktu.
Jednym słowem gratulacje Panie prezesie, wychodzi na to , że uda sie Panu zmienić kolejne miejsce/ośrodek kultury w tej części naszego miasta na Tanią Odzież lub inne komercyjne przedsięwzięcie. Zastanawiam sie tylko o ile więc ej lubartowskiej kultury poszłoby na stół rzeźniczy gdyby się Panu udało zostać burmistrzem w 2006 roku. ŻENADA
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:11
Gość napisał:
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu.



a ty z kim jesteś związany, pochwal się, jest to kobieta czy może mężczyzna, chociaż teraz to mogą się oni związywać, już nie budzą takiego podziwu. rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 14:37
Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno).
[url="http://www.speedyshare.com/392983311.html"]http://www.speedyshare.com/392983311.html[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/909824903.html"]http://www.speedyshare.com/909824903.html[/url]
Avatar
great / 29 czerwca 2008 o 12:48
Panie Tomasiak... przypadkiem to krowa chłopu zdechła, a nie sobie Pan szedł ulicą OK. 24W NOCY!, tak samo jak Pan przypadkowo miał kamere/aparat przy sobie, by to przypadkowo zfilmować, a muzyke na weselu TEŻ PRZYPADKOWO puszczał pracownik SM... szukasz Pan dziury w całym...
Avatar
smaskenss / 27 czerwca 2008 o 08:13
hehe, jak pamietam kilka lat temu ten tomasiak to taki zagubiony byl w zawodowce:) a teraz wychodzi kompleks nizszosci i stara sie za wszelka cene pokazac jaki to on hura bura!!! Won z Lubartowa!!!
Avatar
pasjonatka / 26 czerwca 2008 o 13:16
Prosiaczku /tomasiaczku/ ryjku/ tak przy korytku ci dobrze chłeptać nasze pieniążki, czas /prosiaczku zmienić korytko co ty na to? żal odchodzić i z korytkiem się żegnać co? tyś taki napalony = tłuściutki, wypasiony???
Avatar
kulturalny / 23 czerwca 2008 o 22:28
po prostu nie ma co zrobić to sie bawi takie rzeczy. Jak poprzedniczka gratuluję głupoty w związku z pomysłem wydalenia LOKu z obecnej siedziby. Po prostu gratulacje!!! Przy okazji jako osoba, która wiele zawdzięcza LOKowi a nic p. Tomasiakowi dziękuję za to że usiłuje on zniszczyć tak cenny dla nas rozwój kultury. Uczęszczam do LOKu na jedne z zajęć, wiążę z nimi nawet swoją przyszłość, a tutaj wyskakuje taki p. Tomasiak i niewiadomo co czyni. Żal że tacy ludzie chodzą po ziemi.
Avatar
Tancerka / 23 czerwca 2008 o 22:16
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś wnieśli do życia miasta. Boję się pomyśleć co stanie się z młodzieżą lubartowską jeśli przestanie istnieć LOK. Zamiast zachęcania młodych ludzi do uczestnictwa w różnego rodzaju zajęć Pan Tomasiak wszystko niszczy, co LOK tworzył przez tak długie lata.
Gratuluję głupoty..
Moim zdaniem Pan Tomasiak to zwykły tchórz. ;]
Narzuca LOK-owi nieodpowiednie zachowanie , ponieważ nie ma innej przyczyny , innego argumentu , dla jakiego miałby wnosić o wydalenie LOKu.
Parę miesięcy temu były organizowane przez LOK pokazy tego wszystkiego , co przez te wszystkie lata młodzi ludzie Lubartowa osiągnęli właśnie dzięki istnieniu LOKu. Szanowny Pan Tomasiak nie raczył się pojawić .. przyczyna nie wiadoma ,ale jak większość osób myśli (również ja) bał się tak wielkiej konfrontacji z ludźmi, którzy rzeczywiście coś ... rozwiń
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:36
Co w tym złego, że prezes pilnuje jak użytkowany jest lokal który wynajmuje??? Zastanawiam sie co wspólnego miało przyjęcie weselne z rozwojem kultury w naszym mieście....????? A jak sama nazwa wskazuję jest to Lubartowski Osrodek Kultury a nie prywatny lokal pracowników tego ośrodka . Ciekawe kto zapłaci..(ł) za zużytą energie , wodę i inne potrzebne media do tego przyjęcia.......
Avatar
lubartowianka / 22 czerwca 2008 o 18:25
Lubartowiak napisał:
prezes nie jest do końca normalnym człowiekiem:] nagrywa każdego petenta, ewentualnie jak coś mu się nie spodoba idzie do sądu i podaje interesantów o zniesławienia lub pomówienia. W Sądzie Rejonowym w Lubartowie mają go chyba już dosyć. Powinno się mu zarzucić "pieniactwo procesowe". Ja osobiście i uważam, i chyba popiera mnie tu większość mieszkańców tej spółdzielni, iż powinno się go usunąć z tego stanowiska. Zaglądając na forum jednego z lubartowskich serwisów pojawia się wielokrotnie informacja iż był związany z Młodzieżą Wszechpolską (źródło gówno). Jako że jest osobą publiczną mogę wyrażać moje subiektywne odczucia i opinie. To jest absurd że płacimy mu za takie traktowanie członków spółdzielni, a jemu się wydaje że to my dla niego jesteśmy a nie on dla nas.
rozwiń
Avatar
p.i. / 17 czerwca 2008 o 13:05
To najnowsze wydarzenie dodało niepotrzebnej pikanterii całej dyskusji nt. przyszłości LOK-u. Obawiam sie ze opór prezesa i jego personalne animozje z burmistrzem miasta nie pozwolą na zażegnanie konfliktu.
Jednym słowem gratulacje Panie prezesie, wychodzi na to , że uda sie Panu zmienić kolejne miejsce/ośrodek kultury w tej części naszego miasta na Tanią Odzież lub inne komercyjne przedsięwzięcie. Zastanawiam sie tylko o ile więc ej lubartowskiej kultury poszłoby na stół rzeźniczy gdyby się Panu udało zostać burmistrzem w 2006 roku. ŻENADA
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 1

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 1 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 11 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 18

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?