Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

15 kwietnia 2009 r.
18:52
Edytuj ten wpis

Rusza proces oskarżonego o zabójstwo Pawła Marzędy

Autor: Zdjęcie autora er
0 5 A A

W czwartek przed Sądem Okręgowym w Lublinie ma się rozpocząć proces Krzysztofa P., oskarżonego o zamordowanie latem 2007 roku Pawła Marzędy z Lubartowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Paweł zajmował się naprawą alarmów samochodowych. Zginął na początku lipca 2007 roku od uderzeń młotkiem zadanych w głowę. Potem zabójca zakopał jego zwłoki w lesie pod Parczewem.

Krzysztof P. był jego kolegą. Według prokuratury motywem zbrodni było to, że chciał przejąć warsztat samochodowy, który prowadził zamordowany. Nie przyznaje się do winy. Wielokrotnie zmieniał swe wyjaśnienia.

Po zabójstwie do aresztu trafili również dwaj inni koledzy Pawła. Prokuratura postawiła im zarzut udziału w morderstwie. Pod koniec ub. roku mężczyźni wyszli na wolność. Prokuratura uznała, że nie ma obciążających ich dowodów. Śledztwo w ich sprawie jeszcze trwa.




Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tolklu / 24 lipca 2009 o 21:35
tylko dlaczego niemożliwościa? kuba rozpruwacz i cała reszta popaprańców których nazwisk nie pamiętam działała w pojedynke i "radziła" sobie ze wszystkim i to świetnie(moze właśnie nawet dlatego, że działała w pojedynke), więc TEN argument(jeżeli w ogóle zasługuje na to miano) jest dosyć,powiedział bym, infantylny...

P.S.
1)Temida powinna być ślepa (tudzież oślepiona)... i dzieki temu mogła wydawać sprawiedliwe wyroki
2)W sprawie pozostaje bezstronny i obiektywny na tyle na ile pozwala ludzka natura
Avatar
znajoma / 16 kwietnia 2009 o 12:41
Ja nie napisałam,że ten którego mają sądzić jest niewinny. Chodziło mi o to dlaczego tylko jeden jest pociągany do odpowiedzialności. Tamci jakimś cudem wymknęli się spod ręki Temidy. Niemożliwością jest żeby taką zbrodnię popełniła jedna osoba.
Avatar
z os. Kopernika / 16 kwietnia 2009 o 11:58
znajoma napisał:

Zyczę Pani aby za śmierć Pani syna odpowiedzieli ci, którzy go zabili , a nie jeden , który najprawdopodobniej tak samo jak i Paweł padł ich ofiarą.


bzdura!! według Ciebie Krzysiek P. nie jest winny??! że niby padł ofiarą jak Paweł?! Jak możesz tak w ogóle pisać? Paweł nie żyje, miał całe życie przed sobą, piękne plany. To P. pozbawił Go tego wszystkiego i powinien zapłacić tym samym, podobnie jak jego towarzysze. Jak można pisać, że morderca jest ofiarą?


bzdura!! według Ciebie Krzysiek P. nie jest winny??! że niby padł ofiarą jak Paweł?! Jak możesz tak w ogóle pisać? Paweł nie żyje, miał całe życie przed sobą, piękne plany. To P. pozbawił Go tego wszystkiego i powinien zapłacić tym samym, podobnie jak jego towarzysze. Jak można pisać, że morderca jest ofiarą? rozwiń
Avatar
znajoma / 16 kwietnia 2009 o 11:08

Współczuję Pani bardzo . To jest wielka tragedia. Wiem coś na ten temat ponieważ pół roku później także w Lubartowie zginął młody, niewinny chłopak - mój kuzyn. Muszę powiedzieć że, lubartowski wymiar sprawiedliwości nie zrobił nic , kompletnie nic co mogłoby się przyczynić do ukarania za tą śmierć sprawcę/sprawców. Myślę, że sprawa śmierci Kamila wróci, tak jak wróciła sprawa Olewnika. Zastanawiam się dlaczego nasza "Temida "jest ślepa, a może tylko na niektóre sprawy. Tam gdzie wchodzą róznego rodzaju powiązania i kasa to zachowuje się jak kret/ nic nie widzi i nie słyszy/.Zyczę Pani aby za śmierć Pani syna odpowiedzieli ci, którzy go zabili , a nie jeden , który najprawdopodobniej tak samo jak i Paweł padł ich ofiarą.

Współczuję Pani bardzo . To jest wielka tragedia. Wiem coś na ten temat ponieważ pół roku później także w Lubartowie zginął młody, niewinny chłopak - mój kuzyn. Muszę powiedzieć że, lubartowski wymiar sprawiedliwości nie zrobił nic , kompletnie nic co mogłoby się przyczynić do ukarania za tą śmierć sprawcę/sprawców. Myślę, że sprawa śmierci Kamila wróci, tak jak wróciła sprawa Olewnika. Zastanawiam się dlaczego nasza "Temida "jest ślepa, a może tylko na niektóre sprawy. Tam gdzie wchodzą r... rozwiń
Avatar
ktoś / 16 kwietnia 2009 o 09:05
Za kasę w naszym systemie prawnym można uniewinnić każdego. A jak się pisze o zabójstwie to może warto popytać czy było możliwe aby jeden uprowadził, zabił, zakopał. Kpina. A największa to motyw ustalony przez prokuratorka, że niby zabójcy chcieli przejąc jego interes. Tylko aby taki biznes prowadzić trzeba mieć wiedzę w głowie a nie szyld i warsztat.
Avatar
tolklu / 24 lipca 2009 o 21:35
tylko dlaczego niemożliwościa? kuba rozpruwacz i cała reszta popaprańców których nazwisk nie pamiętam działała w pojedynke i "radziła" sobie ze wszystkim i to świetnie(moze właśnie nawet dlatego, że działała w pojedynke), więc TEN argument(jeżeli w ogóle zasługuje na to miano) jest dosyć,powiedział bym, infantylny...

P.S.
1)Temida powinna być ślepa (tudzież oślepiona)... i dzieki temu mogła wydawać sprawiedliwe wyroki
2)W sprawie pozostaje bezstronny i obiektywny na tyle na ile pozwala ludzka natura
Avatar
znajoma / 16 kwietnia 2009 o 12:41
Ja nie napisałam,że ten którego mają sądzić jest niewinny. Chodziło mi o to dlaczego tylko jeden jest pociągany do odpowiedzialności. Tamci jakimś cudem wymknęli się spod ręki Temidy. Niemożliwością jest żeby taką zbrodnię popełniła jedna osoba.
Avatar
z os. Kopernika / 16 kwietnia 2009 o 11:58
znajoma napisał:

Zyczę Pani aby za śmierć Pani syna odpowiedzieli ci, którzy go zabili , a nie jeden , który najprawdopodobniej tak samo jak i Paweł padł ich ofiarą.


bzdura!! według Ciebie Krzysiek P. nie jest winny??! że niby padł ofiarą jak Paweł?! Jak możesz tak w ogóle pisać? Paweł nie żyje, miał całe życie przed sobą, piękne plany. To P. pozbawił Go tego wszystkiego i powinien zapłacić tym samym, podobnie jak jego towarzysze. Jak można pisać, że morderca jest ofiarą?


bzdura!! według Ciebie Krzysiek P. nie jest winny??! że niby padł ofiarą jak Paweł?! Jak możesz tak w ogóle pisać? Paweł nie żyje, miał całe życie przed sobą, piękne plany. To P. pozbawił Go tego wszystkiego i powinien zapłacić tym samym, podobnie jak jego towarzysze. Jak można pisać, że morderca jest ofiarą? rozwiń
Avatar
znajoma / 16 kwietnia 2009 o 11:08

Współczuję Pani bardzo . To jest wielka tragedia. Wiem coś na ten temat ponieważ pół roku później także w Lubartowie zginął młody, niewinny chłopak - mój kuzyn. Muszę powiedzieć że, lubartowski wymiar sprawiedliwości nie zrobił nic , kompletnie nic co mogłoby się przyczynić do ukarania za tą śmierć sprawcę/sprawców. Myślę, że sprawa śmierci Kamila wróci, tak jak wróciła sprawa Olewnika. Zastanawiam się dlaczego nasza "Temida "jest ślepa, a może tylko na niektóre sprawy. Tam gdzie wchodzą róznego rodzaju powiązania i kasa to zachowuje się jak kret/ nic nie widzi i nie słyszy/.Zyczę Pani aby za śmierć Pani syna odpowiedzieli ci, którzy go zabili , a nie jeden , który najprawdopodobniej tak samo jak i Paweł padł ich ofiarą.

Współczuję Pani bardzo . To jest wielka tragedia. Wiem coś na ten temat ponieważ pół roku później także w Lubartowie zginął młody, niewinny chłopak - mój kuzyn. Muszę powiedzieć że, lubartowski wymiar sprawiedliwości nie zrobił nic , kompletnie nic co mogłoby się przyczynić do ukarania za tą śmierć sprawcę/sprawców. Myślę, że sprawa śmierci Kamila wróci, tak jak wróciła sprawa Olewnika. Zastanawiam się dlaczego nasza "Temida "jest ślepa, a może tylko na niektóre sprawy. Tam gdzie wchodzą r... rozwiń
Avatar
ktoś / 16 kwietnia 2009 o 09:05
Za kasę w naszym systemie prawnym można uniewinnić każdego. A jak się pisze o zabójstwie to może warto popytać czy było możliwe aby jeden uprowadził, zabił, zakopał. Kpina. A największa to motyw ustalony przez prokuratorka, że niby zabójcy chcieli przejąc jego interes. Tylko aby taki biznes prowadzić trzeba mieć wiedzę w głowie a nie szyld i warsztat.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 0

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i…pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 0 1

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 7

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 4

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 19 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 1 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 50 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 19

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 1 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!