Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

8 lutego 2009 r.
18:40
Edytuj ten wpis

Rusza Telewizja Lubartów

Autor: Zdjęcie autora (dj)
0 11 A A

Pierwszy program zostanie nadany już za miesiąc - zapowiada Grzegorz Siwek, twórca stacji. - Najpierw będzie można nas zobaczyć w Internecie, a po otrzymaniu koncesji także w kablówce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Siwek podpisał w ub. tygodniu umowę ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Lubartowie. Będzie dzierżawił od niej pomieszczenie i korzystał z łączy spółdzielczej kablówki.
Tygodniowo pracownicy stacji będą przygotowywać dwugodzinny program, który będzie powtarzany przez siedem dni.

Blok będzie się składał z newsów, wywiadów z mieszkańcami miasta i reklam. Kilkuosobowy zespół już przygotowuje pierwsze materiały. Z kamerami pojawi się na najbliższej sesji Rady Miejskiej. Relacje mogą być interesujące, bo lubartowscy samorządowcy są znani z ostrego języka.

Choć Siwek zapewnia, że lubartowska telewizja będzie niezależna, to bliska współpraca stacji ze spółdzielnią mieszkaniową wzbudziła już w mieście kontrowersje. Prezesem spółdzielni jest Jacek Tomasiak, radny i zagorzały przeciwnik Jerzego Zwolińskiego, burmistrza Lubartowa.

- Nie roszczę sobie prawa do wpływania na emitowane materiały - zapowiada prezes Tomasiak. - Spółdzielnia w ramach umowy o współpracy będzie przekazywała własne informacje w czasie antenowym.

Siwek montażem obrazu zajmuje się od 10 lat. Dotąd nagrywał filmy reklamowe i uroczystości rodzinne.

Program będzie można zobaczyć w sieci na stronie www.telewizjalubartow.pl.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gienka / 24 lutego 2009 o 17:30
Obserwujcie niezależność telewizji Lubartów. Będzie taka jak Wspólnoty.
Szkoda Pana Siwka, bo facet naiwny rozpoczyna interes, robi pod własnym szyldem a skończy jak Pan S.Trepka.
Historia była podobna. Razem tworzyli komitet obrony spółdzielców aż do czasu przejęcia władzy. Wówczas Jacuś uznał, że Sławuś zrobił swoje i
musi odejść. Podał go do sądu o banał i wygrał. Przyjaźń skończyła się szybko.
Koleś ma ochronę prawną jednej z najdroższych kancelarii w Lublinie i sprawy wygrywa.
Czy aby telewizja p. Siwka nie skończy tak jak Sławuś? Czas pokaże!
Obserwujcie niezależność telewizji Lubartów. Będzie taka jak Wspólnoty.
Szkoda Pana Siwka, bo facet naiwny rozpoczyna interes, robi pod własnym szyldem a skończy jak Pan S.Trepka.
Historia była podobna. Razem tworzyli komitet obrony spółdzielców aż do czasu przejęcia władzy. Wówczas Jacuś uznał, że Sławuś zrobił swoje i
musi odejść. Podał go do sądu o banał i wygrał. Przyjaźń skończyła się szybko.
Koleś ma ochronę prawną jednej z najdroższych kancelarii w Lublinie i sprawy wygrywa.
Czy aby telewizja p. Siw... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2009 o 13:32
Gość napisał:
prezes spoldzielni jest jakis chyba niedorozwiniety...nie widzi tego ze czesc mieszkancow blokow placi za cieplo za innych...jedni mala nadplaty 1000zl a inni doplaty1000zl.jedni maja wspolczynniki ciepla kilkakrotnie wyzsze od innych...tego pan prezes nie widzi...ciekawe dlaczego??



a ty jak jesteś tak dorozwinięty to dlaczego nie reklamujesz swojej niedopłaty jeżeli jest niesłuszna. Ja mam nadpłatę, nie tyle ale nie mam zamiaru płacić za ciebie bo grzałeś się na ful, gdzie ja przykręcałam grzejniki. Trzeba było grzejnik zakręcić i babę do łózka zaprosić na rozgrzewkę, wtedy miałbyś nadpłatę. A tak niech stara płaci za ciebie jak nie chciała ciebie grzać.



a ty jak jesteś tak dorozwinięty to dlaczego nie reklamujesz swojej niedopłaty jeżeli jest niesłuszna. Ja mam nadpłatę, nie tyle ale nie mam zamiaru płacić za ciebie bo grzałeś się na ful, gdzie ja przykręcałam grzejniki. Trzeba było grzejnik zakręcić i babę do łózka zaprosić na rozgrzewkę, wtedy miałbyś nadpłatę. A tak niech stara płaci za ciebie jak nie chciała ciebie grzać. rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2009 o 14:30
prezes spoldzielni jest jakis chyba niedorozwiniety...nie widzi tego ze czesc mieszkancow blokow placi za cieplo za innych...jedni mala nadplaty 1000zl a inni doplaty1000zl.jedni maja wspolczynniki ciepla kilkakrotnie wyzsze od innych...tego pan prezes nie widzi...ciekawe dlaczego??
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 21:17
no trzeba przyznać, że nareszcie mamy prezesa co nie myśli tylko osobie jak poprzedni ale o nas mieszkańcach blokowisk. Szkoda, że inni rządzący w naszym mieście nie biorą z niego przykładu.
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 17:19
notes napisał:
oczywiście, że to wszechpolacy i totalne oszołomy.



dla mnie liczy się człowiek a nie przynależność, także takiego kogoś jak ciebie to wolałabym nie oglądać na oczy
Avatar
Lachu / 9 lutego 2009 o 15:34
Dobrze, ze Wszechpolacy, a nie zydki z PO, dawnej Unii Wolnosci
Avatar
przeciwniczki / 9 lutego 2009 o 12:25
A my mieszkanki Lubartowa nie życzymy sobie w naszej TV tej baby ze zdjęcia. Będziemy bronić naszych chłopów i nie damy im robić wody z muzgu tak jak robi to w TV w Lublinie.
Avatar
notes / 8 lutego 2009 o 23:02
oczywiście, że to wszechpolacy i totalne oszołomy.
Avatar
jol / 8 lutego 2009 o 23:00
tylko niech sie nie wzoruja na tv lublin (mis)
Avatar
Gość / 8 lutego 2009 o 22:54
prezes sm jest przeciwnikiem burmistrza tylko i dlatego, że prezes ciągle coś robi dla spółdzielców, chciał m.in. aby burmistrz wprowadził jednakowy podatek dla wszystkich mieszkańców Lubartowa ponieważ mieszkańcy z domków jednorodzinnych wrzucają swoje śmieci do kontenerów spółdzielni i to spółdzielcy za nich pokrywają koszty wywozu, no ale, burmistrz nie wyraził zgody bo zapomniał chyba, ze jest także burmistrzem mieszkańców z blokowisk, przypominał sobie o nich jak startował na burmistrza.
Avatar
Gienka / 24 lutego 2009 o 17:30
Obserwujcie niezależność telewizji Lubartów. Będzie taka jak Wspólnoty.
Szkoda Pana Siwka, bo facet naiwny rozpoczyna interes, robi pod własnym szyldem a skończy jak Pan S.Trepka.
Historia była podobna. Razem tworzyli komitet obrony spółdzielców aż do czasu przejęcia władzy. Wówczas Jacuś uznał, że Sławuś zrobił swoje i
musi odejść. Podał go do sądu o banał i wygrał. Przyjaźń skończyła się szybko.
Koleś ma ochronę prawną jednej z najdroższych kancelarii w Lublinie i sprawy wygrywa.
Czy aby telewizja p. Siwka nie skończy tak jak Sławuś? Czas pokaże!
Obserwujcie niezależność telewizji Lubartów. Będzie taka jak Wspólnoty.
Szkoda Pana Siwka, bo facet naiwny rozpoczyna interes, robi pod własnym szyldem a skończy jak Pan S.Trepka.
Historia była podobna. Razem tworzyli komitet obrony spółdzielców aż do czasu przejęcia władzy. Wówczas Jacuś uznał, że Sławuś zrobił swoje i
musi odejść. Podał go do sądu o banał i wygrał. Przyjaźń skończyła się szybko.
Koleś ma ochronę prawną jednej z najdroższych kancelarii w Lublinie i sprawy wygrywa.
Czy aby telewizja p. Siw... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2009 o 13:32
Gość napisał:
prezes spoldzielni jest jakis chyba niedorozwiniety...nie widzi tego ze czesc mieszkancow blokow placi za cieplo za innych...jedni mala nadplaty 1000zl a inni doplaty1000zl.jedni maja wspolczynniki ciepla kilkakrotnie wyzsze od innych...tego pan prezes nie widzi...ciekawe dlaczego??



a ty jak jesteś tak dorozwinięty to dlaczego nie reklamujesz swojej niedopłaty jeżeli jest niesłuszna. Ja mam nadpłatę, nie tyle ale nie mam zamiaru płacić za ciebie bo grzałeś się na ful, gdzie ja przykręcałam grzejniki. Trzeba było grzejnik zakręcić i babę do łózka zaprosić na rozgrzewkę, wtedy miałbyś nadpłatę. A tak niech stara płaci za ciebie jak nie chciała ciebie grzać.



a ty jak jesteś tak dorozwinięty to dlaczego nie reklamujesz swojej niedopłaty jeżeli jest niesłuszna. Ja mam nadpłatę, nie tyle ale nie mam zamiaru płacić za ciebie bo grzałeś się na ful, gdzie ja przykręcałam grzejniki. Trzeba było grzejnik zakręcić i babę do łózka zaprosić na rozgrzewkę, wtedy miałbyś nadpłatę. A tak niech stara płaci za ciebie jak nie chciała ciebie grzać. rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2009 o 14:30
prezes spoldzielni jest jakis chyba niedorozwiniety...nie widzi tego ze czesc mieszkancow blokow placi za cieplo za innych...jedni mala nadplaty 1000zl a inni doplaty1000zl.jedni maja wspolczynniki ciepla kilkakrotnie wyzsze od innych...tego pan prezes nie widzi...ciekawe dlaczego??
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 21:17
no trzeba przyznać, że nareszcie mamy prezesa co nie myśli tylko osobie jak poprzedni ale o nas mieszkańcach blokowisk. Szkoda, że inni rządzący w naszym mieście nie biorą z niego przykładu.
Avatar
Gość / 9 lutego 2009 o 17:19
notes napisał:
oczywiście, że to wszechpolacy i totalne oszołomy.



dla mnie liczy się człowiek a nie przynależność, także takiego kogoś jak ciebie to wolałabym nie oglądać na oczy
Avatar
Lachu / 9 lutego 2009 o 15:34
Dobrze, ze Wszechpolacy, a nie zydki z PO, dawnej Unii Wolnosci
Avatar
przeciwniczki / 9 lutego 2009 o 12:25
A my mieszkanki Lubartowa nie życzymy sobie w naszej TV tej baby ze zdjęcia. Będziemy bronić naszych chłopów i nie damy im robić wody z muzgu tak jak robi to w TV w Lublinie.
Avatar
notes / 8 lutego 2009 o 23:02
oczywiście, że to wszechpolacy i totalne oszołomy.
Avatar
jol / 8 lutego 2009 o 23:00
tylko niech sie nie wzoruja na tv lublin (mis)
Avatar
Gość / 8 lutego 2009 o 22:54
prezes sm jest przeciwnikiem burmistrza tylko i dlatego, że prezes ciągle coś robi dla spółdzielców, chciał m.in. aby burmistrz wprowadził jednakowy podatek dla wszystkich mieszkańców Lubartowa ponieważ mieszkańcy z domków jednorodzinnych wrzucają swoje śmieci do kontenerów spółdzielni i to spółdzielcy za nich pokrywają koszty wywozu, no ale, burmistrz nie wyraził zgody bo zapomniał chyba, ze jest także burmistrzem mieszkańców z blokowisk, przypominał sobie o nich jak startował na burmistrza.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej 0 0

Mieszkańcy dzielnicy fabrycznej Kraśnika mają wątpliwości co do legalności wycinki drzew w lasku przy ul. Szpitalnej. Ich zdaniem to najgorszy czas na tego typu prace. Drzewa są zielone i trwa okres lęgowy. Urzędnicy zapewniają, że wszystko odbyło się zgodne z prawem.

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów 0 0

ROZMOWA Z Damianem Pankiem, byłym trenerem Orląt Spomlek Radzyń Podlaski

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach
23 czerwca 2018, 18:30

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18.30 na dziedzińcu Pałacu Marynki w Puławach odbędzie się koncert plenerowy z udziałem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective i Stanisława Soyki.

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę 0 1

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Mniejsze będą też zbiory owoców. W naszym regionie najgorzej jest w m.in. w powiatach: radzyńskim, bialskim, parczewskim, łukowskim i tomaszowskim

Wielka Bitwa

Wielka Bitwa 0 0

Alatus Mortis jest już tuż u bram Magicznych Ogrodów… Krasnoludzcy wojownicy są w najwyższej gotowości bojowej! Bitwa z mrocznymi siłami rozpocznie się w parku już w najbliższy weekend. Czy przesądzi o losach Magicznych Ogrodów?

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców!

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców! 7

Znakomicie w Nice 1. lidze żużlowej spisuje się zespół Speed Car Motor Lublin.

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców
galeria

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców 0 0

Pracodawcy szukają ludzi z niezbędnymi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale nie chcą ponosić dodatkowych kosztów dokształcania.

Miliony z RPO trafią na edukację

Miliony z RPO trafią na edukację 0

Samorządy chętnie sięgają do skarbonki Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki unijnym środkom 112 szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z województwa lubelskiego zainwestowało w swoje szkoły. Wiele z nich doposażyło pracownie, tworząc przy tym dodatkowe możliwości rozwoju dla uczniów.

Przyroda w powiększeniu
galeria

Przyroda w powiększeniu 0

Janów Lubelski. Małe miasteczko w województwie lubelskim. Największy atut? Bez wątpienia przyroda!

Profilaktyka kluczem do zdrowia mieszkańców

Profilaktyka kluczem do zdrowia mieszkańców 0

Zdrowie społeczeństwa to jeden z czynników, które warunkują jego rozwój, zaś skuteczna profilaktyka i promocja zdrowia pozwalają znacznie obniżyć ogólne koszty przeznaczone na leczenie. Samorząd Województwa Lubelskiego, w ramach swoich zadań, tworzy strategie oraz wytyczne wspierające wdrażanie profilaktyki zdrowotnej.

Pomysłowy i przemysłowy powiat świdnicki
galeria

Pomysłowy i przemysłowy powiat świdnicki 0 1

Powiat świdnicki najczęściej bywa kojarzony z produkcją śmigłowców i motocykli – słynnych „wuesek”, które przez dekady powstawały w PZL – Świdnik. Sama stolica powiatu (miasto Świdnik) narodziła się jako osiedle robotnicze wokół fabryki w I połowie XX w. Skojarzenie z przemysłem lotniczym jest więc właściwe... ale tylko częściowo, bo powiat ma więcej atutów i zachęca inwestorów do ich wykorzystania w biznesie.