Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

7 kwietnia 2013 r.
12:39
Edytuj ten wpis

Samochód wypełniony spirytusem. W aucie matka z synem

Autor: Zdjęcie autora (pab)
7 11 A A
W osobowej toyocie znajdowało się 250 litrów spirytusu (Policja)
W osobowej toyocie znajdowało się 250 litrów spirytusu (Policja)

W osobowej toyocie znajdowało się 250 litrów spirytusu. Autem podróżowała 43-letnia mieszkanka Warszawy wraz ze swoim 21-letnim synem. Wpadli chwilę po tym jak młodzieniec wyprzedził nieoznakowany radiowóz na przejściu dla pieszych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę po południu na ulicy Kleeberga w Kocku policjantów lubartowskiej drogówki, jadących nieoznakowanym radiowozem, na przejściu dla pieszych wyprzedziła osobowa toyota. Kierowcą okazał się mieszkaniec Warszawy. Młody mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany 300 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi.

Jak się jednak okazało, był to dopiero początek kłopotów młodzieńca i jego matki. - Uwagę policjantów zwróciły cztery kartonowe pudła na tylnym siedzeniu auta. Kolejnych sześć identycznych pudełek było w bagażniku toyoty - relacjonuje Grzegorz Paśnik, rzecznik lubartowskiej policji.

We wszystkich znajdowały się plastikowe butelki ze spirytusem i bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Po przeliczeniu okazało się, że w środku było aż 250 litrów spirytusu.

21-latek i jego matka zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Towar trafił do policyjnego depozytu. Policjanci ustalają pochodzenie alkoholu oraz wartość uszczuplenia należności wobec Skarbu Państwa.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Heniek Kosa / 8 kwietnia 2013 o 09:11
[quote name='AN' timestamp='1365402666' post='756138']
"Tysiąc koni przepuszczamy, a jednego zatrzymamy".
[/quote]Jeden koń musiał się podłożyć,aby sto innych mogło spokojnie przejechać. SUKCES ???? ale czyj ????
Avatar
AN / 8 kwietnia 2013 o 08:31
"Tysiąc koni przepuszczamy, a jednego zatrzymamy".
Avatar
greg / 7 kwietnia 2013 o 20:39
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1365332900' post='755889']
czysty przypadek a nie skuteczność!
[/quote]

Dokładnie, przypadek.
A żyć za coś trzeba, gdy pacy nie ma bo zabierają ją renciści lub studenci, a jak jest to za najniższą krajową, za którą się nie da utrzymać rodziny.
Avatar
agi / 7 kwietnia 2013 o 17:31
[quote name='Lucek' timestamp='1365344947' post='755954']
Zaraz zaraz jaki to kraj mi przypomina że policja kontroluje i przeszukuje cały samochód i robi każdemu rewizje kogo zatrzyma czy to nie czasy OKUPACJI.
A na giełdzie w Elizówce może z 1000l stało alkocholu i 1000 wagonow papierosów szkoda że tam nie pojechali .
[/quote]Za komuchów w stanie wojennym tak było i na wschód od Wisły.
Avatar
Lucek / 7 kwietnia 2013 o 16:29
Zaraz zaraz jaki to kraj mi przypomina że policja kontroluje i przeszukuje cały samochód i robi każdemu rewizje kogo zatrzyma czy to nie czasy OKUPACJI.
A na giełdzie w Elizówce może z 1000l stało alkocholu i 1000 wagonow papierosów szkoda że tam nie pojechali .
Avatar
andyfav section / 7 kwietnia 2013 o 14:37
[quote name='eh' timestamp='1365337423' post='755927']
Bieda jest, to ludzie kombinują. Gdyby rząd przestał uciskać małych przedsiębiorców, to skala tego procederu by zmalała
[/quote]
to nie biedni kombinują
Avatar
eh / 7 kwietnia 2013 o 14:23
Bieda jest, to ludzie kombinują. Gdyby rząd przestał uciskać małych przedsiębiorców, to skala tego procederu by zmalała
Avatar
Gienek / 7 kwietnia 2013 o 14:19
[quote name='Gość' timestamp='1365332592' post='755888']
Dajcie ludziom pracę to nie będą kombinować!!!!
Państwo policyjne!!!!. Jakim prawem rewidowano im samochód.
Niedługo Tusk zacznie zaglądać nam pod łóżko!!!
[/quote]
USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym
Art. 129.
1. Czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie należą do zadań Policji.
2. Policjant, w związku z wykonywaniem czynności określonych w ust. 1, jest uprawniony do:
(...)
4) sprawdzania stanu technicznego, wyposażenia, ładunku, wymiarów, masy lub nacisku osi pojazdu znajdującego się na drodze;
[quote name='Gość' timestamp='1365332592' post='755888']
Dajcie ludziom pracę to nie będą kombinować!!!!
Państwo policyjne!!!!. Jakim prawem rewidowano im samochód.
Niedługo Tusk zacznie zaglądać nam pod łóżko!!!
[/quote]
USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym
Art. 129.
1. Czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie należą do zadań Policji.
... rozwiń
Avatar
az / 7 kwietnia 2013 o 14:01
Te przekręty wychodzą gdy prasa napisze, lub przypadek sprawi.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 7 kwietnia 2013 o 13:08
czysty przypadek a nie skuteczność!
Avatar
Heniek Kosa / 8 kwietnia 2013 o 09:11
[quote name='AN' timestamp='1365402666' post='756138']
"Tysiąc koni przepuszczamy, a jednego zatrzymamy".
[/quote]Jeden koń musiał się podłożyć,aby sto innych mogło spokojnie przejechać. SUKCES ???? ale czyj ????
Avatar
AN / 8 kwietnia 2013 o 08:31
"Tysiąc koni przepuszczamy, a jednego zatrzymamy".
Avatar
greg / 7 kwietnia 2013 o 20:39
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1365332900' post='755889']
czysty przypadek a nie skuteczność!
[/quote]

Dokładnie, przypadek.
A żyć za coś trzeba, gdy pacy nie ma bo zabierają ją renciści lub studenci, a jak jest to za najniższą krajową, za którą się nie da utrzymać rodziny.
Avatar
agi / 7 kwietnia 2013 o 17:31
[quote name='Lucek' timestamp='1365344947' post='755954']
Zaraz zaraz jaki to kraj mi przypomina że policja kontroluje i przeszukuje cały samochód i robi każdemu rewizje kogo zatrzyma czy to nie czasy OKUPACJI.
A na giełdzie w Elizówce może z 1000l stało alkocholu i 1000 wagonow papierosów szkoda że tam nie pojechali .
[/quote]Za komuchów w stanie wojennym tak było i na wschód od Wisły.
Avatar
Lucek / 7 kwietnia 2013 o 16:29
Zaraz zaraz jaki to kraj mi przypomina że policja kontroluje i przeszukuje cały samochód i robi każdemu rewizje kogo zatrzyma czy to nie czasy OKUPACJI.
A na giełdzie w Elizówce może z 1000l stało alkocholu i 1000 wagonow papierosów szkoda że tam nie pojechali .
Avatar
andyfav section / 7 kwietnia 2013 o 14:37
[quote name='eh' timestamp='1365337423' post='755927']
Bieda jest, to ludzie kombinują. Gdyby rząd przestał uciskać małych przedsiębiorców, to skala tego procederu by zmalała
[/quote]
to nie biedni kombinują
Avatar
eh / 7 kwietnia 2013 o 14:23
Bieda jest, to ludzie kombinują. Gdyby rząd przestał uciskać małych przedsiębiorców, to skala tego procederu by zmalała
Avatar
Gienek / 7 kwietnia 2013 o 14:19
[quote name='Gość' timestamp='1365332592' post='755888']
Dajcie ludziom pracę to nie będą kombinować!!!!
Państwo policyjne!!!!. Jakim prawem rewidowano im samochód.
Niedługo Tusk zacznie zaglądać nam pod łóżko!!!
[/quote]
USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym
Art. 129.
1. Czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie należą do zadań Policji.
2. Policjant, w związku z wykonywaniem czynności określonych w ust. 1, jest uprawniony do:
(...)
4) sprawdzania stanu technicznego, wyposażenia, ładunku, wymiarów, masy lub nacisku osi pojazdu znajdującego się na drodze;
[quote name='Gość' timestamp='1365332592' post='755888']
Dajcie ludziom pracę to nie będą kombinować!!!!
Państwo policyjne!!!!. Jakim prawem rewidowano im samochód.
Niedługo Tusk zacznie zaglądać nam pod łóżko!!!
[/quote]
USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym
Art. 129.
1. Czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie należą do zadań Policji.
... rozwiń
Avatar
az / 7 kwietnia 2013 o 14:01
Te przekręty wychodzą gdy prasa napisze, lub przypadek sprawi.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 7 kwietnia 2013 o 13:08
czysty przypadek a nie skuteczność!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 1 0

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 1

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 18 2

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 123 28

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo) 13 8

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 35 44

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 2

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 13 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 14 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 40 10

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 44 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!