Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 grudnia 2010 r.
17:26
Edytuj ten wpis

Wandzin: Zmarł 32-latek potrącony przez ciężarówkę

0 14 A A

32-letni mężczyzna zmarł wieczorem w wyniku wypadku na drodze Lublin - Lubartów.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku na drodze Lublin - Lubartów doszło po godzinie godzinie 16 w okolicy wiaduktu. - Potrącony mężczyzna trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł - informuje Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Przez kilka godzin trasa była częściowo zablokowana. Policjanci wprowadzili wahadło. Trasa jest już w pełni przejezdna.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 14:20
[quote name='krakrakra' timestamp='1292015297' post='403232']
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo?

Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w tym miejscu trzeba koniecznie wprowadzic system, ktory zmusi kierowcow do zmniejszenia predkosci i polozyc chodniki dla pieszych.
[/quote]
Kto chce przeżyć niech nakłada kamizelkę odblaskową, albo coś innego z odblaskiem.

Co z tego, że za jakiś czas zbudują chodnik. Po co ci on jeśli będziesz 2m pod ziemią...
[quote name='krakrakra' timestamp='1292015297' post='403232']
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo?

Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w t... rozwiń
Avatar
Pff. / 11 grudnia 2010 o 18:45
[quote name='nie lubię' timestamp='1291926770' post='402424']
Jest na to rada, trzeba się ubierać z głową a nie jak ninja.
Albo używać odblasków,i jeszcze jedna ważna sprawa, piesi wy jesteście intruzami na drodze, wy macie obowiązek ustąpić nadjeżdżającemu pojazdowi. Nie myślcie że zjadę na czołówkę tylko dlatego że w ostatniej chwili zobaczyłem pieszego na drodze, mi to się nie opłaca
[/quote]
Radą jest to, żebyś się zamknąć bo upier***ę Ci ten łeb i tak nie jest Ci do niczego potrzebny, więc właściwie nic Ci nie szkodzi.
[quote name='nie lubię' timestamp='1291926770' post='402424']
Jest na to rada, trzeba się ubierać z głową a nie jak ninja.
Albo używać odblasków,i jeszcze jedna ważna sprawa, piesi wy jesteście intruzami na drodze, wy macie obowiązek ustąpić nadjeżdżającemu pojazdowi. Nie myślcie że zjadę na czołówkę tylko dlatego że w ostatniej chwili zobaczyłem pieszego na drodze, mi to się nie opłaca
[/quote]
Radą jest to, żebyś się zamknąć bo upier***ę Ci ten łeb i tak nie jest Ci do niczego potrzebny, więc... rozwiń
Avatar
marcin / 11 grudnia 2010 o 18:01
[quote name='e' timestamp='1291974142' post='402691']
PYTAM WSZYSTKICH PIESZYCH !!!! DLACZEGO NIE UŻYWAJĄ KAMIZELEK OSTRZEGAWCZYCH Z ODBLASKAMI?????
[/quote]
a TY ich uzywasz??ciekawy jestem.trzeba byc slepym i głupim jak ty:P
Avatar
marcin / 11 grudnia 2010 o 17:59
~krakrakra~ masz racje.niektorzy kierowcy pomylili droge z torem wyscigowym-zakute łby!!!
Avatar
krakrakra / 10 grudnia 2010 o 22:08
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo?

Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w tym miejscu trzeba koniecznie wprowadzic system, ktory zmusi kierowcow do zmniejszenia predkosci i polozyc chodniki dla pieszych.
Avatar
e / 10 grudnia 2010 o 10:42
PYTAM WSZYSTKICH PIESZYCH !!!! DLACZEGO NIE UŻYWAJĄ KAMIZELEK OSTRZEGAWCZYCH Z ODBLASKAMI?????
Avatar
marcin / 10 grudnia 2010 o 09:44
kiedy jakąś obwodnice zrobią i chodniki???
Avatar
szymek / 10 grudnia 2010 o 09:41
[quote name='garbojad' timestamp='1291933057' post='402525']
Ten mężczyzna przebiegał przez jezdnie bo chciał załapać się na autobus.....
[/quote]
a skad wiesz??
Avatar
daisy / 10 grudnia 2010 o 07:21
Jak nie ma tam chodnika ani żadnego pobocza dla pieszych to trudno się dziwić!!!
Avatar
Gość / 10 grudnia 2010 o 06:07
ale dziwi mnie jedno - w Zalesiu policja trzymała kolesia skutego kajdankami, a w wandzinie stała ciężarówka, radiowóz, plus jeszcze cienias z kogutem. Kim był kolo skuty kajdankami w Zalesiu?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 14:20
[quote name='krakrakra' timestamp='1292015297' post='403232']
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo?

Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w tym miejscu trzeba koniecznie wprowadzic system, ktory zmusi kierowcow do zmniejszenia predkosci i polozyc chodniki dla pieszych.
[/quote]
Kto chce przeżyć niech nakłada kamizelkę odblaskową, albo coś innego z odblaskiem.

Co z tego, że za jakiś czas zbudują chodnik. Po co ci on jeśli będziesz 2m pod ziemią...
[quote name='krakrakra' timestamp='1292015297' post='403232']
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo?

Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w t... rozwiń
Avatar
Pff. / 11 grudnia 2010 o 18:45
[quote name='nie lubię' timestamp='1291926770' post='402424']
Jest na to rada, trzeba się ubierać z głową a nie jak ninja.
Albo używać odblasków,i jeszcze jedna ważna sprawa, piesi wy jesteście intruzami na drodze, wy macie obowiązek ustąpić nadjeżdżającemu pojazdowi. Nie myślcie że zjadę na czołówkę tylko dlatego że w ostatniej chwili zobaczyłem pieszego na drodze, mi to się nie opłaca
[/quote]
Radą jest to, żebyś się zamknąć bo upier***ę Ci ten łeb i tak nie jest Ci do niczego potrzebny, więc właściwie nic Ci nie szkodzi.
[quote name='nie lubię' timestamp='1291926770' post='402424']
Jest na to rada, trzeba się ubierać z głową a nie jak ninja.
Albo używać odblasków,i jeszcze jedna ważna sprawa, piesi wy jesteście intruzami na drodze, wy macie obowiązek ustąpić nadjeżdżającemu pojazdowi. Nie myślcie że zjadę na czołówkę tylko dlatego że w ostatniej chwili zobaczyłem pieszego na drodze, mi to się nie opłaca
[/quote]
Radą jest to, żebyś się zamknąć bo upier***ę Ci ten łeb i tak nie jest Ci do niczego potrzebny, więc... rozwiń
Avatar
marcin / 11 grudnia 2010 o 18:01
[quote name='e' timestamp='1291974142' post='402691']
PYTAM WSZYSTKICH PIESZYCH !!!! DLACZEGO NIE UŻYWAJĄ KAMIZELEK OSTRZEGAWCZYCH Z ODBLASKAMI?????
[/quote]
a TY ich uzywasz??ciekawy jestem.trzeba byc slepym i głupim jak ty:P
Avatar
marcin / 11 grudnia 2010 o 17:59
~krakrakra~ masz racje.niektorzy kierowcy pomylili droge z torem wyscigowym-zakute łby!!!
Avatar
krakrakra / 10 grudnia 2010 o 22:08
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo?

Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w tym miejscu trzeba koniecznie wprowadzic system, ktory zmusi kierowcow do zmniejszenia predkosci i polozyc chodniki dla pieszych.
Avatar
e / 10 grudnia 2010 o 10:42
PYTAM WSZYSTKICH PIESZYCH !!!! DLACZEGO NIE UŻYWAJĄ KAMIZELEK OSTRZEGAWCZYCH Z ODBLASKAMI?????
Avatar
marcin / 10 grudnia 2010 o 09:44
kiedy jakąś obwodnice zrobią i chodniki???
Avatar
szymek / 10 grudnia 2010 o 09:41
[quote name='garbojad' timestamp='1291933057' post='402525']
Ten mężczyzna przebiegał przez jezdnie bo chciał załapać się na autobus.....
[/quote]
a skad wiesz??
Avatar
daisy / 10 grudnia 2010 o 07:21
Jak nie ma tam chodnika ani żadnego pobocza dla pieszych to trudno się dziwić!!!
Avatar
Gość / 10 grudnia 2010 o 06:07
ale dziwi mnie jedno - w Zalesiu policja trzymała kolesia skutego kajdankami, a w wandzinie stała ciężarówka, radiowóz, plus jeszcze cienias z kogutem. Kim był kolo skuty kajdankami w Zalesiu?