Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 listopada 2009 r.
11:15
Edytuj ten wpis

40 pijanych kierowców na lubelskich drogach

Autor: Zdjęcie autora rp
0 5 A A

Rekordzistą ostatniej doby był 51-letni kierowca malucha, który wpadł w miejscowości Józefów w pow. biłgorajskim z ponad 3 promilami alkoholu we krwi. Wpadł też mężczyzna prowadzący zaprzęg konny

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Za jazdę po kieliszku odpowie 16 bezrobotnych, czterech rolników, dwóch pracowników fizycznych, dwóch murarzy, dwóch przedstawicieli handlowych, emeryt, galwanizer, kierowca, kolejarz, mechanik, muzyk, pracownik budowy, pracownik gastronomii, przedsiębiorca, sprzedawca oraz uczeń. W trzech przypadkach policjantom nie udało się ustalić zawodu zatrzymanego.

Najbardziej nietypowym kierowcą zatrzymanym przez policjantów był 35-letni bezrobotny. Jechał konnym zaprzęgiem w miejscowości Wola Mieczysławska - miał w organizmie ponad 0,5 promila.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
NentAbsty / 15 listopada 2009 o 21:53
Oni tylko sprobowali jak smakuje ta co w Dzienniku Lubelskim w ramach "wygranego konkursu" ja reklamowali.
Wychodzi na to, ze poza zlamaniem bezwzglednego zakazu reklamy alkoholu mozecie zostac obwinieni o sprowokowanie okreslonych zachowan.
W normach spolecznych, w zachodniej cywilizacji Was by bardziej obwiniali niz kierowcow po alkoholu za kolkiem zatrzymanych.
To juz nawet nie jest zaniechanie - to jest wspoludzial w przestepstwie!!!
Avatar
bunia / 15 listopada 2009 o 18:47
Napiszę jeszcze raz !

A co ma do tego zawód "pijanego" kierowcy ? Był pijany i to powinno go dyskwalifikować z uczestnictwa w ruchu drogowym przez wiele lat, o ile nie do końca życia. Przecież absolwent puławskiej "budowlanki" p. Kamiński ( nic nie ujmując tej renomowanej szkole, tylko biorąc pod uwagę to na jakim etapie zakończyła się jego edukacja ) jest starostą , a kilku posłów też ma ledwo ukończone szkoły zawodowe lub ew. średnie, i jako pierwszy z brzegu - [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/002.htm[/color] , [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/023.htm[/color] , [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/026.htm[/color] czy h[color="#0000FF"]ttp://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/003.htm[/color] . Jeżeli już podajecie takie info w DW to równie ważny jest również status materialny kierującego pod wpływem alkoholu, jak wspomniałem wcześniej, człowiek z zawodu piekarz może być właścicielem kliniki ortopedycznej lub okulistycznej ( co w Polsce miało już miejsce ). A to że w 3ech przypadkach zawody nie zostały ustalone to info śmiechu warte, policja nie jest w stanie tego ustalić ( znowu!!!!!, feralne do trzech razy sztuka vide wczorajszy artykuł -> [color="#00FFFF"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091114/LUBLIN/765063607[/color] )? to co to za policja ? jest od łapania na fotoradar na ul. Spółdzielczości Pracy?, którego to sposobu zabrania KGP. No i jaki to jest status materialny zawódu nazwanego = bezrobotny ?. Do ukarania za jazdę po pijaku wystarczy - nazwisko, imię, adres zamieszkania, pesel ... itp i stąd mamy wszystkie dane.

[color="#FF0000"]A tak BTW. DW sięga dna informacyjnego ! I tego mu życzę w obecnym składzie ![/color]

PS.
pablo, dzisiaj, 17:44
powinni zbadać konia ile miał promili...!!!
IMHO - no właśnie czy policja dysponuje alkomatem i ustnikiem( gębnikiem ) oraz odpowiednią instrukcją jego używania w stosunku do koni ?
Napiszę jeszcze raz !

A co ma do tego zawód "pijanego" kierowcy ? Był pijany i to powinno go dyskwalifikować z uczestnictwa w ruchu drogowym przez wiele lat, o ile nie do końca życia. Przecież absolwent puławskiej "budowlanki" p. Kamiński ( nic nie ujmując tej renomowanej szkole, tylko biorąc pod uwagę to na jakim etapie zakończyła się jego edukacja ) jest starostą , a kilku posłów też ma ledwo ukończone szkoły zawodowe lub ew. średnie, i jako pierwszy z brzegu - [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/po... rozwiń
Avatar
pablo / 15 listopada 2009 o 17:44
powinni zbadać konia ile miał promili...!!!
Avatar
gośc / 15 listopada 2009 o 14:48
kool napisał:
nie rozumiem dlaczego niby najbardziej nie nietypowym kierowcą miał by być właśnie jakiś rolnik koniem który jest na pewno o wiele bezpieczniejszy od kierowcy samochodu, a po za tym co to jest 0,5 promila :/ ?

A czy koń był trzeźwy ??
Avatar
kool / 15 listopada 2009 o 13:49
nie rozumiem dlaczego niby najbardziej nie nietypowym kierowcą miał by być właśnie jakiś rolnik koniem który jest na pewno o wiele bezpieczniejszy od kierowcy samochodu, a po za tym co to jest 0,5 promila :/ ?
Avatar
NentAbsty / 15 listopada 2009 o 21:53
Oni tylko sprobowali jak smakuje ta co w Dzienniku Lubelskim w ramach "wygranego konkursu" ja reklamowali.
Wychodzi na to, ze poza zlamaniem bezwzglednego zakazu reklamy alkoholu mozecie zostac obwinieni o sprowokowanie okreslonych zachowan.
W normach spolecznych, w zachodniej cywilizacji Was by bardziej obwiniali niz kierowcow po alkoholu za kolkiem zatrzymanych.
To juz nawet nie jest zaniechanie - to jest wspoludzial w przestepstwie!!!
Avatar
bunia / 15 listopada 2009 o 18:47
Napiszę jeszcze raz !

A co ma do tego zawód "pijanego" kierowcy ? Był pijany i to powinno go dyskwalifikować z uczestnictwa w ruchu drogowym przez wiele lat, o ile nie do końca życia. Przecież absolwent puławskiej "budowlanki" p. Kamiński ( nic nie ujmując tej renomowanej szkole, tylko biorąc pod uwagę to na jakim etapie zakończyła się jego edukacja ) jest starostą , a kilku posłów też ma ledwo ukończone szkoły zawodowe lub ew. średnie, i jako pierwszy z brzegu - [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/002.htm[/color] , [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/023.htm[/color] , [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/026.htm[/color] czy h[color="#0000FF"]ttp://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel6/003.htm[/color] . Jeżeli już podajecie takie info w DW to równie ważny jest również status materialny kierującego pod wpływem alkoholu, jak wspomniałem wcześniej, człowiek z zawodu piekarz może być właścicielem kliniki ortopedycznej lub okulistycznej ( co w Polsce miało już miejsce ). A to że w 3ech przypadkach zawody nie zostały ustalone to info śmiechu warte, policja nie jest w stanie tego ustalić ( znowu!!!!!, feralne do trzech razy sztuka vide wczorajszy artykuł -> [color="#00FFFF"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091114/LUBLIN/765063607[/color] )? to co to za policja ? jest od łapania na fotoradar na ul. Spółdzielczości Pracy?, którego to sposobu zabrania KGP. No i jaki to jest status materialny zawódu nazwanego = bezrobotny ?. Do ukarania za jazdę po pijaku wystarczy - nazwisko, imię, adres zamieszkania, pesel ... itp i stąd mamy wszystkie dane.

[color="#FF0000"]A tak BTW. DW sięga dna informacyjnego ! I tego mu życzę w obecnym składzie ![/color]

PS.
pablo, dzisiaj, 17:44
powinni zbadać konia ile miał promili...!!!
IMHO - no właśnie czy policja dysponuje alkomatem i ustnikiem( gębnikiem ) oraz odpowiednią instrukcją jego używania w stosunku do koni ?
Napiszę jeszcze raz !

A co ma do tego zawód "pijanego" kierowcy ? Był pijany i to powinno go dyskwalifikować z uczestnictwa w ruchu drogowym przez wiele lat, o ile nie do końca życia. Przecież absolwent puławskiej "budowlanki" p. Kamiński ( nic nie ujmując tej renomowanej szkole, tylko biorąc pod uwagę to na jakim etapie zakończyła się jego edukacja ) jest starostą , a kilku posłów też ma ledwo ukończone szkoły zawodowe lub ew. średnie, i jako pierwszy z brzegu - [color="#0000FF"]http://www.sejm.gov.pl/po... rozwiń
Avatar
pablo / 15 listopada 2009 o 17:44
powinni zbadać konia ile miał promili...!!!
Avatar
gośc / 15 listopada 2009 o 14:48
kool napisał:
nie rozumiem dlaczego niby najbardziej nie nietypowym kierowcą miał by być właśnie jakiś rolnik koniem który jest na pewno o wiele bezpieczniejszy od kierowcy samochodu, a po za tym co to jest 0,5 promila :/ ?

A czy koń był trzeźwy ??
Avatar
kool / 15 listopada 2009 o 13:49
nie rozumiem dlaczego niby najbardziej nie nietypowym kierowcą miał by być właśnie jakiś rolnik koniem który jest na pewno o wiele bezpieczniejszy od kierowcy samochodu, a po za tym co to jest 0,5 promila :/ ?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 41 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra