Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 marca 2016 r.
13:05

Awantura w Milejowie. Podatki, lekarze, PiS i poseł Kukiza

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 157 A A

- To jest nieuzasadniony atak na wójta - krzyczeli ludzie podczas wczorajszego zebrania w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. Według wójta za sprawą „afery umorzeniowej” stoją radni z lokalnego PiS i związani z nimi lekarze

Wójt podejrzewa, że za „aferą umorzeniową” w Milejowie stoją lokalni radni PiS i... środowisko lekarskie. – Podłożem tej sytuacji jest podjęta przeze mnie, w odpowiedzi na wnioski mieszkańców, próba utworzenia konkurencyjnej praktyki lekarza rodzinnego i poradni specjalistycznych w Milejowie. Jej efektem może być pozbawienie miejscowych lekarzy części ogromnych apanaży finansowych. Przychody roczne jednego z lekarzy to ponad 400 000 zł – mówi Tomasz Suryś...

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 157

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2016 o 08:15
Sawicowa starsza dziwna kobieta zbiera podpisy za PGR?
Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:39

obat ganglion

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 21:11

taki mamy klimat jak przy oczyszczalni, że nos wykręca

w szkołach akcja zbiórka podpisów ,,,, złobek  ponad wszystko ,pani sawic , pan piotr dużo podpisów zebraleś ... zbieraj podpisy z rury bedziesz mic  czyste ręce...

Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 18:43
doszły mnie słuchy że poseł odwiedzi radnych podczas sesji, ciekawe czy w kiblu bedzie papier, bo ze strachu to wszystko moze się zdarzyć, może i media dotrą niezależne, innego koloru od zielono - czerwonego, pomalutku prawda o układach i zależnościach wychodzi na jaw
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 11:14
taki mamy klimat jak przy oczyszczalni, że nos wykręca
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 22:02

temat powinien powrócić do ram lokalnych forum, dlaczego umieszczono go w tu? można się tylko domyślać

taki mamy klimat 

klimat ma byc taki aby sie przedawnilo ....

Avatar
TomasSprawiedliwy / 5 kwietnia 2016 o 21:14

temat powinien powrócić do ram lokalnych forum, dlaczego umieszczono go w tu? można się tylko domyślać

taki mamy klimat 

Avatar
cb / 5 kwietnia 2016 o 13:07

mam pytanie do Redaktora? 

Czy jako 4 władza nie powinien Pan zapytać gdzie było obwieszczenie z wykazem ?

Ja uważam że po to ustawa nakazuje upublicznianie beneficjentów pomocy publicznej by to samo społeczeństwa zweryfikowało "ważny interes publiczny" !


dlaczego zabrakło przedstawicieli gs i kampol? wiele pytań p.redaktor nie zadał, przedstawiciel posła Kuleszy przytaczał fakty z protokołu rio- to też pan Puzio zmarginalizował, szkoda


dlaczego zabrakło przedstawicieli gs i kampol? wiele pytań p.redaktor nie zadał, przedstawiciel posła Kuleszy przytaczał fakty z protokołu rio- to też pan Puzio zmarginalizował, szkoda

rozwiń
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 12:15
wczoraj kontrola była w gminie, kontrolowany w panice, RIO sprawdza ukrywane umorzenia i szuka. Ciekawe kiedy CBA sprawdzi to całe towarzystwo radnych, biznesmenów?
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 07:31

apel . rodacy zbierzmy złotówki i naprawmy drogi ,chodniki i budynki... i poco nam pan wójt, niech na bonowie sie w piaskownicy BAWI. a nie u nas!!!!

Avatar
Gość / 7 kwietnia 2016 o 08:15
Sawicowa starsza dziwna kobieta zbiera podpisy za PGR?
Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:39

obat ganglion

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 21:11

taki mamy klimat jak przy oczyszczalni, że nos wykręca

w szkołach akcja zbiórka podpisów ,,,, złobek  ponad wszystko ,pani sawic , pan piotr dużo podpisów zebraleś ... zbieraj podpisy z rury bedziesz mic  czyste ręce...

Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 18:43
doszły mnie słuchy że poseł odwiedzi radnych podczas sesji, ciekawe czy w kiblu bedzie papier, bo ze strachu to wszystko moze się zdarzyć, może i media dotrą niezależne, innego koloru od zielono - czerwonego, pomalutku prawda o układach i zależnościach wychodzi na jaw
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2016 o 11:14
taki mamy klimat jak przy oczyszczalni, że nos wykręca
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 22:02

temat powinien powrócić do ram lokalnych forum, dlaczego umieszczono go w tu? można się tylko domyślać

taki mamy klimat 

klimat ma byc taki aby sie przedawnilo ....

Avatar
TomasSprawiedliwy / 5 kwietnia 2016 o 21:14

temat powinien powrócić do ram lokalnych forum, dlaczego umieszczono go w tu? można się tylko domyślać

taki mamy klimat 

Avatar
cb / 5 kwietnia 2016 o 13:07

mam pytanie do Redaktora? 

Czy jako 4 władza nie powinien Pan zapytać gdzie było obwieszczenie z wykazem ?

Ja uważam że po to ustawa nakazuje upublicznianie beneficjentów pomocy publicznej by to samo społeczeństwa zweryfikowało "ważny interes publiczny" !


dlaczego zabrakło przedstawicieli gs i kampol? wiele pytań p.redaktor nie zadał, przedstawiciel posła Kuleszy przytaczał fakty z protokołu rio- to też pan Puzio zmarginalizował, szkoda


dlaczego zabrakło przedstawicieli gs i kampol? wiele pytań p.redaktor nie zadał, przedstawiciel posła Kuleszy przytaczał fakty z protokołu rio- to też pan Puzio zmarginalizował, szkoda

rozwiń
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 12:15
wczoraj kontrola była w gminie, kontrolowany w panice, RIO sprawdza ukrywane umorzenia i szuka. Ciekawe kiedy CBA sprawdzi to całe towarzystwo radnych, biznesmenów?
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2016 o 07:31

apel . rodacy zbierzmy złotówki i naprawmy drogi ,chodniki i budynki... i poco nam pan wójt, niech na bonowie sie w piaskownicy BAWI. a nie u nas!!!!

Zobacz wszystkie komentarze 157

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 8

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!