Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 maja 2011 r.
19:28
Edytuj ten wpis

Awantura w Wilkowie: 20 tysięcy sadzonek tylko dla pięciu osób

0 49 A A
Około 200 osób domagało się w Urzędzie Gminy wyjaśnienia sprawy sadzonek. Potem niektórzy z nich szu
Około 200 osób domagało się w Urzędzie Gminy wyjaśnienia sprawy sadzonek. Potem niektórzy z nich szu

Ponad 20 tys. sadzonek dla powodzian z Wilkowa trafiło tylko do 5 wybranych przez pomoc społeczną osób. Dostał je m.in. syn kierowniczki Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Mieszkańcy gminy są oburzeni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dziubek / 24 października 2011 o 14:14
Alicja na Prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
sławek / 27 lipca 2011 o 18:55
a co z dyrektorem pck taka instytucja powinna najlepiej wiedzieć jak należy rozdzielać sprawiedliwie taką pomoc, przecież oni są nauczeni swoim doświadczeniem istnieją przecież już tyle lat na rynku nie tylko polskim
Avatar
Gość / 23 czerwca 2011 o 13:35
[quote name='kazio' timestamp='1308828208' post='493035']
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
[/quote]
Skoro pomoc została źle rozdzielona, obdarowani powinni za drzewka zapłacić. Za te pieniądze powinno się kupić kolejne sadzonki i obdarować ludzi będących w najgorszej sytuacji.
Jeśli obdarowani nie mają kasy niech na jesieni zwrócą sadzonki.
Proste rozwiązanie?
Nie chce mi się wierzyć, że tylko jedna osoba decydowała o podziale darów. Może dlatego kobitka nie wyleciała dyscyplinarnie?
[quote name='kazio' timestamp='1308828208' post='493035']
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
[/quote]
Skoro pomoc została źle rozdzielona, obdarowani powinni za drzewka zapłacić. Za te pieniądze powinno się kupić kolejne sadzonki i obdarować ludzi będących w najgorszej sytuacji.
Jeśli obdarowani nie mają kasy niech na jesieni zwrócą sadzonki.
Proste rozwiązanie?
Nie chce mi się wierzyć, że tylko jedna os... rozwiń
Avatar
kazio / 23 czerwca 2011 o 13:23
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
Avatar
osiemnastolatka / 22 maja 2011 o 22:26
sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody!
[/quote]


hehe głupi jesteś i tyle:)nic dodać nic ując heheh! widzę anonimowość dodała ci nie lada odwagi szkoda tylko,ze mądrości ani grama. wandalinioku ćwoku posrany!!! ps. rozumiem że taką reklamę robisz ludziom z tamtych terenów?
sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody!
[/quote]


hehe głupi jesteś i tyle:)nic dodać nic ując heheh! widzę anonimowość dodała ci nie lada odwagi szkoda tylko,ze mądrości ani grama. wandalinioku ćwoku posrany!!! ps. rozumiem że taką reklamę robisz ludziom z tamtych terenów? rozwiń
Avatar
śwagier wandalinioka / 22 maja 2011 o 20:37
[quote name='ślepy' timestamp='1305927588' post='480789']
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie się - śwagier wandolinioka da sobie radę bez waszych jabłek
ahoj szlachetni Powiślanie
[/quote]
brawo!!!!!! to był cios poniżej pasa!!! to samo zawsze słyszałem
!!!ale kto to towarzystwo wpuści w kraciastych kapeluszach do meksyku tam się sombrero nosi.!!!!! na powiślu wszystko najlepsze, najpiękniejsze, najbogatsze,największe,...... i najgłupsze!!!



img]http://www.google.com/imgres?imgurl=http://school.discoveryeducation.com/clipart/images/sombrero.gif&imgrefurl=http://school.discoveryeducation.com/clipart/clip/sombrero.html&h=294&w=500&sz=5&tbnid=tlvfIb26RNKREM:&tbnh=76&tbnw=130&prev=/search%3Fq%3Dsombrero%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=sombrero&hl=pl&usg=__fUxD9SZlUkV0_Ih94iQjGzg9ZiM=&sa=X&ei=8lXZTfO3BMOSswachcD3Ag&ved=0CD8Q9QEwBQ[/img]
[quote name='ślepy' timestamp='1305927588' post='480789']
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zao... rozwiń
Avatar
konio / 22 maja 2011 o 08:55
A czy na pewno wójt nic nie wiedział o tym przekręcie?
Myślę iż on i jego sekretarz wszystko wiedzieli i teraz pierwsi dzwonią do prokuratora. Jak są pewni przekrętu to dlaczego rozwiązali za porozumieniem stron umowę o pracę a nie dyscyplinarnie. Albo winna i kara, albo cacy Pani kierownik i nagroda. Zdecyduj się wójcie.
nie widzę ogłoszenia o naborze na kierowniczkę.Czyżby już ... .
Avatar
ślepy / 20 maja 2011 o 23:39
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie się - śwagier wandolinioka da sobie radę bez waszych jabłek
ahoj szlachetni Powiślanie
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie s... rozwiń
Avatar
śwagier wandalinioka / 20 maja 2011 o 16:29
[quote name='śwagier wandalinioka' timestamp='1305319636' post='477878']
Tak szczerze to sram na to całe powiśle i na powiślaków ! Jesteście wszyscy jednym ch.... podszyci,razem z tym waszym klechą.przyjdzie znowu czas że będziecie zrywać te marmury z podłóg!! Na pohybel gudłajom !!Ja bym wam dał sadzonki!!! uczcie się ryż hodować ćwoki!
Prostaku przemawia przez ciebie jakaś zazdrość nie wiadomo skąd i po co ona potrzebna! A powiem ci, z tych sadzonek są owoce, które teraz będą cholendarne kosztować! A wtedy to tobie radze nauczyć się hodowli czegokolwiek!

sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody!
[quote name='śwagier wandalinioka' timestamp='1305319636' post='477878']
Tak szczerze to sram na to całe powiśle i na powiślaków ! Jesteście wszyscy jednym ch.... podszyci,razem z tym waszym klechą.przyjdzie znowu czas że będziecie zrywać te marmury z podłóg!! Na pohybel gudłajom !!Ja bym wam dał sadzonki!!! uczcie się ryż hodować ćwoki!
Prostaku przemawia przez ciebie jakaś zazdrość nie wiadomo skąd i po co ona potrzebna! A powiem ci, z tych sadzonek są owoce, które... rozwiń
Avatar
ktoś / 19 maja 2011 o 21:57
ej relax. gość albo nie stąd i miał "przyjemność" być w naszej opiece przelotem, albo nie kojarzy bo nie korzysta
Avatar
dziubek / 24 października 2011 o 14:14
Alicja na Prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
sławek / 27 lipca 2011 o 18:55
a co z dyrektorem pck taka instytucja powinna najlepiej wiedzieć jak należy rozdzielać sprawiedliwie taką pomoc, przecież oni są nauczeni swoim doświadczeniem istnieją przecież już tyle lat na rynku nie tylko polskim
Avatar
Gość / 23 czerwca 2011 o 13:35
[quote name='kazio' timestamp='1308828208' post='493035']
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
[/quote]
Skoro pomoc została źle rozdzielona, obdarowani powinni za drzewka zapłacić. Za te pieniądze powinno się kupić kolejne sadzonki i obdarować ludzi będących w najgorszej sytuacji.
Jeśli obdarowani nie mają kasy niech na jesieni zwrócą sadzonki.
Proste rozwiązanie?
Nie chce mi się wierzyć, że tylko jedna osoba decydowała o podziale darów. Może dlatego kobitka nie wyleciała dyscyplinarnie?
[quote name='kazio' timestamp='1308828208' post='493035']
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
[/quote]
Skoro pomoc została źle rozdzielona, obdarowani powinni za drzewka zapłacić. Za te pieniądze powinno się kupić kolejne sadzonki i obdarować ludzi będących w najgorszej sytuacji.
Jeśli obdarowani nie mają kasy niech na jesieni zwrócą sadzonki.
Proste rozwiązanie?
Nie chce mi się wierzyć, że tylko jedna os... rozwiń
Avatar
kazio / 23 czerwca 2011 o 13:23
wsadzić ją do paki, a gospodarstwo wycenić i sprzedać tak jak jest w innych krajach UNI, to by się inni nauczyli.
Avatar
osiemnastolatka / 22 maja 2011 o 22:26
sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody!
[/quote]


hehe głupi jesteś i tyle:)nic dodać nic ując heheh! widzę anonimowość dodała ci nie lada odwagi szkoda tylko,ze mądrości ani grama. wandalinioku ćwoku posrany!!! ps. rozumiem że taką reklamę robisz ludziom z tamtych terenów?
sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody!
[/quote]


hehe głupi jesteś i tyle:)nic dodać nic ując heheh! widzę anonimowość dodała ci nie lada odwagi szkoda tylko,ze mądrości ani grama. wandalinioku ćwoku posrany!!! ps. rozumiem że taką reklamę robisz ludziom z tamtych terenów? rozwiń
Avatar
śwagier wandalinioka / 22 maja 2011 o 20:37
[quote name='ślepy' timestamp='1305927588' post='480789']
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie się - śwagier wandolinioka da sobie radę bez waszych jabłek
ahoj szlachetni Powiślanie
[/quote]
brawo!!!!!! to był cios poniżej pasa!!! to samo zawsze słyszałem
!!!ale kto to towarzystwo wpuści w kraciastych kapeluszach do meksyku tam się sombrero nosi.!!!!! na powiślu wszystko najlepsze, najpiękniejsze, najbogatsze,największe,...... i najgłupsze!!!



img]http://www.google.com/imgres?imgurl=http://school.discoveryeducation.com/clipart/images/sombrero.gif&imgrefurl=http://school.discoveryeducation.com/clipart/clip/sombrero.html&h=294&w=500&sz=5&tbnid=tlvfIb26RNKREM:&tbnh=76&tbnw=130&prev=/search%3Fq%3Dsombrero%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=sombrero&hl=pl&usg=__fUxD9SZlUkV0_Ih94iQjGzg9ZiM=&sa=X&ei=8lXZTfO3BMOSswachcD3Ag&ved=0CD8Q9QEwBQ[/img]
[quote name='ślepy' timestamp='1305927588' post='480789']
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zao... rozwiń
Avatar
konio / 22 maja 2011 o 08:55
A czy na pewno wójt nic nie wiedział o tym przekręcie?
Myślę iż on i jego sekretarz wszystko wiedzieli i teraz pierwsi dzwonią do prokuratora. Jak są pewni przekrętu to dlaczego rozwiązali za porozumieniem stron umowę o pracę a nie dyscyplinarnie. Albo winna i kara, albo cacy Pani kierownik i nagroda. Zdecyduj się wójcie.
nie widzę ogłoszenia o naborze na kierowniczkę.Czyżby już ... .
Avatar
ślepy / 20 maja 2011 o 23:39
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie się - śwagier wandolinioka da sobie radę bez waszych jabłek
ahoj szlachetni Powiślanie
szlachetni Powiślanie!
przez lata słuchałem że, produkcja chmielu i jabłek się nie opłaca, że sprzedajecie swe plony ponżej kosztów produkcji, że drogie są środki produkcji- paliwa, nawozy , opryski, że nikt nie chce kupić chmielu itp. itd., i cóż się stało? oto sama Matka Natura ( w postaci powodzi) pozbawiła was tego problemu, teraz przez kilka lat nie będziecie musieli dopłacać do produkcji waszych bagiennych jabłek i bagiennego chmielu, zaoszczędzone pieniądze wpłaćcie na lokatę lub jedźcie na wczasy do Meksyku, nie martwcie s... rozwiń
Avatar
śwagier wandalinioka / 20 maja 2011 o 16:29
[quote name='śwagier wandalinioka' timestamp='1305319636' post='477878']
Tak szczerze to sram na to całe powiśle i na powiślaków ! Jesteście wszyscy jednym ch.... podszyci,razem z tym waszym klechą.przyjdzie znowu czas że będziecie zrywać te marmury z podłóg!! Na pohybel gudłajom !!Ja bym wam dał sadzonki!!! uczcie się ryż hodować ćwoki!
Prostaku przemawia przez ciebie jakaś zazdrość nie wiadomo skąd i po co ona potrzebna! A powiem ci, z tych sadzonek są owoce, które teraz będą cholendarne kosztować! A wtedy to tobie radze nauczyć się hodowli czegokolwiek!

sram i na twoje owoce gudłaju!! wolę banana za 2,50.wielkie mi rzeczy!!jabłka z powiśla !! żebyście jeszcze umieli te jabłka hodować bez oprysków! i kupcie sobie nowe kapelusze bo kraciaste wyszły z mody!
[quote name='śwagier wandalinioka' timestamp='1305319636' post='477878']
Tak szczerze to sram na to całe powiśle i na powiślaków ! Jesteście wszyscy jednym ch.... podszyci,razem z tym waszym klechą.przyjdzie znowu czas że będziecie zrywać te marmury z podłóg!! Na pohybel gudłajom !!Ja bym wam dał sadzonki!!! uczcie się ryż hodować ćwoki!
Prostaku przemawia przez ciebie jakaś zazdrość nie wiadomo skąd i po co ona potrzebna! A powiem ci, z tych sadzonek są owoce, które... rozwiń
Avatar
ktoś / 19 maja 2011 o 21:57
ej relax. gość albo nie stąd i miał "przyjemność" być w naszej opiece przelotem, albo nie kojarzy bo nie korzysta
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 44

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!