Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 września 2012 r.
19:08
Edytuj ten wpis

Bardzo wąsko na zakręcie w Wandzinie. Uwaga na korki

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 9 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Od poniedziałkowego południa ruch pod wiaduktem w Wandzinie k. Lubartowa jest poważnie utrudniony i odbywa się wahadłowo jednym pasem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Za dnia pojazdy przepuszczane były przez robotników kierujących ruchem, nocą wszystkim będzie sterowała sygnalizacja świetlna. Powodem utrudnień jest przebudowa biegnącego nad jezdnią wiaduktu kolejowego.

Jezdnia jest zwężona na odcinku 130 m z jednej i 130 m z drugiej strony obiektu. Utrudnienia w tym miejscu mają potrwać do połowy listopada – zapowiada firma Skanska, która na zlecenie kolei prowadzi roboty.

Przebudowa wiaduktu jest częścią modernizacji linii kolejowej nr 30 łączącej Lublin z Lubartowem.

W przyszłym roku między obu miastami mają kursować autobusy szynowe. Wcześniej na szlaku wymieniony został wiadukt w Ciecierzynie i most nad Bystrzycą koło ul. Turystycznej w Lublinie.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
driver / 6 września 2012 o 15:32
Podajcie lepiej, którędy najszybciej to można ominąć, bo niedługo wybieram się w tamte strony.
Avatar
Tom / 4 września 2012 o 10:37
Już w Niemcach :/ nieźle... może jeszcze ktoś sie wypowie
Avatar
Miejscowy / 4 września 2012 o 08:40
Koreczki są bardzo krótkie, potrafią zaczynać się już w Niemcach (dodam jeszcze, że w owych Niemcach ma we wrześniu lub październiku rozpocząć się remont drogi, więc będą dwa korki). Postać.... Ja, żeby przejechać 50 metrów potrzebowałem ostatnio około 20 minut.
Avatar
Gość / 3 września 2012 o 23:57
Długi ten korek? Dokąd sięgał? Kiedy zrobią szynobus do Parczewa i dalej do Łukowa?
Avatar
Tom / 3 września 2012 o 23:44
Panowie ile ok trzeba postać w korku ?
Avatar
korkowy / 3 września 2012 o 22:31
zmiany, zmiany, zmiany
Avatar
POpieramPO / 3 września 2012 o 22:11
[quote name='komandosik' timestamp='1346701529' post='670184']
Stado deb***i planowało remont tego mostu, najpierw położyli nowy asfalt, teraz robią się doły w gorącym asfalcie od wołów co stoją w mega korku... GRATULACJE! Normalnie jakaś nagroda powinna się posypać, albo mega premia...
[/quote]

POmyślimy, POmyślimy, POmysł dobry
Avatar
komandosik / 3 września 2012 o 21:45
Stado deb***i planowało remont tego mostu, najpierw położyli nowy asfalt, teraz robią się doły w gorącym asfalcie od wołów co stoją w mega korku... GRATULACJE! Normalnie jakaś nagroda powinna się posypać, albo mega premia...
Avatar
stefan / 3 września 2012 o 21:16
kiedyś tam jadąc rowerem ledwo się wyrobiłem
Avatar
driver / 6 września 2012 o 15:32
Podajcie lepiej, którędy najszybciej to można ominąć, bo niedługo wybieram się w tamte strony.
Avatar
Tom / 4 września 2012 o 10:37
Już w Niemcach :/ nieźle... może jeszcze ktoś sie wypowie
Avatar
Miejscowy / 4 września 2012 o 08:40
Koreczki są bardzo krótkie, potrafią zaczynać się już w Niemcach (dodam jeszcze, że w owych Niemcach ma we wrześniu lub październiku rozpocząć się remont drogi, więc będą dwa korki). Postać.... Ja, żeby przejechać 50 metrów potrzebowałem ostatnio około 20 minut.
Avatar
Gość / 3 września 2012 o 23:57
Długi ten korek? Dokąd sięgał? Kiedy zrobią szynobus do Parczewa i dalej do Łukowa?
Avatar
Tom / 3 września 2012 o 23:44
Panowie ile ok trzeba postać w korku ?
Avatar
korkowy / 3 września 2012 o 22:31
zmiany, zmiany, zmiany
Avatar
POpieramPO / 3 września 2012 o 22:11
[quote name='komandosik' timestamp='1346701529' post='670184']
Stado deb***i planowało remont tego mostu, najpierw położyli nowy asfalt, teraz robią się doły w gorącym asfalcie od wołów co stoją w mega korku... GRATULACJE! Normalnie jakaś nagroda powinna się posypać, albo mega premia...
[/quote]

POmyślimy, POmyślimy, POmysł dobry
Avatar
komandosik / 3 września 2012 o 21:45
Stado deb***i planowało remont tego mostu, najpierw położyli nowy asfalt, teraz robią się doły w gorącym asfalcie od wołów co stoją w mega korku... GRATULACJE! Normalnie jakaś nagroda powinna się posypać, albo mega premia...
Avatar
stefan / 3 września 2012 o 21:16
kiedyś tam jadąc rowerem ledwo się wyrobiłem
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 9 0

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 0 0

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 4

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!