Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 sierpnia 2013 r.
20:11
Edytuj ten wpis

Bełżyce: Zderzenie samochodów. Ranny 11-latek

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 19 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Wypadek w Bełżycach na skrzyżowaniu ul. Prebendarskiej i Tadeusza Kościuszki. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym 11-letni chłopiec.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku policjanci otrzymali o godz. 18.21. Dziennik Wschodni poinformowali internauci: Mateusz i Damian.

Kierowca peugeota jadący ul. Prebendarską nie ustąpił pierwszeństwa audi jadącemu ul. Kościuszki. Samochody zderzyły się.

– Pasażer audi, 11-letni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Do szpitala trafił również kierowca i pasażer peugeota – informuje dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Od kierowców pobrano krew do badań na trzeźwość.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
b / 7 sierpnia 2013 o 19:55

Powinien walczyć o odszkodowanie i puścić durnia w skarpetach skoro po pijaku zachciało się rozbijać.

Avatar
alinka / 7 sierpnia 2013 o 17:20

a mnie dotarły słuchy że ten chłopczyk zmarł.... dobrze jednak że to jedynie plotka

Avatar
Malgosia / 7 sierpnia 2013 o 10:27

Dziękuję za informację, całe szczęście,że nic mu nie jest... Pozdrawiam

prosze o kontakt 531 011 926 to naprawdę ważne

Avatar
Maria / 6 sierpnia 2013 o 22:46

z moim bratem jest wszystko w porządku ma tylko otarcia na klatce piersiowej i na szyi tam gdzie miał pasy . bolą go jeszcze troszkę kręgi ale już jutro wychodzi ze szpitala .

Dziękuję za informację, całe szczęście,że nic mu nie jest... Pozdrawiam

Avatar
j / 6 sierpnia 2013 o 20:18

Ten brat niech lepiej poleży dłużej i zgłosi się do prawnika, który wywalczy dla niego spore odszkodowanie. Tak wyjdzie i jeszcze się okaże że jednak coś dolega.

Avatar
Pavel / 6 sierpnia 2013 o 13:41

Reanimacje widzialem ale nie jestem pewien czy ta osoba zmarła. Na przystanku dokładnie

Avatar
lll / 6 sierpnia 2013 o 11:36

a wiecie co się stało pod policją? Podobno ktoś zmarł, była reanimacja...

Avatar
MMALI / 6 sierpnia 2013 o 09:03

Pijaczyna jechal z menelami szkoda gadać kaŻdy wie co z niego jest za typ .......


Avatar
Paula / 6 sierpnia 2013 o 01:19

z moim bratem jest wszystko w porządku ma tylko otarcia na klatce piersiowej i na szyi tam gdzie miał pasy . bolą go jeszcze troszkę kręgi ale już jutro wychodzi ze szpitala .

Avatar
maria / 5 sierpnia 2013 o 21:29

Napiszcie, co z dzieckiem, ktoś coś wie? Mam nadzieję,że dziecku nic nie jest.

Avatar
b / 7 sierpnia 2013 o 19:55

Powinien walczyć o odszkodowanie i puścić durnia w skarpetach skoro po pijaku zachciało się rozbijać.

Avatar
alinka / 7 sierpnia 2013 o 17:20

a mnie dotarły słuchy że ten chłopczyk zmarł.... dobrze jednak że to jedynie plotka

Avatar
Malgosia / 7 sierpnia 2013 o 10:27

Dziękuję za informację, całe szczęście,że nic mu nie jest... Pozdrawiam

prosze o kontakt 531 011 926 to naprawdę ważne

Avatar
Maria / 6 sierpnia 2013 o 22:46

z moim bratem jest wszystko w porządku ma tylko otarcia na klatce piersiowej i na szyi tam gdzie miał pasy . bolą go jeszcze troszkę kręgi ale już jutro wychodzi ze szpitala .

Dziękuję za informację, całe szczęście,że nic mu nie jest... Pozdrawiam

Avatar
j / 6 sierpnia 2013 o 20:18

Ten brat niech lepiej poleży dłużej i zgłosi się do prawnika, który wywalczy dla niego spore odszkodowanie. Tak wyjdzie i jeszcze się okaże że jednak coś dolega.

Avatar
Pavel / 6 sierpnia 2013 o 13:41

Reanimacje widzialem ale nie jestem pewien czy ta osoba zmarła. Na przystanku dokładnie

Avatar
lll / 6 sierpnia 2013 o 11:36

a wiecie co się stało pod policją? Podobno ktoś zmarł, była reanimacja...

Avatar
MMALI / 6 sierpnia 2013 o 09:03

Pijaczyna jechal z menelami szkoda gadać kaŻdy wie co z niego jest za typ .......


Avatar
Paula / 6 sierpnia 2013 o 01:19

z moim bratem jest wszystko w porządku ma tylko otarcia na klatce piersiowej i na szyi tam gdzie miał pasy . bolą go jeszcze troszkę kręgi ale już jutro wychodzi ze szpitala .

Avatar
maria / 5 sierpnia 2013 o 21:29

Napiszcie, co z dzieckiem, ktoś coś wie? Mam nadzieję,że dziecku nic nie jest.

Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 0 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 3

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 14 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 218 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!