Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 grudnia 2009 r.
16:28
Edytuj ten wpis

Bimber i swojską kiełbasę będzie można sprzedawać legalnie?

Autor: Zdjęcie autora lew
0 10 A A

Kiełbasy, marmolady, sery, a być może i bimber. Rolnik mógłby to wszystko produkować i sprzedawać legalnie.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowe przepisy mają być gotowe tuż po Nowym Roku. – Bylibyśmy bliżej Francji – cieszy się Stanisław Jachymek z Roztocza.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu


Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 30 grudnia 2009 o 15:58
Jak się nie ma pomysłu narządzenie, to w taki sposób "kupuje się" głosy wyborców, tych z najniższych sfer społecznych. Na taki populizm nie było stac nawet Andrzeja L.:
[url="http://dziamber.wordpress.com/2009/12/28/pomysl-posla-palikota-%e2%80%93-37009/"]http://dziamber.wordpress.com/2009/12/28/p...e2%80%93-37009/[/url]
Avatar
jon / 29 grudnia 2009 o 08:01
bardzo ważna sprawa dla pana posła.
dla pospólstwa też.
Avatar
Alex / 29 grudnia 2009 o 07:53
I alkoholik RP.Zgadnijcie który na foto ! Dodam że nie wyjściowa gęba.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 23:09
a te siniaki ochlejusy czepiaja sie Głowy Państwa że lubi kielicha wychylić. Przygadał Kocioł garnkowi
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 22:26
No to ja mam 3 pytania: 1/ czy palikot płaci gazetom za codzienne publikowanie swoich zdjęć? 2/ na zdjęciu widać dwóch fecetów promujących pijaństwo - jak to się ma do ustawy o wychowaniu w trzeźwości? 3/ wieśniaki będą mogły pędzić bimber, a robole nie? to co z konstytucyjną równością?
Avatar
INWESTUJCIE / 28 grudnia 2009 o 21:44
I WRESZCIE PRODUKCJA ROLNICZA STANIE SIE OPŁACALNA A VODKA W POLSCE POTANIEJE.ALE PROSZE NIE ROBIC MONOPOLUN TYLKO DLA ROLNIKÓW. NIEROLNIK TEŻ POWINIEN MIEĆ PRAWO CHOCIAŻ NA WŁASNE POTRZEBY PRODUKOWAĆ NATURALNĄ WÓDKĘ. PRZEMYT Z UKRAINY SPADNIE DO ZERA.
Avatar
Szlązok / 28 grudnia 2009 o 21:31
Jak wam takie zadu...e urządzili, to nic tylko zalać pałę i POmarzyć o dobrobycie.
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!
Avatar
pan kotek / 28 grudnia 2009 o 18:28
Niech żyje komuna i tania kiełbasa, pół litra na głowę i piwo na kaca. Nic dodać nic ująć.
Avatar
123 / 28 grudnia 2009 o 17:50
Jeśli na tym ma polegać liberalizm patfusów to śmiech na sali.
Avatar
qwerty / 28 grudnia 2009 o 17:27
byli w pracy i też po kielichu wypili...a wy się ratownika czepiacie
Avatar
~gość~ / 30 grudnia 2009 o 15:58
Jak się nie ma pomysłu narządzenie, to w taki sposób "kupuje się" głosy wyborców, tych z najniższych sfer społecznych. Na taki populizm nie było stac nawet Andrzeja L.:
[url="http://dziamber.wordpress.com/2009/12/28/pomysl-posla-palikota-%e2%80%93-37009/"]http://dziamber.wordpress.com/2009/12/28/p...e2%80%93-37009/[/url]
Avatar
jon / 29 grudnia 2009 o 08:01
bardzo ważna sprawa dla pana posła.
dla pospólstwa też.
Avatar
Alex / 29 grudnia 2009 o 07:53
I alkoholik RP.Zgadnijcie który na foto ! Dodam że nie wyjściowa gęba.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 23:09
a te siniaki ochlejusy czepiaja sie Głowy Państwa że lubi kielicha wychylić. Przygadał Kocioł garnkowi
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 o 22:26
No to ja mam 3 pytania: 1/ czy palikot płaci gazetom za codzienne publikowanie swoich zdjęć? 2/ na zdjęciu widać dwóch fecetów promujących pijaństwo - jak to się ma do ustawy o wychowaniu w trzeźwości? 3/ wieśniaki będą mogły pędzić bimber, a robole nie? to co z konstytucyjną równością?
Avatar
INWESTUJCIE / 28 grudnia 2009 o 21:44
I WRESZCIE PRODUKCJA ROLNICZA STANIE SIE OPŁACALNA A VODKA W POLSCE POTANIEJE.ALE PROSZE NIE ROBIC MONOPOLUN TYLKO DLA ROLNIKÓW. NIEROLNIK TEŻ POWINIEN MIEĆ PRAWO CHOCIAŻ NA WŁASNE POTRZEBY PRODUKOWAĆ NATURALNĄ WÓDKĘ. PRZEMYT Z UKRAINY SPADNIE DO ZERA.
Avatar
Szlązok / 28 grudnia 2009 o 21:31
Jak wam takie zadu...e urządzili, to nic tylko zalać pałę i POmarzyć o dobrobycie.
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!
Avatar
pan kotek / 28 grudnia 2009 o 18:28
Niech żyje komuna i tania kiełbasa, pół litra na głowę i piwo na kaca. Nic dodać nic ująć.
Avatar
123 / 28 grudnia 2009 o 17:50
Jeśli na tym ma polegać liberalizm patfusów to śmiech na sali.
Avatar
qwerty / 28 grudnia 2009 o 17:27
byli w pracy i też po kielichu wypili...a wy się ratownika czepiacie

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 16 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 15 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 25 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!