Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 kwietnia 2011 r.
17:33
Edytuj ten wpis

Bychawa: Sześć osób aresztowanych za pobicie 15-latka

Autor: Zdjęcie autora er
0 24 A A
Policjanci jeszcze w niedzielę zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie 15-latka. Dziś do tego gro
Policjanci jeszcze w niedzielę zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie 15-latka. Dziś do tego gro

Lubelski sąd aresztował w środę kolejnych trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 15-latka na ognisku w Skrzynicach pod Bychawą .

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
We wtorek do aresztu trafili Damian P., Daniel M. i Kamil F., dzisiaj dołączyli do nich Daniel G., Marcin K. i Rafał G.

Napastnicy pochodzą z Piotrkowa, skłóconego ze Skrzynicami. W sobotę wieczorem zaatakowali nastolatków z tej drugiej miejscowości, którzy urządzili ognisko pod lasem. Jeden z nich rzucił w kierunku 15-latka drewnianym kijem, trafił go w głowę.

Nastolatek ma pękniętą kości czaszki i urazy wewnętrzne. Jego stan jest bardzo ciężki.

Obrażenia mają również inni uczestnicy ogniska. Jeden z pobitych ma złamany ząb, inny potłuczenia ręki.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Karol / 15 września 2011 o 14:18
Ty Janek sam jesteś burak i cham a nie ludzie z Piotrkowa!!!!!!!!!!!
Avatar
karol / 24 kwietnia 2011 o 15:38
konflikt piotrkowa z innymi miejscowościami powiększa sama wójtowa więc o czym mowa, to co wyprawia obecna władza gminy z tym kurduplem dąbkiem na czele nie pozostanie bez echa, będzie jeszcze większa kosa wszystkich sąsiednich miejscowości z piotrkowem !
a tak w ogóle podobno chłopak umarł
Avatar
janek / 24 kwietnia 2011 o 15:31
Pieczkowiaki to chamy i buraki, każdy o tym tylko nie każdy to przyjmuje do siebie
Avatar
xyz / 24 kwietnia 2011 o 15:11
tak teraz każdy mądry i każdy gada każdy wie lepiej kto z kim ale czy ktoś zauważył że ten piętnastolatek był z czerniejowa!!!...i wcale tu nie chodzi o wojnę czy nie wojnę piotrkowa i skrzynic
Avatar
gość / 22 kwietnia 2011 o 11:20
To kto to zrobił nie źle im się za swoje dostanie.Dobrze tak im którzy to zrobili dożywocie i koniec kropka.Trzymaj się młody jesteśmy z tobą!!!!A od Jabłonny to wara!!!
Avatar
ona / 21 kwietnia 2011 o 22:30
jasne teraz to każdy może sobie gadac... ja bym prponowala popatrzec najpierw na siebie a potem dopiero obrazac Bóg wie czemu winnych mieszkanców Piotrkowa... ludzie jak wszedzie ale tym ktorzy to zrobili nalezy sie dozywocie!!! albo bynajmniej taka sama kara...
Avatar
po30-ce / 21 kwietnia 2011 o 21:48
Witam wszystkich.Od ponad 30 lat mieszkam w Piotrkowie i jestem z tego powodu bardzo dumny ludzie tu są naprawdę spokojni,świetni i dobrzy,no niestety patologie są w kazdym środowisku czy to jest Piotrków,Jabłonna czy Skrzynice...chciałbym napisac co myślę o tej sytuacji..Tak,tym gnojkom(a niestety trzeba to napisac jasno:oni się z takiego środowiska wywodzą,o tym wie każdy mieszkaniec Piotkowa) którzy zamordowali tego biednego chłopaka należy się najwyższa kara-sąd nie powinien miec względem nich żadnych skrupułów-powinni dostac dożywocie-wszyscy bez wyjątku.Piszecie o wojnach wioska-wioska...tu chyba jest troszkę przesady...to że się paru deb***i z sąsiednich wiosek-bo inaczej tego nie można nazwac-pobiło między sobą to jest od razu wojna???!!To bez sensu...Osobiście znam bardzo dużo osób z Jabłonnej i Skrzynic i zawsze utzymywaliśmy bardzo dobre kontakty..Ktoś na forum napisał ze Piotrków to cwaniaki-przyjacielu zapewniam Cię że nie wiesz co piszesz takich cwaniaków jest pełno na pewno i w twoim otoczeniu..otwórz po porostu oczy..nie osądzaj ludzi jedną miarą!!!!I na koniec...ukrac tych bandziorów a w Piotrkowie będzie troszkę spokojniej...i normalniej...a szczytem moich marzeń było by aby policja częściej zaglądała pod sklepy gdzie gromadzą się "sfory" pijaczków...pozdrawiam Mieszkańców Piotrkowa...
Witam wszystkich.Od ponad 30 lat mieszkam w Piotrkowie i jestem z tego powodu bardzo dumny ludzie tu są naprawdę spokojni,świetni i dobrzy,no niestety patologie są w kazdym środowisku czy to jest Piotrków,Jabłonna czy Skrzynice...chciałbym napisac co myślę o tej sytuacji..Tak,tym gnojkom(a niestety trzeba to napisac jasno:oni się z takiego środowiska wywodzą,o tym wie każdy mieszkaniec Piotkowa) którzy zamordowali tego biednego chłopaka należy się najwyższa kara-sąd nie powinien miec względem nich żadnych skrupułów-powinni dostac dożywocie-w... rozwiń
Avatar
Olciaa / 21 kwietnia 2011 o 19:07
Co za SZMATY wreszcie trafili tam gdzie ich miejsce ... Trzymaj się młody dasz rade:)Jesteśmy z Tobą
Avatar
Piotrkówek / 21 kwietnia 2011 o 18:58
szkoda że do nas nie przyjechali byłaby niezła rozrywka
Avatar
przemek / 21 kwietnia 2011 o 14:13
oni wszscy powinli mieć dożwocie
oni wszscy powinli mieć dożwocie rozwiń
Avatar
Karol / 15 września 2011 o 14:18
Ty Janek sam jesteś burak i cham a nie ludzie z Piotrkowa!!!!!!!!!!!
Avatar
karol / 24 kwietnia 2011 o 15:38
konflikt piotrkowa z innymi miejscowościami powiększa sama wójtowa więc o czym mowa, to co wyprawia obecna władza gminy z tym kurduplem dąbkiem na czele nie pozostanie bez echa, będzie jeszcze większa kosa wszystkich sąsiednich miejscowości z piotrkowem !
a tak w ogóle podobno chłopak umarł
Avatar
janek / 24 kwietnia 2011 o 15:31
Pieczkowiaki to chamy i buraki, każdy o tym tylko nie każdy to przyjmuje do siebie
Avatar
xyz / 24 kwietnia 2011 o 15:11
tak teraz każdy mądry i każdy gada każdy wie lepiej kto z kim ale czy ktoś zauważył że ten piętnastolatek był z czerniejowa!!!...i wcale tu nie chodzi o wojnę czy nie wojnę piotrkowa i skrzynic
Avatar
gość / 22 kwietnia 2011 o 11:20
To kto to zrobił nie źle im się za swoje dostanie.Dobrze tak im którzy to zrobili dożywocie i koniec kropka.Trzymaj się młody jesteśmy z tobą!!!!A od Jabłonny to wara!!!
Avatar
ona / 21 kwietnia 2011 o 22:30
jasne teraz to każdy może sobie gadac... ja bym prponowala popatrzec najpierw na siebie a potem dopiero obrazac Bóg wie czemu winnych mieszkanców Piotrkowa... ludzie jak wszedzie ale tym ktorzy to zrobili nalezy sie dozywocie!!! albo bynajmniej taka sama kara...
Avatar
po30-ce / 21 kwietnia 2011 o 21:48
Witam wszystkich.Od ponad 30 lat mieszkam w Piotrkowie i jestem z tego powodu bardzo dumny ludzie tu są naprawdę spokojni,świetni i dobrzy,no niestety patologie są w kazdym środowisku czy to jest Piotrków,Jabłonna czy Skrzynice...chciałbym napisac co myślę o tej sytuacji..Tak,tym gnojkom(a niestety trzeba to napisac jasno:oni się z takiego środowiska wywodzą,o tym wie każdy mieszkaniec Piotkowa) którzy zamordowali tego biednego chłopaka należy się najwyższa kara-sąd nie powinien miec względem nich żadnych skrupułów-powinni dostac dożywocie-wszyscy bez wyjątku.Piszecie o wojnach wioska-wioska...tu chyba jest troszkę przesady...to że się paru deb***i z sąsiednich wiosek-bo inaczej tego nie można nazwac-pobiło między sobą to jest od razu wojna???!!To bez sensu...Osobiście znam bardzo dużo osób z Jabłonnej i Skrzynic i zawsze utzymywaliśmy bardzo dobre kontakty..Ktoś na forum napisał ze Piotrków to cwaniaki-przyjacielu zapewniam Cię że nie wiesz co piszesz takich cwaniaków jest pełno na pewno i w twoim otoczeniu..otwórz po porostu oczy..nie osądzaj ludzi jedną miarą!!!!I na koniec...ukrac tych bandziorów a w Piotrkowie będzie troszkę spokojniej...i normalniej...a szczytem moich marzeń było by aby policja częściej zaglądała pod sklepy gdzie gromadzą się "sfory" pijaczków...pozdrawiam Mieszkańców Piotrkowa...
Witam wszystkich.Od ponad 30 lat mieszkam w Piotrkowie i jestem z tego powodu bardzo dumny ludzie tu są naprawdę spokojni,świetni i dobrzy,no niestety patologie są w kazdym środowisku czy to jest Piotrków,Jabłonna czy Skrzynice...chciałbym napisac co myślę o tej sytuacji..Tak,tym gnojkom(a niestety trzeba to napisac jasno:oni się z takiego środowiska wywodzą,o tym wie każdy mieszkaniec Piotkowa) którzy zamordowali tego biednego chłopaka należy się najwyższa kara-sąd nie powinien miec względem nich żadnych skrupułów-powinni dostac dożywocie-w... rozwiń
Avatar
Olciaa / 21 kwietnia 2011 o 19:07
Co za SZMATY wreszcie trafili tam gdzie ich miejsce ... Trzymaj się młody dasz rade:)Jesteśmy z Tobą
Avatar
Piotrkówek / 21 kwietnia 2011 o 18:58
szkoda że do nas nie przyjechali byłaby niezła rozrywka
Avatar
przemek / 21 kwietnia 2011 o 14:13
oni wszscy powinli mieć dożwocie
oni wszscy powinli mieć dożwocie rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach 0 0

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i 40 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II to główne tematy XXII Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin-Czuby. Cykl koncertów w kościele p.w. Św. Rodziny rozpocznie się 27 czerwca i potrwa do połowy października.

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak
30 czerwca 2018, 0:00

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 30 czerwca - 1 lipca we Włodawie na Placu Targowym przy ul. Lubelskiej odbędzie się wielkie święto miasta - Dni Włodawy 2018. Obchody uświetni występ Beaty Kozidrak!

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie
9 listopada 2018, 19:00

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku słynny Garou obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji Kanadyjczyk rusza w trasę koncertową po Polsce, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 9 listopada o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu autobusowym [zdjęcia]
galeria

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu autobusowym [zdjęcia] 0 1

O zasadach bezpiecznego podróżowania przypominano na dworcu autobusowym w Lublinie. Dwugodzinną akcję z okazji rozpoczęcia wakacji zorganizowała zarządzająca obiektem spółka Lubelskie Dworce.

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK
25 czerwca 2018, 21:00

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK 1 0

W poniedziałek, wtorek i środę na Wirydarzu Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) spektakl, który swoją premierę miał już dziewięć lat temu, ale nadal cieszy się wielkim uznaniem nie tylko lubelskiej publiczności.

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani
galeria

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani 26 7

Nocą wchodzili do mieszkań, wiązali swoje ofiary i okradali z kosztowności. Policjanci zatrzymali czterech Ukraińców.

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin 0 3

PIŁKARSKA III LIGA Leszek Bartnicki żegna się ze stanowiskiem prezesa Motoru Lublin. To efekt kolejnego nieudanego sezonu żółto-biało-niebieskich zakończonego kolejnym brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA]

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA] 16 4

Proboszcz z Markuszowa (powiat puławski) pokieruje parafią w Fajsławicach (powiat krasnostawski). Zaś w podlubelskich Niemcach po przejściu na emeryturę ks. kan. Krzysztofa Galewskiego nowym gospodarzem parafii będzie ks. dr Mirosław Skałban. W niedzielę wierni parafii archidiecezji lubelskiej poznali szczegóły podjętych przez abpa Stanisława Budzika decyzji personalnych.

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?"
25 czerwca 2018, 19:00

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza na premierę filmu Czy czeka nas koniec? w reżyserii Fishera Stevensa. Produkcję z Leonardo DiCaprio zobaczymy 25 czerwca o godz. 19 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję 2 1

32 konie zostaną wystawione na aukcjach Pride of Poland i Summer Sale w Janowie Podlaskim. Właśnie odbyła się premiera aukcyjnego katalogu.

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem
galeria

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem 18 5

Policjanci zatrzymali 72-latka, który podpalił kombajn i ciągnik należący do jego syna. Straty? 80 tys. zł.

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry
galeria

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry 0 1

MUNDIAL 2018 Po wysokiej porażce z Kolumbią selekcjoner Adam Nawałka i kapitan kadry Robert Lewandowski spotkali się z dziennikarzami. Selekcjoner nie chciał powiedzieć czy po Mundialu pożegna się z kadrą i starał się wyjaśnić przyczyny dwóch porażek na turnieju w Rosji

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka 4 2

Dawid poczuł szczypanie i dostrzegł spływającą krew. Dopiero po chwili zrozumiał, że został dźgnięty nożem w okolice serca. Ugodził go kolega, któremu teraz grozi nawet dożywocie. Na wyrok czeka także matka napastnika, która kazała mu wyrzucić narzędzie zbrodni oraz siostra, która umyła nóż.

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii 0 0

Reprezentacja Polski przegrała dwa spotkania z Japonią. W konfrontacjach z Azjatkami wystąpiło aż 5 zawodniczek MKS Perła

Kino na piątkę w DDK Czechów
25 czerwca 2018, 12:00

Kino na piątkę w DDK Czechów 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów zaprasza dzieci na filmowy cykl Kino za piątkę w pierwszy tydzień wakacji. Codziennie od poniedziałku 25 czerwca do piątku 29 czerwca prezentowane będą dwie produkcje filmowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!