Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 sierpnia 2009 r.
21:02
Edytuj ten wpis

Ciemno i niebezpiecznie. Lubelskie gminy oszczędzają na oświetleniu ulic

0 10 A A

Gaszenie ulicznych latarni ratuje gminne budżety. Mieszkańcy, którzy boją się chodzić po ciemnych ulicach, protestują. Samorządowcy przyznają, że zaciemnienie to nie był najlepszy pomysł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Kurowie i okolicach latarnie gasną o godz. 23. Oświetlona jest jedynie główna droga. Mieszkańcy bocznych ulic, którzy poinformowali nas o sprawie, żyją w strachu, bo wokół ich domów panują egipskie ciemności. Efektem oszczędności są zdewastowane przystanki i więcej pobić. Interwencje w gminie nie przyniosły skutku.

– Nie stać nas, by latarnie świeciły przez całą noc – ripostują w gminie. Urzędnicy przyznają, że zaciemnienie to kłopot dla mieszkańców. – Sprawa będzie jeszcze omawiana – zapewnia Maria Sadurska, sekretarz gminy. – Możliwe, że jesienią wprowadzimy pierwsze zmiany.

Najciemniej jest w Trzcińcu w gminie Chodel. Wójt wyłączył tam niemal wszystkie latarnie. – Nocami panują tu całkowite ciemności, ludzie są wściekli – mówi jeden z mieszkańców wsi. – Wójt powiedział, że musi oszczędzać i tyle. Nasze bezpieczeństwo go nie obchodzi. Wstyd, bo w sąsiednich gminach nie ma tego problemu.

W całej gminie Chodel jest 950 lamp. Blisko 700 wyłączono z początkiem lata.

– To taki wakacyjny eksperyment – uspokaja wójt Jan Majewski. – We wrześniu wszystko wróci do normy i latarnie będą wygaszane po godz. 23. Chcemy się przekonać, ile można zaoszczędzić przez dwa miesiące. Dla nas każde 5 tys. zł to sporo.

Roczny rachunek za oświetlenie ulic w gminie wynosi ok. 170 tys. zł.

Pieniądze to także główny argument w sporze między władzami Lubartowa a lokalną spółdzielnią mieszkaniową. Władze miasta nie chcą płacić za latarnie, oświetlające spółdzielcze ulice. Do tej pory wyłączono 23. – Wybrali najgorsze lokalizacje – mówi Jacek Tomasiak, prezes SM "Lubartów”. – Trzy osiedla są całkowicie zaciemnione.

Dla dobra sprawy spółdzielnia zgodziła się płacić za prąd. Wybrała jednak 85 innych punktów, w których można wyłączyć światło bez szkody dla mieszkańców. Lista wraz z propozycją powołania komisji rozjemczej trafiła do Urzędu Miasta.

– Niech każdy świeci i płaci na własnym terenie – mówi Jacek Świętoński, zastępca burmistrza Lubartowa – Nie wiem, czy będzie komisja, ale chcemy to szybko załatwić.

Lublin, choć i tu pieniądze się kończą, nie zamierza iść w ślady Lubartowa. Miasto płaci nawet za oświetlenie spółdzielczych osiedli i nie zamierza tego zmieniać. – Wykręcanie co drugiej żarówki odpada. Najważniejsze jest bezpieczeństwo – wyjaśnia Anna Adamiak, zastępca dyrektora Wydziału Dróg i Mostów w Urzędzie Miasta.

Ale Ratusz pilnie musi znaleźć pieniądze, bo opłaty wzrosły o 30 proc. Potrzeba 1,5 mln zł. Bez tych pieniędzy już w październiku urzędnicy musieliby wyłączyć latarnie. (drs)

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nick / 31 sierpnia 2009 o 07:48
wkurzony napisał:
CHODELSKI WÓJT to też niezły gagatek. Może zamiast gasić światło i fundować mieszkańcom gminy ciemności, żeby oszczędzać bodaj 5 tys jak sam mówi, to niech zacznie od swoich poborów. Na coroczne podwyżki poborów to są pieniądze panie wójcie? a na oświetlenie uliczne nie? Eksperymentów mu się zachciało " fizykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!!


Cholera jasna, pajacowi w Chodlu eksperymentów na ludziach się zachciało. Nie umiesz pacanie rocznych kosztów oświetlenia podzielić na 12 i uzyskać koszt miesiąca, jeśli cię w MO nie nauczono to zapytaj swojego skarbnika, ten to potrafi. A swoją drogą to wcale was nie żałuje chodlanie, chcieliście, to macie. Nie pozdrawiam. Sąsiad. U mnie latarnie świecą.


Cholera jasna, pajacowi w Chodlu eksperymentów na ludziach się zachciało. Nie umiesz pacanie rocznych kosztów oświetlenia podzielić na 12 i uzyskać koszt miesiąca, jeśli cię w MO nie nauczono to zapytaj swojego skarbnika, ten to potrafi. A swoją drogą to wcale was nie żałuje chodlanie, chcieliście, to macie. Nie pozdrawiam. Sąsiad. U mnie latarnie świecą. rozwiń
Avatar
wkurzony / 30 sierpnia 2009 o 20:22
rinn napisał:
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory

takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko

wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby



CHODELSKI WÓJT to też niezły gagatek. Może zamiast gasić światło i fundować mieszkańcom gminy ciemności, żeby oszczędzać bodaj 5 tys jak sam mówi, to niech zacznie od swoich poborów. Na coroczne podwyżki poborów to są pieniądze panie wójcie? a na oświetlenie uliczne nie? Eksperymentów mu się zachciało " fizykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!!
zykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!! rozwiń
Avatar
~ona~ / 30 sierpnia 2009 o 00:04
Mam pomysł jak zaoszczedzic na swietel a mianowicie co druga latarnie zaznaczyc odblaskowym swiatlem i niech co druga latarnie swiecie uzyska sie dobry elefk
Avatar
rinn / 29 sierpnia 2009 o 13:57
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory

takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko

wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory

takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko

wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby rozwiń
Avatar
światło / 29 sierpnia 2009 o 13:05
...gmina jastków najciemniejszą gminą w Polsce. Niektórzy oszczędzają...wstyd.
Avatar
RaPi / 29 sierpnia 2009 o 11:13
wuje kamila napisał:
Ja wiem że w niektórych miejscowościach pan wójt gasi o 22.50 około
niektóre znaczy prawie wszystkie - oprócz swej wioski(która jest też przy drodze powiatowej jak moja) i wioski-stolicy .


Jeszcze ze dwie kadencje i wójt przeniesie gminę do Ratoszyna co by nie musiał z domu do pracy tak daleko jeździć. Takie "równe" traktowanie mieszkańców całej gminy jest typowe dla tego pana. Inwestuje się głównie w Chodel i Ratoszyn a reszcie gminy dostają się ochłapy co by głośno nie marudzili.
Szkoda że wójt gminy Chodel nie określił o której będzie zapalał latarnie. Bo było i tak że świeciły się one około poł godziny dziennie.


Jeszcze ze dwie kadencje i wójt przeniesie gminę do Ratoszyna co by nie musiał z domu do pracy tak daleko jeździć. Takie "równe" traktowanie mieszkańców całej gminy jest typowe dla tego pana. Inwestuje się głównie w Chodel i Ratoszyn a reszcie gminy dostają się ochłapy co by głośno nie marudzili.
Szkoda że wójt gminy Chodel nie określił o której będzie zapalał latarnie. Bo było i tak że świeciły się one około poł godziny dziennie. rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2009 o 10:54
gasz we wsiach i miastach...mogli by w lecznej wylaczyc wiekszosc latarni przy szpitalu...bo swiatlo przy budkach robotnikow to napewno nie potrzebne jest...a tam jest ok 100swiecacych sie latarni i po co/??
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2009 o 09:46
No tak. Burmistrzowie, wójtowie wraz ze swoimi zastepcami. Do tego sekretarze i skarbnicy co rocznie są obdarowywani podwyzkami do 1 tys. zł miesięcznie. Do tego powszechnie wystepujace u tych osób pobieranie ekwiwalentu za niewykorzystane urlopy. To dopiero obciążenie budżetu.
Avatar
wuje kamila / 29 sierpnia 2009 o 09:10
Ja wiem że w niektórych miejscowościach pan wójt gasi o 22.50 około
niektóre znaczy prawie wszystkie - oprócz swej wioski(która jest też przy drodze powiatowej jak moja) i wioski-stolicy .
Avatar
Temida / 29 sierpnia 2009 o 07:35
Zastanawiam się nad takim Zachowaniem "Władz Samorządowych" ???

Czy nie jest to narażanie mieszkańców-ludzi na utratę zdrowia lub życia ???

Chyba trzeba komuś coś - SKOPAĆ ....
Avatar
nick / 31 sierpnia 2009 o 07:48
wkurzony napisał:
CHODELSKI WÓJT to też niezły gagatek. Może zamiast gasić światło i fundować mieszkańcom gminy ciemności, żeby oszczędzać bodaj 5 tys jak sam mówi, to niech zacznie od swoich poborów. Na coroczne podwyżki poborów to są pieniądze panie wójcie? a na oświetlenie uliczne nie? Eksperymentów mu się zachciało " fizykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!!


Cholera jasna, pajacowi w Chodlu eksperymentów na ludziach się zachciało. Nie umiesz pacanie rocznych kosztów oświetlenia podzielić na 12 i uzyskać koszt miesiąca, jeśli cię w MO nie nauczono to zapytaj swojego skarbnika, ten to potrafi. A swoją drogą to wcale was nie żałuje chodlanie, chcieliście, to macie. Nie pozdrawiam. Sąsiad. U mnie latarnie świecą.


Cholera jasna, pajacowi w Chodlu eksperymentów na ludziach się zachciało. Nie umiesz pacanie rocznych kosztów oświetlenia podzielić na 12 i uzyskać koszt miesiąca, jeśli cię w MO nie nauczono to zapytaj swojego skarbnika, ten to potrafi. A swoją drogą to wcale was nie żałuje chodlanie, chcieliście, to macie. Nie pozdrawiam. Sąsiad. U mnie latarnie świecą. rozwiń
Avatar
wkurzony / 30 sierpnia 2009 o 20:22
rinn napisał:
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory

takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko

wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby



CHODELSKI WÓJT to też niezły gagatek. Może zamiast gasić światło i fundować mieszkańcom gminy ciemności, żeby oszczędzać bodaj 5 tys jak sam mówi, to niech zacznie od swoich poborów. Na coroczne podwyżki poborów to są pieniądze panie wójcie? a na oświetlenie uliczne nie? Eksperymentów mu się zachciało " fizykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!!
zykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!! rozwiń
Avatar
~ona~ / 30 sierpnia 2009 o 00:04
Mam pomysł jak zaoszczedzic na swietel a mianowicie co druga latarnie zaznaczyc odblaskowym swiatlem i niech co druga latarnie swiecie uzyska sie dobry elefk
Avatar
rinn / 29 sierpnia 2009 o 13:57
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory

takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko

wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory

takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko

wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby rozwiń
Avatar
światło / 29 sierpnia 2009 o 13:05
...gmina jastków najciemniejszą gminą w Polsce. Niektórzy oszczędzają...wstyd.
Avatar
RaPi / 29 sierpnia 2009 o 11:13
wuje kamila napisał:
Ja wiem że w niektórych miejscowościach pan wójt gasi o 22.50 około
niektóre znaczy prawie wszystkie - oprócz swej wioski(która jest też przy drodze powiatowej jak moja) i wioski-stolicy .


Jeszcze ze dwie kadencje i wójt przeniesie gminę do Ratoszyna co by nie musiał z domu do pracy tak daleko jeździć. Takie "równe" traktowanie mieszkańców całej gminy jest typowe dla tego pana. Inwestuje się głównie w Chodel i Ratoszyn a reszcie gminy dostają się ochłapy co by głośno nie marudzili.
Szkoda że wójt gminy Chodel nie określił o której będzie zapalał latarnie. Bo było i tak że świeciły się one około poł godziny dziennie.


Jeszcze ze dwie kadencje i wójt przeniesie gminę do Ratoszyna co by nie musiał z domu do pracy tak daleko jeździć. Takie "równe" traktowanie mieszkańców całej gminy jest typowe dla tego pana. Inwestuje się głównie w Chodel i Ratoszyn a reszcie gminy dostają się ochłapy co by głośno nie marudzili.
Szkoda że wójt gminy Chodel nie określił o której będzie zapalał latarnie. Bo było i tak że świeciły się one około poł godziny dziennie. rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2009 o 10:54
gasz we wsiach i miastach...mogli by w lecznej wylaczyc wiekszosc latarni przy szpitalu...bo swiatlo przy budkach robotnikow to napewno nie potrzebne jest...a tam jest ok 100swiecacych sie latarni i po co/??
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2009 o 09:46
No tak. Burmistrzowie, wójtowie wraz ze swoimi zastepcami. Do tego sekretarze i skarbnicy co rocznie są obdarowywani podwyzkami do 1 tys. zł miesięcznie. Do tego powszechnie wystepujace u tych osób pobieranie ekwiwalentu za niewykorzystane urlopy. To dopiero obciążenie budżetu.
Avatar
wuje kamila / 29 sierpnia 2009 o 09:10
Ja wiem że w niektórych miejscowościach pan wójt gasi o 22.50 około
niektóre znaczy prawie wszystkie - oprócz swej wioski(która jest też przy drodze powiatowej jak moja) i wioski-stolicy .
Avatar
Temida / 29 sierpnia 2009 o 07:35
Zastanawiam się nad takim Zachowaniem "Władz Samorządowych" ???

Czy nie jest to narażanie mieszkańców-ludzi na utratę zdrowia lub życia ???

Chyba trzeba komuś coś - SKOPAĆ ....
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 234 51

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!