piątek, 23 marca 2018 r.

Lubelskie

Clicktrans.pl – tu zlecisz transport przesyłki

Dodano: 16 sierpnia 2015, 20:50

ARTYKUŁ PARTNERA. Przeprowadzka nie musi już być czasochłonna ani wiązać się ze stresem oraz ogromnymi kosztami. Bez względu na to, czy chcemy przeprowadzić się do innego miasta lub kraju, czy też potrzebujemy transportu roweru, motocykla, mebli i wszelkiego rodzaju przesyłek, z pomocą przyjdzie nam Clicktrans.pl- lider aukcji transportowych.

Clicktrans.pl powstał z myślą o osobach poszukujących transportu przesyłek. Serwis łączy je z firmach transportowymi, które i tak jadą w wybranym kierunku. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu i jest korzystne dla obu stron - zlecając przesyłkę otrzymujemy atrakcyjne oferty transportu, natomiast przewoźnicy redukują liczbę pustych przebiegów. Co więcej, Clicktrans.pl pomaga w znalezieniu firm transportowych specjalizujących się w przewozie wybranych kategorii przesyłek: od przeprowadzek przez transport zwierząt, samochodów, motocykli, rowerów, aż po transport palet czy jachtów.

Jak to działa?

Wystarczą tylko 2 minuty, aby za darmo opublikować ogłoszenie w serwisie. Jedyne co należy zrobić to opisać przesyłkę, wyznaczyć termin przewozu oraz podać adres odbioru i dostawy przesyłki na Clicktrans.pl. Już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które w wybranym czasie mogą zrealizować nasze zlecenie. Przeglądając aukcję „w dół” możemy sprawdzić reputację każdego przewoźnika, a także znaleźć najkorzystniejszą ofertę:

Serwis daje nam możliwość klasyfikacji naszej przesyłki. Na przykład jeśli przygotowujemy się do przeprowadzki, możemy spodziewać się ofert transportowych od firm specjalizujących się w organizacji przeprowadzek. Dzięki systemowi otwartej komunikacji w każdej chwili możemy zadać pytanie firmie transportowej i wyjaśnić wszelkie wątpliwości, zanim zadecydujemy o wyborze oferty.

Dlaczego warto skorzystać z Clicktrans.pl?

Clicktrans.pl pomoże nam przewieźć wszystko i wszędzie. To jedyny serwis aukcji transportowych w Polsce, który bezpłatnie i bez ograniczeń umożliwia znalezienie bezpiecznego transportu w atrakcyjnej cenie. Gdy zależy nam na priorytetowym terminie realizacji przesyłki, otrzymujemy możliwość wyróżnienia naszego ogłoszenia.

Clicktrans.pl to ponad 100 tysięcy zrealizowanych przesyłek z bazą około 9 tysięcy zaufanych firm transportowych. Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przechodzą przez proces dokładnej weryfikacji dokumentów i działalności. Serwis udostępnia listę komentarzy dotyczących poprzednich aukcji, a także wyróżnia szczególnie rzetelnych przewoźników dzięki zielonym odznaczeniom Super Przewoźnika.

Korzystając serwisu zyskujemy nie tylko czas, który spędzilibyśmy na poszukiwaniu firmy transportowej, ale także pieniądze – Clicktrans.pl do tej pory pomógł naszym rodakom zaoszczędzić ponad 12 milionów złotych.

Przykładowe zlecenia zrealizowane z Clicktrans.pl:

  • Transport stołu z krzesłami z Lublina do Łodzi za 140 zł
  • Przeprowadzka z Wrocławia do Lublina za 400 zł
  • Transport samochodu osobowego z Myśliborza do Zamościa za 1000 zł
  • Transport pieca z Östringen (Niemcy) do Lublina za 888 zł
  • Transport psa z Lublina do Northampton za 1200 zł

Wyceń transport do lub z Lublina: http://clicktrans.pl/transport/lublin/

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!