Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 lipca 2010 r.
11:29
Edytuj ten wpis

Firlej, Wola Mieczysławska: Policja upolowała piratów drogowych (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 8 A A

Kierowca porsche mknął z prędkością prawie 200 km/h. Na drodze krajowej nr "19” szaleli też motocykliści.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
A+B / 2 lipca 2010 o 13:55
~d***~ napisał:
Większość kierowców puszek - królów szos w ogóle nie myśli na drodze, jeżdżenie na pamięć, patrzenie w lusterka?? za dużo wymagamy, dlatego motocyklista musi myśleć i za siebie i przewidzieć niespodziewany ruch puszkarza, który zajedzie ci drogę chcąc cię zepchnąć pod inny samochód, który jedzie albo nawalony jak szpadel, albo skacowany że nic nie widzi poza celownikiem na swoim merolu 190D - bo co za filozofia jechać samochodem.

Tak samo można o motocyklistach - większość to królowie prędkości i zwinności w przeciskaniu się w korkach środkiem po ciągłej i wyprzedzaniu z każdej strony. Pod wpływem czego trzeba być żeby w mieście rozpędzać się ponad 100-tkę czymś co przy awaryjnym, ostrym hamowaniu zamienia się w niesterowany pocisk???

Tak samo można o motocyklistach - większość to królowie prędkości i zwinności w przeciskaniu się w korkach środkiem po ciągłej i wyprzedzaniu z każdej strony. Pod wpływem czego trzeba być żeby w mieście rozpędzać się ponad 100-tkę czymś co przy awaryjnym, ostrym hamowaniu zamienia się w niesterowany pocisk??? rozwiń
Avatar
1.2.3 / 2 lipca 2010 o 12:14
lublinek napisał:
kto chodzi na ulice na spacer ... pewnie masz tico i stąd ta zazdrość

Za to TY masz coś z "rycerza"......zakuty łeb !!!!!!!!
Avatar
lublinek / 2 lipca 2010 o 11:33
1.2.3 napisał:
Po co szukać "wariatów" poza miastem....???? Wystarczy wieczorem pójść na spacer ul. JP II jej nowym odcinkiem, a wrażeń pozostanie co niemiara !!!!! Ryk silników, zawrotne prędkości, wyprzedzanie na tzw. trzeciego......tat, tak.....to nie "tor wyścigowy".... ale "potencjalnych dawców" tutaj mnóstwo !!!! Przydał by sie monitoring lub całodobowy patrol radarowy......po obu stronach !!!!

kto chodzi na ulice na spacer ... pewnie masz tico i stąd ta zazdrość

kto chodzi na ulice na spacer ... pewnie masz tico i stąd ta zazdrość rozwiń
Avatar
1.2.3 / 2 lipca 2010 o 10:24
Po co szukać "wariatów" poza miastem....???? Wystarczy wieczorem pójść na spacer ul. JP II jej nowym odcinkiem, a wrażeń pozostanie co niemiara !!!!! Ryk silników, zawrotne prędkości, wyprzedzanie na tzw. trzeciego......tat, tak.....to nie "tor wyścigowy".... ale "potencjalnych dawców" tutaj mnóstwo !!!! Przydał by sie monitoring lub całodobowy patrol radarowy......po obu stronach !!!!
Avatar
puszkarz / 2 lipca 2010 o 09:40
~d***~ napisał:
Większość kierowców puszek - królów szos w ogóle nie myśli na drodze, jeżdżenie na pamięć, patrzenie w lusterka?? za dużo wymagamy, dlatego motocyklista musi myśleć i za siebie i przewidzieć niespodziewany ruch puszkarza, który zajedzie ci drogę chcąc cię zepchnąć pod inny samochód, który jedzie albo nawalony jak szpadel, albo skacowany że nic nie widzi poza celownikiem na swoim merolu 190D - bo co za filozofia jechać samochodem.
Avatar
~dupa~ / 1 lipca 2010 o 16:55
Większość kierowców puszek - królów szos w ogóle nie myśli na drodze, jeżdżenie na pamięć, patrzenie w lusterka?? za dużo wymagamy, dlatego motocyklista musi myśleć i za siebie i przewidzieć niespodziewany ruch puszkarza, który zajedzie ci drogę chcąc cię zepchnąć pod inny samochód, który jedzie albo nawalony jak szpadel, albo skacowany że nic nie widzi poza celownikiem na swoim merolu 190D - bo co za filozofia jechać samochodem.
Avatar
ds / 1 lipca 2010 o 16:38
Odwalcie się od motocyklistów, jak co roku w lecie najgorętszy temat to pościgi za ścigaczami i wypadki z ich udziałem. A, że kolizje czy wypadki z udziałem samochodów zdarzają się zbyt często to już inna sprawa i nie ma co pisać o nich bo to już nudne - tak?. Dam Wam rade pismaki - napiszcie coś ciekawszego o mieście, o regionie o inwestycjach w Lublinie i okolicach a nie ciągle to samo. Motocykle są na polskich drogach nie od dziś, jest ich po prostu dużo więcej z racji ich masowego importu z UK i innych krajów, jeżdżą nimi różni ludzie i deb***e, którzy jeżdżą tak samo osobówkami czy ciężarówkami ale i jeżdżą ludzie mądrzy, którzy motocykl uwielbiają i respektują je jako coś jednocześnie dającego mega frajdę ale i duże zagrożenie związane z ryzykiem kolizji czy wypadku. Wbijcie sobie to do pustych łepetyn.
Odwalcie się od motocyklistów, jak co roku w lecie najgorętszy temat to pościgi za ścigaczami i wypadki z ich udziałem. A, że kolizje czy wypadki z udziałem samochodów zdarzają się zbyt często to już inna sprawa i nie ma co pisać o nich bo to już nudne - tak?. Dam Wam rade pismaki - napiszcie coś ciekawszego o mieście, o regionie o inwestycjach w Lublinie i okolicach a nie ciągle to samo. Motocykle są na polskich drogach nie od dziś, jest ich po prostu dużo więcej z racji ich masowego importu z UK i innych krajów, jeżdżą nimi różni ludzie i... rozwiń
Avatar
puszkarz / 1 lipca 2010 o 14:23
Przecinaki aż się proszą o śmierć - a kiedy im się spełni - płacz i zgrzytanie zębów; no i "puszkarze nie patrzą w lusterka" etc.
Patrzą, patrzą - tyle, że w lusterku widać tylko normalnych kierowców; półgłówków nie da się zauważyć!
Avatar
A+B / 2 lipca 2010 o 13:55
~d***~ napisał:
Większość kierowców puszek - królów szos w ogóle nie myśli na drodze, jeżdżenie na pamięć, patrzenie w lusterka?? za dużo wymagamy, dlatego motocyklista musi myśleć i za siebie i przewidzieć niespodziewany ruch puszkarza, który zajedzie ci drogę chcąc cię zepchnąć pod inny samochód, który jedzie albo nawalony jak szpadel, albo skacowany że nic nie widzi poza celownikiem na swoim merolu 190D - bo co za filozofia jechać samochodem.

Tak samo można o motocyklistach - większość to królowie prędkości i zwinności w przeciskaniu się w korkach środkiem po ciągłej i wyprzedzaniu z każdej strony. Pod wpływem czego trzeba być żeby w mieście rozpędzać się ponad 100-tkę czymś co przy awaryjnym, ostrym hamowaniu zamienia się w niesterowany pocisk???

Tak samo można o motocyklistach - większość to królowie prędkości i zwinności w przeciskaniu się w korkach środkiem po ciągłej i wyprzedzaniu z każdej strony. Pod wpływem czego trzeba być żeby w mieście rozpędzać się ponad 100-tkę czymś co przy awaryjnym, ostrym hamowaniu zamienia się w niesterowany pocisk??? rozwiń
Avatar
1.2.3 / 2 lipca 2010 o 12:14
lublinek napisał:
kto chodzi na ulice na spacer ... pewnie masz tico i stąd ta zazdrość

Za to TY masz coś z "rycerza"......zakuty łeb !!!!!!!!
Avatar
lublinek / 2 lipca 2010 o 11:33
1.2.3 napisał:
Po co szukać "wariatów" poza miastem....???? Wystarczy wieczorem pójść na spacer ul. JP II jej nowym odcinkiem, a wrażeń pozostanie co niemiara !!!!! Ryk silników, zawrotne prędkości, wyprzedzanie na tzw. trzeciego......tat, tak.....to nie "tor wyścigowy".... ale "potencjalnych dawców" tutaj mnóstwo !!!! Przydał by sie monitoring lub całodobowy patrol radarowy......po obu stronach !!!!

kto chodzi na ulice na spacer ... pewnie masz tico i stąd ta zazdrość

kto chodzi na ulice na spacer ... pewnie masz tico i stąd ta zazdrość rozwiń
Avatar
1.2.3 / 2 lipca 2010 o 10:24
Po co szukać "wariatów" poza miastem....???? Wystarczy wieczorem pójść na spacer ul. JP II jej nowym odcinkiem, a wrażeń pozostanie co niemiara !!!!! Ryk silników, zawrotne prędkości, wyprzedzanie na tzw. trzeciego......tat, tak.....to nie "tor wyścigowy".... ale "potencjalnych dawców" tutaj mnóstwo !!!! Przydał by sie monitoring lub całodobowy patrol radarowy......po obu stronach !!!!
Avatar
puszkarz / 2 lipca 2010 o 09:40
~d***~ napisał:
Większość kierowców puszek - królów szos w ogóle nie myśli na drodze, jeżdżenie na pamięć, patrzenie w lusterka?? za dużo wymagamy, dlatego motocyklista musi myśleć i za siebie i przewidzieć niespodziewany ruch puszkarza, który zajedzie ci drogę chcąc cię zepchnąć pod inny samochód, który jedzie albo nawalony jak szpadel, albo skacowany że nic nie widzi poza celownikiem na swoim merolu 190D - bo co za filozofia jechać samochodem.
Avatar
~dupa~ / 1 lipca 2010 o 16:55
Większość kierowców puszek - królów szos w ogóle nie myśli na drodze, jeżdżenie na pamięć, patrzenie w lusterka?? za dużo wymagamy, dlatego motocyklista musi myśleć i za siebie i przewidzieć niespodziewany ruch puszkarza, który zajedzie ci drogę chcąc cię zepchnąć pod inny samochód, który jedzie albo nawalony jak szpadel, albo skacowany że nic nie widzi poza celownikiem na swoim merolu 190D - bo co za filozofia jechać samochodem.
Avatar
ds / 1 lipca 2010 o 16:38
Odwalcie się od motocyklistów, jak co roku w lecie najgorętszy temat to pościgi za ścigaczami i wypadki z ich udziałem. A, że kolizje czy wypadki z udziałem samochodów zdarzają się zbyt często to już inna sprawa i nie ma co pisać o nich bo to już nudne - tak?. Dam Wam rade pismaki - napiszcie coś ciekawszego o mieście, o regionie o inwestycjach w Lublinie i okolicach a nie ciągle to samo. Motocykle są na polskich drogach nie od dziś, jest ich po prostu dużo więcej z racji ich masowego importu z UK i innych krajów, jeżdżą nimi różni ludzie i deb***e, którzy jeżdżą tak samo osobówkami czy ciężarówkami ale i jeżdżą ludzie mądrzy, którzy motocykl uwielbiają i respektują je jako coś jednocześnie dającego mega frajdę ale i duże zagrożenie związane z ryzykiem kolizji czy wypadku. Wbijcie sobie to do pustych łepetyn.
Odwalcie się od motocyklistów, jak co roku w lecie najgorętszy temat to pościgi za ścigaczami i wypadki z ich udziałem. A, że kolizje czy wypadki z udziałem samochodów zdarzają się zbyt często to już inna sprawa i nie ma co pisać o nich bo to już nudne - tak?. Dam Wam rade pismaki - napiszcie coś ciekawszego o mieście, o regionie o inwestycjach w Lublinie i okolicach a nie ciągle to samo. Motocykle są na polskich drogach nie od dziś, jest ich po prostu dużo więcej z racji ich masowego importu z UK i innych krajów, jeżdżą nimi różni ludzie i... rozwiń
Avatar
puszkarz / 1 lipca 2010 o 14:23
Przecinaki aż się proszą o śmierć - a kiedy im się spełni - płacz i zgrzytanie zębów; no i "puszkarze nie patrzą w lusterka" etc.
Patrzą, patrzą - tyle, że w lusterku widać tylko normalnych kierowców; półgłówków nie da się zauważyć!

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 4

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół