Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 listopada 2012 r.
16:58
Edytuj ten wpis

Garbów: Zniszczyli kwiaty i znicze na cmentarzu (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora pab
0 25 A A
 (Czytelnik Hubert)
(Czytelnik Hubert)

Policja szuka wandali, którzy grasowali na cmentarzu w Garbowie (powiat lubelski). Informację o dewastacji dostaliśmy od naszego Czytelnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Kwiaty leżą porozwalane po całym cmentarzu, znicze są porozbijane o groby. Ludzie mówią, że zrobiły to jakieś osoby w kominiarkach – relacjonuje pan Hubert.

– Zgłoszenie dostaliśmy w piątek rano. Na miejscu policjanci zastali zniszczone kwiaty i potłuczone znicze – informuje Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
biber / 4 listopada 2012 o 15:33
moje przekonanie idzie ku zdaniu, ze zrobili to "satanisci" z lasow markuszowskich - ktorzy maja w bani siano nic po za tym, jesli sa tacy cwani, by niszczyc groby/robic jakies pseudosatanistyczne akcje to czego na ryj zakladaja kominiarki? Glupie klaki. watpie w to, by miejscowi tzw. chuligani niszczyli groby, gdzie ich rodziny sa takze pochowane... bez przesady.
Avatar
mosquito / 3 listopada 2012 o 14:57
[quote name='gość' timestamp='1351950864' post='689643']
w pierwszym. Garbów "drugi" to już teraz Zagrody
[/quote]
wiem, dokładniej - Zagrody Przybysławskie.
Dziwne, byłem tam dzisiaj i nic nie zauważyłem.
Avatar
gość / 3 listopada 2012 o 14:54
w pierwszym. Garbów "drugi" to już teraz Zagrody
Avatar
mosquito / 3 listopada 2012 o 14:41
a w którym to Garbowie - pierwszym czy drugim ?
Avatar
gość / 3 listopada 2012 o 13:25
co sie teraz dzieje w Garbowie, szkoda nawet gadac. jak nie jakieś próby zabójstwa to dewastacja cmentarza. ta niedorosła młodzież odpowie za to prędzej czy póżniej. zlikwidowanie komisariatu w Garbowie to bardzo zły pomysł !
Avatar
pysk / 3 listopada 2012 o 12:42
zamknij sie i zostaw tych chlopakow zrob cos zamiast klapac ryjem bez sensu
Avatar
Piotr / 3 listopada 2012 o 12:39
[quote name='magge' timestamp='1351891733' post='689511']
ja słyszałam że to sie stalo wczoraj kolo 19, ktos widzial jak wysiadali z jakiegos samochodu i rozwalali co ładniiejsze nagrobki, a od innej osoby slyszalam ze to satanisci z markuszowskiej dziury... banda popier..lencow
[/quote]
Wczoraj po 19 to nie możliwe, byłem na cmentarzu po 20 i jeszcze tego nie było. Jestem z Lublina i sam jestem zaniepokojony czy na grobie moich dziadków nic się nie stało bo leżą przy głównej alei.
Avatar
Karola / 3 listopada 2012 o 10:42
ale pokazali zjęia, naprawdę... tylko że na nich nie widać praktycznie żadnych strat, tylko potłuczone znicze, a tu gdzie byly połamane płyty nagrobkowe i powyrywane zdjęcia to na to uwagi nie zwrócili? :/ wgl dla mnie msakra jest że z Garbowie zlikwidowali policję i jest tylko w Niemcach, najklepiej aby oszczędności szukać
a tym sku******om to ręcee połamać albo nawet zabić to mało! niechby się czepili pługa a nie cmentarza! :/
Avatar
ręce opadają / 3 listopada 2012 o 08:50
...tych zniszczonych grobów jest znacznie więcej. Kanalie...
Avatar
maggie / 2 listopada 2012 o 23:14
[quote name='anna' timestamp='1351893230' post='689515']
rany, co za bydlęta! w głowie się nie mieści jak tak można;/
w związku z tym, że mieszkam daleko od Garbowa, a mam tam pochowanych kilka bardzo bliskich memu sercu osób chciałabym dowiedzieć się czy zniszczenia są na całym cmentarzu czy tylko jak widzę na zdjeciach po lewej stronie od wejścia?
[/quote]
głównie te zniszczenia są od strony Bogucina ale też dalej po lewej i po prawej stronie od głównej bramy od trasy Lbn - Wa-wa ale też i dalej chyba nawet na najnowszej i 'od sióstr' części cmentarza
[quote name='anna' timestamp='1351893230' post='689515']
rany, co za bydlęta! w głowie się nie mieści jak tak można;/
w związku z tym, że mieszkam daleko od Garbowa, a mam tam pochowanych kilka bardzo bliskich memu sercu osób chciałabym dowiedzieć się czy zniszczenia są na całym cmentarzu czy tylko jak widzę na zdjeciach po lewej stronie od wejścia?
[/quote]
głównie te zniszczenia są od strony Bogucina ale też dalej po lewej i po prawej stronie od głównej bramy od trasy Lbn - Wa-wa ale też ... rozwiń
Avatar
biber / 4 listopada 2012 o 15:33
moje przekonanie idzie ku zdaniu, ze zrobili to "satanisci" z lasow markuszowskich - ktorzy maja w bani siano nic po za tym, jesli sa tacy cwani, by niszczyc groby/robic jakies pseudosatanistyczne akcje to czego na ryj zakladaja kominiarki? Glupie klaki. watpie w to, by miejscowi tzw. chuligani niszczyli groby, gdzie ich rodziny sa takze pochowane... bez przesady.
Avatar
mosquito / 3 listopada 2012 o 14:57
[quote name='gość' timestamp='1351950864' post='689643']
w pierwszym. Garbów "drugi" to już teraz Zagrody
[/quote]
wiem, dokładniej - Zagrody Przybysławskie.
Dziwne, byłem tam dzisiaj i nic nie zauważyłem.
Avatar
gość / 3 listopada 2012 o 14:54
w pierwszym. Garbów "drugi" to już teraz Zagrody
Avatar
mosquito / 3 listopada 2012 o 14:41
a w którym to Garbowie - pierwszym czy drugim ?
Avatar
gość / 3 listopada 2012 o 13:25
co sie teraz dzieje w Garbowie, szkoda nawet gadac. jak nie jakieś próby zabójstwa to dewastacja cmentarza. ta niedorosła młodzież odpowie za to prędzej czy póżniej. zlikwidowanie komisariatu w Garbowie to bardzo zły pomysł !
Avatar
pysk / 3 listopada 2012 o 12:42
zamknij sie i zostaw tych chlopakow zrob cos zamiast klapac ryjem bez sensu
Avatar
Piotr / 3 listopada 2012 o 12:39
[quote name='magge' timestamp='1351891733' post='689511']
ja słyszałam że to sie stalo wczoraj kolo 19, ktos widzial jak wysiadali z jakiegos samochodu i rozwalali co ładniiejsze nagrobki, a od innej osoby slyszalam ze to satanisci z markuszowskiej dziury... banda popier..lencow
[/quote]
Wczoraj po 19 to nie możliwe, byłem na cmentarzu po 20 i jeszcze tego nie było. Jestem z Lublina i sam jestem zaniepokojony czy na grobie moich dziadków nic się nie stało bo leżą przy głównej alei.
Avatar
Karola / 3 listopada 2012 o 10:42
ale pokazali zjęia, naprawdę... tylko że na nich nie widać praktycznie żadnych strat, tylko potłuczone znicze, a tu gdzie byly połamane płyty nagrobkowe i powyrywane zdjęcia to na to uwagi nie zwrócili? :/ wgl dla mnie msakra jest że z Garbowie zlikwidowali policję i jest tylko w Niemcach, najklepiej aby oszczędności szukać
a tym sku******om to ręcee połamać albo nawet zabić to mało! niechby się czepili pługa a nie cmentarza! :/
Avatar
ręce opadają / 3 listopada 2012 o 08:50
...tych zniszczonych grobów jest znacznie więcej. Kanalie...
Avatar
maggie / 2 listopada 2012 o 23:14
[quote name='anna' timestamp='1351893230' post='689515']
rany, co za bydlęta! w głowie się nie mieści jak tak można;/
w związku z tym, że mieszkam daleko od Garbowa, a mam tam pochowanych kilka bardzo bliskich memu sercu osób chciałabym dowiedzieć się czy zniszczenia są na całym cmentarzu czy tylko jak widzę na zdjeciach po lewej stronie od wejścia?
[/quote]
głównie te zniszczenia są od strony Bogucina ale też dalej po lewej i po prawej stronie od głównej bramy od trasy Lbn - Wa-wa ale też i dalej chyba nawet na najnowszej i 'od sióstr' części cmentarza
[quote name='anna' timestamp='1351893230' post='689515']
rany, co za bydlęta! w głowie się nie mieści jak tak można;/
w związku z tym, że mieszkam daleko od Garbowa, a mam tam pochowanych kilka bardzo bliskich memu sercu osób chciałabym dowiedzieć się czy zniszczenia są na całym cmentarzu czy tylko jak widzę na zdjeciach po lewej stronie od wejścia?
[/quote]
głównie te zniszczenia są od strony Bogucina ale też dalej po lewej i po prawej stronie od głównej bramy od trasy Lbn - Wa-wa ale też ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 0 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 182 20

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 23 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!