Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 lipca 2010 r.
16:31
Edytuj ten wpis

Grozi nam kolejna powódź?

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 13 A A

Rośnie poziom wody na Wiśle. W weekend rzeka przekroczy stany alarmowe w Annopolu, Puławach i Dęblinie. Dziś ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe dla 4 powiatów: kraśnickiego, opolskiego, puławskiego i ryckiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po ulewach na południu Polski podnosi się poziom wody na Wiśle. Najgorsza sytuacja będzie w weekend. Według prognoz w sobotę rzeka osiągnie poziom 670 cm, i ma płynąć 170 cm powyżej stanu alarmowego. Będzie on jednak niższy od drugiej fali powodziowej.

– 7 czerwca poziom rzeki sięgał 782 cm – przypomina Stanisław Jakimiuk, dyrektor Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie. – Mimo to musimy dokładnie zabezpieczyć wały. Na razie nie wiadomo co się stanie jak przyjdzie fala.

Dziś ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe dla powiatów: kraśnickiego, opolskiego, puławskiego i ryckiego.

- Są już przygotowane worki i piach – zapewnia Wiesław Liwiński, burmistrz Annopola. W stanie gotowości są też władze gminy Wilków. – Patrolujemy Wisłę i Chodelkę – wyjaśnia Grzegorz Teresiński, wójt gminy Wilków.

Podnoszący się poziom wody w Wiśle pokrzyżował planu organizatorom festiwalu filmowego w Kazimierzu Dolnym i Janowcu. Przeniesiono koncert otwierający dziś festiwal.

- Józef Skrzek i SBB zagrają nie na wiślanej barce, a na Rynku w Kazimierzu Dolnym – informuje Alicja Myśliwiec, rzeczniczka prasowa Festiwalu Dwa Brzegi.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2010 o 23:10
Nie zapisałem się do Platformy i będę walił takie smuty jak ty.
Avatar
ślepy / 8 sierpnia 2010 o 22:55
[quote name='Gość' date='08 sierpień 2010 - 22:37 ' timestamp='1281299867' post='326701']
Zioniesz jadem i nienawiścią.
Czasami tak się w tym zapędzasz, że zapominasz co napisałeś wcześniej i zaprzeczasz własnym słowom.
[/quote]

No co Ty? Jeszcze nie zapisałem sie do PiSU. Bo tam to chyba standard?
ahoj!
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2010 o 22:37
Zioniesz jadem i nienawiścią.
Czasami tak się w tym zapędzasz, że zapominasz co napisałeś wcześniej i zaprzeczasz własnym słowom.
Avatar
ślepy / 8 sierpnia 2010 o 22:26
[quote name='mam już tego dość' date='08 sierpień 2010 - 20:54 ' timestamp='1281293681' post='326642']
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
[/quote]

to że napisałem , że obecne "władze" są żałosne, bo nie potrfią np. przenieść krzyża we właściwe miejsce to według Ciebie jest wychwalaniem? gratuluję bystrości, Żuczku. Prostych ludzi to ja akurat szanuję, właśnie dlatego , że mają swój rozum, ale niestety teraz takich coraz mniej, a na ludzkiej krzywdzie to żerują raczej zawodowi politycy a w szczególności Twój guru - Jarosław Porażka Prawie Prezydent (wybaczcie , nie mogłem sobie odmówić)
ahoj
[quote name='mam już tego dość' date='08 sierpień 2010 - 20:54 ' timestamp='1281293681' post='326642']
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
[/quote]

to że napisałem , że obecne "władze" są żałosne, bo nie potrfią np. przenieść krzyża we właściwe mie... rozwiń
Avatar
mam już tego dość / 8 sierpnia 2010 o 20:54
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
Avatar
ślepy / 8 sierpnia 2010 o 20:47
[quote name='ruda' date='31 lipiec 2010 - 03:00 ' timestamp='1280538014' post='322695']
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał dalej natura sama sobie poradziła, w takim stanie w jakim były wały to był najprostszy sposób..a te brednie o kretach, bobrach,laserach i super tajniakach to sobie daruj...co do OSP to ci ludzie dawali z siebie wszystko i pomagali jak mogli, a to że trafił się jakiś pijany idiota między nimi to nie znaczy że możesz obrażać resztę!
[/quote]

nikogo nie obrażam, no chyba, że można obrazić głupotę, jesli dalej wierzycie , że to helikopter zrobił dwa kółka nad wałem i pilot (zapewne sam premier na dodatek) jednoczesnie puścił bąka i to spowodowao przerwanie wału to jesteście właśnie ciemnym, zacofanym ludem , i to na własne życzenie, wasze życie to ploty, uroki, zabobony , złe oczy i tfu , tfu na psa urok. Najlepiej zwróćcie się o pomoc do Jarosława Wielkiego (oh, zapomniałem, że teraz parę lat będzie żył "zbrodnią " smoleńską i zapomni o swych najwierniejsych wyborcach). Powiem raz jeszcze: do celowego przerwania wału potrzeba sprawnego i silnego państwa a nasze nie jest w stanie nawet przenieść krzyża z placu do kościoła> Wstyd i żenada.

ahoj
[quote name='ruda' date='31 lipiec 2010 - 03:00 ' timestamp='1280538014' post='322695']
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły ... rozwiń
Avatar
ruda / 31 lipca 2010 o 03:00
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał dalej natura sama sobie poradziła, w takim stanie w jakim były wały to był najprostszy sposób..a te brednie o kretach, bobrach,laserach i super tajniakach to sobie daruj...co do OSP to ci ludzie dawali z siebie wszystko i pomagali jak mogli, a to że trafił się jakiś pijany idiota między nimi to nie znaczy że możesz obrażać resztę!
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał... rozwiń
Avatar
ślepy / 30 lipca 2010 o 10:50
Powiślanie! apeluję! pilnujcie wałów bo wegług waszych teorii rząd znowu je wysadzi by chronić coś tam, radzę Wam zwracajcie uwagę na wszelkie podejrzane osoby, szczególnie turystki z Warszawy i trzeźwych strażaków OSP, mogą to być zakamuflowani rządowi agenci
ahoj
Avatar
gosc / 30 lipca 2010 o 09:32
[quote name='ślepy' date='30 lipiec 2010 - 00:20 ' timestamp='1280442017' post='322177']
albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję!
ahoj
[/quote]
czy ty jestes tak glupi czy tylko z racji tego ze jestes anonimowy to wypisujesz takie glupoty.czy ty tam byles ,bo ja tak .to co tam zobaczylam zapamietam do konca zycia.krajobraz jak po wojnie .tym ludziom naprawde trzeba pomoc ,a nie wypisywac takie bzdury.pomaga sie mlodym alkoholikom ,ktorzy nigdy w zyciu nie zhanbili sie praca,bo przeciez potrzeba napicia sie wody jest w tym kraju wazniejsza niz pomoc w takich i innych trodnych sytuacjach .skonczyly sie wybory i skonczylo sie obiecywanie .interesowanie sie tym tematem i jakakolwiek pomoc.nasz kochany rzad jak zwykle uwaza ,ze syyuacja sama sie rozwiaze ,a tu niestety zbliza sie koniec lata nadejdzie jesien i zima ,a ci ludzie zostana pod golym niebem.to jest cala prawda o tym co sie wydarzylo i co sie dzieje teraz.za rok kolejne wybory i kolejne obiecywanki.
[quote name='ślepy' date='30 lipiec 2010 - 00:20 ' timestamp='1280442017' post='322177']
albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję!
ahoj
[/quote]
czy ty jestes tak glupi czy tylko z racji tego ze jestes anonimowy to wypisujesz takie glupoty.czy ty tam byles ,bo ja tak .to co tam zobaczylam zapamietam do konca zycia.krajobraz jak p... rozwiń
Avatar
ślepy / 30 lipca 2010 o 00:20
[quote name='ślepy' date='30 lipiec 2010 - 00:16 ' timestamp='1280441768' post='322176']
chyba nie zaszkodzi przenieść dary na pięterko? a potem pozwać Skarb Państwa o odszkodowanie?
ahoj
[/quote]

albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję!
ahoj
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2010 o 23:10
Nie zapisałem się do Platformy i będę walił takie smuty jak ty.
Avatar
ślepy / 8 sierpnia 2010 o 22:55
[quote name='Gość' date='08 sierpień 2010 - 22:37 ' timestamp='1281299867' post='326701']
Zioniesz jadem i nienawiścią.
Czasami tak się w tym zapędzasz, że zapominasz co napisałeś wcześniej i zaprzeczasz własnym słowom.
[/quote]

No co Ty? Jeszcze nie zapisałem sie do PiSU. Bo tam to chyba standard?
ahoj!
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2010 o 22:37
Zioniesz jadem i nienawiścią.
Czasami tak się w tym zapędzasz, że zapominasz co napisałeś wcześniej i zaprzeczasz własnym słowom.
Avatar
ślepy / 8 sierpnia 2010 o 22:26
[quote name='mam już tego dość' date='08 sierpień 2010 - 20:54 ' timestamp='1281293681' post='326642']
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
[/quote]

to że napisałem , że obecne "władze" są żałosne, bo nie potrfią np. przenieść krzyża we właściwe miejsce to według Ciebie jest wychwalaniem? gratuluję bystrości, Żuczku. Prostych ludzi to ja akurat szanuję, właśnie dlatego , że mają swój rozum, ale niestety teraz takich coraz mniej, a na ludzkiej krzywdzie to żerują raczej zawodowi politycy a w szczególności Twój guru - Jarosław Porażka Prawie Prezydent (wybaczcie , nie mogłem sobie odmówić)
ahoj
[quote name='mam już tego dość' date='08 sierpień 2010 - 20:54 ' timestamp='1281293681' post='326642']
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
[/quote]

to że napisałem , że obecne "władze" są żałosne, bo nie potrfią np. przenieść krzyża we właściwe mie... rozwiń
Avatar
mam już tego dość / 8 sierpnia 2010 o 20:54
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
Avatar
ślepy / 8 sierpnia 2010 o 20:47
[quote name='ruda' date='31 lipiec 2010 - 03:00 ' timestamp='1280538014' post='322695']
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał dalej natura sama sobie poradziła, w takim stanie w jakim były wały to był najprostszy sposób..a te brednie o kretach, bobrach,laserach i super tajniakach to sobie daruj...co do OSP to ci ludzie dawali z siebie wszystko i pomagali jak mogli, a to że trafił się jakiś pijany idiota między nimi to nie znaczy że możesz obrażać resztę!
[/quote]

nikogo nie obrażam, no chyba, że można obrazić głupotę, jesli dalej wierzycie , że to helikopter zrobił dwa kółka nad wałem i pilot (zapewne sam premier na dodatek) jednoczesnie puścił bąka i to spowodowao przerwanie wału to jesteście właśnie ciemnym, zacofanym ludem , i to na własne życzenie, wasze życie to ploty, uroki, zabobony , złe oczy i tfu , tfu na psa urok. Najlepiej zwróćcie się o pomoc do Jarosława Wielkiego (oh, zapomniałem, że teraz parę lat będzie żył "zbrodnią " smoleńską i zapomni o swych najwierniejsych wyborcach). Powiem raz jeszcze: do celowego przerwania wału potrzeba sprawnego i silnego państwa a nasze nie jest w stanie nawet przenieść krzyża z placu do kościoła> Wstyd i żenada.

ahoj
[quote name='ruda' date='31 lipiec 2010 - 03:00 ' timestamp='1280538014' post='322695']
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły ... rozwiń
Avatar
ruda / 31 lipca 2010 o 03:00
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał dalej natura sama sobie poradziła, w takim stanie w jakim były wały to był najprostszy sposób..a te brednie o kretach, bobrach,laserach i super tajniakach to sobie daruj...co do OSP to ci ludzie dawali z siebie wszystko i pomagali jak mogli, a to że trafił się jakiś pijany idiota między nimi to nie znaczy że możesz obrażać resztę!
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał... rozwiń
Avatar
ślepy / 30 lipca 2010 o 10:50
Powiślanie! apeluję! pilnujcie wałów bo wegług waszych teorii rząd znowu je wysadzi by chronić coś tam, radzę Wam zwracajcie uwagę na wszelkie podejrzane osoby, szczególnie turystki z Warszawy i trzeźwych strażaków OSP, mogą to być zakamuflowani rządowi agenci
ahoj
Avatar
gosc / 30 lipca 2010 o 09:32
[quote name='ślepy' date='30 lipiec 2010 - 00:20 ' timestamp='1280442017' post='322177']
albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję!
ahoj
[/quote]
czy ty jestes tak glupi czy tylko z racji tego ze jestes anonimowy to wypisujesz takie glupoty.czy ty tam byles ,bo ja tak .to co tam zobaczylam zapamietam do konca zycia.krajobraz jak po wojnie .tym ludziom naprawde trzeba pomoc ,a nie wypisywac takie bzdury.pomaga sie mlodym alkoholikom ,ktorzy nigdy w zyciu nie zhanbili sie praca,bo przeciez potrzeba napicia sie wody jest w tym kraju wazniejsza niz pomoc w takich i innych trodnych sytuacjach .skonczyly sie wybory i skonczylo sie obiecywanie .interesowanie sie tym tematem i jakakolwiek pomoc.nasz kochany rzad jak zwykle uwaza ,ze syyuacja sama sie rozwiaze ,a tu niestety zbliza sie koniec lata nadejdzie jesien i zima ,a ci ludzie zostana pod golym niebem.to jest cala prawda o tym co sie wydarzylo i co sie dzieje teraz.za rok kolejne wybory i kolejne obiecywanki.
[quote name='ślepy' date='30 lipiec 2010 - 00:20 ' timestamp='1280442017' post='322177']
albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję!
ahoj
[/quote]
czy ty jestes tak glupi czy tylko z racji tego ze jestes anonimowy to wypisujesz takie glupoty.czy ty tam byles ,bo ja tak .to co tam zobaczylam zapamietam do konca zycia.krajobraz jak p... rozwiń
Avatar
ślepy / 30 lipca 2010 o 00:20
[quote name='ślepy' date='30 lipiec 2010 - 00:16 ' timestamp='1280441768' post='322176']
chyba nie zaszkodzi przenieść dary na pięterko? a potem pozwać Skarb Państwa o odszkodowanie?
ahoj
[/quote]

albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję!
ahoj
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!