Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 lipca 2015 r.
14:35

Ile zarabiają dyrektorzy podlegli marszałkowi? Od 5 do 20 tys. zł

0 7 A A
Od lewej, u góry: Dariusz Oleński, szef szpitala w Białej Podlaskiej, zarobił w ubiegłym roku 246 tys. zł (razem z nagrodami). 221 tys. zł wyniosły ubiegłoroczne zarobki Elżbiety Starosławskiej, szefowej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. W 2014 roku zarobiła ona też m.in. 154 tys. zł z umów o dzieło i zlecenia, otrzymała też 52,5 tys. zł. emerytury. Agnieszka Zadura, dyr. Muzeum Nadwiślańskiego, zarabia 6,6 tys. zł. 10 tys. zł wynoszą zarobki Piotra Franaszka, dyrektora Centrum Spotkania Kultur<br />
<br />
<br />
Od lewej, u góry: Dariusz Oleński, szef szpitala w Białej Podlaskiej, zarobił w ubiegłym roku 246 tys. zł (razem z nagrodami). 221 tys. zł wyniosły ubiegłoroczne zarobki Elżbiety Starosławskiej, szefowej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. W 2014 roku zarobiła ona też m.in. 154 tys. zł z umów o dzieło i zlecenia, otrzymała też 52,5 tys. zł. emerytury. Agnieszka Zadura, dyr. Muzeum Nadwiślańskiego, zarabia 6,6 tys. zł. 10 tys. zł wynoszą zarobki Piotra Franaszka, dyrektora Centrum Spotkania Kultur


Najlepiej zarabiają dyrektorzy szpitali – łącznie z nagrodami może to być nawet ćwierć miliona rocznie. Miesięczne zarobki szefów instytucji podległych marszałkowi województwa wynoszą od 5 do 20 tys. zł brutto. Sprawdziliśmy ich oświadczenia majątkowe.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Robespierre / 11 lipca 2015 o 14:46

Po minie taj pani drugiej na górze (zdjęcie) widać, że szczęście pieniężne.... Dlaczego ludzie ciężko praxcujący w PL zarabiają śmieciowe pieniądze, a tacy jak ta pani trzepie setki tysięcy złotych? Aż tak dobrze pracuje? Ma jakieś wyniki szczególne?

 CO ty ona nie ma żadnych wyników ... !!!! Ona po prostu zap...la od 7.15- 20 codziennie a resztę czasu normalnie przewala .... podczas kiedy LUDZIE za śmieciowe pieniądze z kwalifikacfjami muszą Qwa siedziec w robocie żeby później spokojnier pop.....ć na piwo

 CO ty ona nie ma żadnych wyników ... !!!! Ona po prostu zap...la od 7.15- 20 codziennie a resztę czasu normalnie przewala .... podczas kiedy LUDZIE za śmieciowe pieniądze z kwalifikacfjami muszą Qwa siedziec w robocie żeby później spokojnier pop.....ć na piwo

rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 13:37
Drogi dzienniczku, a może podasz także inne dane? Przecież jest jeszcze parę szpitali a CSK to chyba nie szpital? czy coś mi umkło? Ciekawe są także dane o dochodach szefów szpitali klinicznych i tzw niepublicznych :), że niepubliczne w nazwie ale przecież zasysają publiczne pieniądze i kontrakty z NFZ na potęgę. O niektórych z woj. pomorskiego mógłby chyba coś powiedzieć jeden z członków Zarządu Województwa Lubelskiego. A w Lubelskiem Biała podlaska 20,5 tys-mc, COZL -18,5 tys, Zamość 16,4 tyś, Szpital Jana Bożego 13,9 tyś, Sanatorium Poniatowa 9,9 tyś a Szpital w Chełmie 9,8 tyś. Dzienniczku czy dyrektorowi szpitala w Lubelskim przysługuje dodatek za stopień lub tytuł naukowy, bo w mazowieckim tak. To może zatrudniajmy tylko licencjatów - będzie taniej. I na koniec nurtuje mnie pytanie jak przy chudej urzędniczej pensji zaledwie 15 tys miesiecznie da się utrzymac funkcjonowanie majątku o wartości 3 milionow złotych, który przynosi ledwie 5,8 tys/mc dochodu ... domyślisz się dzienniczku?
Drogi dzienniczku, a może podasz także inne dane? Przecież jest jeszcze parę szpitali a CSK to chyba nie szpital? czy coś mi umkło? Ciekawe są także dane o dochodach szefów szpitali klinicznych i tzw niepublicznych :), że niepubliczne w nazwie ale przecież zasysają publiczne pieniądze i kontrakty z NFZ na potęgę. O niektórych z woj. pomorskiego mógłby chyba coś powiedzieć jeden z członków Zarządu Województwa Lubelskiego. A w Lubelskiem Biała podlaska 20,5 tys-mc, COZL -18,5 tys, Zamość 16,4 tyś, Szpital Jana Bożego 13,9 tyś, Sanatorium Pon... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 10:18
Szpital zadłużony,strajk o większy kontrakt, a dyrektor COZL ma się dobrze, pensja ministerialna, obywatel
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 21:22
Po minie taj pani drugiej na górze (zdjęcie) widać, że szczęście pieniężne.... Dlaczego ludzie ciężko praxcujący w PL zarabiają śmieciowe pieniądze, a tacy jak ta pani trzepie setki tysięcy złotych? Aż tak dobrze pracuje? Ma jakieś wyniki szczególne?
Avatar
jOOj / 10 lipca 2015 o 19:32

Nie jest to po potężnym przepiciu ? po ostrym chlaniu ?

Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 19:19
Najczestrzym schorzeniem które to wywołuje jest patrzenie w lampę aparatu :-/ można z tym żyć.
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 16:44
Widzicie to zdjęcie tego gościa z wasami ma inny kolor źrenicy dziwne tak się dzieje przy różnych schorzeniach jak również przy raku :-/
Avatar
Robespierre / 11 lipca 2015 o 14:46

Po minie taj pani drugiej na górze (zdjęcie) widać, że szczęście pieniężne.... Dlaczego ludzie ciężko praxcujący w PL zarabiają śmieciowe pieniądze, a tacy jak ta pani trzepie setki tysięcy złotych? Aż tak dobrze pracuje? Ma jakieś wyniki szczególne?

 CO ty ona nie ma żadnych wyników ... !!!! Ona po prostu zap...la od 7.15- 20 codziennie a resztę czasu normalnie przewala .... podczas kiedy LUDZIE za śmieciowe pieniądze z kwalifikacfjami muszą Qwa siedziec w robocie żeby później spokojnier pop.....ć na piwo

 CO ty ona nie ma żadnych wyników ... !!!! Ona po prostu zap...la od 7.15- 20 codziennie a resztę czasu normalnie przewala .... podczas kiedy LUDZIE za śmieciowe pieniądze z kwalifikacfjami muszą Qwa siedziec w robocie żeby później spokojnier pop.....ć na piwo

rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 13:37
Drogi dzienniczku, a może podasz także inne dane? Przecież jest jeszcze parę szpitali a CSK to chyba nie szpital? czy coś mi umkło? Ciekawe są także dane o dochodach szefów szpitali klinicznych i tzw niepublicznych :), że niepubliczne w nazwie ale przecież zasysają publiczne pieniądze i kontrakty z NFZ na potęgę. O niektórych z woj. pomorskiego mógłby chyba coś powiedzieć jeden z członków Zarządu Województwa Lubelskiego. A w Lubelskiem Biała podlaska 20,5 tys-mc, COZL -18,5 tys, Zamość 16,4 tyś, Szpital Jana Bożego 13,9 tyś, Sanatorium Poniatowa 9,9 tyś a Szpital w Chełmie 9,8 tyś. Dzienniczku czy dyrektorowi szpitala w Lubelskim przysługuje dodatek za stopień lub tytuł naukowy, bo w mazowieckim tak. To może zatrudniajmy tylko licencjatów - będzie taniej. I na koniec nurtuje mnie pytanie jak przy chudej urzędniczej pensji zaledwie 15 tys miesiecznie da się utrzymac funkcjonowanie majątku o wartości 3 milionow złotych, który przynosi ledwie 5,8 tys/mc dochodu ... domyślisz się dzienniczku?
Drogi dzienniczku, a może podasz także inne dane? Przecież jest jeszcze parę szpitali a CSK to chyba nie szpital? czy coś mi umkło? Ciekawe są także dane o dochodach szefów szpitali klinicznych i tzw niepublicznych :), że niepubliczne w nazwie ale przecież zasysają publiczne pieniądze i kontrakty z NFZ na potęgę. O niektórych z woj. pomorskiego mógłby chyba coś powiedzieć jeden z członków Zarządu Województwa Lubelskiego. A w Lubelskiem Biała podlaska 20,5 tys-mc, COZL -18,5 tys, Zamość 16,4 tyś, Szpital Jana Bożego 13,9 tyś, Sanatorium Pon... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2015 o 10:18
Szpital zadłużony,strajk o większy kontrakt, a dyrektor COZL ma się dobrze, pensja ministerialna, obywatel
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 21:22
Po minie taj pani drugiej na górze (zdjęcie) widać, że szczęście pieniężne.... Dlaczego ludzie ciężko praxcujący w PL zarabiają śmieciowe pieniądze, a tacy jak ta pani trzepie setki tysięcy złotych? Aż tak dobrze pracuje? Ma jakieś wyniki szczególne?
Avatar
jOOj / 10 lipca 2015 o 19:32

Nie jest to po potężnym przepiciu ? po ostrym chlaniu ?

Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 19:19
Najczestrzym schorzeniem które to wywołuje jest patrzenie w lampę aparatu :-/ można z tym żyć.
Avatar
Gość / 10 lipca 2015 o 16:44
Widzicie to zdjęcie tego gościa z wasami ma inny kolor źrenicy dziwne tak się dzieje przy różnych schorzeniach jak również przy raku :-/

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 41 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra