Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 kwietnia 2010 r.
9:18
Edytuj ten wpis

Jak żegnaliśmy papieża Jana Pawła II - czekamy na Wasze wspomnienia

0 12 A A

Pięć lat temu, 2 kwietnia o 21.37 zmarł Jan Paweł II. Przez kilka następnych dni Papieża Polaka żegnał cały świat. Czekamy na Wasze zdjęcia i wspomnienia tamtych chwil.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Waldi / 3 kwietnia 2010 o 14:36
Wychodzi na jaw coraz więcej faktów dotyczących niechlubnej roli JP II w ukrywaniu pedofilów w sutannach przed wymiarem sprawiedliwości. Kościół katolicki i jego hierachia utraciły moralne prawo do pouczania innych. Niech sami najpierw ujawnią i rozliczą się ze wszystkich swoich przestępstw.
Avatar
STYX / 3 kwietnia 2010 o 12:26
~Mała~ napisał:
Skandal, każdy pamięta tą godzinę, jak można zrobić taki błąd, przykre naprawdę... nie 21.47, ale 21.37!!!

Wow ! A ile sekund i milisekund???
Avatar
Ibrahim Ismali Olewi Toto / 3 kwietnia 2010 o 12:23
DOOOOOOŚŚŚŚŚĆĆĆĆĆĆĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Włodzimierz Szaranowicz / 2 kwietnia 2010 o 20:16
REPLAY.
Przeżyjmy to raz jeszcze!!!
Avatar
ZSRR / 2 kwietnia 2010 o 19:51
Po mnie jak po kaczce, taki facet jak każdy inny. A płakać to mogę po bliskich a nie po obcym facecie.
Avatar
missJonasz / 2 kwietnia 2010 o 17:58
JAK CUDNE SĄ WSPOMNIENIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY
równe 5 lat temu wpisał się w internetowej Księdze Kondolencyjnej w ten oto sposób:

[color="#FF0000"]„TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA -
NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO
<<NIE-boska KOMEDIA>>”.[/color]

Po wszelkich zamachach, wulgaryzmach i represjach całych rodzin Związkowców nie wykluczając małych dzieci stwierdzić należy, [color="#FF0000"]iż nawet JP 2 chorował na ECCLEZJOFOBIĘ objawiająca się tym, iż chol...ernie się bał, że nikt Go nie będzie słyszał, widział, a nawet czuł – stad pielgrzymki i wielkie show liczne na całym świecie![/color]Pamiętny Kabaret z lat 1980-tych[color="#FF0000"] „POD EGIDĄ”[/color] serwował w wydaniu kabareciarza Jerzego Dobrowolskiego komentarz o pogrzebie Władysława Gomółki – p786ointą było stwierdzenie, że [color="#FF0000"]„sam pogrzeb był udany i mają go powtarzać” - publika „lała za Śmiechu – kler też.[/color]Po śmierci JP 2 można se kupić DVD, a nawet TVP bez przerwy powtarza i ... i nycz! - [color="#FF0000"]nikomu nawet gęba się nie wykrzywi w głupim uśmiechu![/color]KZ NSZZ SOLIDARBNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC natchniony serwowanym do znudzenia obrazem obnoszenia odkrytego i zmarłego już JP 2 zaserwował KULejną rymowankę:

[color="#FF0000"]„Z WIEKIEM NAWET PAPIEŻ WYGLĄDA DUMNIE
GDY JEST WIEKIEM PRZYKRYTY...[/color]

... w trumnie”

[color="#FF0000"]i jak na złość słowa te stały się prorocze i nie tracą na wartości jako,że nie jeden i nie jedna pusciła nie raz pawia na taki widok w TVP! -
Czyż to nie cudowne?[/color]

Więcej info po wpisaniu w GOOGLE (koniecznie dużymi literami) [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ
ORGANISTÓW.[/color]

[color="#FF0000"]Z wdzięczności za wymrożone dzieci A.D. 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM.[/color]

Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**;
www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***.

(PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
JAK CUDNE SĄ WSPOMNIENIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY
równe 5 lat temu wpisał się w internetowej Księdze Kondolencyjnej w ten oto sposób:

[color="#FF0000"]„TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA -
NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO
<<NIE-boska KOMEDIA>>”.[/color]

Po wszelkich zamachach, wulgaryzmach i represjach całych rodzin Związkowców nie wykluczając małych ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2010 o 13:50
pamietam że ludzie po kolei postanawiali byc dobrzy...po czym w 99% konczyło sie po 10 -14 dniach....
pamietam , że wszyscy Polacy nazywali go nasz...tzn Polak???

był wspaniałym człowiekiem, uzdolnionym jezykowo, z tzw charyzma .... dobry aktor - robil z tego świetny uzytek medialny

pamietam, ze zastanawialem sie kiedy zostanie poddany krytyce jego pontyfikat

czesciwo nastapilo to za jego zycia.... np. ewolucja jest zgodna z biblia? (kompletne zaprzeczenie Biblii) .... uczestnictwo w poganskich rytuałach... niekonsekwencja w naukach (poczucie wspólnoty religijnej z innymi wyznaniami - kompletny absurd)...
brak neutralnosci politycznej .... kontakty z politykami ... pomoc w "walce z komunizmem" (nasladowca Jezusa???? wątpie)
niektore ujawniane sa teraz....milczenie w/s pedofilii wśród księzy... konsekwentne wypieranie sie Boga (uwieńczone usunieciem imienia Bożego z liturgii przez obecnego papieża)...
wiecej nie pamietam ale wystarcy uwaznie czytac prasę polska i zagraniczną...

wiele jescze zostanie ujawnione....

poza tym pamietam ,ze szkoda było mi , że kolejny bardzo pogodny starszy człowiek umarł...jak wielu innych...no ale taki jest los kazdego niedokonalego omylnego człowieka .. w oczach tego świata....wielkiego...czy małego
pamietam że ludzie po kolei postanawiali byc dobrzy...po czym w 99% konczyło sie po 10 -14 dniach....
pamietam , że wszyscy Polacy nazywali go nasz...tzn Polak???

był wspaniałym człowiekiem, uzdolnionym jezykowo, z tzw charyzma .... dobry aktor - robil z tego świetny uzytek medialny

pamietam, ze zastanawialem sie kiedy zostanie poddany krytyce jego pontyfikat

czesciwo nastapilo to za jego zycia.... np. ewolucja jest zgodna z biblia? (kompletne zaprzeczenie Biblii) .... uczestnictwo w pogansk... rozwiń
Avatar
kamilek230 / 2 kwietnia 2010 o 12:39
dokładnie jak mozna nie pamietac godziny wo ktorej ogłoszono smierc Papieża wstyd dziennikarzu
Avatar
~Mała~ / 2 kwietnia 2010 o 12:15
Skandal, każdy pamięta tą godzinę, jak można zrobić taki błąd, przykre naprawdę... nie 21.47, ale 21.37!!!
Avatar
chrze / 2 kwietnia 2010 o 12:15
Sara napisał:
Jakie to przykre, że w artykule pojawia się aż taki błąd. Minęło dopiero 5 lat a Wy nie pamiętacie godziny śmierci Ojca Świętego? 21:37!!!!

Ciekawe cz ty i czy ludzie pamietaja godzine smierci kogos o wiele bardziej wznego Jezusa z Nazaretu?
Avatar
Waldi / 3 kwietnia 2010 o 14:36
Wychodzi na jaw coraz więcej faktów dotyczących niechlubnej roli JP II w ukrywaniu pedofilów w sutannach przed wymiarem sprawiedliwości. Kościół katolicki i jego hierachia utraciły moralne prawo do pouczania innych. Niech sami najpierw ujawnią i rozliczą się ze wszystkich swoich przestępstw.
Avatar
STYX / 3 kwietnia 2010 o 12:26
~Mała~ napisał:
Skandal, każdy pamięta tą godzinę, jak można zrobić taki błąd, przykre naprawdę... nie 21.47, ale 21.37!!!

Wow ! A ile sekund i milisekund???
Avatar
Ibrahim Ismali Olewi Toto / 3 kwietnia 2010 o 12:23
DOOOOOOŚŚŚŚŚĆĆĆĆĆĆĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Włodzimierz Szaranowicz / 2 kwietnia 2010 o 20:16
REPLAY.
Przeżyjmy to raz jeszcze!!!
Avatar
ZSRR / 2 kwietnia 2010 o 19:51
Po mnie jak po kaczce, taki facet jak każdy inny. A płakać to mogę po bliskich a nie po obcym facecie.
Avatar
missJonasz / 2 kwietnia 2010 o 17:58
JAK CUDNE SĄ WSPOMNIENIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY
równe 5 lat temu wpisał się w internetowej Księdze Kondolencyjnej w ten oto sposób:

[color="#FF0000"]„TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA -
NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO
<<NIE-boska KOMEDIA>>”.[/color]

Po wszelkich zamachach, wulgaryzmach i represjach całych rodzin Związkowców nie wykluczając małych dzieci stwierdzić należy, [color="#FF0000"]iż nawet JP 2 chorował na ECCLEZJOFOBIĘ objawiająca się tym, iż chol...ernie się bał, że nikt Go nie będzie słyszał, widział, a nawet czuł – stad pielgrzymki i wielkie show liczne na całym świecie![/color]Pamiętny Kabaret z lat 1980-tych[color="#FF0000"] „POD EGIDĄ”[/color] serwował w wydaniu kabareciarza Jerzego Dobrowolskiego komentarz o pogrzebie Władysława Gomółki – p786ointą było stwierdzenie, że [color="#FF0000"]„sam pogrzeb był udany i mają go powtarzać” - publika „lała za Śmiechu – kler też.[/color]Po śmierci JP 2 można se kupić DVD, a nawet TVP bez przerwy powtarza i ... i nycz! - [color="#FF0000"]nikomu nawet gęba się nie wykrzywi w głupim uśmiechu![/color]KZ NSZZ SOLIDARBNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC natchniony serwowanym do znudzenia obrazem obnoszenia odkrytego i zmarłego już JP 2 zaserwował KULejną rymowankę:

[color="#FF0000"]„Z WIEKIEM NAWET PAPIEŻ WYGLĄDA DUMNIE
GDY JEST WIEKIEM PRZYKRYTY...[/color]

... w trumnie”

[color="#FF0000"]i jak na złość słowa te stały się prorocze i nie tracą na wartości jako,że nie jeden i nie jedna pusciła nie raz pawia na taki widok w TVP! -
Czyż to nie cudowne?[/color]

Więcej info po wpisaniu w GOOGLE (koniecznie dużymi literami) [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ
ORGANISTÓW.[/color]

[color="#FF0000"]Z wdzięczności za wymrożone dzieci A.D. 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM.[/color]

Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**;
www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***.

(PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
JAK CUDNE SĄ WSPOMNIENIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY
równe 5 lat temu wpisał się w internetowej Księdze Kondolencyjnej w ten oto sposób:

[color="#FF0000"]„TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA -
NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO
<<NIE-boska KOMEDIA>>”.[/color]

Po wszelkich zamachach, wulgaryzmach i represjach całych rodzin Związkowców nie wykluczając małych ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2010 o 13:50
pamietam że ludzie po kolei postanawiali byc dobrzy...po czym w 99% konczyło sie po 10 -14 dniach....
pamietam , że wszyscy Polacy nazywali go nasz...tzn Polak???

był wspaniałym człowiekiem, uzdolnionym jezykowo, z tzw charyzma .... dobry aktor - robil z tego świetny uzytek medialny

pamietam, ze zastanawialem sie kiedy zostanie poddany krytyce jego pontyfikat

czesciwo nastapilo to za jego zycia.... np. ewolucja jest zgodna z biblia? (kompletne zaprzeczenie Biblii) .... uczestnictwo w poganskich rytuałach... niekonsekwencja w naukach (poczucie wspólnoty religijnej z innymi wyznaniami - kompletny absurd)...
brak neutralnosci politycznej .... kontakty z politykami ... pomoc w "walce z komunizmem" (nasladowca Jezusa???? wątpie)
niektore ujawniane sa teraz....milczenie w/s pedofilii wśród księzy... konsekwentne wypieranie sie Boga (uwieńczone usunieciem imienia Bożego z liturgii przez obecnego papieża)...
wiecej nie pamietam ale wystarcy uwaznie czytac prasę polska i zagraniczną...

wiele jescze zostanie ujawnione....

poza tym pamietam ,ze szkoda było mi , że kolejny bardzo pogodny starszy człowiek umarł...jak wielu innych...no ale taki jest los kazdego niedokonalego omylnego człowieka .. w oczach tego świata....wielkiego...czy małego
pamietam że ludzie po kolei postanawiali byc dobrzy...po czym w 99% konczyło sie po 10 -14 dniach....
pamietam , że wszyscy Polacy nazywali go nasz...tzn Polak???

był wspaniałym człowiekiem, uzdolnionym jezykowo, z tzw charyzma .... dobry aktor - robil z tego świetny uzytek medialny

pamietam, ze zastanawialem sie kiedy zostanie poddany krytyce jego pontyfikat

czesciwo nastapilo to za jego zycia.... np. ewolucja jest zgodna z biblia? (kompletne zaprzeczenie Biblii) .... uczestnictwo w pogansk... rozwiń
Avatar
kamilek230 / 2 kwietnia 2010 o 12:39
dokładnie jak mozna nie pamietac godziny wo ktorej ogłoszono smierc Papieża wstyd dziennikarzu
Avatar
~Mała~ / 2 kwietnia 2010 o 12:15
Skandal, każdy pamięta tą godzinę, jak można zrobić taki błąd, przykre naprawdę... nie 21.47, ale 21.37!!!
Avatar
chrze / 2 kwietnia 2010 o 12:15
Sara napisał:
Jakie to przykre, że w artykule pojawia się aż taki błąd. Minęło dopiero 5 lat a Wy nie pamiętacie godziny śmierci Ojca Świętego? 21:37!!!!

Ciekawe cz ty i czy ludzie pamietaja godzine smierci kogos o wiele bardziej wznego Jezusa z Nazaretu?