Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 lutego 2013 r.
7:17
Edytuj ten wpis

Kajetanówka: Bus rozbił się na drzewie. Zginęły trzy osoby

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 70 A A
Wypadek w Kajetanówce (KPSP Łęczna)
Wypadek w Kajetanówce (KPSP Łęczna)

Tragiczny wypadek w miejscowości Kajetanówka (pow. łęczyński, gm. Milejów). W wypadku busa zginęły trzy osoby. Czwarta jest ranna.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło ok. godz. 4.00.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem marki Mercedes Sprinter, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn i jedna kobieta.

Jeden z mężczyzn miał ok. 40-lat. Pozostałe osoby ponad 20 lat.

Busem jechała jeszcze jedna osoba. - Po wypadku oddaliła się z miejsca zdarzenia - mówi st. sierż. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. Wiadomo, jednak, że trafiła już do szpitala. Policjanci ustalili, że to 22-latek.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Droga Zalesie - Kajetanówka jest zablokowana.


Komentarze 70

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Szczepan / 11 lutego 2013 o 23:42
Tak was czytam ludzie i jestem pełen podziwu jaki to trzeba mieć tupet walić takie głupoty, ciekawi mnie tylko jak to by ktoś siedzial z waszych znajomych czy rodziny czy takie chęci były by w was na takie wybitne komentarze. Tatalny brak empati i zrozumienia . A jak by szedł Łoś to pewnie też była by państwa wina bo on jest właścicielem zwierzyny czy busa wina bo łoś za duży urósl i nie dal mu rady. Zgineli ludzie nieczego winni.
Avatar
hshdhsd / 5 lutego 2013 o 11:39
podobno byla 5 osoba mieszkancy łańcuchowa podejrzewaja kto dziwne ze polna droga jechal taki sam bialy bus widzieli strazacy z łańuchowa!!!
Avatar
gość / 4 lutego 2013 o 23:24
[quote name='Gość' timestamp='1359989337' post='729720']
brak wyobrażni i tyle pracuje z ludzmi z tamtych stron to głąby i niełuki a ci tu dalej gadać szkoda mi tylko tych żyć
[/quote]

Hehe właśnie widać kto tu głąb i "niełuk" brawo za deb***izm
Avatar
Gość / 4 lutego 2013 o 17:47
Pogrzeb Patrycji w czwartek(7.02) o 14 w Milejowie..
Pogrzeb Seweryna w piątek (8.02) o 12 w Gliwicach..
Avatar
Gość / 4 lutego 2013 o 15:48
brak wyobrażni i tyle pracuje z ludzmi z tamtych stron to głąby i niełuki a ci tu dalej gadać szkoda mi tylko tych żyć
Avatar
dora / 3 lutego 2013 o 21:09
Jak sobie uświadomię ile ten chłopak kilometrów szedł do domu to aż mi się serce kraje - mam nadzieję, że to nie on kierował i że odzyska zdrowie. Jestem matką, mam syna w podobnym wieku i strasznie ten wypadek przeżywam, mimo, że nie znałam nikogo. Sam fakt, że ludzie mieszkający gdzieś blisko mnie przezywają dramat porusza mnie do głębi. Przezywam to tak, jakby mnie to dotyczyło, nie chcę nigdy doświadczyć bólu matki tracącej dziecko. Myślami jestem przy matce jednej z ofiar - znam Ją tylko z widzenia - tak więc nie przytulę ani nie wesprę ciepłym słowem. Mogę tylko w myslach łączyć się z Nią w bólu.
Jak sobie uświadomię ile ten chłopak kilometrów szedł do domu to aż mi się serce kraje - mam nadzieję, że to nie on kierował i że odzyska zdrowie. Jestem matką, mam syna w podobnym wieku i strasznie ten wypadek przeżywam, mimo, że nie znałam nikogo. Sam fakt, że ludzie mieszkający gdzieś blisko mnie przezywają dramat porusza mnie do głębi. Przezywam to tak, jakby mnie to dotyczyło, nie chcę nigdy doświadczyć bólu matki tracącej dziecko. Myślami jestem przy matce jednej z ofiar - znam Ją tylko z widzenia - tak więc nie przytulę ani nie wespr... rozwiń
Avatar
elka / 3 lutego 2013 o 19:51
Cos mi sie nie zgdza. W pierwszych informacjach bylopodawane, że chlopak leżał kilkadziesiat metrow od miejsca wypadku. W nowszych, że zaszedł az do domu swojego. Wyrazy współczucia dla rodzin.
Avatar
Michał 123 / 3 lutego 2013 o 17:10
Większość faktów przemawia że to właśnie on kierował, ale nie zauważyłem aby ktoś go tu oskarżał. Dla mnie jest to niefortunny wypadek i nie osądzam go jako sprawcę czy winnego tego co się stało. Nawet jeśli to on prowadził to czy oznacza to że jest temu winny? Czy naprawdę ktoś uważa że chciałby aby tak się to potoczyło? Dobrze ktoś wcześniej napisał, należy go otoczyć szczególną opieką. Czy on kierował czy nie on, to był świadkiem makabrycznego widoku, niezapomnianej sytuacji, wspomnienia którego nie pozbędzie się do końca życia. Będzie o tym pamiętał zawsze, nie chodzi aby o tym zapomniał a żeby nauczył się z tym żyć. I tu właśnie apel do Was osób które go znają- pomóżcie mu odnaleźć się po tym wypadku, odwiedzajcie go, pokażcie że z nim jesteście, udowodnijcie że wam na nim zależy, że cieszycie się że żyje, niech ma w Was oparcie w najgorszym w jego życiu momencie. Patrycji, Sewerynowi i temu Panu nic nie zwróci już życia. Jedyne co możemy zrobić to pojawić się na ich pogrzebie, na ich grobach i uczynić aby pamięć o nich nie przetrwała tygodnia czy miesiąca ale aby trwała w naszych sercach jak najdłużej.
Większość faktów przemawia że to właśnie on kierował, ale nie zauważyłem aby ktoś go tu oskarżał. Dla mnie jest to niefortunny wypadek i nie osądzam go jako sprawcę czy winnego tego co się stało. Nawet jeśli to on prowadził to czy oznacza to że jest temu winny? Czy naprawdę ktoś uważa że chciałby aby tak się to potoczyło? Dobrze ktoś wcześniej napisał, należy go otoczyć szczególną opieką. Czy on kierował czy nie on, to był świadkiem makabrycznego widoku, niezapomnianej sytuacji, wspomnienia którego nie pozbędzie się do końca życia. Będzie o ... rozwiń
Avatar
PRZYJACIELE / 3 lutego 2013 o 11:58
Myślicie że kierowcą był Marcin bo przeżył i teraz wine zwalacie na niego nie pier***cie i nie osądzajcie jak nie wiecie jak było naprawdę !!!!!
Avatar
Gość / 3 lutego 2013 o 11:54
[quote name='pomoc - konsultacje' timestamp='1359795907' post='728981']
[indent=1]POTRZEBUJESZ POMOCY?
STRACIŁEŚ BLISKĄ CI OSOBĘ?
KTOŚ Z TWOICH BLISKICH POTRZEBUJE POMOCY?
OTRZYMAŁEŚ ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?


Reprezentujemy osoby które:
*zostały poszkodowane nie ze swojej winy w wypadkach komunikacyjnych jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta

*utraciły najbliższych w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym zmarły nie był winien i brał udział jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta,

* zostały poszkodowane w wypadku w rolnictwie,
* zostały poszkodowane w wyniku wypadku przy pracy, za który odpowiedzialność ponosi pracodawca,
* zostały poszkodowane w wyniku poślizgnięcia na śliskiej nawierzchni,
*zostały poszkodowane w wyniku błędu medycznego,
* w wyniku wypadku utraciły lub zniszczyły mienie – uszkodzone zostały pojazdy mechaniczne z ubezpieczenia OC i AC,

*na działkach budowlanych lub siedliskowych posiadają umiejscowione bez zgody właściciela słupy elektryczne, linie przesyłowe, gazociągi, rurociągi wodne i kanalizacyjne, światłowody, itp.


Zadzwoń, a my się zajmiemy twoją sprawą!
Sami załatwimy wszystkie formalności!
[/indent]

[indent=1]Tel 794213288[/indent]
[/quote]
na ch*** wy piszecie tu te komentarze co kasy chcecie ?? oszuści je***i !!!!!
[quote name='pomoc - konsultacje' timestamp='1359795907' post='728981']
[indent=1]POTRZEBUJESZ POMOCY?
STRACIŁEŚ BLISKĄ CI OSOBĘ?
KTOŚ Z TWOICH BLISKICH POTRZEBUJE POMOCY?
OTRZYMAŁEŚ ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?


Reprezentujemy osoby które:
*zostały poszkodowane nie ze swojej winy w wypadkach komunikacyjnych jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta

*utraciły najbliższych w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym zmarły nie był winien i brał udział j... rozwiń
Avatar
Szczepan / 11 lutego 2013 o 23:42
Tak was czytam ludzie i jestem pełen podziwu jaki to trzeba mieć tupet walić takie głupoty, ciekawi mnie tylko jak to by ktoś siedzial z waszych znajomych czy rodziny czy takie chęci były by w was na takie wybitne komentarze. Tatalny brak empati i zrozumienia . A jak by szedł Łoś to pewnie też była by państwa wina bo on jest właścicielem zwierzyny czy busa wina bo łoś za duży urósl i nie dal mu rady. Zgineli ludzie nieczego winni.
Avatar
hshdhsd / 5 lutego 2013 o 11:39
podobno byla 5 osoba mieszkancy łańcuchowa podejrzewaja kto dziwne ze polna droga jechal taki sam bialy bus widzieli strazacy z łańuchowa!!!
Avatar
gość / 4 lutego 2013 o 23:24
[quote name='Gość' timestamp='1359989337' post='729720']
brak wyobrażni i tyle pracuje z ludzmi z tamtych stron to głąby i niełuki a ci tu dalej gadać szkoda mi tylko tych żyć
[/quote]

Hehe właśnie widać kto tu głąb i "niełuk" brawo za deb***izm
Avatar
Gość / 4 lutego 2013 o 17:47
Pogrzeb Patrycji w czwartek(7.02) o 14 w Milejowie..
Pogrzeb Seweryna w piątek (8.02) o 12 w Gliwicach..
Avatar
Gość / 4 lutego 2013 o 15:48
brak wyobrażni i tyle pracuje z ludzmi z tamtych stron to głąby i niełuki a ci tu dalej gadać szkoda mi tylko tych żyć
Avatar
dora / 3 lutego 2013 o 21:09
Jak sobie uświadomię ile ten chłopak kilometrów szedł do domu to aż mi się serce kraje - mam nadzieję, że to nie on kierował i że odzyska zdrowie. Jestem matką, mam syna w podobnym wieku i strasznie ten wypadek przeżywam, mimo, że nie znałam nikogo. Sam fakt, że ludzie mieszkający gdzieś blisko mnie przezywają dramat porusza mnie do głębi. Przezywam to tak, jakby mnie to dotyczyło, nie chcę nigdy doświadczyć bólu matki tracącej dziecko. Myślami jestem przy matce jednej z ofiar - znam Ją tylko z widzenia - tak więc nie przytulę ani nie wesprę ciepłym słowem. Mogę tylko w myslach łączyć się z Nią w bólu.
Jak sobie uświadomię ile ten chłopak kilometrów szedł do domu to aż mi się serce kraje - mam nadzieję, że to nie on kierował i że odzyska zdrowie. Jestem matką, mam syna w podobnym wieku i strasznie ten wypadek przeżywam, mimo, że nie znałam nikogo. Sam fakt, że ludzie mieszkający gdzieś blisko mnie przezywają dramat porusza mnie do głębi. Przezywam to tak, jakby mnie to dotyczyło, nie chcę nigdy doświadczyć bólu matki tracącej dziecko. Myślami jestem przy matce jednej z ofiar - znam Ją tylko z widzenia - tak więc nie przytulę ani nie wespr... rozwiń
Avatar
elka / 3 lutego 2013 o 19:51
Cos mi sie nie zgdza. W pierwszych informacjach bylopodawane, że chlopak leżał kilkadziesiat metrow od miejsca wypadku. W nowszych, że zaszedł az do domu swojego. Wyrazy współczucia dla rodzin.
Avatar
Michał 123 / 3 lutego 2013 o 17:10
Większość faktów przemawia że to właśnie on kierował, ale nie zauważyłem aby ktoś go tu oskarżał. Dla mnie jest to niefortunny wypadek i nie osądzam go jako sprawcę czy winnego tego co się stało. Nawet jeśli to on prowadził to czy oznacza to że jest temu winny? Czy naprawdę ktoś uważa że chciałby aby tak się to potoczyło? Dobrze ktoś wcześniej napisał, należy go otoczyć szczególną opieką. Czy on kierował czy nie on, to był świadkiem makabrycznego widoku, niezapomnianej sytuacji, wspomnienia którego nie pozbędzie się do końca życia. Będzie o tym pamiętał zawsze, nie chodzi aby o tym zapomniał a żeby nauczył się z tym żyć. I tu właśnie apel do Was osób które go znają- pomóżcie mu odnaleźć się po tym wypadku, odwiedzajcie go, pokażcie że z nim jesteście, udowodnijcie że wam na nim zależy, że cieszycie się że żyje, niech ma w Was oparcie w najgorszym w jego życiu momencie. Patrycji, Sewerynowi i temu Panu nic nie zwróci już życia. Jedyne co możemy zrobić to pojawić się na ich pogrzebie, na ich grobach i uczynić aby pamięć o nich nie przetrwała tygodnia czy miesiąca ale aby trwała w naszych sercach jak najdłużej.
Większość faktów przemawia że to właśnie on kierował, ale nie zauważyłem aby ktoś go tu oskarżał. Dla mnie jest to niefortunny wypadek i nie osądzam go jako sprawcę czy winnego tego co się stało. Nawet jeśli to on prowadził to czy oznacza to że jest temu winny? Czy naprawdę ktoś uważa że chciałby aby tak się to potoczyło? Dobrze ktoś wcześniej napisał, należy go otoczyć szczególną opieką. Czy on kierował czy nie on, to był świadkiem makabrycznego widoku, niezapomnianej sytuacji, wspomnienia którego nie pozbędzie się do końca życia. Będzie o ... rozwiń
Avatar
PRZYJACIELE / 3 lutego 2013 o 11:58
Myślicie że kierowcą był Marcin bo przeżył i teraz wine zwalacie na niego nie pier***cie i nie osądzajcie jak nie wiecie jak było naprawdę !!!!!
Avatar
Gość / 3 lutego 2013 o 11:54
[quote name='pomoc - konsultacje' timestamp='1359795907' post='728981']
[indent=1]POTRZEBUJESZ POMOCY?
STRACIŁEŚ BLISKĄ CI OSOBĘ?
KTOŚ Z TWOICH BLISKICH POTRZEBUJE POMOCY?
OTRZYMAŁEŚ ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?


Reprezentujemy osoby które:
*zostały poszkodowane nie ze swojej winy w wypadkach komunikacyjnych jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta

*utraciły najbliższych w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym zmarły nie był winien i brał udział jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta,

* zostały poszkodowane w wypadku w rolnictwie,
* zostały poszkodowane w wyniku wypadku przy pracy, za który odpowiedzialność ponosi pracodawca,
* zostały poszkodowane w wyniku poślizgnięcia na śliskiej nawierzchni,
*zostały poszkodowane w wyniku błędu medycznego,
* w wyniku wypadku utraciły lub zniszczyły mienie – uszkodzone zostały pojazdy mechaniczne z ubezpieczenia OC i AC,

*na działkach budowlanych lub siedliskowych posiadają umiejscowione bez zgody właściciela słupy elektryczne, linie przesyłowe, gazociągi, rurociągi wodne i kanalizacyjne, światłowody, itp.


Zadzwoń, a my się zajmiemy twoją sprawą!
Sami załatwimy wszystkie formalności!
[/indent]

[indent=1]Tel 794213288[/indent]
[/quote]
na ch*** wy piszecie tu te komentarze co kasy chcecie ?? oszuści je***i !!!!!
[quote name='pomoc - konsultacje' timestamp='1359795907' post='728981']
[indent=1]POTRZEBUJESZ POMOCY?
STRACIŁEŚ BLISKĄ CI OSOBĘ?
KTOŚ Z TWOICH BLISKICH POTRZEBUJE POMOCY?
OTRZYMAŁEŚ ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?


Reprezentujemy osoby które:
*zostały poszkodowane nie ze swojej winy w wypadkach komunikacyjnych jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta

*utraciły najbliższych w wyniku wypadku komunikacyjnego, w którym zmarły nie był winien i brał udział j... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 70

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 9

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!