Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 stycznia 2010 r.
18:15
Edytuj ten wpis

Karambol w Konopnicy. "Dziewiętnastka" zablokowana

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 16 A A

Zablokowana jest droga krajowa nr 19 w kierunku Kraśnika - informuje straż pożarna. W Konopnicy zderzyły się trzy auta osobowe, bus i dwa TIR-y.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jedna osoba z busa jest ranna. Pasażerka busa została przewieziona do szpitala przy Al. Kraśnickich.

Przewrócony TIR częściowo blokował jezdnię. Ruch odbywał się wahadłowo. Na trasie tworzyły się korki.

Ruch w Konopnicy odbywa się już bez utrudnień.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
luk / 13 stycznia 2010 o 15:23
~Kierowca~ napisał:
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!


zbluzgać to się możesz wieczorem przed telewizorem a nie pisać o czymś czego dokładnie nie wiesz, przecież to droga krajowa a nie gminna a poza tym nie jest położona nawet na terenie gminy
Pozdrawiam ~Kierowca~' i na przyszłość najpierw pomyśl a później napisz.


zbluzgać to się możesz wieczorem przed telewizorem a nie pisać o czymś czego dokładnie nie wiesz, przecież to droga krajowa a nie gminna a poza tym nie jest położona nawet na terenie gminy
Pozdrawiam ~Kierowca~' i na przyszłość najpierw pomyśl a później napisz. rozwiń
Avatar
ja / 13 stycznia 2010 o 09:24
Napisze jedno. Widzę jak te busy jeżdżą.
Avatar
am / 13 stycznia 2010 o 09:23
~Kierowca~ napisał:
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!

A co ma Konopnica do dróg krajowych i wojewódzkich. Co innego jakby wypadek zdarzył sie na drodze gminnej.

A co ma Konopnica do dróg krajowych i wojewódzkich. Co innego jakby wypadek zdarzył sie na drodze gminnej. rozwiń
Avatar
ja / 13 stycznia 2010 o 09:15
~Kierowca~ napisał:
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!

Ty baranie ten odcinek nie należy do Gminy Konopnica.

Ty baranie ten odcinek nie należy do Gminy Konopnica. rozwiń
Avatar
~Kierowca~ / 13 stycznia 2010 o 08:54
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!
Avatar
LOP / 13 stycznia 2010 o 00:07
Jakbyśmy nie nazywali siebie za tablice rejestracyjne, t tak czy inaczej prawdą jest to co napisał kierowca234. Droga jest fatalna i aż WSTYD żeby miasto wojewódzkie miało tak tragiczny odcinek wjazdowy i cały dojazd od strony Kraśnika.
Avatar
~AAAA~ / 12 stycznia 2010 o 23:25
LKR napisał:
Coś ktos ma do LKR - Ja bym to tłumaczył Luksusowi kraśniczanie, a co do LU to pozostawię bez komentarza

LU- Lekkomyślny Urynoł z Lubllina
Avatar
LKR / 12 stycznia 2010 o 23:23
Coś ktos ma do LKR - Ja bym to tłumaczył Luksusowi kraśniczanie, a co do LU to pozostawię bez komentarza
Avatar
KIEROWCA234 / 12 stycznia 2010 o 21:43
GDDKiA MA ODDZIAŁY W 16 WOJEWÓDZTWACH POLSKI W TYM I LUBLELSKIM,JEDNAK TEN ODDZIAŁ JEST TAKI WSCHODNI,TYPOWO LUBLESKI,BYLE JAKI,Z MIERNYMI DECYDENTAMI,KTÓRZY HOŁDUJA ZASZADZIE: "NIC NIE ROBIENIA I ŚWIĘTEGO SPOKOJU",CO PRZEJELI OD NASZYCH LENIWCÓW Z WŁADZ MIASTA, URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO...ODCINEK DROGI NR 19 Z LUBLINA DO KRAŚNIKA TO KPINA Z KIEROWCÓW,ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UŻTYKOWNIKÓW...BYWAŁEM W RÓŻNYCH REGIONACH POLSKI ALE TAKIEGO OLEWACTWA W MATERII DRÓG,INWESTYCJI JAK U NAS W LUBELSKIM NIE MA W ŻADNYM REGIONIE!!POMINĘ,ŻE NIEDRZWICA, WILKOŁAZ NIE MAJĄ OBWODNICY ALE W OGÓLE NIE POPRAWIA SIĘ STANU TEJ DROGI!!!CZY PROGRAM: DROGI ZAUFANIA, REALIZOWANY PRZEZ GDAKĘ W POLSCE NIE JEST ZNANY ODDZIAŁOWI LUBLESKIEMU???MNIEMAM,ZE NIE, OCENIAJĄC KIEPSKI STAN INFRASTRUKTURY DROGOWEJ NA PRZYKŁADZIE DWÓCH GŁÓWNYCH ODCINKÓW TRAS NR 19 DO KRAŚNIKA I 17 DO KUROWA!!ZAWSZE W RAZIE WYPADKU WINNYM BĘDZIE KIEROWC,CO NIE DO KOŃCAJEST TAKIE PWENW,O CZYM WIE I POLICJA I DECYDENCI ALE PO CO SIĘ WYSILAĆ I ROBIC SOBIE PROBLEM!!
GDDKiA MA ODDZIAŁY W 16 WOJEWÓDZTWACH POLSKI W TYM I LUBLELSKIM,JEDNAK TEN ODDZIAŁ JEST TAKI WSCHODNI,TYPOWO LUBLESKI,BYLE JAKI,Z MIERNYMI DECYDENTAMI,KTÓRZY HOŁDUJA ZASZADZIE: "NIC NIE ROBIENIA I ŚWIĘTEGO SPOKOJU",CO PRZEJELI OD NASZYCH LENIWCÓW Z WŁADZ MIASTA, URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO...ODCINEK DROGI NR 19 Z LUBLINA DO KRAŚNIKA TO KPINA Z KIEROWCÓW,ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UŻTYKOWNIKÓW...BYWAŁEM W RÓŻNYCH REGIONACH POLSKI ALE TAKIEGO OLEWACTWA W MATERII DRÓG,INWESTYCJI JAK U NAS W LUBELSKIM NIE MA W ŻADNYM REGIONIE!!POMINĘ,ŻE... rozwiń
Avatar
LOP / 12 stycznia 2010 o 21:09
LKR napisał:
A coś nie tak jest z LKR?

L - lekkomyślny
KR - kraśniczanin
Tylko się cieszyć, że nie ma GKR

To był żart oczywiście, ale wiesz jak ci rajdowcy z LU lubią wyzywać kierowców z inną tabliczką.

Karambolu to chyba dziennikarze nie widzieli.
Avatar
luk / 13 stycznia 2010 o 15:23
~Kierowca~ napisał:
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!


zbluzgać to się możesz wieczorem przed telewizorem a nie pisać o czymś czego dokładnie nie wiesz, przecież to droga krajowa a nie gminna a poza tym nie jest położona nawet na terenie gminy
Pozdrawiam ~Kierowca~' i na przyszłość najpierw pomyśl a później napisz.


zbluzgać to się możesz wieczorem przed telewizorem a nie pisać o czymś czego dokładnie nie wiesz, przecież to droga krajowa a nie gminna a poza tym nie jest położona nawet na terenie gminy
Pozdrawiam ~Kierowca~' i na przyszłość najpierw pomyśl a później napisz. rozwiń
Avatar
ja / 13 stycznia 2010 o 09:24
Napisze jedno. Widzę jak te busy jeżdżą.
Avatar
am / 13 stycznia 2010 o 09:23
~Kierowca~ napisał:
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!

A co ma Konopnica do dróg krajowych i wojewódzkich. Co innego jakby wypadek zdarzył sie na drodze gminnej.

A co ma Konopnica do dróg krajowych i wojewódzkich. Co innego jakby wypadek zdarzył sie na drodze gminnej. rozwiń
Avatar
ja / 13 stycznia 2010 o 09:15
~Kierowca~ napisał:
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!

Ty baranie ten odcinek nie należy do Gminy Konopnica.

Ty baranie ten odcinek nie należy do Gminy Konopnica. rozwiń
Avatar
~Kierowca~ / 13 stycznia 2010 o 08:54
Zgadzam sie z KIEROWCA234 w 95%. Obawiam sie niestety pomimo że to wjazd do Lublina to gmina Konopnica powinna się tym zająć ponieważ feralny odcinek znajduje się na jej terenie. Aż hyba wejde na strone tej gminy [url="http://www.konopnica.lubelskie.pl/"]http://www.konopnica.lubelskie.pl/[/url] i kogoś za to zbluzgam bo radni chyba czekaja az Lublin zacznie robic obwodnice co moze nie nastąpić nawet przez następne 5 lat a oni nie bedą musieli z tym odcinkiem nic robic. Skandal !!!
Avatar
LOP / 13 stycznia 2010 o 00:07
Jakbyśmy nie nazywali siebie za tablice rejestracyjne, t tak czy inaczej prawdą jest to co napisał kierowca234. Droga jest fatalna i aż WSTYD żeby miasto wojewódzkie miało tak tragiczny odcinek wjazdowy i cały dojazd od strony Kraśnika.
Avatar
~AAAA~ / 12 stycznia 2010 o 23:25
LKR napisał:
Coś ktos ma do LKR - Ja bym to tłumaczył Luksusowi kraśniczanie, a co do LU to pozostawię bez komentarza

LU- Lekkomyślny Urynoł z Lubllina
Avatar
LKR / 12 stycznia 2010 o 23:23
Coś ktos ma do LKR - Ja bym to tłumaczył Luksusowi kraśniczanie, a co do LU to pozostawię bez komentarza
Avatar
KIEROWCA234 / 12 stycznia 2010 o 21:43
GDDKiA MA ODDZIAŁY W 16 WOJEWÓDZTWACH POLSKI W TYM I LUBLELSKIM,JEDNAK TEN ODDZIAŁ JEST TAKI WSCHODNI,TYPOWO LUBLESKI,BYLE JAKI,Z MIERNYMI DECYDENTAMI,KTÓRZY HOŁDUJA ZASZADZIE: "NIC NIE ROBIENIA I ŚWIĘTEGO SPOKOJU",CO PRZEJELI OD NASZYCH LENIWCÓW Z WŁADZ MIASTA, URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO...ODCINEK DROGI NR 19 Z LUBLINA DO KRAŚNIKA TO KPINA Z KIEROWCÓW,ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UŻTYKOWNIKÓW...BYWAŁEM W RÓŻNYCH REGIONACH POLSKI ALE TAKIEGO OLEWACTWA W MATERII DRÓG,INWESTYCJI JAK U NAS W LUBELSKIM NIE MA W ŻADNYM REGIONIE!!POMINĘ,ŻE NIEDRZWICA, WILKOŁAZ NIE MAJĄ OBWODNICY ALE W OGÓLE NIE POPRAWIA SIĘ STANU TEJ DROGI!!!CZY PROGRAM: DROGI ZAUFANIA, REALIZOWANY PRZEZ GDAKĘ W POLSCE NIE JEST ZNANY ODDZIAŁOWI LUBLESKIEMU???MNIEMAM,ZE NIE, OCENIAJĄC KIEPSKI STAN INFRASTRUKTURY DROGOWEJ NA PRZYKŁADZIE DWÓCH GŁÓWNYCH ODCINKÓW TRAS NR 19 DO KRAŚNIKA I 17 DO KUROWA!!ZAWSZE W RAZIE WYPADKU WINNYM BĘDZIE KIEROWC,CO NIE DO KOŃCAJEST TAKIE PWENW,O CZYM WIE I POLICJA I DECYDENCI ALE PO CO SIĘ WYSILAĆ I ROBIC SOBIE PROBLEM!!
GDDKiA MA ODDZIAŁY W 16 WOJEWÓDZTWACH POLSKI W TYM I LUBLELSKIM,JEDNAK TEN ODDZIAŁ JEST TAKI WSCHODNI,TYPOWO LUBLESKI,BYLE JAKI,Z MIERNYMI DECYDENTAMI,KTÓRZY HOŁDUJA ZASZADZIE: "NIC NIE ROBIENIA I ŚWIĘTEGO SPOKOJU",CO PRZEJELI OD NASZYCH LENIWCÓW Z WŁADZ MIASTA, URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO...ODCINEK DROGI NR 19 Z LUBLINA DO KRAŚNIKA TO KPINA Z KIEROWCÓW,ZASAD BEZPIECZEŃSTWA UŻTYKOWNIKÓW...BYWAŁEM W RÓŻNYCH REGIONACH POLSKI ALE TAKIEGO OLEWACTWA W MATERII DRÓG,INWESTYCJI JAK U NAS W LUBELSKIM NIE MA W ŻADNYM REGIONIE!!POMINĘ,ŻE... rozwiń
Avatar
LOP / 12 stycznia 2010 o 21:09
LKR napisał:
A coś nie tak jest z LKR?

L - lekkomyślny
KR - kraśniczanin
Tylko się cieszyć, że nie ma GKR

To był żart oczywiście, ale wiesz jak ci rajdowcy z LU lubią wyzywać kierowców z inną tabliczką.

Karambolu to chyba dziennikarze nie widzieli.