Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 grudnia 2010 r.
19:26
Edytuj ten wpis

Kompleks SPA w Tomaszowicach: Kąpiel w piwie? Proszę bardzo

0 52 A A

Jacuzzi, sauny, gabinety odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz sala konferencyjna – to wszystko w budynku po salonie meblowym w Tomaszowicach. Oficjalne otwarcie SPA "Aleja Lipowa” – 13 grudnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Całość zajmuje powierzchnię 1300 mkw. Na parterze znajdują się barek i sala konferencyjna na czterdzieści osób. Budynek przystosowano do obsługi osób niepełnosprawnych; są w nim podjazdy i windy. Jest także bezprzewodowy Internet.
– Mamy tu również specjalny kącik dla dzieci, które rodzice mogą zostawić pod okiem opiekunki – mówi Tomasz Myszala, który wraz z żoną prowadzi SPA.

Na parterze jest jeszcze siłownia, sauna i jacuzzi, z którego jednorazowo może skorzystać do sześciu osób. Z kolei piętro zajmują gabinety do masażu i rehabilitacji, salon fryzjerski oraz solarium i gabinety kosmetyczne. Można tam m.in. skorzystać z kąpieli w... piwie. Koszt to 50 zł za 20 minut pobytu w wannie.

– Piwo na potrzeby kąpieli produkuje specjalnie browar z Witnicy. Ma ono taki sam skład jak spożywcze, ale jest mniej pasteryzowane. Klienci mówią, że nadaje się ono do picia – śmieje się Joanna Myszala.

Wcześniej w budynku był salon meblowy. Właściciele zdecydowali się jednak na jego zamknięcie. – Meble nigdy nie były tu docelowo. Oboje z mężem jesteśmy lekarzami, więc SPA jest nam bliższe zawodowo niż handel – tłumaczy Joanna Myszala.

Czy Tomaszowice będą konkurencją dla SPA w pobliskim Nałęczowie?

– Nie sądzę. U nas nie ma basenu. Nastawiamy się bardziej na zabiegi kosmetyczne i rehabilitacyjne – wyjaśnia właścicielka.

Inwestorzy nie chcą zdradzić, ile zainwestowali w uruchomienie SPA. Ale liczą na zyski.
– Tego typu usługi są potrzebne, bo dbanie o wygląd jest teraz w modzie. Reklamowaliśmy się już na targach ślubnych w Lublinie i zainteresowanie naszą ofertę było spore – podkreśla pani Joanna.

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gośc / 12 marca 2011 o 16:27
Kilka dni temu bylam u was na kosmetyce twarzy i zabieg cudowny pani bardzo mila, jedno co przeszkadza to krzyki i piski dzieci moze to przypadek ,lecz zwroccie uwage ze to spa powodzenia.
Avatar
Gośc / 24 lutego 2011 o 18:21
No coz bylem i zgoda zimno , zapach , brak cennikow i odsylanie na strone internetowa na ktorej niewiele jest. Obsluga fachowa , czystosc , troska o klijenta , gabinety pachnace , relaksujaca muzyka. Prawda jest , ze wiecej powiedziala mi osoba wykonujaca masaz niz strona internetowa . Rozumiem , ze obiekt dziala od grudnia , wiec bedzie pewnie coraz lepiej , wystarczy wprowadzic kilka udogodnien a sukces murowany bede korzystal i polecam bo warto.
Avatar
Gośc / 24 lutego 2011 o 15:03
Spa Tomaszowice- mimo iż zapach kanalizacji miesza sie z olejkami , a zimno przyprawia odreszcze to tylko w gabinecie czujesz sie komfortowo , strona internetowa uboga, wiec lepiej zadzwonic i dowiedziec sie o oferty , co do kart pacjenta to cyba wystarczy imie i nazwisko? Barek ubogi , a co do ofert i cen na poszczegolne zabiegi brak, natomiast są na skrawkach papieru wydrukowane niektore pozycje , taki piekny duzy obiekt ma szanse na rozwoj wystarcza tylko male zmiany i zainwestowanie np. biuletyny informacyjne z cennikami . Pozdrawiam i trzymam kciuki
Avatar
Mati / 18 lutego 2011 o 13:04
Miejsce świetne , ale barek pusty a po godzinnym relaksie przydaloby sie cos zjesc na szybko. Pozdrawiam Mati
Avatar
Gośc / 18 lutego 2011 o 11:40
Spa w Tomaszowicach godne polecenia jezdzimy tam zarówno na kąpiele jak i masaze bardzo profesjonalna kadra , brakuje tylko ulotek odnosnie zabiegów bo tak naprawde na stronie internetowej są informacje , ale nie kazdy korzysta z komputera polecamy gorąco wszystkie zabiegi wykonywane w tym obiekcie pozdrawiam.
Avatar
Gość / 18 lutego 2011 o 10:35
Fajny obiekt , wspaniale spędzilismy czas w salonie relaksu do tego miła obsluga , czysto , pachnaco i komfortowo serdecznie zapraszamy.
Avatar
Renata / 5 lutego 2011 o 15:23
Witam
Nie raz korzystałam z usług Spa i nie odniosłam wrazenia żeby osoby tam pracujące potraktowały mnie w sposób nie własciwy,bądz niekompetentny. Mialam okazje byc obslugiwana przez "dojrzałą" Pania z recepcji jak ją Pani nazwała i nie odnoslam wrazenia,ze jest ona nie zorientowana w pakiecie usług jakie oferuje ośrodek ,przedstawila mi dokladnie caly asortyment uslug, z których pare razy miałam okazje korzystać.
Moze podrowzowała Pani po nie jednym spa ,chociaz od osoby ,ktora jest tak obyta oczekiwałoby się poprawnej pisowni( ze czym osoba dojrzalsza tym mondrzejsza ) Jezeli chodzi o obietk to nie rozumiem tych wszystkich kąśliwych uwag dotyczących personelu, zabiegów oraz włąscicieli, wydaje mi się ,że jest to zwyczajna zawiść i zazdrość.
Witam
Nie raz korzystałam z usług Spa i nie odniosłam wrazenia żeby osoby tam pracujące potraktowały mnie w sposób nie własciwy,bądz niekompetentny. Mialam okazje byc obslugiwana przez "dojrzałą" Pania z recepcji jak ją Pani nazwała i nie odnoslam wrazenia,ze jest ona nie zorientowana w pakiecie usług jakie oferuje ośrodek ,przedstawila mi dokladnie caly asortyment uslug, z których pare razy miałam okazje korzystać.
Moze podrowzowała Pani po nie jednym spa ,chociaz od osoby ,ktora jest tak obyta oczekiwałoby się popraw... rozwiń
Avatar
Renata / 5 lutego 2011 o 15:09
[quote name='Gość' timestamp='1296900033' post='433591']
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie jestem w stanie powiedzic jak nazywala sie pracownica a wlasciwie 2 pracownice ktore sie nami zajęly ,lecz z jednym mial Pan racje nie padła zadna propozycja ani zacheta lub zaproszenie od dojrzalej kobiety z recepcji , co wydawaloby sie , ze czym osoba dojrzalsza tym mondrzejsza , natomiast od jednej z pan otrzymalam wyczerpujace informacje na temat wszystkich zabiegow przyznam szczerze bylam zaskoczona umiejetnoscia, humorem i profesjonalizmem napewno bede korzystala z reszty zabiego zaproponowanych . Prosze panstwa nie skupiajcie sie na jednym pracowniku tylko zroćcie uwage na reszte zatrudnionych osob , gdyz nie mozna skreslac wszystkich.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1296900033' post='433591']
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie je... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2011 o 11:00
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie jestem w stanie powiedzic jak nazywala sie pracownica a wlasciwie 2 pracownice ktore sie nami zajęly ,lecz z jednym mial Pan racje nie padła zadna propozycja ani zacheta lub zaproszenie od dojrzalej kobiety z recepcji , co wydawaloby sie , ze czym osoba dojrzalsza tym mondrzejsza , natomiast od jednej z pan otrzymalam wyczerpujace informacje na temat wszystkich zabiegow przyznam szczerze bylam zaskoczona umiejetnoscia, humorem i profesjonalizmem napewno bede korzystala z reszty zabiego zaproponowanych . Prosze panstwa nie skupiajcie sie na jednym pracowniku tylko zroćcie uwage na reszte zatrudnionych osob , gdyz nie mozna skreslac wszystkich.
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie jestem w stanie powiedzic jak nazywala sie pracownica a wlasciwie 2 pracownice ktore sie ... rozwiń
Avatar
Gośc / 4 lutego 2011 o 23:39
A ja napisze krotko , bylem 2 razy na zabiegach a wlasciwe kapieli i masazu co do recepcji nie zwracalem uwagi bo akurat tego dnia obslugiwala mnie bardzo mila i sympatyczna mloda dziewczyna w bialym fartuszku jestem zachwycony miejscem w ktorym po ciezkim dniu moge odpoczac nie tylko fizycznie ale rowniez psychicznie polecam wszystkim godzinny masaz w przytulnym,czystym i pachnacym rozjasnionym swiecami gabineciku . Przy wspanialej muzyce wpelni odpezony otrzymalem godzinny relaks od wspanialej i znajacej sie do perfekcji na masazu masazystki teraz juz wiem , ze masaz to nie sila lecz precyzja, cieplo i zwinne rece czym drobniejsze tym lepsze pozdrawiam i serdecznie zapraszam.
A ja napisze krotko , bylem 2 razy na zabiegach a wlasciwe kapieli i masazu co do recepcji nie zwracalem uwagi bo akurat tego dnia obslugiwala mnie bardzo mila i sympatyczna mloda dziewczyna w bialym fartuszku jestem zachwycony miejscem w ktorym po ciezkim dniu moge odpoczac nie tylko fizycznie ale rowniez psychicznie polecam wszystkim godzinny masaz w przytulnym,czystym i pachnacym rozjasnionym swiecami gabineciku . Przy wspanialej muzyce wpelni odpezony otrzymalem godzinny relaks od wspanialej i znajacej sie do perfekcji na masazu masaz... rozwiń
Avatar
Gośc / 12 marca 2011 o 16:27
Kilka dni temu bylam u was na kosmetyce twarzy i zabieg cudowny pani bardzo mila, jedno co przeszkadza to krzyki i piski dzieci moze to przypadek ,lecz zwroccie uwage ze to spa powodzenia.
Avatar
Gośc / 24 lutego 2011 o 18:21
No coz bylem i zgoda zimno , zapach , brak cennikow i odsylanie na strone internetowa na ktorej niewiele jest. Obsluga fachowa , czystosc , troska o klijenta , gabinety pachnace , relaksujaca muzyka. Prawda jest , ze wiecej powiedziala mi osoba wykonujaca masaz niz strona internetowa . Rozumiem , ze obiekt dziala od grudnia , wiec bedzie pewnie coraz lepiej , wystarczy wprowadzic kilka udogodnien a sukces murowany bede korzystal i polecam bo warto.
Avatar
Gośc / 24 lutego 2011 o 15:03
Spa Tomaszowice- mimo iż zapach kanalizacji miesza sie z olejkami , a zimno przyprawia odreszcze to tylko w gabinecie czujesz sie komfortowo , strona internetowa uboga, wiec lepiej zadzwonic i dowiedziec sie o oferty , co do kart pacjenta to cyba wystarczy imie i nazwisko? Barek ubogi , a co do ofert i cen na poszczegolne zabiegi brak, natomiast są na skrawkach papieru wydrukowane niektore pozycje , taki piekny duzy obiekt ma szanse na rozwoj wystarcza tylko male zmiany i zainwestowanie np. biuletyny informacyjne z cennikami . Pozdrawiam i trzymam kciuki
Avatar
Mati / 18 lutego 2011 o 13:04
Miejsce świetne , ale barek pusty a po godzinnym relaksie przydaloby sie cos zjesc na szybko. Pozdrawiam Mati
Avatar
Gośc / 18 lutego 2011 o 11:40
Spa w Tomaszowicach godne polecenia jezdzimy tam zarówno na kąpiele jak i masaze bardzo profesjonalna kadra , brakuje tylko ulotek odnosnie zabiegów bo tak naprawde na stronie internetowej są informacje , ale nie kazdy korzysta z komputera polecamy gorąco wszystkie zabiegi wykonywane w tym obiekcie pozdrawiam.
Avatar
Gość / 18 lutego 2011 o 10:35
Fajny obiekt , wspaniale spędzilismy czas w salonie relaksu do tego miła obsluga , czysto , pachnaco i komfortowo serdecznie zapraszamy.
Avatar
Renata / 5 lutego 2011 o 15:23
Witam
Nie raz korzystałam z usług Spa i nie odniosłam wrazenia żeby osoby tam pracujące potraktowały mnie w sposób nie własciwy,bądz niekompetentny. Mialam okazje byc obslugiwana przez "dojrzałą" Pania z recepcji jak ją Pani nazwała i nie odnoslam wrazenia,ze jest ona nie zorientowana w pakiecie usług jakie oferuje ośrodek ,przedstawila mi dokladnie caly asortyment uslug, z których pare razy miałam okazje korzystać.
Moze podrowzowała Pani po nie jednym spa ,chociaz od osoby ,ktora jest tak obyta oczekiwałoby się poprawnej pisowni( ze czym osoba dojrzalsza tym mondrzejsza ) Jezeli chodzi o obietk to nie rozumiem tych wszystkich kąśliwych uwag dotyczących personelu, zabiegów oraz włąscicieli, wydaje mi się ,że jest to zwyczajna zawiść i zazdrość.
Witam
Nie raz korzystałam z usług Spa i nie odniosłam wrazenia żeby osoby tam pracujące potraktowały mnie w sposób nie własciwy,bądz niekompetentny. Mialam okazje byc obslugiwana przez "dojrzałą" Pania z recepcji jak ją Pani nazwała i nie odnoslam wrazenia,ze jest ona nie zorientowana w pakiecie usług jakie oferuje ośrodek ,przedstawila mi dokladnie caly asortyment uslug, z których pare razy miałam okazje korzystać.
Moze podrowzowała Pani po nie jednym spa ,chociaz od osoby ,ktora jest tak obyta oczekiwałoby się popraw... rozwiń
Avatar
Renata / 5 lutego 2011 o 15:09
[quote name='Gość' timestamp='1296900033' post='433591']
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie jestem w stanie powiedzic jak nazywala sie pracownica a wlasciwie 2 pracownice ktore sie nami zajęly ,lecz z jednym mial Pan racje nie padła zadna propozycja ani zacheta lub zaproszenie od dojrzalej kobiety z recepcji , co wydawaloby sie , ze czym osoba dojrzalsza tym mondrzejsza , natomiast od jednej z pan otrzymalam wyczerpujace informacje na temat wszystkich zabiegow przyznam szczerze bylam zaskoczona umiejetnoscia, humorem i profesjonalizmem napewno bede korzystala z reszty zabiego zaproponowanych . Prosze panstwa nie skupiajcie sie na jednym pracowniku tylko zroćcie uwage na reszte zatrudnionych osob , gdyz nie mozna skreslac wszystkich.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1296900033' post='433591']
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie je... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2011 o 11:00
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie jestem w stanie powiedzic jak nazywala sie pracownica a wlasciwie 2 pracownice ktore sie nami zajęly ,lecz z jednym mial Pan racje nie padła zadna propozycja ani zacheta lub zaproszenie od dojrzalej kobiety z recepcji , co wydawaloby sie , ze czym osoba dojrzalsza tym mondrzejsza , natomiast od jednej z pan otrzymalam wyczerpujace informacje na temat wszystkich zabiegow przyznam szczerze bylam zaskoczona umiejetnoscia, humorem i profesjonalizmem napewno bede korzystala z reszty zabiego zaproponowanych . Prosze panstwa nie skupiajcie sie na jednym pracowniku tylko zroćcie uwage na reszte zatrudnionych osob , gdyz nie mozna skreslac wszystkich.
Witam wszystkich zainteresowanym obiektem w Tomaszowicach ,no coz z ciezkim sumieniem musze przyznac racje panu Jackowi, takiej czystosci nie widzialam na zadnym obiekcie , a podrozowalam wiele i w niejednym spa bylam , oboje z mezem skorzystalismy z pieknego i przestronnego salonu relaksu do ktorego przyniesiono nam wode z cytryna , wlaczono muzyke i dogladano co jakis czas czy wszystko wporzadku nie zwracalismy z mezem uwagi na identyfikatory wiec nie jestem w stanie powiedzic jak nazywala sie pracownica a wlasciwie 2 pracownice ktore sie ... rozwiń
Avatar
Gośc / 4 lutego 2011 o 23:39
A ja napisze krotko , bylem 2 razy na zabiegach a wlasciwe kapieli i masazu co do recepcji nie zwracalem uwagi bo akurat tego dnia obslugiwala mnie bardzo mila i sympatyczna mloda dziewczyna w bialym fartuszku jestem zachwycony miejscem w ktorym po ciezkim dniu moge odpoczac nie tylko fizycznie ale rowniez psychicznie polecam wszystkim godzinny masaz w przytulnym,czystym i pachnacym rozjasnionym swiecami gabineciku . Przy wspanialej muzyce wpelni odpezony otrzymalem godzinny relaks od wspanialej i znajacej sie do perfekcji na masazu masazystki teraz juz wiem , ze masaz to nie sila lecz precyzja, cieplo i zwinne rece czym drobniejsze tym lepsze pozdrawiam i serdecznie zapraszam.
A ja napisze krotko , bylem 2 razy na zabiegach a wlasciwe kapieli i masazu co do recepcji nie zwracalem uwagi bo akurat tego dnia obslugiwala mnie bardzo mila i sympatyczna mloda dziewczyna w bialym fartuszku jestem zachwycony miejscem w ktorym po ciezkim dniu moge odpoczac nie tylko fizycznie ale rowniez psychicznie polecam wszystkim godzinny masaz w przytulnym,czystym i pachnacym rozjasnionym swiecami gabineciku . Przy wspanialej muzyce wpelni odpezony otrzymalem godzinny relaks od wspanialej i znajacej sie do perfekcji na masazu masaz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 52

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 2

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 1

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010