Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

6 grudnia 2007 r.
17:29
Edytuj ten wpis

Kościół zaklejony, organista wystraszony

0 25 A A

Poranna msza zamiast o siódmej odbyła się o dziesiątej. I to dopiero po interwencji policji. Bo ktoś zalepił pianką montażową zamki w drzwiach do kościoła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ksiądz tylko pobłogosławił wiernych na dworze i wspólnie odśpiewali kilka pieśni. Zaraz potem zawiadomił policję - relacjonuje Maria Król, handlująca na straganie podczas odpustu.
- Dokonaliśmy wspólnie wejścia do świątyni i zabezpieczyliśmy dowody. Będziemy prowadzili w tej sprawie dochodzenie - wyjaśnia Jarosław Klonowski z policji w Kraśniku.
Spór mieszkańców Zakrzówka z proboszczem parafii pw. św. Mikołaja Ryszardem Sołtysem trwa od dłuższego czasu. Poszło o dzwony. Ksiądz przestał ich używać, bo bał się, że mogą spaść. W zamian kupił elektroniczne. Emocje sięgnęły zenitu, gdy Zakrzówek obiegła plotka, że proboszcz zabytkowe dzwony zamierza oddać na złom. Tego mieszkańcom było za wiele. Założyli komitet w obronie dzwonów i zaczęli zbierać pieniądze na ich renowację.
Gdy sprawa dzwonów zaczęła przycichać, wybuchł kolejny konflikt. Poszło o organistę, którego zwolnił proboszcz. W jego obronie stanęła część mieszkańców Zakrzówka - wśród nich Leon Mazur. Przed jedną z mszy zatarasował drzwi i oświadczył, że nowego organisty nie wpuści.
- Wtedy ksiądz proboszcz prysnął mi gazem łzawiącym w oczy - skarżył się Mazur. Po tym zajściu trafił do szpitala.
Wczoraj sytuacja sięgnęła zenitu, bo nieznany sprawca zalepił pianką montażową zamki w drzwiach do kościoła. Msza odpustowa odbyła się z trzygodzinnym poślizgiem i to po interwencji policji.
- Wstyd na całą Polskę! Zakrzówek jest słynny, ale nie od tej strony co trzeba. Przecież powinni się opamiętać i przestać! - komentuje pani Jadwiga.
Napiętej atmosfery, która od dłuższego czasu panuje w parafii nie wytrzymał nowy organista z Kiełczewic, który miał zastąpić zwolnionego muzyka. Po tym jak kilkakrotnie był zastraszany przez mieszkańców, zrezygnował z pracy.
- To młody człowiek. Jeszcze się uczy, chce mieć spokój. Dlatego zrezygnował - mówi jego kuzyn, pan Marian.
Sprawa zastraszania mężczyzny trafiła już do prokuratury. W najbliższych dniach będzie wiadomo, czy zostanie wszczęte śledztwo.
Organista, którego zwolnił z pracy ks. Sołtys też nie chce mieć już nic wspólnego z parafią. Wraz z żoną i dziećmi zamierza jak najszybciej wyprowadzić się z Zakrzówka.
Co na to ksiądz Sołtys? - Nie będę na ten temat nic mówił - ucina duchowny.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
organista z innej parafi / 24 listopada 2008 o 23:09
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia.Może Mały Jezus w żłóbeczku przypomni wam po co jesteście na tym świecie.
                        Organista.
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę... rozwiń
Avatar
Ona 22 / 12 listopada 2008 o 17:36
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nudów przyjeżdżają rozkręcić nową aferę, chociaż co fakt to fakt... Nasz proboszcz jest chamem i nie ma poczucia taktu w związku z czym obie strony są siebie warte... Ehh... w każdym razie życzę szczęścia
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nud... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Zakrzówka / 10 stycznia 2008 o 20:37
hmm... mieszkam w tej parafii i ks. Proboszcz nic mi nie zawinił, nie znam ŻADNYCH dowodów ze przegrał w karty coś.. jak macie to dajcie... to samo z tymi dzwonami ze chciał ich sprzedać...
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:08
mieszkaniec napisał:
jak masz takie głupoty gadać to nie mów nic bo spamisz forum..
a jak jesteś taki odważny to powiedz ks. Sołtysowi te plugawe kłamstwa prosto w twarz

czyżby ks sołtys się obraził - prawda w oczy kole czego masz się cować pod tak żłosnym nickiem klecho?jako mieszkaniec jesteś tu tylko czasowy i tak cie na taczkach wywleką
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:05
niezalezny napisał:
Podaj choć jeden dowód na prawdziwość swoich słów, fenix. A jeżeli nie, zamilknij, bo nie wiesz, co cię czeka za kłamstwo.

czyżby sąd boży? A MOŻE MĘKI PIEKIELNE? o dowody zapytajcie mieszkańców parafii
Avatar
alabasta / 16 grudnia 2007 o 18:37
A skąd jesteście pewni że to ludzie zakleili Kościół??? Sorry bardzo ale to nie jest tylko moje zdanie że jeżeli ludzie mieliby coś zaklejać to byłaby to PLEBANIA a nie Kościół. Po co zaklejac Kosciół pomyślcie logicznie... oni maja konflikt z ksiedzem a nie kosciolem a tak... to uwieziliby tego, kogo chcieli... A tak w ogole to misje sie wszystkim bardzo podobaly i chodzilo mnostwo ludzi do kosciola!! nie wierze zeby to byli parafianie!! chyba ze jakas nieodpowiedzialna mlodziez, w co rowniez watpie...zastanowcie sie!!
Avatar
wizjoner / 16 grudnia 2007 o 15:35
NADSZEDŁ CZAS ŚWIĄT, CZAS OPAMIĘTANIA - MAM NADZIEJEĘ, ŻE LUDZIE SKUPIENI WOKÓŁ WŁADZY ZDADZĄ SOBIE SPRAWĘ Z BŁĘDÓW- TO JUZ NIE PIERWSZY, KTÓRY TRACI PRZEZ WAS PRACĘ, OPAMIETAJCIE SIĘ, ODRZUĆCIE INTRYGI A ZAJMIJCIE SIĘ FUNDUDZAMI INWESTYCJAMI, KOŚCIÓŁ TRWA PRZEZ WIEKI, WY JUŻ NIEBAWEM ODEJDZIECIE, POSŁUCHAJCIE TYLKO LUDZI....

WIZJONER
Avatar
alicja22 / 13 grudnia 2007 o 21:10
Ida swienta moze wreszcie nadejdzie spokuj w Zakrzowku tego życze wszystkim OSTUDZENIA SIE Z EMOCJI SPOKOJNYCH SWIAT
Avatar
organ nista / 13 grudnia 2007 o 08:18
Dobry jest ten artykuł: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071109/MAGAZYN/71108020"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...AGAZYN/71108020[/url]
A Zakrzowiakom proponuję,aby przestali dawać "na tacę",aby nie dali ani grosza za kolędę.Klecha wreszcie się otrząśnie i dojdzie do wniosku,że to właśnie parafianie go utrzymują.
Tacy przeważnie złośliwi są księża.Ale to brak baby uderza im na mózg
Avatar
wierny / 13 grudnia 2007 o 00:45
MAM JUZ DOŚĆ INTRYG LUDZI ZWIĄZANYCH Z AKTUALNĄ WŁADZĄ, NIE ROZSIEWAJCIE FAŁSZYWYCH PLOTEK NT KSIĘŻY. MAM JUZ DOŚĆ CAŁEGO ZAMIESZANIA- A ZWŁASZCZA LUDZI SKUPIONYCH WOKÓŁ WŁADZY. DAJCIE SZANSE MŁODYM, ODEJDŹCIE JUZ OD STPŁKÓW. MAMY JUZ WAS DOŚĆ. WASZ CZAS SIE SKOŃCZYŁ. WASZA WŁADZA JEST ZMIENNA A KOŚCIÓŁ TRWA NIEPRZERWANIE O TYSIĘCY LAT. DAJCIE SPOKÓJ KOŚCIOŁOWIM I KAPŁANOM A ZAJMIJCIE SIĘ WASZYMI NIEUDOLNYMI RZĄDAMI!!!!

WIERNY WYBORCA
Avatar
organista z innej parafi / 24 listopada 2008 o 23:09
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia.Może Mały Jezus w żłóbeczku przypomni wam po co jesteście na tym świecie.
                        Organista.
Nie znam tematu od podstaw,ale współczuję i księdzu Sołtysowi,i koledze po fachu.Tylko powiedz mi kolego czemu nie zgodziłeś się na układ(jakikolwiek) z księdzem?Przecież masz chore dziecko!!!Widocznie nie zostałeś jeszcze postawiony "pod murem". A jeżeli masz trochę godności to nie szukaj wsparcia u ludzi,którzy są głupi i przeciwstawiają się księdzu.Oni przy większym zagrożeniu nie będą przy tobie tylko odwrócą się od ciebie plecami.Wiem co mówię.A tak ogólnie tym dobroczyńcom i wiernym wszystkiemu co nie Święte życzę... rozwiń
Avatar
Ona 22 / 12 listopada 2008 o 17:36
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nudów przyjeżdżają rozkręcić nową aferę, chociaż co fakt to fakt... Nasz proboszcz jest chamem i nie ma poczucia taktu w związku z czym obie strony są siebie warte... Ehh... w każdym razie życzę szczęścia
Każdy popełnia błędy, jedni mniej szkodliwe a inni bardziej. Ksiądz również jest człowiekiem a błądzić rzeczą ludzką. Jednak dziwi mnie to, dlaczego krytykujemy i komentujemy wyłącznie jego błędy, zupełnie pomijając to co dobrego zrobił dla parafii. A zrobił wiele...
Moim zdaniem, jeśli faktycznie byłby hazardzistą, mielibyśmy brzydko wyglądający, niezadbany i tym bardziej niewyremontowany kościół bo nasza kasa byłaby inwestowana w grę a nie w świątynię.
Przeciwnicy księdza proboszcza chyba nie mają co w domu robić i z nud... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Zakrzówka / 10 stycznia 2008 o 20:37
hmm... mieszkam w tej parafii i ks. Proboszcz nic mi nie zawinił, nie znam ŻADNYCH dowodów ze przegrał w karty coś.. jak macie to dajcie... to samo z tymi dzwonami ze chciał ich sprzedać...
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:08
mieszkaniec napisał:
jak masz takie głupoty gadać to nie mów nic bo spamisz forum..
a jak jesteś taki odważny to powiedz ks. Sołtysowi te plugawe kłamstwa prosto w twarz

czyżby ks sołtys się obraził - prawda w oczy kole czego masz się cować pod tak żłosnym nickiem klecho?jako mieszkaniec jesteś tu tylko czasowy i tak cie na taczkach wywleką
Avatar
fenix / 4 stycznia 2008 o 21:05
niezalezny napisał:
Podaj choć jeden dowód na prawdziwość swoich słów, fenix. A jeżeli nie, zamilknij, bo nie wiesz, co cię czeka za kłamstwo.

czyżby sąd boży? A MOŻE MĘKI PIEKIELNE? o dowody zapytajcie mieszkańców parafii
Avatar
alabasta / 16 grudnia 2007 o 18:37
A skąd jesteście pewni że to ludzie zakleili Kościół??? Sorry bardzo ale to nie jest tylko moje zdanie że jeżeli ludzie mieliby coś zaklejać to byłaby to PLEBANIA a nie Kościół. Po co zaklejac Kosciół pomyślcie logicznie... oni maja konflikt z ksiedzem a nie kosciolem a tak... to uwieziliby tego, kogo chcieli... A tak w ogole to misje sie wszystkim bardzo podobaly i chodzilo mnostwo ludzi do kosciola!! nie wierze zeby to byli parafianie!! chyba ze jakas nieodpowiedzialna mlodziez, w co rowniez watpie...zastanowcie sie!!
Avatar
wizjoner / 16 grudnia 2007 o 15:35
NADSZEDŁ CZAS ŚWIĄT, CZAS OPAMIĘTANIA - MAM NADZIEJEĘ, ŻE LUDZIE SKUPIENI WOKÓŁ WŁADZY ZDADZĄ SOBIE SPRAWĘ Z BŁĘDÓW- TO JUZ NIE PIERWSZY, KTÓRY TRACI PRZEZ WAS PRACĘ, OPAMIETAJCIE SIĘ, ODRZUĆCIE INTRYGI A ZAJMIJCIE SIĘ FUNDUDZAMI INWESTYCJAMI, KOŚCIÓŁ TRWA PRZEZ WIEKI, WY JUŻ NIEBAWEM ODEJDZIECIE, POSŁUCHAJCIE TYLKO LUDZI....

WIZJONER
Avatar
alicja22 / 13 grudnia 2007 o 21:10
Ida swienta moze wreszcie nadejdzie spokuj w Zakrzowku tego życze wszystkim OSTUDZENIA SIE Z EMOCJI SPOKOJNYCH SWIAT
Avatar
organ nista / 13 grudnia 2007 o 08:18
Dobry jest ten artykuł: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071109/MAGAZYN/71108020"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...AGAZYN/71108020[/url]
A Zakrzowiakom proponuję,aby przestali dawać "na tacę",aby nie dali ani grosza za kolędę.Klecha wreszcie się otrząśnie i dojdzie do wniosku,że to właśnie parafianie go utrzymują.
Tacy przeważnie złośliwi są księża.Ale to brak baby uderza im na mózg
Avatar
wierny / 13 grudnia 2007 o 00:45
MAM JUZ DOŚĆ INTRYG LUDZI ZWIĄZANYCH Z AKTUALNĄ WŁADZĄ, NIE ROZSIEWAJCIE FAŁSZYWYCH PLOTEK NT KSIĘŻY. MAM JUZ DOŚĆ CAŁEGO ZAMIESZANIA- A ZWŁASZCZA LUDZI SKUPIONYCH WOKÓŁ WŁADZY. DAJCIE SZANSE MŁODYM, ODEJDŹCIE JUZ OD STPŁKÓW. MAMY JUZ WAS DOŚĆ. WASZ CZAS SIE SKOŃCZYŁ. WASZA WŁADZA JEST ZMIENNA A KOŚCIÓŁ TRWA NIEPRZERWANIE O TYSIĘCY LAT. DAJCIE SPOKÓJ KOŚCIOŁOWIM I KAPŁANOM A ZAJMIJCIE SIĘ WASZYMI NIEUDOLNYMI RZĄDAMI!!!!

WIERNY WYBORCA
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 1 0

Reprezentacja Polski zawiodła na całej linii w meczu z Senegalem, ale ciągle może wyjść z grupy. W niedzielę o godz. 20 Biało-Czerwoni zmierzą się w Kazaniu z Kolumbią. Dla obu zespołów to będzie mecz o życie, a kto przegra praktycznie będzie mógł już pakować walizki i żegnać się z mundialem. Transmisję przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie mecz będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał
film

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał 0 2

Mieszkaniec Pakości wskazał urzędnikom nielegalne składowisko beczek. Postawa obywatelska dla lokalnych władz okazała się nie lada problemem.

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę 0 0

Lubartów inwestuje w odnawialne źródła energii. Do końca października w mieście będą 142 instalacje fotowoltaiczne w prywatnych domach. Kończy się też montaż 180 instalacji solarnych i 40 kotłów na biomasę. Stopniowo wymieniane są piece węglowe na ekologiczne kotły

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 1

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 8

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 4

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 47 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!