Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 kwietnia 2012 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Kto kupi pałac z dziećmi? Chcą sprzedać zabytek w Podzamczu

0 13 A A
Czy tym razem imponujący gmach znajdzie nowego właściciela?  (Maciej Kaczanowski)
Czy tym razem imponujący gmach znajdzie nowego właściciela? (Maciej Kaczanowski)

Wójt Mełgwi chce sprzedać zabytkowy zespół pałacowo-parkowy w Podzamczu. Problem w tym, że w pałacu uczy się ponad 60 dzieci. A w oficynie mieszka kilka rodzin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Budynki, do których mogłaby się przenieść szkoła i lokatorzy, są. Ale w planach.

Przetarg na sprzedaż zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego w Podzamczu w powiecie świdnickim nie jest ogłaszany po raz pierwszy. Wcześniejsze próby zakończyły się fiaskiem. Teraz urzędnicy czekają na inwestorów do 21 maja. Cena wywoławcza to 2 294 460,00 zł.

W XVIII-wiecznym pałacu od 1956 roku mieści się szkoła, a w oficynach mieszkają lokatorzy. Wszyscy marzą o zmianie adresu.

– Pałac jest piękny. Dla nas to jednak problem, bo nie był budowany z przeznaczeniem na szkołę tylko jako dom dla bogatego człowieka – przyznaje Anna Ciechan, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Podzamczu. – Remont budynku jest kosztowny, dlatego robimy tylko to, co jest konieczne. Rozwiązaniem byłaby na pewno nowa szkoła.

Do placówki uczęszcza 67 dzieci – uczniów i przedszkolaków. W pobliżu dawnego pałacu są stawy. Teren nie jest ogrodzony. – Sąsiedztwo nie jest typowe dla szkoły. Problem mamy z wandalami, którzy urządzają tu imprezy. Śmiecą, zostawiają butelki. To na pewno nie jest dobre towarzystwo dla dzieci – żali się dyrektorka szkoły. – Odgrodzić się jednak nie możemy, bo jest to teren zabytkowy.

Uwagi mają też lokatorzy sąsiadujący ze szkołą. – Nikt tego nie remontuje – żali się Celina Podsiadła. Zajmuje pomieszczenia, w których kiedyś mieściła się pałacowa kuchnia. Wejście do jej domu jest obok wejścia do szkoły. – Z dachu się leje, tynk odpada ze ścian. Wodę noszę ze studni w wiaderku i myję się w misce.

– Chętni na ten pałac ponoć byli, ale nikt nie chce go kupić z lokatorami – dodaje jej mąż Tadeusz Podsiadły.

Władze gminy chcą najpierw sprzedać pałac, a potem przenieść uczniów i lokatorów gdzie indziej.

– Mamy już zgodę na budowę budynku socjalnego dla 8 rodzin – tłumaczy Wacław Motyl, wójt Mełgwi. – Społeczeństwo jednak bojkotuje nam tę inwestycję. Ludzie twierdzą, że gmina nie powinna budować mieszkań za darmo.

W planach gminy jest też budowa nowej szkoły. – Chodzi o działkę niedaleko pałacu. Jest tam budynek po domu kultury – dodaje wójt Mełgwi. – Chcemy wybudować szkołę dla klas 1–3 i przedszkole. Musimy mieć jednak na to pieniądze, dlatego najpierw chcemy sprzedać pałac.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2016 o 13:53
Sierpień 2016 r. Budynku socjalnego dla lokatorów nadal nie ma. Kogo chcesz oszukać wójcie?
Avatar
Anna / 2 stycznia 2013 o 08:27
[size=4]Moja córka chodzi tu do szkoły[/size], dużo myślałam nad wyborem szkoły. Atmosfera w szkole jest bardzo fajna, tylko ta okolica straszna. Ostatnio zginęło ? ogrodzenie od stawów (jak można to nazwać ogrodzeniem). tam powinna być siatka, ogólnie ogrodzenie szkoły ale niestety nie mogą tego zrobić. Powinna być nowa szkoła a zamek wyremontować do zwiedzania. Zamek i okolica byłaby piękna po remoncie przyjezdni odwiedzali by zabytek mielibyśmy się czym pochwalić.
Zróbmy coś z tym [size=3][size=5][size=4]trzeba zacząć od zmiany w zarządzie! (wiecie o czym piszę). [/size][/size][/size]
[size=3][size=5][size=4]Tylko my społeczeństwo to możemy zrobić.[/size][/size][/size]
[size=4]Moja córka chodzi tu do szkoły[/size], dużo myślałam nad wyborem szkoły. Atmosfera w szkole jest bardzo fajna, tylko ta okolica straszna. Ostatnio zginęło ? ogrodzenie od stawów (jak można to nazwać ogrodzeniem). tam powinna być siatka, ogólnie ogrodzenie szkoły ale niestety nie mogą tego zrobić. Powinna być nowa szkoła a zamek wyremontować do zwiedzania. Zamek i okolica byłaby piękna po remoncie przyjezdni odwiedzali by zabytek mielibyśmy się czym pochwalić.
Zróbmy coś z tym [size=3][size=5][size=4]trzeba zacząć od zmiany w z... rozwiń
Avatar
Pawlo / 29 grudnia 2012 o 17:13
[quote name='Lu' timestamp='1334610855' post='622137']
Hahahha podobno piękny megagejowaty Andrzejek jest już sekretarzem?
[/quote]
hahaha! Podobno. To jest nie mega ale terra gej! Synuś...
Avatar
Samael / 29 grudnia 2012 o 17:11
Ten skończony idiota już dawno powinien zrobić z tym porządek, tak samo jak z zalewem w Krępcu. Poza tym, powinien robić trochę szersze drogi (jaki deb*** robi drogę o szerokości 2,5m??? Oczywiście Pan Motyl wraz ze swoją świtą pseudo-radnych!). Większość (prawie wszystkie) ulice w gminie w nocy są okryte ciemnością z powodu braku oświetlenia. Powyższe było, jest i będzie główną przyczyną kolizji i wypadków drogowych (szczególnie na niebezpiecznym odcinku niedaleko wjazdu do Mełgwi na trasie Świdnik-Łęczna). Czyżby ciemnota wójta w "realu"?? No i te nieodśnieżone na czas i niczym nie posypane "lodowiska" (czytaj drogi gminy Mełgiew). Ta cała banda nie nadaje się do zarządzania gminą, a do tego jeszcze wsadzone do Urzędu Gminy tępe główki, synalkowie mamuś urzędasów co to nie mają zielonego pojęcia o temacie, w który zostały "wsadzone". Żal dupę ściska! Ludzie, mamy XXI wiek!!!
Ten skończony idiota już dawno powinien zrobić z tym porządek, tak samo jak z zalewem w Krępcu. Poza tym, powinien robić trochę szersze drogi (jaki deb*** robi drogę o szerokości 2,5m??? Oczywiście Pan Motyl wraz ze swoją świtą pseudo-radnych!). Większość (prawie wszystkie) ulice w gminie w nocy są okryte ciemnością z powodu braku oświetlenia. Powyższe było, jest i będzie główną przyczyną kolizji i wypadków drogowych (szczególnie na niebezpiecznym odcinku niedaleko wjazdu do Mełgwi na trasie Świdnik-Łęczna). Czyżby ciemnota wójta w "... rozwiń
Avatar
aaa111 / 18 kwietnia 2012 o 04:24
I think this is the main reason why coach outlet store will be the fashion leader and so famous. Searching from [url=http://www.i-coachfactory.com/]######[/url] can assist you discover the bags you need for a long time, while you can conserve money as well.

Logical as well as girls in this age group probably not quite the standard of living of some people familiar with the outlet stores for the device in a prudent idea what will be their [url=http://www.i-coachfactory.com/]coach factory online[/url], are used. [spam] is not just a place to store your desires, but also potential investment in image and functionality. Coaching games can [url=http://www.i-coachfactory.com/]coach outlet[/url] be powerful tools to help you learn clear, quality communication.

[url=http://www.i-coachfactory.com/]coach factory[/url] is recognised for just about any assortment of handbags, to consist of editions with regard to non-public purpose with to individuals with regard to business purpose with. Information And Myths About [url=http://www.i-coachfactory.com/][spam][/url] is undoubtedly a producer recognize that could be identified even from afar.
I think this is the main reason why coach outlet store will be the fashion leader and so famous. Searching from [url=http://www.i-coachfactory.com/]######[/url] can assist you discover the bags you need for a long time, while you can conserve money as well.

Logical as well as girls in this age group probably not quite the standard of living of some people familiar with the outlet stores for the device in a prudent idea what will be their [url=http://www.i-coachfactory.com/]coach factory online[/url], are used. [spam] is not just... rozwiń
Avatar
Melgwianin / 18 kwietnia 2012 o 00:51
A co zrobimy za 2 lata? Dece przejmą cała gminę? To duża rodzina.
Wójt, grabarz, organista, ksiądz i Jadzia.......
Jeszcze wspomnimy czasy Wacka.
Avatar
734657 / 17 kwietnia 2012 o 13:00
[quote name='Swidniczanin' timestamp='1334600222' post='622067']
Co mieszakania za darmo? Uśpić ich i tyle. Banda degeneratów i alkoholików, chyba najgorszy margines społeczny w okolicy. Lepiej niech Wójt pilnuje szkoły w Mełgwi, co robią w niej pracownicy - chociaż "woźna" ktora uprawiała seks w basenie a potem biedne dzieci nie mogły pływać bo trzeba było wymieniać wodę ;-)
[/quote]
Avatar
stefan Brdiuch / 17 kwietnia 2012 o 12:51
Zaprawdę powiadam Wam,że Wacek Motyl niej est do końca taki zły tylko ... dupka nim rządzi , szkoda że taka stara..A plany leżą odłogiem...
Avatar
Lu / 16 kwietnia 2012 o 23:14
Hahahha podobno piękny megagejowaty Andrzejek jest już sekretarzem?
Avatar
Niunia / 16 kwietnia 2012 o 23:12
Motyl sprytnie rządzi działając na poklask pospólstwa- nowe przedszkola, basen, obserwatorium- ok. Szkoda tlko, że podstawowe sprawy jak dziury w drodze odłogiem leżą. Kwitnie też nepotyzm- patrz Dec Andrzejek syn ukochanej wóta- pani Dec ...
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2016 o 13:53
Sierpień 2016 r. Budynku socjalnego dla lokatorów nadal nie ma. Kogo chcesz oszukać wójcie?
Avatar
Anna / 2 stycznia 2013 o 08:27
[size=4]Moja córka chodzi tu do szkoły[/size], dużo myślałam nad wyborem szkoły. Atmosfera w szkole jest bardzo fajna, tylko ta okolica straszna. Ostatnio zginęło ? ogrodzenie od stawów (jak można to nazwać ogrodzeniem). tam powinna być siatka, ogólnie ogrodzenie szkoły ale niestety nie mogą tego zrobić. Powinna być nowa szkoła a zamek wyremontować do zwiedzania. Zamek i okolica byłaby piękna po remoncie przyjezdni odwiedzali by zabytek mielibyśmy się czym pochwalić.
Zróbmy coś z tym [size=3][size=5][size=4]trzeba zacząć od zmiany w zarządzie! (wiecie o czym piszę). [/size][/size][/size]
[size=3][size=5][size=4]Tylko my społeczeństwo to możemy zrobić.[/size][/size][/size]
[size=4]Moja córka chodzi tu do szkoły[/size], dużo myślałam nad wyborem szkoły. Atmosfera w szkole jest bardzo fajna, tylko ta okolica straszna. Ostatnio zginęło ? ogrodzenie od stawów (jak można to nazwać ogrodzeniem). tam powinna być siatka, ogólnie ogrodzenie szkoły ale niestety nie mogą tego zrobić. Powinna być nowa szkoła a zamek wyremontować do zwiedzania. Zamek i okolica byłaby piękna po remoncie przyjezdni odwiedzali by zabytek mielibyśmy się czym pochwalić.
Zróbmy coś z tym [size=3][size=5][size=4]trzeba zacząć od zmiany w z... rozwiń
Avatar
Pawlo / 29 grudnia 2012 o 17:13
[quote name='Lu' timestamp='1334610855' post='622137']
Hahahha podobno piękny megagejowaty Andrzejek jest już sekretarzem?
[/quote]
hahaha! Podobno. To jest nie mega ale terra gej! Synuś...
Avatar
Samael / 29 grudnia 2012 o 17:11
Ten skończony idiota już dawno powinien zrobić z tym porządek, tak samo jak z zalewem w Krępcu. Poza tym, powinien robić trochę szersze drogi (jaki deb*** robi drogę o szerokości 2,5m??? Oczywiście Pan Motyl wraz ze swoją świtą pseudo-radnych!). Większość (prawie wszystkie) ulice w gminie w nocy są okryte ciemnością z powodu braku oświetlenia. Powyższe było, jest i będzie główną przyczyną kolizji i wypadków drogowych (szczególnie na niebezpiecznym odcinku niedaleko wjazdu do Mełgwi na trasie Świdnik-Łęczna). Czyżby ciemnota wójta w "realu"?? No i te nieodśnieżone na czas i niczym nie posypane "lodowiska" (czytaj drogi gminy Mełgiew). Ta cała banda nie nadaje się do zarządzania gminą, a do tego jeszcze wsadzone do Urzędu Gminy tępe główki, synalkowie mamuś urzędasów co to nie mają zielonego pojęcia o temacie, w który zostały "wsadzone". Żal dupę ściska! Ludzie, mamy XXI wiek!!!
Ten skończony idiota już dawno powinien zrobić z tym porządek, tak samo jak z zalewem w Krępcu. Poza tym, powinien robić trochę szersze drogi (jaki deb*** robi drogę o szerokości 2,5m??? Oczywiście Pan Motyl wraz ze swoją świtą pseudo-radnych!). Większość (prawie wszystkie) ulice w gminie w nocy są okryte ciemnością z powodu braku oświetlenia. Powyższe było, jest i będzie główną przyczyną kolizji i wypadków drogowych (szczególnie na niebezpiecznym odcinku niedaleko wjazdu do Mełgwi na trasie Świdnik-Łęczna). Czyżby ciemnota wójta w "... rozwiń
Avatar
aaa111 / 18 kwietnia 2012 o 04:24
I think this is the main reason why coach outlet store will be the fashion leader and so famous. Searching from [url=http://www.i-coachfactory.com/]######[/url] can assist you discover the bags you need for a long time, while you can conserve money as well.

Logical as well as girls in this age group probably not quite the standard of living of some people familiar with the outlet stores for the device in a prudent idea what will be their [url=http://www.i-coachfactory.com/]coach factory online[/url], are used. [spam] is not just a place to store your desires, but also potential investment in image and functionality. Coaching games can [url=http://www.i-coachfactory.com/]coach outlet[/url] be powerful tools to help you learn clear, quality communication.

[url=http://www.i-coachfactory.com/]coach factory[/url] is recognised for just about any assortment of handbags, to consist of editions with regard to non-public purpose with to individuals with regard to business purpose with. Information And Myths About [url=http://www.i-coachfactory.com/][spam][/url] is undoubtedly a producer recognize that could be identified even from afar.
I think this is the main reason why coach outlet store will be the fashion leader and so famous. Searching from [url=http://www.i-coachfactory.com/]######[/url] can assist you discover the bags you need for a long time, while you can conserve money as well.

Logical as well as girls in this age group probably not quite the standard of living of some people familiar with the outlet stores for the device in a prudent idea what will be their [url=http://www.i-coachfactory.com/]coach factory online[/url], are used. [spam] is not just... rozwiń
Avatar
Melgwianin / 18 kwietnia 2012 o 00:51
A co zrobimy za 2 lata? Dece przejmą cała gminę? To duża rodzina.
Wójt, grabarz, organista, ksiądz i Jadzia.......
Jeszcze wspomnimy czasy Wacka.
Avatar
734657 / 17 kwietnia 2012 o 13:00
[quote name='Swidniczanin' timestamp='1334600222' post='622067']
Co mieszakania za darmo? Uśpić ich i tyle. Banda degeneratów i alkoholików, chyba najgorszy margines społeczny w okolicy. Lepiej niech Wójt pilnuje szkoły w Mełgwi, co robią w niej pracownicy - chociaż "woźna" ktora uprawiała seks w basenie a potem biedne dzieci nie mogły pływać bo trzeba było wymieniać wodę ;-)
[/quote]
Avatar
stefan Brdiuch / 17 kwietnia 2012 o 12:51
Zaprawdę powiadam Wam,że Wacek Motyl niej est do końca taki zły tylko ... dupka nim rządzi , szkoda że taka stara..A plany leżą odłogiem...
Avatar
Lu / 16 kwietnia 2012 o 23:14
Hahahha podobno piękny megagejowaty Andrzejek jest już sekretarzem?
Avatar
Niunia / 16 kwietnia 2012 o 23:12
Motyl sprytnie rządzi działając na poklask pospólstwa- nowe przedszkola, basen, obserwatorium- ok. Szkoda tlko, że podstawowe sprawy jak dziury w drodze odłogiem leżą. Kwitnie też nepotyzm- patrz Dec Andrzejek syn ukochanej wóta- pani Dec ...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!