Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 września 2013 r.
18:32
Edytuj ten wpis

Lecieliśmy "Antkiem” nad ekspresówką: S17 z lotu ptaka (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 12 A A
Węzeł Lublin Sławinek (Dorota Awiorko-Klimek)
Węzeł Lublin Sławinek (Dorota Awiorko-Klimek)

Starujemy z trawiastego lotniska w Świdniku. Poczciwy, 27-letni "Antek”, czyli An 2 z łoskotem silnika wznosi się w powietrze. Po chwili pod prawym skrzydłem maszyny pojawia się nitka S17 i powstające wiadukty węzła Felin. Zgodnie z umową miały być wybudowane do końca grudnia, tak jak całe odcinki 3 i 4 ekspresówki, czyli tzw. obwodnica Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Konrad / 30 września 2013 o 10:21

W Lublinie są ludzie którzy są profesjonalistami w tym co robią, ale na pewno nie należą do nich reporterzy, kamerzyści i realizatorzy zdjęć z Dziennika Wschodniego. Studenci robią lepszej jakości materiały prasowe. Przecież taka relacja z (tutaj) z budowy to kpina. Czy realizator chciał pokazać samolot? budowę drogi? pulpit sterujący? To jakiś żart? Miasto które powinno obkładać się fachowcami obkłada się siostrzeńcami itp. Przykre. Z czym kojarzy się Dziennik Wschodni? Z brakiem profesjonalistów. 

Avatar
Robert / 30 września 2013 o 10:12

Jak sie czyta co Ci urzędnicy wymyślają toby się chciało ich wylać i wymienić na jakiś porządnych fachowców.

Nie bęzie zjazdu z S17 na al, Warszawska i co?

W połowi 2014 zjadą na obwodnicę i wjadą do Lublina Poligonowa ?

Życzę szczęscia.

Przecież ta nowa al. Solidarnosci bedzie oddana jeszcze pózniej.

Dragados za pół roku opoznienia nie odda milion na łącznik ?

Avatar
Robert / 30 września 2013 o 10:12

Jak sie czyta co Ci urzędnicy wymyślają toby się chciało ich wylać i wymienić na jakiś porządnych fachowców.

Nie bęzie zjazdu z S17 na al, Warszawska i co?

W połowi 2014 zjadą na obwodnicę i wjadą do Lublina Poligonowa ?

Życzę szczęscia.

Przecież ta nowa al. Solidarnosci bedzie oddana jeszcze pózniej.

Dragados za pół roku opoznienia nie odda milion na łącznik ?

Avatar
Robert / 30 września 2013 o 09:36

To chyba jak to wina Gragados ze nie niemozna z drogi S17  zjechac na obwodnice to w ramach kary powinni ten tymczasowy zjazd wybudować.

Avatar
Max / 29 września 2013 o 12:27

Ale chaos. Materiał typowo propagandowy.

Avatar
Gość / 28 września 2013 o 13:41

Co chwilę serwują ludziom podnietę z budowy s17, taka zapchajdziura jak nie ma o czym pisać i nawet nie chce im się umieścić jakichkolwiek planów zdjęć Operują tylko nazwami, które niewiele mówią

Avatar
Maciej / 28 września 2013 o 11:36

REALIZACJA DOROTA AWIORKO-KLIME

A cóż to za nazwisko?Wstydziła się męża,czy duma nie pozwoliła ze swojego zrezygnować?Współczuje małżonkowi.

Avatar
klm / 28 września 2013 o 11:30

JEST SUPER JEST SUPER WIĘC O CO CI CHODZI?!

Kolejny propagandowy artykuł. Zero jakiejkolwiek krytyki, niewygodnych pytań.

Czy to jest artykuł sponsorowany??

Avatar
mieszkaniec / 28 września 2013 o 09:25

Nalewajko niech nie ściemnia niech powie co dzieje się na odcinku 2 na ciemiędze w sieprawicach. Cała droga po obciążeniu siadła 28 cm i teraz niewiedzą co dalej robić. Oczywiście dokończą tą fuszerkę i zaczną się nieskończne remonty tego odcinka!!!! 

Avatar
Dżordż / 28 września 2013 o 00:10

Koszt jednak jest olbrzymi, sięgający 1 miliona złotych. Trzeba rozważyć, czy to nie zbyt dużo, jak na kilka miesięcy użytkowania – dodaje dyr. Szepietowski.

Gdyby GDDKiA pomyślała już na etapie przetargu, że mogą być opóźnienia, to może nie wykonując wszystkich prac z zakresu Zadania 2 w Baraku, możliwe by było włączenie tego odcinka do ruchu za mniejsze pieniądze. Ale cicho sza... na Zadaniu 1, też nie słuchali Wykonawcy, że węzeł będzie się korkował i trzeba wszystkich wpuścić na rondo. Wiedzą lepiej. Cicho jednak siedzą i nie mówią o rocznym opóźnieniu Dragadosa

Koszt jednak jest olbrzymi, sięgający 1 miliona złotych. Trzeba rozważyć, czy to nie zbyt dużo, jak na kilka miesięcy użytkowania – dodaje dyr. Szepietowski.

Gdyby GDDKiA pomyślała już na etapie przetargu, że mogą być opóźnienia, to może nie wykonując wszystkich prac z zakresu Zadania 2 w Baraku, możliwe by było włączenie tego odcinka do ruchu za mniejsze pieniądze. Ale cicho sza... na Zadaniu 1, też nie słuchali Wykonawcy, że węzeł będzie się korkował i trzeba wszystkich wpuścić na rondo. Wiedzą lepiej. Cicho jednak siedzą i... rozwiń

Avatar
Konrad / 30 września 2013 o 10:21

W Lublinie są ludzie którzy są profesjonalistami w tym co robią, ale na pewno nie należą do nich reporterzy, kamerzyści i realizatorzy zdjęć z Dziennika Wschodniego. Studenci robią lepszej jakości materiały prasowe. Przecież taka relacja z (tutaj) z budowy to kpina. Czy realizator chciał pokazać samolot? budowę drogi? pulpit sterujący? To jakiś żart? Miasto które powinno obkładać się fachowcami obkłada się siostrzeńcami itp. Przykre. Z czym kojarzy się Dziennik Wschodni? Z brakiem profesjonalistów. 

Avatar
Robert / 30 września 2013 o 10:12

Jak sie czyta co Ci urzędnicy wymyślają toby się chciało ich wylać i wymienić na jakiś porządnych fachowców.

Nie bęzie zjazdu z S17 na al, Warszawska i co?

W połowi 2014 zjadą na obwodnicę i wjadą do Lublina Poligonowa ?

Życzę szczęscia.

Przecież ta nowa al. Solidarnosci bedzie oddana jeszcze pózniej.

Dragados za pół roku opoznienia nie odda milion na łącznik ?

Avatar
Robert / 30 września 2013 o 10:12

Jak sie czyta co Ci urzędnicy wymyślają toby się chciało ich wylać i wymienić na jakiś porządnych fachowców.

Nie bęzie zjazdu z S17 na al, Warszawska i co?

W połowi 2014 zjadą na obwodnicę i wjadą do Lublina Poligonowa ?

Życzę szczęscia.

Przecież ta nowa al. Solidarnosci bedzie oddana jeszcze pózniej.

Dragados za pół roku opoznienia nie odda milion na łącznik ?

Avatar
Robert / 30 września 2013 o 09:36

To chyba jak to wina Gragados ze nie niemozna z drogi S17  zjechac na obwodnice to w ramach kary powinni ten tymczasowy zjazd wybudować.

Avatar
Max / 29 września 2013 o 12:27

Ale chaos. Materiał typowo propagandowy.

Avatar
Gość / 28 września 2013 o 13:41

Co chwilę serwują ludziom podnietę z budowy s17, taka zapchajdziura jak nie ma o czym pisać i nawet nie chce im się umieścić jakichkolwiek planów zdjęć Operują tylko nazwami, które niewiele mówią

Avatar
Maciej / 28 września 2013 o 11:36

REALIZACJA DOROTA AWIORKO-KLIME

A cóż to za nazwisko?Wstydziła się męża,czy duma nie pozwoliła ze swojego zrezygnować?Współczuje małżonkowi.

Avatar
klm / 28 września 2013 o 11:30

JEST SUPER JEST SUPER WIĘC O CO CI CHODZI?!

Kolejny propagandowy artykuł. Zero jakiejkolwiek krytyki, niewygodnych pytań.

Czy to jest artykuł sponsorowany??

Avatar
mieszkaniec / 28 września 2013 o 09:25

Nalewajko niech nie ściemnia niech powie co dzieje się na odcinku 2 na ciemiędze w sieprawicach. Cała droga po obciążeniu siadła 28 cm i teraz niewiedzą co dalej robić. Oczywiście dokończą tą fuszerkę i zaczną się nieskończne remonty tego odcinka!!!! 

Avatar
Dżordż / 28 września 2013 o 00:10

Koszt jednak jest olbrzymi, sięgający 1 miliona złotych. Trzeba rozważyć, czy to nie zbyt dużo, jak na kilka miesięcy użytkowania – dodaje dyr. Szepietowski.

Gdyby GDDKiA pomyślała już na etapie przetargu, że mogą być opóźnienia, to może nie wykonując wszystkich prac z zakresu Zadania 2 w Baraku, możliwe by było włączenie tego odcinka do ruchu za mniejsze pieniądze. Ale cicho sza... na Zadaniu 1, też nie słuchali Wykonawcy, że węzeł będzie się korkował i trzeba wszystkich wpuścić na rondo. Wiedzą lepiej. Cicho jednak siedzą i nie mówią o rocznym opóźnieniu Dragadosa

Koszt jednak jest olbrzymi, sięgający 1 miliona złotych. Trzeba rozważyć, czy to nie zbyt dużo, jak na kilka miesięcy użytkowania – dodaje dyr. Szepietowski.

Gdyby GDDKiA pomyślała już na etapie przetargu, że mogą być opóźnienia, to może nie wykonując wszystkich prac z zakresu Zadania 2 w Baraku, możliwe by było włączenie tego odcinka do ruchu za mniejsze pieniądze. Ale cicho sza... na Zadaniu 1, też nie słuchali Wykonawcy, że węzeł będzie się korkował i trzeba wszystkich wpuścić na rondo. Wiedzą lepiej. Cicho jednak siedzą i... rozwiń