Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 marca 2012 r.
13:48
Edytuj ten wpis

Lubelskie: Przyjmą 145 osób do służby w policji

0 10 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski/ Archiwum)
(Wojciech Nieśpiałowski/ Archiwum)

Lubelski Komendant Wojewódzki Policji ogłosił rozpoczęcie rekrutacji kandydatów do służby w policji na terenie województwa lubelskiego, w jednostkach Oddziałów Prewencji Policji w Lublinie oraz komendach powiatowych i miejskich policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W 2012 roku na terenie lubelskiego garnizonu planowane jest przyjęcie do służby aż 145 osób.

W pierwszym naborze, 8 maja br. do służby ma być przyjętych 35 osób, kolejnych 65 w dniu 17 lipca, 18 osób 4 września i 37 osób 6 listopada.

Dobór dotyczy także osób przeniesionych do rezerwy po odbyciu służby kandydackiej. Pełny informator dla kandydatów oraz wzory dokumentów do pobranie można znaleźć na stronie KWP w Lublinie.

Informacji na ten temat udzielają również osoby w kadrach poszczególnych jednostek policji.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2012 o 08:48
[quote name='cicizmizia' timestamp='1333207673' post='616751']
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
[/quote]
a jaki pomyśl na zycie można mieć w tym naszym popieprzonym kraju, miałam pomysł i ci mam zapier***ać do 67 lat, a inni bez pomysłu dostają emeryturkę i się śmieją, zmienisz zdanie jak popracujesz 30-40 lat i będziesz dalej zapieprzać, bo to malo, przy tym z różnymi dolegliwościami chorobowymi, które nie upoważniają do przejścia na rentę.
[quote name='cicizmizia' timestamp='1333207673' post='616751']
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
[/quote]
a jaki pomyśl na zycie można mieć w tym naszym popieprzonym kraju, miałam pomysł i ci mam zapier***ać do 67 lat, a inni bez pomysłu dostają emeryturkę i się śmieją, zmienisz zdanie jak popracujesz 30-40 lat i będziesz dalej zapieprzać, bo to malo, przy tym z różnymi dolegliwościami c... rozwiń
Avatar
gada / 31 marca 2012 o 21:29
[quote name='Leon H' timestamp='1333201117' post='616711']
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
[/quote

ale jak wszyscy zostaną policjantami a nikomu nie zechce się pracować, to skąd Tusk weźmie na policyjne emerytury gigantyczną kasę ???
Avatar
Leon H / 31 marca 2012 o 21:05
Ja nie wiem ile to kosztuje bo mnie ta robota nie interesuje, mam lepszą... ale chodzi o to że, ci co tak kłapią na lewo i prawo o przywilejach i zarzucają nic nierobienie mają przecież szansę dostać się, zarabiać kokopsy a przy tym nic nie robić. Trzeba próbować i przyjąć się... Obijanie się za zajebistą kasę!!! kto by nie chciał???
Avatar
bliźniak / 31 marca 2012 o 19:49
[quote name='cicizmizia' timestamp='1333207673' post='616751']
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
[/quote]
mówią też,że do seminarium idą ci co się do niczego... nie nadają,ale za mundurem... panny sznurem
Avatar
policmajster / 31 marca 2012 o 18:38
no jak to wszystko ładnie brzmi, he he znów rodzinne koneksje
ciekaw jestem czy ktoś robił badania statystyczne jaki % rodzin jest tam zatrudnionych?
to chyba dało by prawdziwy obraz rekrutacji
Avatar
cicizmizia / 31 marca 2012 o 17:27
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
Avatar
Kowalski / 31 marca 2012 o 17:01
[quote name='Leon H' timestamp='1333201117' post='616711']
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
[/quote]
Ale ja nie mam nikogo znajomego w policji więc nie mam szans. Nawet nie wiem ile się teraz daje... tzn. chciałem powiedzieć jak się teraz zdaje
Avatar
seboLL / 31 marca 2012 o 16:07
<<<<<<<A.C.A.B>>>>>Zawsze I Wszędzie policja ........<<<<<<
Avatar
Leon H / 31 marca 2012 o 15:38
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
Avatar
marek / 31 marca 2012 o 14:15
biorą tylu POlicjantów, żeby miał kto tuksa bronić jak się ludzie zbuntują
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2012 o 08:48
[quote name='cicizmizia' timestamp='1333207673' post='616751']
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
[/quote]
a jaki pomyśl na zycie można mieć w tym naszym popieprzonym kraju, miałam pomysł i ci mam zapier***ać do 67 lat, a inni bez pomysłu dostają emeryturkę i się śmieją, zmienisz zdanie jak popracujesz 30-40 lat i będziesz dalej zapieprzać, bo to malo, przy tym z różnymi dolegliwościami chorobowymi, które nie upoważniają do przejścia na rentę.
[quote name='cicizmizia' timestamp='1333207673' post='616751']
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
[/quote]
a jaki pomyśl na zycie można mieć w tym naszym popieprzonym kraju, miałam pomysł i ci mam zapier***ać do 67 lat, a inni bez pomysłu dostają emeryturkę i się śmieją, zmienisz zdanie jak popracujesz 30-40 lat i będziesz dalej zapieprzać, bo to malo, przy tym z różnymi dolegliwościami c... rozwiń
Avatar
gada / 31 marca 2012 o 21:29
[quote name='Leon H' timestamp='1333201117' post='616711']
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
[/quote

ale jak wszyscy zostaną policjantami a nikomu nie zechce się pracować, to skąd Tusk weźmie na policyjne emerytury gigantyczną kasę ???
Avatar
Leon H / 31 marca 2012 o 21:05
Ja nie wiem ile to kosztuje bo mnie ta robota nie interesuje, mam lepszą... ale chodzi o to że, ci co tak kłapią na lewo i prawo o przywilejach i zarzucają nic nierobienie mają przecież szansę dostać się, zarabiać kokopsy a przy tym nic nie robić. Trzeba próbować i przyjąć się... Obijanie się za zajebistą kasę!!! kto by nie chciał???
Avatar
bliźniak / 31 marca 2012 o 19:49
[quote name='cicizmizia' timestamp='1333207673' post='616751']
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
[/quote]
mówią też,że do seminarium idą ci co się do niczego... nie nadają,ale za mundurem... panny sznurem
Avatar
policmajster / 31 marca 2012 o 18:38
no jak to wszystko ładnie brzmi, he he znów rodzinne koneksje
ciekaw jestem czy ktoś robił badania statystyczne jaki % rodzin jest tam zatrudnionych?
to chyba dało by prawdziwy obraz rekrutacji
Avatar
cicizmizia / 31 marca 2012 o 17:27
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
Avatar
Kowalski / 31 marca 2012 o 17:01
[quote name='Leon H' timestamp='1333201117' post='616711']
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
[/quote]
Ale ja nie mam nikogo znajomego w policji więc nie mam szans. Nawet nie wiem ile się teraz daje... tzn. chciałem powiedzieć jak się teraz zdaje
Avatar
seboLL / 31 marca 2012 o 16:07
<<<<<<<A.C.A.B>>>>>Zawsze I Wszędzie policja ........<<<<<<
Avatar
Leon H / 31 marca 2012 o 15:38
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
Avatar
marek / 31 marca 2012 o 14:15
biorą tylu POlicjantów, żeby miał kto tuksa bronić jak się ludzie zbuntują
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 1 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 4

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 15 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 221 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!