Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 stycznia 2010 r.
13:01
Edytuj ten wpis

Lubelskie szkoły zawieszają lekcje z powodu mrozów

Autor: Zdjęcie autora MB
0 13 A A

Już osiem szkół z naszego regionu zapowiedziało, że od wtorku zawiesi zajęcia. Takich placówek może być więcej, bo meteorolodzy zapowiadają mrozy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W związku z siarczystymi mrozami w całym regionie lubelski kurator oświaty wydał w poniedziałek specjalne oświadczenie. Przypomniał w nim dyrektorom szkół, że mogą zawiesić zajęcia.

– W związku z wystąpieniem bardzo niekorzystnych zjawisk pogodowych przypominam o możliwości zawieszenia zajęć szkolnych zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu – tłumaczy kurator Krzysztof Babisz. Żeby zawiesić zajęcia, wystarczy spełnienie jednego z dwóch określonych przez resort warunków.

Pierwszy dotyczy temperatury w pomieszczeniach, w których odbywają się zajęcia. Jeżeli nie ma w nich co najmniej 18 stopni, dyrektor zawiesza zajęcia.

– Dyrektor, za zgodą organu prowadzącego, może też zawiesić zajęcia na czas oznaczony, jeżeli temperatura zewnętrzna mierzona o godz. 21 w dwóch kolejnych dniach poprzedzających zawieszenie zajęć wynosi minus 15 stopni lub jest niższa – wyjaśnia Babisz. Ten warunek od kilku dni jest spełniony niemal w całym regionie.

Kurator przypomina jednak, że w przypadku zawieszenia zajęć szkoła powinna zorganizować zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów, których rodzice (prawni opiekunowie) nie mogą zapewnić opieki w tych dniach. A dyrektor szkoły o zawieszeniu zajęć powinien natychmiast powiadomić Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Krzysztof Babisz zaapelował także do zarządców i dyrektorów szkół o podjęcie działań "zmierzających do wyeliminowania zagrożenia katastrofami budowlanymi”. Chodzi o usunięcie zalegającego na dachach śniegu i lodu, usunięcie nawisów lodowych (sopli), a także dokonanie kontroli dachów szkół, sal gimnastycznych i hal sportowych pod względem wymogów bezpieczeństwa.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LBN / 25 stycznia 2010 o 19:15
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
rodzic / 25 stycznia 2010 o 18:56
Dyskusja na forum coraz ciekawsza, ale przecież to rodzic może zdecydować czy pośle dziecko do szkoły. Zbędne są mi wszelkie zarządzenia o zawieszeniu zajęć lekcyjnych. Co do nauczycieli -to może posądzić ich o wszelkie zło tego świata i już będziecie szczęśliwi.
Avatar
to jest chore / 25 stycznia 2010 o 18:36
Dla tak wychowanych dzieci -10 to będzie tragedia. Gratuluje podejścia. Żyjemy w Polsce i, że zdarzają się takie mrozy to normalka. Może należy przystosowywać dzieci do rzeczywistości! A kto mówi o -40? Mocno przesadzasz ale jak to nauczyciele Na wszystko narzekają!
Avatar
~majka~ / 25 stycznia 2010 o 18:16
Nie napisałam, ze tylko praca nauczyciela jest zwiazana z odpowiedzialnoscia, ale porownywanie odpowiedzialnosci za "projekt", czy za "sprzedaz", do odpowiedzialnosci za np czyjes zdrowie, to jakies nieporozumienie. Nie dziwie sie, ze nauczyciele nie maja zadnego posluchu wsrod mlodziezy, skoro ich rodzice sie , pewnie przy wlasnych dzieciach, tak wyrazaja. I nie masz racji z tymi mrozami! Jak chcesz, to posylaj swoje dziecko i w -40! Ale nie od ciebie, na szczescie, zalezy to, czy kazdy bedzie musial robic jak ty!
Avatar
to jest chore / 25 stycznia 2010 o 17:48
Taaak tylko nauczyciel to odpowiedzialna praca. Inni pracownicy nie odpowiadają za nic i nic nie robią w pracy Co Ty za durnoty wypisujesz. W jednej pracy odpowiadasz za ludzi a w innej odpowiadasz za pieniądze, umowy itd. Kto chciał zostać nauczycielem to znał realia, wiedział jaka praca, jaka płaca. Nawet te wasze wywiadówki i sprawdzanie prac z zajęciami w szkole to nie da 40h tyg! Owszem pierwsze 2-3 lata to trzeba się zapewne więcej starać ale jak już masz swój program, harmonogram prac to dalej lecisz po kolei! Kiedyś ludzie chodzili na większych mrozach a teraz to jest ŻENADA!!! Z Twoim podejściem to w maju jak będzie +25 stopni i słońce też lekcje będą odwoływane, bo będzie niebezpieczeństwo udaru, bo dzieci małe i stoją na przystankach długo...
Taaak tylko nauczyciel to odpowiedzialna praca. Inni pracownicy nie odpowiadają za nic i nic nie robią w pracy Co Ty za durnoty wypisujesz. W jednej pracy odpowiadasz za ludzi a w innej odpowiadasz za pieniądze, umowy itd. Kto chciał zostać nauczycielem to znał realia, wiedział jaka praca, jaka płaca. Nawet te wasze wywiadówki i sprawdzanie prac z zajęciami w szkole to nie da 40h tyg! Owszem pierwsze 2-3 lata to trzeba się zapewne więcej starać ale jak już masz swój program, harmonogram prac to dalej lecisz po kolei! Kiedyś ludzie c... rozwiń
Avatar
~majka~ / 25 stycznia 2010 o 17:25
Ktos, kto pisze, ze to "zenada", chyba nie pomyslal! Oburzacie sie, a pomyslcie, ze do szkol dojezdzac musza dzieci z okolicznych wsi! Wstaja o 6 rano, marzną na przystankach i po 7 sa w szkole! Bez przesady! -28 to nie jest "lekki" mrozik, zwlaszcza dla dziecka , ktore ma 8 czy 9 lat! A jeszcze nierzadko te dzieci maja daleko do przystanku! Od tej strony spojrzcie! A czepianie sie nauczycieli przy tej okazji, to jest wlasnie zenada! Wam sie wydaje, ze nauczyciel ma raj na ziemi? Tylko ty wychodzisz z pracy o 16 i masz w nosie! Nauczyciel siedzi w pracy 12/h albo i wiecej. A to klasowki, a to przygotowywanie sie do lekcji ( jako nowy nauczyciel musisz pisac konspekty do kazdych zajec!!! ), a to sprawdzanie prac domowych i tak w kolko! A to rada , a to wywiadowka, dyzur, trzeba zostawac w szkole do wieczora! A to jeszcze na glowie jakas mamuska z pretensjami, ze sie postawilo dziecku pałe. I za wszystko bierzesz odpowiedzialnosc! Za wszystkie dzieciaki! I za to, czy im sie powiedzie na egzaminach, i za to, czy sobie nic nie zrobia na przerwie! Odpowiadasz BEZPOSREDNIO za kogos w pracy? Czy tylko za siebie?

Pozdrawiam
Ktos, kto pisze, ze to "zenada", chyba nie pomyslal! Oburzacie sie, a pomyslcie, ze do szkol dojezdzac musza dzieci z okolicznych wsi! Wstaja o 6 rano, marzną na przystankach i po 7 sa w szkole! Bez przesady! -28 to nie jest "lekki" mrozik, zwlaszcza dla dziecka , ktore ma 8 czy 9 lat! A jeszcze nierzadko te dzieci maja daleko do przystanku! Od tej strony spojrzcie! A czepianie sie nauczycieli przy tej okazji, to jest wlasnie zenada! Wam sie wydaje, ze nauczyciel ma raj na ziemi? Tylko ty w... rozwiń
Avatar
Dziadek Mróz / 25 stycznia 2010 o 16:15
To prawda,ostatnio temperatury są dosyć niskie.Ale takie zimne okresy w Polesce są sporadyczne.Kiedyś takie zimy były co roku.Dzieciaki chodziły do szkół (które były ogrzewane piecami węglowymi),wojsko jeździło na poligony,odbywały się "normalne" zajęcia.A dzisiaj,gdy temperatura "trochę" spadnie,to zaraz robi się wielki raban.
Nie wyganiam dzieciaków do szkoły,ale czy ktoś nie może w tym kuratorium czy gdzieś tam indziej,że przecież można zrobić ferie zimowe.A tymczasem w szkołach odwołuje się zajęcia (bo niska temperatura),przyjdą planowane ferie zimowe i też nauczyciele będą mieli wolne (bo ferie).Nie tak dawno też nauczyciele mieli wolne bo były święta,niebawem rozpoczną się rekolekcje,też będzie wolne,później wielkanoc i znowu wolne,następnie rozpoczną się pielgrzymki i również będzie wolne,następnie będzie okres komunii i bierzmowań.........
Gdy nastaną planowe ferie zimowe to będzie ocieplenie,będą roztopy i tak właśnie wychowujemy naszą młodzież.A nauczyciele bedą nadal marudzić że są tak bardzo zapracowani (udzielaniem korepetycji) i będą się domagali kolejnych podwyżek.
Ale cóż,mamy demokrację
To prawda,ostatnio temperatury są dosyć niskie.Ale takie zimne okresy w Polesce są sporadyczne.Kiedyś takie zimy były co roku.Dzieciaki chodziły do szkół (które były ogrzewane piecami węglowymi),wojsko jeździło na poligony,odbywały się "normalne" zajęcia.A dzisiaj,gdy temperatura "trochę" spadnie,to zaraz robi się wielki raban.
Nie wyganiam dzieciaków do szkoły,ale czy ktoś nie może w tym kuratorium czy gdzieś tam indziej,że przecież można zrobić ferie zimowe.A tymczasem w szkołach odwołuje się zajęcia (bo niska tem... rozwiń
Avatar
ZSeL / 25 stycznia 2010 o 15:58
oj nie beda nie beda
Avatar
onarii / 25 stycznia 2010 o 15:40
przeciez zajecia i tak beda musieli odrobic... niczego nie starca... ja tez bym chciala zeby zawiesii moje zajecia...
Avatar
ZSeL / 25 stycznia 2010 o 15:30
Na wojciechowskiej szkołe też dzisiaj zamkneli ! haha
Avatar
LBN / 25 stycznia 2010 o 19:15
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
rodzic / 25 stycznia 2010 o 18:56
Dyskusja na forum coraz ciekawsza, ale przecież to rodzic może zdecydować czy pośle dziecko do szkoły. Zbędne są mi wszelkie zarządzenia o zawieszeniu zajęć lekcyjnych. Co do nauczycieli -to może posądzić ich o wszelkie zło tego świata i już będziecie szczęśliwi.
Avatar
to jest chore / 25 stycznia 2010 o 18:36
Dla tak wychowanych dzieci -10 to będzie tragedia. Gratuluje podejścia. Żyjemy w Polsce i, że zdarzają się takie mrozy to normalka. Może należy przystosowywać dzieci do rzeczywistości! A kto mówi o -40? Mocno przesadzasz ale jak to nauczyciele Na wszystko narzekają!
Avatar
~majka~ / 25 stycznia 2010 o 18:16
Nie napisałam, ze tylko praca nauczyciela jest zwiazana z odpowiedzialnoscia, ale porownywanie odpowiedzialnosci za "projekt", czy za "sprzedaz", do odpowiedzialnosci za np czyjes zdrowie, to jakies nieporozumienie. Nie dziwie sie, ze nauczyciele nie maja zadnego posluchu wsrod mlodziezy, skoro ich rodzice sie , pewnie przy wlasnych dzieciach, tak wyrazaja. I nie masz racji z tymi mrozami! Jak chcesz, to posylaj swoje dziecko i w -40! Ale nie od ciebie, na szczescie, zalezy to, czy kazdy bedzie musial robic jak ty!
Avatar
to jest chore / 25 stycznia 2010 o 17:48
Taaak tylko nauczyciel to odpowiedzialna praca. Inni pracownicy nie odpowiadają za nic i nic nie robią w pracy Co Ty za durnoty wypisujesz. W jednej pracy odpowiadasz za ludzi a w innej odpowiadasz za pieniądze, umowy itd. Kto chciał zostać nauczycielem to znał realia, wiedział jaka praca, jaka płaca. Nawet te wasze wywiadówki i sprawdzanie prac z zajęciami w szkole to nie da 40h tyg! Owszem pierwsze 2-3 lata to trzeba się zapewne więcej starać ale jak już masz swój program, harmonogram prac to dalej lecisz po kolei! Kiedyś ludzie chodzili na większych mrozach a teraz to jest ŻENADA!!! Z Twoim podejściem to w maju jak będzie +25 stopni i słońce też lekcje będą odwoływane, bo będzie niebezpieczeństwo udaru, bo dzieci małe i stoją na przystankach długo...
Taaak tylko nauczyciel to odpowiedzialna praca. Inni pracownicy nie odpowiadają za nic i nic nie robią w pracy Co Ty za durnoty wypisujesz. W jednej pracy odpowiadasz za ludzi a w innej odpowiadasz za pieniądze, umowy itd. Kto chciał zostać nauczycielem to znał realia, wiedział jaka praca, jaka płaca. Nawet te wasze wywiadówki i sprawdzanie prac z zajęciami w szkole to nie da 40h tyg! Owszem pierwsze 2-3 lata to trzeba się zapewne więcej starać ale jak już masz swój program, harmonogram prac to dalej lecisz po kolei! Kiedyś ludzie c... rozwiń
Avatar
~majka~ / 25 stycznia 2010 o 17:25
Ktos, kto pisze, ze to "zenada", chyba nie pomyslal! Oburzacie sie, a pomyslcie, ze do szkol dojezdzac musza dzieci z okolicznych wsi! Wstaja o 6 rano, marzną na przystankach i po 7 sa w szkole! Bez przesady! -28 to nie jest "lekki" mrozik, zwlaszcza dla dziecka , ktore ma 8 czy 9 lat! A jeszcze nierzadko te dzieci maja daleko do przystanku! Od tej strony spojrzcie! A czepianie sie nauczycieli przy tej okazji, to jest wlasnie zenada! Wam sie wydaje, ze nauczyciel ma raj na ziemi? Tylko ty wychodzisz z pracy o 16 i masz w nosie! Nauczyciel siedzi w pracy 12/h albo i wiecej. A to klasowki, a to przygotowywanie sie do lekcji ( jako nowy nauczyciel musisz pisac konspekty do kazdych zajec!!! ), a to sprawdzanie prac domowych i tak w kolko! A to rada , a to wywiadowka, dyzur, trzeba zostawac w szkole do wieczora! A to jeszcze na glowie jakas mamuska z pretensjami, ze sie postawilo dziecku pałe. I za wszystko bierzesz odpowiedzialnosc! Za wszystkie dzieciaki! I za to, czy im sie powiedzie na egzaminach, i za to, czy sobie nic nie zrobia na przerwie! Odpowiadasz BEZPOSREDNIO za kogos w pracy? Czy tylko za siebie?

Pozdrawiam
Ktos, kto pisze, ze to "zenada", chyba nie pomyslal! Oburzacie sie, a pomyslcie, ze do szkol dojezdzac musza dzieci z okolicznych wsi! Wstaja o 6 rano, marzną na przystankach i po 7 sa w szkole! Bez przesady! -28 to nie jest "lekki" mrozik, zwlaszcza dla dziecka , ktore ma 8 czy 9 lat! A jeszcze nierzadko te dzieci maja daleko do przystanku! Od tej strony spojrzcie! A czepianie sie nauczycieli przy tej okazji, to jest wlasnie zenada! Wam sie wydaje, ze nauczyciel ma raj na ziemi? Tylko ty w... rozwiń
Avatar
Dziadek Mróz / 25 stycznia 2010 o 16:15
To prawda,ostatnio temperatury są dosyć niskie.Ale takie zimne okresy w Polesce są sporadyczne.Kiedyś takie zimy były co roku.Dzieciaki chodziły do szkół (które były ogrzewane piecami węglowymi),wojsko jeździło na poligony,odbywały się "normalne" zajęcia.A dzisiaj,gdy temperatura "trochę" spadnie,to zaraz robi się wielki raban.
Nie wyganiam dzieciaków do szkoły,ale czy ktoś nie może w tym kuratorium czy gdzieś tam indziej,że przecież można zrobić ferie zimowe.A tymczasem w szkołach odwołuje się zajęcia (bo niska temperatura),przyjdą planowane ferie zimowe i też nauczyciele będą mieli wolne (bo ferie).Nie tak dawno też nauczyciele mieli wolne bo były święta,niebawem rozpoczną się rekolekcje,też będzie wolne,później wielkanoc i znowu wolne,następnie rozpoczną się pielgrzymki i również będzie wolne,następnie będzie okres komunii i bierzmowań.........
Gdy nastaną planowe ferie zimowe to będzie ocieplenie,będą roztopy i tak właśnie wychowujemy naszą młodzież.A nauczyciele bedą nadal marudzić że są tak bardzo zapracowani (udzielaniem korepetycji) i będą się domagali kolejnych podwyżek.
Ale cóż,mamy demokrację
To prawda,ostatnio temperatury są dosyć niskie.Ale takie zimne okresy w Polesce są sporadyczne.Kiedyś takie zimy były co roku.Dzieciaki chodziły do szkół (które były ogrzewane piecami węglowymi),wojsko jeździło na poligony,odbywały się "normalne" zajęcia.A dzisiaj,gdy temperatura "trochę" spadnie,to zaraz robi się wielki raban.
Nie wyganiam dzieciaków do szkoły,ale czy ktoś nie może w tym kuratorium czy gdzieś tam indziej,że przecież można zrobić ferie zimowe.A tymczasem w szkołach odwołuje się zajęcia (bo niska tem... rozwiń
Avatar
ZSeL / 25 stycznia 2010 o 15:58
oj nie beda nie beda
Avatar
onarii / 25 stycznia 2010 o 15:40
przeciez zajecia i tak beda musieli odrobic... niczego nie starca... ja tez bym chciala zeby zawiesii moje zajecia...
Avatar
ZSeL / 25 stycznia 2010 o 15:30
Na wojciechowskiej szkołe też dzisiaj zamkneli ! haha
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 7 0

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 3 1

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 0

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 37 6

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 14 4

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 3

Już w niedzielę 25. Święto Roweru. Zarejestrowało się już kilka tysięcy rowerzystów, którzy chcą wziąć udział w imprezie. Organizatorzy spodziewają się ok. 15 tys. uczestników

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem 0 0

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem. O godz. 10 na parkingu Areny rozpocznie się turniej 3x3 Quest, który jest eliminacją mistrzostw Polski. Wieczorem w tym samym miejscu zaplanowano Nocne Granie, czyli czempionat miasta

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!