Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 grudnia 2008 r.
18:46
Edytuj ten wpis

Milion z dotacji UE dla żony wicemarszałka -cd.

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 16 A A

Kontrolerzy marszałka nie sprawdzili, czy eksperci z podlegającej Markowi Flasińskiemu agencji byli bezstronni w ocenie wniosku jego żony. Zbadali tylko formalności: czy złożono go w terminie i na odpowiednim druku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maniek / 13 kwietnia 2009 o 15:25
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by ludzie mogli inwestować lub spłacić kredyty trzymają je dla kolesi dla których może przypadkiem zbraknąć.
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by... rozwiń
Avatar
rafał panas / 31 grudnia 2008 o 14:02
maverick6 napisał:
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp


Witam, problem w tym, że urząd sam sobie nie dał szansy wyjaśnić tej sprawy. Zamiast przyłożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas
łożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas rozwiń
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 o 11:04
odnośnie mojej wypowiedzi: ..." i w związku z tym małe możliwości manipulacji"
No cóż, jej interpretacja zależy od interpretującego i tylko o nim świadczy :DDDDDDDDDDDDDD
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 o 11:01
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizac... rozwiń
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 o 10:49
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 o 10:48
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 o 10:34
Ale afera... hehehehe ciekawe że tylko w dzienniku wschodnim :DDDDDDDDDDD
Jak się ma męża marszałka to już nici z pięniędzy unijnych heh, A co jeśli wniosek jest przygotowany rzetelnie i poprawnie?? Jeśli jest zaskarżony do wojewody to sprawdzi on czy oceniono go poprawnie. A swoją drogą to eksperci mają jasno wytyczone kryteria oceny i w związku z tym małe możliwości manipulacji.
Avatar
matti / 31 grudnia 2008 o 08:59
Jaki marszałek taka kontrola i taki urząd
Avatar
Michał23 / 31 grudnia 2008 o 07:41
A gdzie to p. Pitera.Chodzą słuchy,że ta pani traci słuch i wzrok,gdy chodzi o przestępstwa jakich dokonują jej towarzysze partyjni.A gdzie słowo p. Tuska,że osobiście będzie zwalczał nepotyzm,przekręty i złodziejstwo w szeregach PO.
Avatar
Mikołaj / 31 grudnia 2008 o 07:20
Coś mi się wydaje, że członkowie Platformy z Puław walczą o palmę pierszeństwa w aferalności. To takie zdegenerowane moralnie środowisko. Otoczenie ich posła Włodzimierza Karnowskiego zdaje się. Niech Redaktorzy zainteresują się sprawą popiołów z ZA. To jest dopiero sprawa na pierwsze strony.
Avatar
maniek / 13 kwietnia 2009 o 15:25
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by ludzie mogli inwestować lub spłacić kredyty trzymają je dla kolesi dla których może przypadkiem zbraknąć.
LAWP to porażka na całym froncie. Na 95 projektów z turystyki odrzuciła 65. Przyznali znajomkom itp. Dobre , naprawdę dobra projekty odrzucili z błachych powodów. Ich wyjaśnienia były bezpodstawne, bez żadnych podstaw prawnych. Mogą już się spodziewać 65 protestów i co za tym idzie 65 pozwów sądowych które przegrają w 99%. Mówimy o kryzysie o oni - kolesie przyznają kasę znajomym i swoim rodzinom. Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW i podobne instytucje odpowiedzialne za korupcję. Śmieszny kraj, trzymają pieniądze na koncie zamiast je rozdać by... rozwiń
Avatar
rafał panas / 31 grudnia 2008 o 14:02
maverick6 napisał:
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp


Witam, problem w tym, że urząd sam sobie nie dał szansy wyjaśnić tej sprawy. Zamiast przyłożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas
łożyć się do kontroli dla własnego dobra, próbuje wmówić, że wszystko jest przejrzyste i zgodnie z najwyższymi standardami. Owszem nie jest
Pozdrawiam Rafał Panas rozwiń
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 o 11:04
odnośnie mojej wypowiedzi: ..." i w związku z tym małe możliwości manipulacji"
No cóż, jej interpretacja zależy od interpretującego i tylko o nim świadczy :DDDDDDDDDDDDDD
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 o 11:01
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizacji projektu firma zacznie osiągać większe zyski. Ludzie myślcie, zakładacie z góry że projekt dostał dofinansowanie bo współwłaścicielką firmy jest żona marszałka. A co jeżeli tak nie było?? Proponuję lekturę GW, tam jest rzetelna informacja bez żadnych "afer" itp
Do PO mi daleko, tylko logicznie rozumuję ) Zastanawia mnie styl dzinnika: "afera w urzędzie.." "pieniądze dla żony..." hahahaha
przecież pieniądze dostanie firma na konkrenty projekt w którym jest harmonogram wydatków, zestawienie wydatków kwalifikowalnych itd..
każdy projekt przechodzi 3 kontrole: przed realizacją, w trakcie i po realizacji. W razie stwierdzenia nieprawidłowości - zwrot kasy. Żona nie dostanie ani złotówki z kasy unijnej, tylko ewentualnie większe zyski za parę lat, jeżeli w efekcie realizac... rozwiń
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 o 10:49
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
kse / 31 grudnia 2008 o 10:48
maverick6 napisał:
.... i w związku z tym małe możliwości manipulacji.


POkrętna ale ciekawa logika
Avatar
maverick6 / 31 grudnia 2008 o 10:34
Ale afera... hehehehe ciekawe że tylko w dzienniku wschodnim :DDDDDDDDDDD
Jak się ma męża marszałka to już nici z pięniędzy unijnych heh, A co jeśli wniosek jest przygotowany rzetelnie i poprawnie?? Jeśli jest zaskarżony do wojewody to sprawdzi on czy oceniono go poprawnie. A swoją drogą to eksperci mają jasno wytyczone kryteria oceny i w związku z tym małe możliwości manipulacji.
Avatar
matti / 31 grudnia 2008 o 08:59
Jaki marszałek taka kontrola i taki urząd
Avatar
Michał23 / 31 grudnia 2008 o 07:41
A gdzie to p. Pitera.Chodzą słuchy,że ta pani traci słuch i wzrok,gdy chodzi o przestępstwa jakich dokonują jej towarzysze partyjni.A gdzie słowo p. Tuska,że osobiście będzie zwalczał nepotyzm,przekręty i złodziejstwo w szeregach PO.
Avatar
Mikołaj / 31 grudnia 2008 o 07:20
Coś mi się wydaje, że członkowie Platformy z Puław walczą o palmę pierszeństwa w aferalności. To takie zdegenerowane moralnie środowisko. Otoczenie ich posła Włodzimierza Karnowskiego zdaje się. Niech Redaktorzy zainteresują się sprawą popiołów z ZA. To jest dopiero sprawa na pierwsze strony.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!