Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 maja 2013 r.
18:34
Edytuj ten wpis

Motocyklista wyprzedzał i uderzył w barierkę. Zginął na miejscu

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 33 A A
Na miejscu pracują policjanci (Archiwum)
Na miejscu pracują policjanci (Archiwum)

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łabunie-Reforma (pow. zamojski). Motocyklista zginął na miejscu.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 16.

24-latek, który jechał motocyklem marki Kawasaki w trakcie wyprzedzania auta zjechał z drogi i uderzył w barierkę. - Mężczyzna zginął na miejscu - mówi dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Wyznaczono objazdy przez Wólkę Łabuńską, Komarów, Majdan Krynicki i Budy.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin / 9 maja 2013 o 10:21
[quote name='Gość' timestamp='1367825786' post='766065']
BO JEZDZA JAK SZALENCY NIE WIEDZA ZE ZAGRAZAJA SOBIE I INNYM
[/quote]

[url="http://photos.nasza-klasa.pl/14479887/61/main/48c3de01d4.jpeg"]http://photos.nasza-...48c3de01d4.jpeg[/url]

To fotka wstawiona przez jednego z "pasjonatów" na nk. W 2011 zginął na Sikorskiego w Zamościu uderzając przy dużej prędkości w słup oświetleniowi. Motocykl w rękach takiego "pasjonata" to narzędzie zbrodni.
Avatar
Thomas / 9 maja 2013 o 10:12
[quote name='Jan' timestamp='1367778068' post='765885']
Miał tzw pasję więc zapiera...ł ! Szkoda, że motocykliści pasję realizują na drodze a nie na torze wyścigowym !
[/quote]

Tak Jego brat też miał jak to nazwałeś pasję i zginął na motocyklu kilka lat temu, a teraz On poszedł w Jego ślady. Niestety ta "pasja" przeradzająca się czesto w głupotę zabija, niestety czesto postronne osoby
Avatar
committing ercyce / 7 maja 2013 o 00:05
[quote name='DAWCA' timestamp='1367856825' post='766303']
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!!
[/quote]
[quote name='DAWCA' timestamp='1367857295' post='766309']
Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
[/quote]

O czym Ty człowieku w ogóle do nas rozmawiasz?? Ja chcę żyć, w życiu na szlifierkę nie wsiądę.
Ciekawe, co byś pisał gdyby taki frędzel zabrał ze sobą po drodze kogoś z Twojej rodziny? Wtedy nie byłoby pisania, jaki to był dobry i spokojny chłopak. Byłby płac i oczernianie.
Dzięki bogu tym razem ucierpiała jedynie barierka, nikt płakać nie będzie.

I przestań też z tekstami o patrzeniu w lusterka, o zapuszkowanych kierowcach itd. Jeździjcie zgodnie z przepisani, będzie bezpieczniej... a jak chcesz sybko zapier***ać, to spier***aj na tor, najlepiej jak najdalej stąd - pod Poznań.
[quote name='DAWCA' timestamp='1367856825' post='766303']
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!!
[/quote]
[quote name='DAWCA' timestamp='1367857295' post='766309']
Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
[/quote]
rozwiń
Avatar
Gość / 6 maja 2013 o 20:15
zginal na wlasne zyczenie i TYLE!!! tak ciezko wam zrozumiec??
Avatar
DAWCA / 6 maja 2013 o 18:21
[quote name='jamacha' timestamp='1367792414' post='765981']
Naucz się baranie że pod maską to jest silnik, a to na dwóch kółkach z silnikiem w środku to jest motor!
[/quote]


Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
Avatar
DAWCA / 6 maja 2013 o 18:13
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!!
Avatar
octoest any / 6 maja 2013 o 15:40
[quote name='DAWCA' timestamp='1367833021' post='766103']
Zgrywacie "Cwaniaków" przed monitorami, powiedzcie tak komuś z jego rodziny albo znajomych prosto w twarz
[/quote]

A Ty potrafisz zgrywać cwaniaka tylko na tylnym kole??
Avatar
Radek / 6 maja 2013 o 14:08
[quote name='kirowca z tomaszowa' timestamp='1367817196' post='766018']
czytam te posty i żygać się chce - ja tam wczoraj byłem na miejscu zdarzenia i razem z kolegami udzielaliśmy mu pierwszej pomocy!!! ten człowiek walczył o życie i nie ważne czy jechał za szybko czy nie - na śmierć nie zasłużył!!! 25min prowadzić akcje ratowniczą zanim przyjedzie karetka??? to jest żałosne!!!!! - żałuje i jest mi źle z tym że nie przeżył, niech spoczywa w pokoju...
[/quote]

Spoko, zachowałeś się z kolegami jak należy, ok, ciężko Ci jest, ok. Ale prawda jest taka, że gdyby jechał NORMALNIE to by dzisiaj żył. Droga to nie tor, zawsze będę to powtarzał. Nie mam nic do motocyklistów. Mam coś do głupoty ludzkiej. A on zginął przez głupotę.
[quote name='kirowca z tomaszowa' timestamp='1367817196' post='766018']
czytam te posty i żygać się chce - ja tam wczoraj byłem na miejscu zdarzenia i razem z kolegami udzielaliśmy mu pierwszej pomocy!!! ten człowiek walczył o życie i nie ważne czy jechał za szybko czy nie - na śmierć nie zasłużył!!! 25min prowadzić akcje ratowniczą zanim przyjedzie karetka??? to jest żałosne!!!!! - żałuje i jest mi źle z tym że nie przeżył, niech spoczywa w pokoju...
[/quote]rozwiń
Avatar
Mariusz / 6 maja 2013 o 12:19
Wsiadając na motor trzeba mieć coś w głowie.
Avatar
DAWCA / 6 maja 2013 o 11:37
Zgrywacie "Cwaniaków" przed monitorami, powiedzcie tak komuś z jego rodziny albo znajomych prosto w twarz
Avatar
Marcin / 9 maja 2013 o 10:21
[quote name='Gość' timestamp='1367825786' post='766065']
BO JEZDZA JAK SZALENCY NIE WIEDZA ZE ZAGRAZAJA SOBIE I INNYM
[/quote]

[url="http://photos.nasza-klasa.pl/14479887/61/main/48c3de01d4.jpeg"]http://photos.nasza-...48c3de01d4.jpeg[/url]

To fotka wstawiona przez jednego z "pasjonatów" na nk. W 2011 zginął na Sikorskiego w Zamościu uderzając przy dużej prędkości w słup oświetleniowi. Motocykl w rękach takiego "pasjonata" to narzędzie zbrodni.
Avatar
Thomas / 9 maja 2013 o 10:12
[quote name='Jan' timestamp='1367778068' post='765885']
Miał tzw pasję więc zapiera...ł ! Szkoda, że motocykliści pasję realizują na drodze a nie na torze wyścigowym !
[/quote]

Tak Jego brat też miał jak to nazwałeś pasję i zginął na motocyklu kilka lat temu, a teraz On poszedł w Jego ślady. Niestety ta "pasja" przeradzająca się czesto w głupotę zabija, niestety czesto postronne osoby
Avatar
committing ercyce / 7 maja 2013 o 00:05
[quote name='DAWCA' timestamp='1367856825' post='766303']
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!!
[/quote]
[quote name='DAWCA' timestamp='1367857295' post='766309']
Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
[/quote]

O czym Ty człowieku w ogóle do nas rozmawiasz?? Ja chcę żyć, w życiu na szlifierkę nie wsiądę.
Ciekawe, co byś pisał gdyby taki frędzel zabrał ze sobą po drodze kogoś z Twojej rodziny? Wtedy nie byłoby pisania, jaki to był dobry i spokojny chłopak. Byłby płac i oczernianie.
Dzięki bogu tym razem ucierpiała jedynie barierka, nikt płakać nie będzie.

I przestań też z tekstami o patrzeniu w lusterka, o zapuszkowanych kierowcach itd. Jeździjcie zgodnie z przepisani, będzie bezpieczniej... a jak chcesz sybko zapier***ać, to spier***aj na tor, najlepiej jak najdalej stąd - pod Poznań.
[quote name='DAWCA' timestamp='1367856825' post='766303']
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!!
[/quote]
[quote name='DAWCA' timestamp='1367857295' post='766309']
Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
[/quote]
rozwiń
Avatar
Gość / 6 maja 2013 o 20:15
zginal na wlasne zyczenie i TYLE!!! tak ciezko wam zrozumiec??
Avatar
DAWCA / 6 maja 2013 o 18:21
[quote name='jamacha' timestamp='1367792414' post='765981']
Naucz się baranie że pod maską to jest silnik, a to na dwóch kółkach z silnikiem w środku to jest motor!
[/quote]


Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
Avatar
DAWCA / 6 maja 2013 o 18:13
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!!
Avatar
octoest any / 6 maja 2013 o 15:40
[quote name='DAWCA' timestamp='1367833021' post='766103']
Zgrywacie "Cwaniaków" przed monitorami, powiedzcie tak komuś z jego rodziny albo znajomych prosto w twarz
[/quote]

A Ty potrafisz zgrywać cwaniaka tylko na tylnym kole??
Avatar
Radek / 6 maja 2013 o 14:08
[quote name='kirowca z tomaszowa' timestamp='1367817196' post='766018']
czytam te posty i żygać się chce - ja tam wczoraj byłem na miejscu zdarzenia i razem z kolegami udzielaliśmy mu pierwszej pomocy!!! ten człowiek walczył o życie i nie ważne czy jechał za szybko czy nie - na śmierć nie zasłużył!!! 25min prowadzić akcje ratowniczą zanim przyjedzie karetka??? to jest żałosne!!!!! - żałuje i jest mi źle z tym że nie przeżył, niech spoczywa w pokoju...
[/quote]

Spoko, zachowałeś się z kolegami jak należy, ok, ciężko Ci jest, ok. Ale prawda jest taka, że gdyby jechał NORMALNIE to by dzisiaj żył. Droga to nie tor, zawsze będę to powtarzał. Nie mam nic do motocyklistów. Mam coś do głupoty ludzkiej. A on zginął przez głupotę.
[quote name='kirowca z tomaszowa' timestamp='1367817196' post='766018']
czytam te posty i żygać się chce - ja tam wczoraj byłem na miejscu zdarzenia i razem z kolegami udzielaliśmy mu pierwszej pomocy!!! ten człowiek walczył o życie i nie ważne czy jechał za szybko czy nie - na śmierć nie zasłużył!!! 25min prowadzić akcje ratowniczą zanim przyjedzie karetka??? to jest żałosne!!!!! - żałuje i jest mi źle z tym że nie przeżył, niech spoczywa w pokoju...
[/quote]rozwiń
Avatar
Mariusz / 6 maja 2013 o 12:19
Wsiadając na motor trzeba mieć coś w głowie.
Avatar
DAWCA / 6 maja 2013 o 11:37
Zgrywacie "Cwaniaków" przed monitorami, powiedzcie tak komuś z jego rodziny albo znajomych prosto w twarz
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 5 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0