Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 czerwca 2014 r.
14:52
Edytuj ten wpis

Nie żyje wójt gminy Godziszów

Autor: Zdjęcie autora aa
31 38 A A

Wójt gminy Godziszów Andrzej Olech nie żyje. Zmarł nagle w poniedziałek. Miał 50 lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W poniedziałek pana wójta nie było w pracy. Był na urlopie. Informację o jego śmierci otrzymaliśmy od jego rodziny - mówi Helena Bańka, sekretarz gminy Godziszów, w powiecie janowskim.

- Nie wiem jaka była przyczyna śmierci. Na pewno jednak było to nagłe zdarzenie. Andrzej Olech był wójtem gminy Godziszów od 1999 roku.

Zgodnie z prawem po wygaśnięciu mandatu wójta jego obowiązku pełni osoba wyznaczona przez premiera. Do czasu powołania takiej osoby gmina nie ma organu wykonawczego.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktoś.. / 15 czerwca 2014 o 12:08

nie wiem kto jest na tyle głupi i bezmyślny żeby oczerniać tutaj ś.p. Wójta.. 

był on człowiekiem o wielkim sercu i szacunku do każdego.. 

pomagał wszystkim bez wyjątku na tyle ile mógl..

nikomu nie odmówił..

a także zobaczcie ile się pozmieniało, ile lepiej jest, piekniej w gminie.. 

a wy tutaj oczerniacie go, nie podając powodów nawet dlaczego.. nie mogę takich ludzi...

sama jestem mieszkanką gminy Godziszów i jestem z tego dumna, bo znałam osobiście ś.p. Andrzeja Olecha i wiem jakim był człowiekiem.. 

wyrazy współczucia dla rodziny... :( 

nie wiem kto jest na tyle głupi i bezmyślny żeby oczerniać tutaj ś.p. Wójta.. 

był on człowiekiem o wielkim sercu i szacunku do każdego.. 

pomagał wszystkim bez wyjątku na tyle ile mógl..

nikomu nie odmówił..

a także zobaczcie ile się pozmieniało, ile lepiej jest, piekniej w gminie.. 

a wy tutaj oczerniacie go, nie podając powodów nawet dlaczego.. nie mogę takich ludzi...

sama jestem mieszkanką gminy Godziszów i jestem z tego dumna, bo znałam osobiście ś.p. Andrzeja Olecha i wiem ja... rozwiń

Avatar
Gość / 11 czerwca 2014 o 01:19

wystarczy że ty słyszałeś  i_ dioto


Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?

Avatar
A / 10 czerwca 2014 o 19:25

Nie każdy musiał go lubić, czy też akceptować fakt sprawowania przez niego władzy (co prawda okresu długiego, ale przecież ktoś musiał na niego głosować) oraz efektów z tym związanych, ale ostatnie komentarze są chyba nie na miejscu.

Avatar
gosc / 10 czerwca 2014 o 12:17

Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?

Tak tak, otruty chyba znanym płynem z gorzelni.

Avatar
Gość / 9 czerwca 2014 o 02:02

Ja widziałam jak zbierał wilcze jagody. Ciekawe co z nimi zrobił???

Avatar
Gość / 8 czerwca 2014 o 15:04

Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?

Avatar
Gość / 8 czerwca 2014 o 12:12

Manek

Gzik na Wójta !!!

Gzik był już u władzy w powiecie przypomnijcie sobie jaką drogą jeździliśmy z Janowa do Godziszowa,myślę że "mądremu dość"Wszyscy którzy źle piszą o śp Andrzeju niech zobaczą ile ludzi było na pogrzebie,te tłumy świadczyły o wielkości tego człowieka

Avatar
gość / 8 czerwca 2014 o 09:51
Zachowaj Panie aby ten człowiek był Naszym wujtem.To dopiero by była tragedia, może wtedy wszyscy docenili by Olecha,który był wspaniałym gospodarzem.
Avatar
Gość / 7 czerwca 2014 o 22:10

Gzik na Wójta !!!

Avatar
*** / 5 czerwca 2014 o 23:17
Co to znaczy , że za pracę brał publiczne pieniądze? To jak? Mial byc wójtem społecznie? Dajcie sobie spokój z negatywnymi wpisami. Ja jesyem z sąsiedniej gminy i widzę ile w gminie Godziszow się zrobiło. Ktos przeciez tym kierował i pozyskiwal kasę na te inwestycje. Do grobu ich nie zabrał. Bardzo szanuję św.p. Andrzeja i jego żonę. Modlę się za nią aby to wszystko jakoś przetrwala , aby nie przeczytala nigdy tych nienawistnych komentarzy i aby nikt jej o nich nie nie powiedział. Byl wspanialym człowiekiem. A że nie wszystkim dogodzil? Toż i kochający ojciec nie potrafi dogodzić wszystkim swoim dzieciom. I nie o dogadzanie wszystkim jest zadaniem wójta lecz sprawne kierowanie gminą i jej rozwój. A z tego zadania wywiązał się znakomicie.
Co to znaczy , że za pracę brał publiczne pieniądze? To jak? Mial byc wójtem społecznie? Dajcie sobie spokój z negatywnymi wpisami. Ja jesyem z sąsiedniej gminy i widzę ile w gminie Godziszow się zrobiło. Ktos przeciez tym kierował i pozyskiwal kasę na te inwestycje. Do grobu ich nie zabrał. Bardzo szanuję św.p. Andrzeja i jego żonę. Modlę się za nią aby to wszystko jakoś przetrwala , aby nie przeczytala nigdy tych nienawistnych komentarzy i aby nikt jej o nich nie nie powiedział. Byl wspanialym człowiekiem. A że nie wszystkim dogodzil? ... rozwiń
Avatar
ktoś.. / 15 czerwca 2014 o 12:08

nie wiem kto jest na tyle głupi i bezmyślny żeby oczerniać tutaj ś.p. Wójta.. 

był on człowiekiem o wielkim sercu i szacunku do każdego.. 

pomagał wszystkim bez wyjątku na tyle ile mógl..

nikomu nie odmówił..

a także zobaczcie ile się pozmieniało, ile lepiej jest, piekniej w gminie.. 

a wy tutaj oczerniacie go, nie podając powodów nawet dlaczego.. nie mogę takich ludzi...

sama jestem mieszkanką gminy Godziszów i jestem z tego dumna, bo znałam osobiście ś.p. Andrzeja Olecha i wiem jakim był człowiekiem.. 

wyrazy współczucia dla rodziny... :( 

nie wiem kto jest na tyle głupi i bezmyślny żeby oczerniać tutaj ś.p. Wójta.. 

był on człowiekiem o wielkim sercu i szacunku do każdego.. 

pomagał wszystkim bez wyjątku na tyle ile mógl..

nikomu nie odmówił..

a także zobaczcie ile się pozmieniało, ile lepiej jest, piekniej w gminie.. 

a wy tutaj oczerniacie go, nie podając powodów nawet dlaczego.. nie mogę takich ludzi...

sama jestem mieszkanką gminy Godziszów i jestem z tego dumna, bo znałam osobiście ś.p. Andrzeja Olecha i wiem ja... rozwiń

Avatar
Gość / 11 czerwca 2014 o 01:19

wystarczy że ty słyszałeś  i_ dioto


Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?

Avatar
A / 10 czerwca 2014 o 19:25

Nie każdy musiał go lubić, czy też akceptować fakt sprawowania przez niego władzy (co prawda okresu długiego, ale przecież ktoś musiał na niego głosować) oraz efektów z tym związanych, ale ostatnie komentarze są chyba nie na miejscu.

Avatar
gosc / 10 czerwca 2014 o 12:17

Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?

Tak tak, otruty chyba znanym płynem z gorzelni.

Avatar
Gość / 9 czerwca 2014 o 02:02

Ja widziałam jak zbierał wilcze jagody. Ciekawe co z nimi zrobił???

Avatar
Gość / 8 czerwca 2014 o 15:04

Ludzie gadają, nasz ś.p. Wójt mógł zostać otruty. A na stołek szykowany jest Józef Wieleba - raddny powiatowy. Słyszał ktoś coś?

Avatar
Gość / 8 czerwca 2014 o 12:12

Manek

Gzik na Wójta !!!

Gzik był już u władzy w powiecie przypomnijcie sobie jaką drogą jeździliśmy z Janowa do Godziszowa,myślę że "mądremu dość"Wszyscy którzy źle piszą o śp Andrzeju niech zobaczą ile ludzi było na pogrzebie,te tłumy świadczyły o wielkości tego człowieka

Avatar
gość / 8 czerwca 2014 o 09:51
Zachowaj Panie aby ten człowiek był Naszym wujtem.To dopiero by była tragedia, może wtedy wszyscy docenili by Olecha,który był wspaniałym gospodarzem.
Avatar
Gość / 7 czerwca 2014 o 22:10

Gzik na Wójta !!!

Avatar
*** / 5 czerwca 2014 o 23:17
Co to znaczy , że za pracę brał publiczne pieniądze? To jak? Mial byc wójtem społecznie? Dajcie sobie spokój z negatywnymi wpisami. Ja jesyem z sąsiedniej gminy i widzę ile w gminie Godziszow się zrobiło. Ktos przeciez tym kierował i pozyskiwal kasę na te inwestycje. Do grobu ich nie zabrał. Bardzo szanuję św.p. Andrzeja i jego żonę. Modlę się za nią aby to wszystko jakoś przetrwala , aby nie przeczytala nigdy tych nienawistnych komentarzy i aby nikt jej o nich nie nie powiedział. Byl wspanialym człowiekiem. A że nie wszystkim dogodzil? Toż i kochający ojciec nie potrafi dogodzić wszystkim swoim dzieciom. I nie o dogadzanie wszystkim jest zadaniem wójta lecz sprawne kierowanie gminą i jej rozwój. A z tego zadania wywiązał się znakomicie.
Co to znaczy , że za pracę brał publiczne pieniądze? To jak? Mial byc wójtem społecznie? Dajcie sobie spokój z negatywnymi wpisami. Ja jesyem z sąsiedniej gminy i widzę ile w gminie Godziszow się zrobiło. Ktos przeciez tym kierował i pozyskiwal kasę na te inwestycje. Do grobu ich nie zabrał. Bardzo szanuję św.p. Andrzeja i jego żonę. Modlę się za nią aby to wszystko jakoś przetrwala , aby nie przeczytala nigdy tych nienawistnych komentarzy i aby nikt jej o nich nie nie powiedział. Byl wspanialym człowiekiem. A że nie wszystkim dogodzil? ... rozwiń