Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 czerwca 2008 r.
8:23
Edytuj ten wpis

Pojedynek na posłanki

0 9 A A

PO ma Joannę Muchę, a PiS w mediach ma reprezentować Iwona Arent z Olsztyna. Która z nich jest ładniejsza?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Platforma Obywatelska już kilka miesięcy temu wpadła na pomysł, by w debatach publicznych stanowisko PO prezentowała uchodząca za jedną z najładniejszych posłanek - Joanna Mucha z Lublina. "Rzeczpospolita” doniosła, że w partii Jarosława Kaczyńskiego uznano, że to pomysł wart skopiowania.

Odpowiedzią PiS na Annę Muchę jest Iwona Arent. Podobnie jak lublinianka, posłanka Arent jest wykształcona, kompetentna i sumiennie pracuje w komisjach sejmowych.

40-letnia olsztynianka z wykształcenia jest politologiem. Po raz pierwszy do Sejmu startowała, bez powodzenia, w 2005 roku. Mimo to otrzymała mandat poselski, gdyż olsztyńska jedynka PiS Aleksander Szczygło przeszedł do pracy w Kancelarii Prezydenta. W 2007 roku z wynikiem 7,5 tys. głosów ponownie zasiadła w ławach sejmowych.

Która z posłanek jest ładniejsza? Oddaj głos w sondzie na www.dziennikwschodni.pl.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sp.z.o.o / 19 czerwca 2008 o 16:50
Niech wpadną do samoobrony tam je szybko ocenią, która lepsza
Avatar
Jół / 19 czerwca 2008 o 16:36
jak wiadomo w polsce miliony ludzi to wtórni analfabeci...nie rozumieją co czytają...obecne komentarze tylko to potwierdzają piszecie o wszystkim tylko nie o temacie.Mucha bije blondi we wszystkim bezapelacyjnie...nie ma nawet co dyskutować o konkurecji w urodzie
Avatar
kola / 19 czerwca 2008 o 16:22
ja równiez się zgadzam z przedmówcami, to śmieszne o czym dyskutujemy.......... i tak wiadomo że ona nic nie zrobi.......a o co chodzi jak nie wiadomo o co chodzi........
Avatar
keram / 19 czerwca 2008 o 11:54
co to ma za znaczenie ładna czy nie ładna, przychylam się do opini przedmówcy że póki co nic dla lubelszczyzny nie zrobiła i znając jako sąsiad jej dotyczczasowy dorobek na pewno nic nie zrobi!!!
Avatar
olo / 19 czerwca 2008 o 11:39
...debata nad dwoma pasztetami.
Avatar
Ola / 19 czerwca 2008 o 11:32
Ja tez wolałabym, aby nie dyskutować o urodzie, bo jest ona dosć subiektywnym odczuciem. Może wymieńcie co Panie zrobiły bądx chcą zrobić dla Polski
Avatar
arts / 19 czerwca 2008 o 09:13
To już co najmniej trzeci artykuł na temat Muchy - czy bardzo ładna czy tylko ładna. Podajcie co dla Lubelszczyzny zrobiła a nie takie bzdety. Nie macie już ciekawszych tematów?
Avatar
iks / 19 czerwca 2008 o 08:52
A mnie interesuje ktora jest mądrzejsza i skończcie z tymi głupotami. czy one biorą udział w konkursie Miss Polonia?
Avatar
Beret / 19 czerwca 2008 o 08:42
Jak wszyscy z PiS, także ta Arent ma coś niepokojącego w oczach - jakieś szaleństwo, nie wiem jak to nazwać.
Avatar
sp.z.o.o / 19 czerwca 2008 o 16:50
Niech wpadną do samoobrony tam je szybko ocenią, która lepsza
Avatar
Jół / 19 czerwca 2008 o 16:36
jak wiadomo w polsce miliony ludzi to wtórni analfabeci...nie rozumieją co czytają...obecne komentarze tylko to potwierdzają piszecie o wszystkim tylko nie o temacie.Mucha bije blondi we wszystkim bezapelacyjnie...nie ma nawet co dyskutować o konkurecji w urodzie
Avatar
kola / 19 czerwca 2008 o 16:22
ja równiez się zgadzam z przedmówcami, to śmieszne o czym dyskutujemy.......... i tak wiadomo że ona nic nie zrobi.......a o co chodzi jak nie wiadomo o co chodzi........
Avatar
keram / 19 czerwca 2008 o 11:54
co to ma za znaczenie ładna czy nie ładna, przychylam się do opini przedmówcy że póki co nic dla lubelszczyzny nie zrobiła i znając jako sąsiad jej dotyczczasowy dorobek na pewno nic nie zrobi!!!
Avatar
olo / 19 czerwca 2008 o 11:39
...debata nad dwoma pasztetami.
Avatar
Ola / 19 czerwca 2008 o 11:32
Ja tez wolałabym, aby nie dyskutować o urodzie, bo jest ona dosć subiektywnym odczuciem. Może wymieńcie co Panie zrobiły bądx chcą zrobić dla Polski
Avatar
arts / 19 czerwca 2008 o 09:13
To już co najmniej trzeci artykuł na temat Muchy - czy bardzo ładna czy tylko ładna. Podajcie co dla Lubelszczyzny zrobiła a nie takie bzdety. Nie macie już ciekawszych tematów?
Avatar
iks / 19 czerwca 2008 o 08:52
A mnie interesuje ktora jest mądrzejsza i skończcie z tymi głupotami. czy one biorą udział w konkursie Miss Polonia?
Avatar
Beret / 19 czerwca 2008 o 08:42
Jak wszyscy z PiS, także ta Arent ma coś niepokojącego w oczach - jakieś szaleństwo, nie wiem jak to nazwać.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria