Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 kwietnia 2014 r.
21:45
Edytuj ten wpis

Poniatowa: Dwa ciała znalezione w lesie. Pili alkohol i zasnęli

Autor: Zdjęcie autora dudi
105 6 A A

W lesie w Poniatowej znaleziono zwłoki dwóch osób. Mężczyzna i kobieta prawdopodobnie pili alkohol i zasnęli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policję ok. godz. 17.00 zaalarmował mieszkaniec Poniatowej, który wybrał się do lasu. Znalazł tam ciała kobiety i mężczyzny. - Policjanci ustalili, że zmarły mężczyzna to 57-latek, mieszkaniec gm. Poniatowa. Udało się go zidentyfikować ponieważ miał przy sobie dowód - wyjaśnia st. asp. Rafał Fittler, rzecznik policji w Opolu Lubelskim. Kobiety jeszcze nie zidentyfikowano. Trwa ustalanie jej personaliów. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i prokurator. Z ich ustaleń wynika, że te dwie osoby piły alkohol w lesie i zasnęły. - Przyczyną zgonu było prawdopodobnie wychłodzenie organizmu - dodaje rzecznik. Szczegóły pomoże ustalić sekcja zwłok.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pijak / 6 kwietnia 2014 o 12:00

Przecież wczoraj był targ w poniatowej i tam jest zródło sprzedawanych środków plynno poniewierajacych i palowowych

Avatar
dziadek / 6 kwietnia 2014 o 11:21

Chyba ktoś im sprzedał alkohol z pierwszego pędzenia.

Avatar
ala / 6 kwietnia 2014 o 10:41

jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po ch*** to dalej komentować?

debil

Avatar
Ola / 6 kwietnia 2014 o 09:03

Czy wiadomo kto to?

Avatar
czesuczesu / 6 kwietnia 2014 o 05:07
jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po chuj to dalej komentować?
Avatar
mietek / 6 kwietnia 2014 o 04:44

Jak by pili zwykły alkohol to by się przespali a potem obudzili. Mrozów kilkunastostopniowych przecież nie ma. Zmarźli by tylko, poszczękali zębami i szybko poszli do domu. Ale pili paliwo lotnicze zwane spirtem. Po tym można odlecieć i już się nie obudzić. Lepiej wypić jabłuszko czy sandomierskie mocne niż to świństwo. Żadne wychłodzenie, ja po rowach spałem przy takich temperaturach jak dało się w czajnik ponad miarę i nic mi nie było nawet kataru.

Avatar
pijak / 6 kwietnia 2014 o 12:00

Przecież wczoraj był targ w poniatowej i tam jest zródło sprzedawanych środków plynno poniewierajacych i palowowych

Avatar
dziadek / 6 kwietnia 2014 o 11:21

Chyba ktoś im sprzedał alkohol z pierwszego pędzenia.

Avatar
ala / 6 kwietnia 2014 o 10:41

jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po ch*** to dalej komentować?

debil

Avatar
Ola / 6 kwietnia 2014 o 09:03

Czy wiadomo kto to?

Avatar
czesuczesu / 6 kwietnia 2014 o 05:07
jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po chuj to dalej komentować?
Avatar
mietek / 6 kwietnia 2014 o 04:44

Jak by pili zwykły alkohol to by się przespali a potem obudzili. Mrozów kilkunastostopniowych przecież nie ma. Zmarźli by tylko, poszczękali zębami i szybko poszli do domu. Ale pili paliwo lotnicze zwane spirtem. Po tym można odlecieć i już się nie obudzić. Lepiej wypić jabłuszko czy sandomierskie mocne niż to świństwo. Żadne wychłodzenie, ja po rowach spałem przy takich temperaturach jak dało się w czajnik ponad miarę i nic mi nie było nawet kataru.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 1

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 95 15

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 382 53

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 135 73

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 10 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!