Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 czerwca 2012 r.
14:59
Edytuj ten wpis

Poniatowa: Złodzieju, oddaj dziecku rower!

Autor: Zdjęcie autora sad
0 16 A A
Tak wygląda skradziony rower. Czy ktoś go widział? (Czytelniczka/Alarm 24)
Tak wygląda skradziony rower. Czy ktoś go widział? (Czytelniczka/Alarm 24)

W piątek około godz.19 sprzed sklepu Stokrotka w Poniatowej skradziono rower górski .– Mój syn dostał ten rower trzy tygodnie temu na komunię. To jego jedyna pamiątka. Teraz jest zrozpaczony – napisała do nas Czytelniczka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kobieta jeszcze w piątek zgłosiła kradzież na policji. Funkcjonariusze nie wpadli jeszcze na żaden ślad. Czytelniczka szuka też roweru na własną rękę.

Apeluje do tych, którzy jednoślad mogli widzieć, ale także do sprawcy kradzieży:

- Osobę, która wzięła ten rower, proszę o jego oddanie. Jeśli chce uniknąć odpowiedzialności, nich zostawi go przed komisariatem, kościołem, albo odprowadzi na ulicę Henin 19. Niech go tylko odda mojemu dziecku, a zapomnimy o całej sprawie – mówi kobieta.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dzej / 6 czerwca 2012 o 09:25
Bo jak mawia Ojciec Klimiec: "Kradzione nie tuczy co wcale nie znaczy że nie smakuje".
Avatar
zainteresowana / 4 czerwca 2012 o 19:54
Rower szczęśliwie się odnalazł.Jednak złodzieja ruszyło sumienie.Oby więcej takich kradzieży nie było.
Avatar
Ewa / 3 czerwca 2012 o 14:31
w polsce to same zlodzieje,pod hitlera was wszystkich to by was nauczył życia.
Avatar
gość / 3 czerwca 2012 o 10:35
Taka mądra jesteś,ciekawe co ty byś zrobiła gdyby to spotkało twoje dziecko? Każdy jest cwany w ryju a w czynach to same deb***e.
Avatar
Łukasz / 3 czerwca 2012 o 10:32
Trzeba mu było na pamiątkę kupić biblię, albo łańcuszek. Typowy polski katolik- w domu kasy brak, ale trzeba pokazać, że dzieciak miał komunię, więc się kupuje rowerek. To ma z wiarą tyle wspólnego, co bomba atomowa z masażem stóp. Wszystko na pokaz. Leć matko i kup teraz następny, bo przecież bez rowerka gówniarz nie będzie w pełni katolikiem. Jak by nie było, złodziej dał wam lekcję wiary, wytłumacz teraz gówniarzowi, że to zrządzenie boga i tak musiało być, bo I komunia to tak na prawdę nie prezenty a przeżycie duchowe.
Avatar
Anna / 3 czerwca 2012 o 08:57
No ładnie mama to dziecko wychowuje. Rower to jedyna pamiątka po komunii swietej?? Ludzie, opanujcie się! Swoją drogą,d ziecka żal, ale takie teksty ze strony matki wywołują więcej szkody w jego życiu.

[quote name='monika' timestamp='1338650080' post='636135']
Jak możesz być taki bezczelny? To małe dziecko i uwierz nie liczyło na prezenty.Marzył o rowerze który mu ukradli.Ja tylko proszę o oddanie go.To jest tylko dziecko.Jak można nie mieć serca.Nie zrobie nic jeśli się odnajdzie.
[/quote]
Avatar
mosquito / 3 czerwca 2012 o 08:21
nie można zapomnieć o całej sprawie, kradzież jest przestępstwem .
Avatar
Rychu / 3 czerwca 2012 o 00:09
Nie ma zmiłuj!
Avatar
bombka21w / 2 czerwca 2012 o 21:57
[quote name='normalny' timestamp='1338647517' post='636127']
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary.

Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu ich do komunii, bierzmowania, dzięki braniu ślubów kościelnych, Polska jest zaściankiem, bo kler może wciąż mówić o 95% katolikach i żyć z naszych pieniędzy, a my coraz biedniejsi jesteśmy. Więc macie nauczkę, buahahahaha
[/quote] koleś ty się chyba naćpałeś przed napisaniem tego albo jesteś kolejnym p********* pseudo-katolikiem.
[quote name='normalny' timestamp='1338647517' post='636127']
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary.

Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu... rozwiń
Avatar
marek / 2 czerwca 2012 o 18:55
jestes deb***em !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
dzej / 6 czerwca 2012 o 09:25
Bo jak mawia Ojciec Klimiec: "Kradzione nie tuczy co wcale nie znaczy że nie smakuje".
Avatar
zainteresowana / 4 czerwca 2012 o 19:54
Rower szczęśliwie się odnalazł.Jednak złodzieja ruszyło sumienie.Oby więcej takich kradzieży nie było.
Avatar
Ewa / 3 czerwca 2012 o 14:31
w polsce to same zlodzieje,pod hitlera was wszystkich to by was nauczył życia.
Avatar
gość / 3 czerwca 2012 o 10:35
Taka mądra jesteś,ciekawe co ty byś zrobiła gdyby to spotkało twoje dziecko? Każdy jest cwany w ryju a w czynach to same deb***e.
Avatar
Łukasz / 3 czerwca 2012 o 10:32
Trzeba mu było na pamiątkę kupić biblię, albo łańcuszek. Typowy polski katolik- w domu kasy brak, ale trzeba pokazać, że dzieciak miał komunię, więc się kupuje rowerek. To ma z wiarą tyle wspólnego, co bomba atomowa z masażem stóp. Wszystko na pokaz. Leć matko i kup teraz następny, bo przecież bez rowerka gówniarz nie będzie w pełni katolikiem. Jak by nie było, złodziej dał wam lekcję wiary, wytłumacz teraz gówniarzowi, że to zrządzenie boga i tak musiało być, bo I komunia to tak na prawdę nie prezenty a przeżycie duchowe.
Avatar
Anna / 3 czerwca 2012 o 08:57
No ładnie mama to dziecko wychowuje. Rower to jedyna pamiątka po komunii swietej?? Ludzie, opanujcie się! Swoją drogą,d ziecka żal, ale takie teksty ze strony matki wywołują więcej szkody w jego życiu.

[quote name='monika' timestamp='1338650080' post='636135']
Jak możesz być taki bezczelny? To małe dziecko i uwierz nie liczyło na prezenty.Marzył o rowerze który mu ukradli.Ja tylko proszę o oddanie go.To jest tylko dziecko.Jak można nie mieć serca.Nie zrobie nic jeśli się odnajdzie.
[/quote]
Avatar
mosquito / 3 czerwca 2012 o 08:21
nie można zapomnieć o całej sprawie, kradzież jest przestępstwem .
Avatar
Rychu / 3 czerwca 2012 o 00:09
Nie ma zmiłuj!
Avatar
bombka21w / 2 czerwca 2012 o 21:57
[quote name='normalny' timestamp='1338647517' post='636127']
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary.

Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu ich do komunii, bierzmowania, dzięki braniu ślubów kościelnych, Polska jest zaściankiem, bo kler może wciąż mówić o 95% katolikach i żyć z naszych pieniędzy, a my coraz biedniejsi jesteśmy. Więc macie nauczkę, buahahahaha
[/quote] koleś ty się chyba naćpałeś przed napisaniem tego albo jesteś kolejnym p********* pseudo-katolikiem.
[quote name='normalny' timestamp='1338647517' post='636127']
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary.

Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu... rozwiń
Avatar
marek / 2 czerwca 2012 o 18:55
jestes deb***em !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!