Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 kwietnia 2016 r.
11:12

Praca i Stanowiska. Posady dostają ludzie związani z PiS. Kilkadziesiąt zmian w regionie

0 89 A A
Od lewej od góry: Andrzej Pruszkowski, Przemysław Czarnek, Grzegorz Muszyński, Mariusz Deckert, Paweł Gilowski, Artur Jaśkowski, Zdzisław Atnoń, Marek Skomorowski, Mieczysław Ryba, Sławomir Plis, Waldemar Paruch, Krzysztof Gałaszkiewicz
Od lewej od góry: Andrzej Pruszkowski, Przemysław Czarnek, Grzegorz Muszyński, Mariusz Deckert, Paweł Gilowski, Artur Jaśkowski, Zdzisław Atnoń, Marek Skomorowski, Mieczysław Ryba, Sławomir Plis, Waldemar Paruch, Krzysztof Gałaszkiewicz

Nie tylko na szczeblu krajowym, ale i lokalnym zadziałała powyborcza miotła Prawa i Sprawiedliwości. Wysokie stanowiska zajęło już kilkadziesiąt osób związanych z partią rządzącą. – PiS robi dokładnie to samo, co poprzednie rządy, ale na swój autorski sposób, biorąc pod uwagę tempo i intensywność zmian – komentuje prof. Marek Pietraś, politolog z UMCS

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 89

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:44

obat ganglion

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Polonus / 6 kwietnia 2016 o 10:09

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do owsa "pasza prerii" antybiotyk stosowany dla kur, a dla koni śmiertelny! Dojdziemy kto to zrobił, bo ślady nawet trucizny zostawiają swój kod!

Jak chcesz zmienić , by lubelszczyzna była przynajmniej w srodku, a nie szarym końcu w rozwoju i bogactwie w Polsce? Przecież mieliście tyle czasu i co? Dlatego dla kazdego krajana piszę, pogońcie bandę PO i SLD, a rodzinne mafie PSL skierujcie do ośrodków moralnego wychowania. Niech przekopuję Mirzeję Wiślaną, a moja lubelszczyzna wtedy stanie się nie tylko słoikiem dla Warszawy, ale będzie wzorem dla całej Polski, ze jak się chce to się też i może!

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do ... rozwiń

Avatar
kod. / 3 kwietnia 2016 o 21:00

Popieram wypowiedzi; post-54, 64. Oczekuję "nagród" dla tych pracowitych aferzystów.

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2016 o 10:44
Nieszczęśni ci których samemu nie stać aby kimś być. A poza tym brak wstydu i "podnoszenie głowy" a raczej łepetyny (durnej) przed ludźmi. Mądrzyi przedsiębiorczy ludzie nie idą w politykę, mądrzy i samodzielni ludzie robią biznes. Tak, tak "ślizgacze partyjni" taka jest prawda.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 19:15
PlS to nepotyz i kumoterstwo. Złodziej i oszuści
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 22:30
cóż, ostatnio (od dziś) pracę u pana Żuka dostał też były polityk Ruchu Palikota - niejaki Poznański Marek - to też miotła PiS jak rozumiem?. Więcej rzetelności i obiektywizmu droga redakcjo...
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 21:09
PiS oszukał wyborców! Puste hasła i slogany, dzieki takim sztuczka populistycznym wygrali wybory! Tak mieli walczyć z nepotyzmem a sami go tetaz tworzą na niespotykana skale!
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 20:44

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla kwiatu starszej młodzieży którzy na emigracji nauczyła się uczciwej pracy i języka i jest w stanie zrobić coś dla naszej Ojczyzny. 

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla ... rozwiń

Avatar
nissan / 1 kwietnia 2016 o 18:20

hipokryzja PiS-u jest potężna, tak się zarzekali, że teraz będzie inaczej...

Jak powiedzieli tak słowa dotrzymali.Jest inaczej.Hahahahahaha

Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 18:15
Andrzej Pruszyński to ten pan od blach,czy tu nie idzie o A.Pruszkowskiego
Avatar
obat ganglion / 7 kwietnia 2016 o 04:44

obat ganglion

thank you very much gan , the article is very interesting that we can refer to.

Avatar
Polonus / 6 kwietnia 2016 o 10:09

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do owsa "pasza prerii" antybiotyk stosowany dla kur, a dla koni śmiertelny! Dojdziemy kto to zrobił, bo ślady nawet trucizny zostawiają swój kod!

Jak chcesz zmienić , by lubelszczyzna była przynajmniej w srodku, a nie szarym końcu w rozwoju i bogactwie w Polsce? Przecież mieliście tyle czasu i co? Dlatego dla kazdego krajana piszę, pogońcie bandę PO i SLD, a rodzinne mafie PSL skierujcie do ośrodków moralnego wychowania. Niech przekopuję Mirzeję Wiślaną, a moja lubelszczyzna wtedy stanie się nie tylko słoikiem dla Warszawy, ale będzie wzorem dla całej Polski, ze jak się chce to się też i może!

bardzo dobrze że PiS zmienia i obsadza co moze, tylko tak można rozwalić na lubelszczyźnie tą zmowę PSLi komuchów co tutaj utworzyli sobie niczym Sycylię i teren pod swoją mafijną działalność. Rozwalić ten układ można tylko nowymi , nie spapranymi ludźmi. Tych zmian nadal jest zbyt mało, nadal 'nic się nie opłaca" , nadal mi ludzie mówią że z "nimi nie wygrasz" , ale...nawet kropla wody drąży skałę.

 Joszka jesteś niezbyt otrzaskanym w tym co się dzieje? Czy należysz do" ich mafii"...Bp w stadninie jak wiesz "ktoś" dosypał do ... rozwiń

Avatar
kod. / 3 kwietnia 2016 o 21:00

Popieram wypowiedzi; post-54, 64. Oczekuję "nagród" dla tych pracowitych aferzystów.

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2016 o 10:44
Nieszczęśni ci których samemu nie stać aby kimś być. A poza tym brak wstydu i "podnoszenie głowy" a raczej łepetyny (durnej) przed ludźmi. Mądrzyi przedsiębiorczy ludzie nie idą w politykę, mądrzy i samodzielni ludzie robią biznes. Tak, tak "ślizgacze partyjni" taka jest prawda.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 19:15
PlS to nepotyz i kumoterstwo. Złodziej i oszuści
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 22:30
cóż, ostatnio (od dziś) pracę u pana Żuka dostał też były polityk Ruchu Palikota - niejaki Poznański Marek - to też miotła PiS jak rozumiem?. Więcej rzetelności i obiektywizmu droga redakcjo...
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 21:09
PiS oszukał wyborców! Puste hasła i slogany, dzieki takim sztuczka populistycznym wygrali wybory! Tak mieli walczyć z nepotyzmem a sami go tetaz tworzą na niespotykana skale!
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 20:44

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla kwiatu starszej młodzieży którzy na emigracji nauczyła się uczciwej pracy i języka i jest w stanie zrobić coś dla naszej Ojczyzny. 

Jeżeli nowa władza chce realizacji obietnic wyborczych to musi wymienić poprzedni układ rodzinno partyjno koleżeński. Jeżeli są to rzeczywiście fachowcy to ze znalezieniem nowej pracy nie powinni mieć kłopotu tak jak mówił BUL" niech zmieni pracę". Jeżeli tak głośno kwiczą to widocznie nie są fachowcami. Gdyby mieli honor sami powinni oddać niesłusznie zajmowane stołki. Przy okazji należy dać szansę młodym którzy za mniejsze pieniądze są w stanie lepiej i uczciwiej wykonać zadania. Jeżeli władza będzie uczciwa to da sygnał do powrotu dla ... rozwiń

Avatar
nissan / 1 kwietnia 2016 o 18:20

hipokryzja PiS-u jest potężna, tak się zarzekali, że teraz będzie inaczej...

Jak powiedzieli tak słowa dotrzymali.Jest inaczej.Hahahahahaha

Avatar
Gość / 1 kwietnia 2016 o 18:15
Andrzej Pruszyński to ten pan od blach,czy tu nie idzie o A.Pruszkowskiego
Zobacz wszystkie komentarze 89

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 1

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 95 15

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 385 53

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 135 73

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 10 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!