Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 marca 2013 r.
11:35
Edytuj ten wpis

Prezydent Komorowski w woj. lubelskim (program wizyty)

0 14 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

W piątek prezydent Bronisław Komorowski odwiedzi woj. lubelskie. Przyjedzie do Ryk, Żyrzyna i Puław.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Program wizyty

12.20 - Ryki - złożenie wieńca przy wspólnej mogile "Żołnierzy Wyklętych” na cmentarzu parafialnym w Rykach przy ul. Królewskiej

13.00 - Żyrzyn - złożenie wieńca pod pomnikiem upamiętniającym zwycięską Bitwę pod Żyrzynem z czasów Powstania Styczniowego. (photo opp.) (Trasa Lublin-Warszawa, słupek 97,0)

13.40 - Puławy - Lekcja historii dla młodzieży z udziałem Prezydenta RP i weteranów. (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Kaniowczyków 9)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stefan / 1 marca 2013 o 20:22
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]Ale masz w tej głowie ,jak baran w torbie.!!!!!
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='7... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 19:51
[quote name='schaboszczak' timestamp='1362162552' post='740174']
SOVIECI do domu,Śierpem i Młotem w ciebie i tą całą czerwoną hołotę.bu.ha.ha.ha.
[/quote]
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 19:33
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1362160287' post='740149']
Gdybyś kiedyś nerkę BUCU sprzedawał,to byłby kupiec,resztę to tylko zmieszać z koniną i wkręcić w POdroby,bo już nic z ciebie nic nie będzie. Nie przydatny dla narodu i środowiska.
[/quote]z twojego śmierdzącego TRUCHŁA nic nie wybierze wszystko na bacutil,zmączyć zapakować hermetycznie i w kosmos ,będzie jednego durnia mniej.
Avatar
schaboszczak / 1 marca 2013 o 19:29
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]SOVIECI do domu,Śierpem i Młotem w ciebie i tą całą czerwoną hołotę.bu.ha.ha.ha.
Avatar
Lubliniak / 1 marca 2013 o 19:05
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 18:58
[quote name='Henio' timestamp='1362149143' post='740073']
Dostanie granat w d.u.p.e od Lubelaków pachołek Moskwy !!!!
[/quote]
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 1 marca 2013 o 18:51
[quote name='Gość' timestamp='1362159714' post='740144']
bezmózgowiec z mózgiem 60% poniżej głowy.
[/quote]Gdybyś kiedyś nerkę BUCU sprzedawał,to byłby kupiec,resztę to tylko zmieszać z koniną i wkręcić w POdroby,bo już nic z ciebie nic nie będzie. Nie przydatny dla narodu i środowiska.
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 18:41
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1362159379' post='740141']
JUDE ????
[/quote]bezmózgowiec z mózgiem 60% poniżej głowy.
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 1 marca 2013 o 18:36
[quote name='zdrowy psychicznie' timestamp='1362149567' post='740077']
Idz do lekarza i módl się o zdrowie bo o rozum znacznie za pózno,niektórym choroba idzie w nogi niektórym niestety w głowę.
[/quote]JUDE ????
Avatar
schaboszczak / 1 marca 2013 o 18:33
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1362150939' post='740091']
Jest mi żal takich nieudolnych ograniczonych plantów jak TY. Szkoda takich nawet leczyć bo to nic nie da. Jedynie słuszne rozwiązanieto - powinna być ustawa aby usypiać takich matołów bez szkoły i patologicznych gówniarzy tak jak chore zwierzęta. Bo szkoda i nerwów pieniędzy i zajmowanego przez Ciebie miejsca na tym świecie . Po prostu gówno spuszcza się w kiblu i się zapomina - tak powinno się traktować takich poronionych niedorobionych ułomnych nieuków. Ktoś kiedyś powiedział szkoda że ojciec za młodu nie wbił Ciebie w ścianę , bo przynajmniej byłoby na czym czapkę powieśić . A tak jesteś tylko zwykłym imbecylem i rozwijasz się nadal w w tym kierunku niestety . Brak słów
[/quote]Ale ci CYCU tuSSkojeby sprały ten głupi czerwony łeb do cna.Jak nawet można być tak przymulonym przez tą czerwono- konfidęncką pajęczynę skończonym idiotą.Rozumiem że to wpływ michnika i tvn-u. Nic CYCU już z ciebie chyba nie będzie,może tylko niektóre organy na przeszczep.
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1362150939' post='740091']
Jest mi żal takich nieudolnych ograniczonych plantów jak TY. Szkoda takich nawet leczyć bo to nic nie da. Jedynie słuszne rozwiązanieto - powinna być ustawa aby usypiać takich matołów bez szkoły i patologicznych gówniarzy tak jak chore zwierzęta. Bo szkoda i nerwów pieniędzy i zajmowanego przez Ciebie miejsca na tym świecie . Po prostu gówno spuszcza się w kiblu i się zapomina - tak powinno się traktować takich poronionych niedorobionych ułomnyc... rozwiń
Avatar
stefan / 1 marca 2013 o 20:22
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]Ale masz w tej głowie ,jak baran w torbie.!!!!!
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='7... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 19:51
[quote name='schaboszczak' timestamp='1362162552' post='740174']
SOVIECI do domu,Śierpem i Młotem w ciebie i tą całą czerwoną hołotę.bu.ha.ha.ha.
[/quote]
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 19:33
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1362160287' post='740149']
Gdybyś kiedyś nerkę BUCU sprzedawał,to byłby kupiec,resztę to tylko zmieszać z koniną i wkręcić w POdroby,bo już nic z ciebie nic nie będzie. Nie przydatny dla narodu i środowiska.
[/quote]z twojego śmierdzącego TRUCHŁA nic nie wybierze wszystko na bacutil,zmączyć zapakować hermetycznie i w kosmos ,będzie jednego durnia mniej.
Avatar
schaboszczak / 1 marca 2013 o 19:29
[quote name='Lubliniak' timestamp='1362161107' post='740156']
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
[/quote]SOVIECI do domu,Śierpem i Młotem w ciebie i tą całą czerwoną hołotę.bu.ha.ha.ha.
Avatar
Lubliniak / 1 marca 2013 o 19:05
Do Sylwestra- gorszego głupola nie widziałem i nie słyszałem. J. Kaczyński, ze swoją przyboczną gwardią to najwięksi szkodnicy Polski i Polaków. Uważam, że każdy inny Rząd byłby lepszy od Rządu Kaczyńskiego. Ten wpis Sylwestra, potwierdza przyczynę ubogości tej części kraju. Przy takim rozumowaniu region ten długo jeszcze nie wyjdzie z zaściankowości.
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 18:58
[quote name='Henio' timestamp='1362149143' post='740073']
Dostanie granat w d.u.p.e od Lubelaków pachołek Moskwy !!!!
[/quote]
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 1 marca 2013 o 18:51
[quote name='Gość' timestamp='1362159714' post='740144']
bezmózgowiec z mózgiem 60% poniżej głowy.
[/quote]Gdybyś kiedyś nerkę BUCU sprzedawał,to byłby kupiec,resztę to tylko zmieszać z koniną i wkręcić w POdroby,bo już nic z ciebie nic nie będzie. Nie przydatny dla narodu i środowiska.
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 18:41
[quote name='ŁOWCA SKÓR' timestamp='1362159379' post='740141']
JUDE ????
[/quote]bezmózgowiec z mózgiem 60% poniżej głowy.
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 1 marca 2013 o 18:36
[quote name='zdrowy psychicznie' timestamp='1362149567' post='740077']
Idz do lekarza i módl się o zdrowie bo o rozum znacznie za pózno,niektórym choroba idzie w nogi niektórym niestety w głowę.
[/quote]JUDE ????
Avatar
schaboszczak / 1 marca 2013 o 18:33
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1362150939' post='740091']
Jest mi żal takich nieudolnych ograniczonych plantów jak TY. Szkoda takich nawet leczyć bo to nic nie da. Jedynie słuszne rozwiązanieto - powinna być ustawa aby usypiać takich matołów bez szkoły i patologicznych gówniarzy tak jak chore zwierzęta. Bo szkoda i nerwów pieniędzy i zajmowanego przez Ciebie miejsca na tym świecie . Po prostu gówno spuszcza się w kiblu i się zapomina - tak powinno się traktować takich poronionych niedorobionych ułomnych nieuków. Ktoś kiedyś powiedział szkoda że ojciec za młodu nie wbił Ciebie w ścianę , bo przynajmniej byłoby na czym czapkę powieśić . A tak jesteś tylko zwykłym imbecylem i rozwijasz się nadal w w tym kierunku niestety . Brak słów
[/quote]Ale ci CYCU tuSSkojeby sprały ten głupi czerwony łeb do cna.Jak nawet można być tak przymulonym przez tą czerwono- konfidęncką pajęczynę skończonym idiotą.Rozumiem że to wpływ michnika i tvn-u. Nic CYCU już z ciebie chyba nie będzie,może tylko niektóre organy na przeszczep.
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1362150939' post='740091']
Jest mi żal takich nieudolnych ograniczonych plantów jak TY. Szkoda takich nawet leczyć bo to nic nie da. Jedynie słuszne rozwiązanieto - powinna być ustawa aby usypiać takich matołów bez szkoły i patologicznych gówniarzy tak jak chore zwierzęta. Bo szkoda i nerwów pieniędzy i zajmowanego przez Ciebie miejsca na tym świecie . Po prostu gówno spuszcza się w kiblu i się zapomina - tak powinno się traktować takich poronionych niedorobionych ułomnyc... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Tak było w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Tak było w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!