Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 kwietnia 2009 r.
21:33
Edytuj ten wpis

Quad - w tym roku nr 1 na liście "komunijnych” prezentów

0 11 A A

Wystawne przyjęcia, drogie prezenty i przygotowania do komunii jak do ślubu. - Dzieci się cieszą, ale na dłuższą metę robimy im krzywdę - przestrzegają psychologowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Komunijne przyjęcie to wydatek nawet 6 tys. zł.

- Salę rezerwowałam w styczniu - mówi Katarzyna Adamczyk z Lublina. - Zaprosiliśmy blisko 40 osób, więc przyjęcie w domu nie wchodziło w grę. Zresztą, lokal to teraz standard. W końcu Pierwsza Komunia jest raz w życiu.

W tej chwili znalezienie wolnego terminu w którejkolwiek z lubelskich restauracji graniczy z cudem. Lokale są zarezerwowane do końca czerwca. Koszt takiego przyjęcia to zwykle od 70 do 120 zł za osobę. Wiele podmiejskich lokali oferuje nawet wieczorny grill.

- U nas cena wyjściowa to 90 zł od osoby. Mamy cztery sale i wszystkie są zarezerwowane do 7 czerwca - mówi Jarosław Walczyński, szef lubelskiej restauracji Esencja. - Komunijne przyjęcie trwa zwykle 6-7 godzin. W podstawowej cenie oferujemy dwudaniowy obiad, deser, dziesięć przekąsek i napoje bez ograniczeń.

• Serwujecie alkohol?

- W dzisiejszych czasach taka impreza bez alkoholu to rzadkość. Goście najczęściej zamawiają wino - dodaje Walczyński.

Wioletta Janek z Lublina przyjęcie komunijne organizuje w domu rodziców. Zaprasza ponad 30 osób. - Będzie sporo pracy. Ma być miło, a nie na pokaz - mówi pani Wioletta.

Dla syna Wioletty, 9-letnie Norberta, Pierwsza Komunia to nie tyle wielkie przyjęcie, co sporo nauki. Systematyczne zaliczanie kolejnych fragmentów katechizmu, a na końcu egzamin. - Sporo tego jest, ale prawie wszystko już zdałem - kwituje chłopiec.

Jak każde dziecko, cieszyłby się z prezentów. Rower już ma, to standard wśród jego rówieśników. Po cichu marzy o quadzie. To hit na tegorocznej liście "komunijnych” prezentów.

- Przyzwoitego quada można kupić już za 2600 zł - mówi Paweł Lankamer, szef lubelskiego Marketu Samochodowego.

Biblia, medalik lub złoty łańcuszek coraz częściej stanowią dodatek do drogich prezentów. Dużym powodzeniem cieszy się elektronika. Na czele są laptopy. To wydatek 1500-3000 zł.

Niemniej popularne są cyfrowe aparaty fotograficzne i komórki, koniecznie z aparatem i odtwarzaniem mp3. Ceny zaczynają się od 500 zł.

Rowery, jeśli już, to te z wyższej półki za przynajmniej 800-1000 zł, a nie kupowane w hipermarketach po 300-400 zł.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ola / 20 kwietnia 2009 o 23:15
Gość napisał:
Nie oszukujmy sie, mało ktore dziecko przeżywa tą uroczystość.
Ja kupuję chrześnaikowi telefon, taki jak chciał, czyli Nokia 5220 ("dogadalem się" z nim i jego rodziacami). Telefon zamówiony, czekam na kurirera, paczka ze sklepu Orange z Nokią 5220 ma niedługo dojść. Mam też dokładac się do rachunków.



Najlepiej "dokładaj" sie do rachunków do 18 roku życia. Powariowaliście całkiem. To nie dzieci same wymyśliły takie prezenty, ale durni dorośli nie wiedzą co maja wyprawiać,



Najlepiej "dokładaj" sie do rachunków do 18 roku życia. Powariowaliście całkiem. To nie dzieci same wymyśliły takie prezenty, ale durni dorośli nie wiedzą co maja wyprawiać, rozwiń
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 22:50
Nie oszukujmy sie, mało ktore dziecko przeżywa tą uroczystość.
Ja kupuję chrześnaikowi telefon, taki jak chciał, czyli Nokia 5220 ("dogadalem się" z nim i jego rodziacami). Telefon zamówiony, czekam na kurirera, paczka ze sklepu Orange z Nokią 5220 ma niedługo dojść. Mam też dokładac się do rachunków.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 13:32
komunia od lat wygląda tak samo, ja swoją miałem 20 lat temu i też w zasadzie najważniejsze dla dziecka były prezenty, dostawało się aparat, zegarek, czasami rower, w gotówce dostałem chyba 3 mln, czyli dzisiejsze 300zł... to są po prostu większe 'urodziny', gdzie dostaje się dużo prezentów...

w komentarzach tutaj widzę zazdrość połączoną z tłumaczeniem się, dlaczego nie mam pieniędzy,
jak macie pieniądze to możecie kupić dziecku fajny prezent, jak nie macie to nie kupicie i będziecie pie****ć dziecku o tym, że to nie prezenty są w tym dniu ważne ale wrażenia duchowe, itp..

prawda taka, że większość tych rodziców i dzieci do kościoła nie chodzi... tylko w większe święta, więc zanim zaczniecie dziecko nawracać, mówić mu co jest ważniejsze w tym dniu to wcześniej sprawdźcie co myślą o tym ich rodzice, bo oni zapewne większego nawrócenia potrzebują...
komunia od lat wygląda tak samo, ja swoją miałem 20 lat temu i też w zasadzie najważniejsze dla dziecka były prezenty, dostawało się aparat, zegarek, czasami rower, w gotówce dostałem chyba 3 mln, czyli dzisiejsze 300zł... to są po prostu większe 'urodziny', gdzie dostaje się dużo prezentów...

w komentarzach tutaj widzę zazdrość połączoną z tłumaczeniem się, dlaczego nie mam pieniędzy,
jak macie pieniądze to możecie kupić dziecku fajny prezent, jak nie macie to nie kupicie i będziecie pie****ć dziecku o tym, że to ... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 20 kwietnia 2009 o 13:20
Dokładnie, jak wytłumaczyć dziecku, że Pierwsza Komunia to coś zupełnie innego niż drogie prezenty i wystawne przyjęcie? A nawet jeśli ktoś postawi bardziej na pierwszokomunijne przeżycia duchowe niż "przyziemne", to jak później wytłumaczyć rozżalonemu dziecku dlaczego nie miało wielkiego przyjęcia czy też, cytując Dziennik, wieczornego grilla(!) ani też nie dostało superprezentu tak jak jego rówieśnicy? Niedługo ośimiolatki będą dostawać samochody! To jest krzywda dla dzieci! Głupota, głupota, głupota!
Avatar
lolo / 20 kwietnia 2009 o 12:10
MATKA CHRZESTNA napisał:
CIEKAWE KOGO STAC NA TAKIE PREZENTY?
SAMA MA CHRZEŚNICE DO KOMUNII I MOIM PREZENTEM BEDA KWIATY I SŁODYCZE. PEWNIE SIĘ KTOŚ ZDZIWI. NIESTETY OBYDWOJE Z MĘŻEM Z STYCZNIU STRACILIŚMY PRACE W KRASNICKEJ FŁT I TERAZ ŻYJEMY Z ZASIŁKÓW DLA BEZROBOTNYCH. NAWET JEŚLI BYM BARDZO CHCIAŁA NIE STAĆ MNIE NAWET NA NAJSKROMNIEJSZY PREZENT. NIESTETY TAKĄ CENE PŁACIMY ZA "KRYZYS".

To prawda co Pani pisze ale czy takie dziecko zrozumie że nie dostało prezentu od chrzestnej gdy inne będą się chwalić -to już nie święto pierwszej komunii ale pierwszej komórki-to porażka rodziców i kościoła.A już nowa moda pierwszego bierzmowania z prezentami w modzie....

To prawda co Pani pisze ale czy takie dziecko zrozumie że nie dostało prezentu od chrzestnej gdy inne będą się chwalić -to już nie święto pierwszej komunii ale pierwszej komórki-to porażka rodziców i kościoła.A już nowa moda pierwszego bierzmowania z prezentami w modzie.... rozwiń
Avatar
robbert / 20 kwietnia 2009 o 11:00
"...Rowery, jeśli już, to te z wyższej półki za przynajmniej 800-1000 zł, a nie kupowane w hipermarketach po 300-400 zł...." - hehe, te z wyższej półki to zaczynają się od min. 6000 zł a kończą na... cenie nowego Fiata Pandy (piszę o rowerach "dla ludu", bo są i droższe ale to już wyczynowe). Wczoraj, w poszukiwaniu roweru dla syna, odwiedziłem dwa spore sklepy "sportowe": GO Sport i Intersport. Poprosiłem o przedstawienie rowerów szosowo-terenowych, przystępnych cenowo, przyzwoitych jakościowo. No i "wystartowaliśmy" od 1299 zł (to wg. sprzedawcy ostateczność) poprzez 1699 zł a zakończyliśmy na 1999 zł. I nie były to jakieś "wodotryski", ot, przeciętne rowery dla 14-latka:) Przyzwoicie fajne rowery (taka średnia półka) to wydatek min. 2500 zł.
"...Rowery, jeśli już, to te z wyższej półki za przynajmniej 800-1000 zł, a nie kupowane w hipermarketach po 300-400 zł...." - hehe, te z wyższej półki to zaczynają się od min. 6000 zł a kończą na... cenie nowego Fiata Pandy (piszę o rowerach "dla ludu", bo są i droższe ale to już wyczynowe). Wczoraj, w poszukiwaniu roweru dla syna, odwiedziłem dwa spore sklepy "sportowe": GO Sport i Intersport. Poprosiłem o przedstawienie rowerów szosowo-terenowych, przystępnych cenowo, przyzwoitych jakościowo. No i "wysta... rozwiń
Avatar
MATKA CHRZESTNA / 20 kwietnia 2009 o 10:22
CIEKAWE KOGO STAC NA TAKIE PREZENTY?
SAMA MA CHRZEŚNICE DO KOMUNII I MOIM PREZENTEM BEDA KWIATY I SŁODYCZE. PEWNIE SIĘ KTOŚ ZDZIWI. NIESTETY OBYDWOJE Z MĘŻEM Z STYCZNIU STRACILIŚMY PRACE W KRASNICKEJ FŁT I TERAZ ŻYJEMY Z ZASIŁKÓW DLA BEZROBOTNYCH. NAWET JEŚLI BYM BARDZO CHCIAŁA NIE STAĆ MNIE NAWET NA NAJSKROMNIEJSZY PREZENT. NIESTETY TAKĄ CENE PŁACIMY ZA "KRYZYS".
Avatar
marla / 20 kwietnia 2009 o 09:18
Argument, bo Pierwsza Komunia jest tylko raz w życiu mnie nie przekonuje.

Każdy dzień jest tylko raz w życiu.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 09:07
KTO O ZDROWYCH ZMYSŁACH KUPUJE MALEMU DZIECKU TAKIE QADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jujo / 20 kwietnia 2009 o 08:56
Kupujcie dzieciakom quadziki, a potem puk główką w drzewo i tragedia gotowa. To najniebezpieczniejszy pojazd.
Avatar
Ola / 20 kwietnia 2009 o 23:15
Gość napisał:
Nie oszukujmy sie, mało ktore dziecko przeżywa tą uroczystość.
Ja kupuję chrześnaikowi telefon, taki jak chciał, czyli Nokia 5220 ("dogadalem się" z nim i jego rodziacami). Telefon zamówiony, czekam na kurirera, paczka ze sklepu Orange z Nokią 5220 ma niedługo dojść. Mam też dokładac się do rachunków.



Najlepiej "dokładaj" sie do rachunków do 18 roku życia. Powariowaliście całkiem. To nie dzieci same wymyśliły takie prezenty, ale durni dorośli nie wiedzą co maja wyprawiać,



Najlepiej "dokładaj" sie do rachunków do 18 roku życia. Powariowaliście całkiem. To nie dzieci same wymyśliły takie prezenty, ale durni dorośli nie wiedzą co maja wyprawiać, rozwiń
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 22:50
Nie oszukujmy sie, mało ktore dziecko przeżywa tą uroczystość.
Ja kupuję chrześnaikowi telefon, taki jak chciał, czyli Nokia 5220 ("dogadalem się" z nim i jego rodziacami). Telefon zamówiony, czekam na kurirera, paczka ze sklepu Orange z Nokią 5220 ma niedługo dojść. Mam też dokładac się do rachunków.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 13:32
komunia od lat wygląda tak samo, ja swoją miałem 20 lat temu i też w zasadzie najważniejsze dla dziecka były prezenty, dostawało się aparat, zegarek, czasami rower, w gotówce dostałem chyba 3 mln, czyli dzisiejsze 300zł... to są po prostu większe 'urodziny', gdzie dostaje się dużo prezentów...

w komentarzach tutaj widzę zazdrość połączoną z tłumaczeniem się, dlaczego nie mam pieniędzy,
jak macie pieniądze to możecie kupić dziecku fajny prezent, jak nie macie to nie kupicie i będziecie pie****ć dziecku o tym, że to nie prezenty są w tym dniu ważne ale wrażenia duchowe, itp..

prawda taka, że większość tych rodziców i dzieci do kościoła nie chodzi... tylko w większe święta, więc zanim zaczniecie dziecko nawracać, mówić mu co jest ważniejsze w tym dniu to wcześniej sprawdźcie co myślą o tym ich rodzice, bo oni zapewne większego nawrócenia potrzebują...
komunia od lat wygląda tak samo, ja swoją miałem 20 lat temu i też w zasadzie najważniejsze dla dziecka były prezenty, dostawało się aparat, zegarek, czasami rower, w gotówce dostałem chyba 3 mln, czyli dzisiejsze 300zł... to są po prostu większe 'urodziny', gdzie dostaje się dużo prezentów...

w komentarzach tutaj widzę zazdrość połączoną z tłumaczeniem się, dlaczego nie mam pieniędzy,
jak macie pieniądze to możecie kupić dziecku fajny prezent, jak nie macie to nie kupicie i będziecie pie****ć dziecku o tym, że to ... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 20 kwietnia 2009 o 13:20
Dokładnie, jak wytłumaczyć dziecku, że Pierwsza Komunia to coś zupełnie innego niż drogie prezenty i wystawne przyjęcie? A nawet jeśli ktoś postawi bardziej na pierwszokomunijne przeżycia duchowe niż "przyziemne", to jak później wytłumaczyć rozżalonemu dziecku dlaczego nie miało wielkiego przyjęcia czy też, cytując Dziennik, wieczornego grilla(!) ani też nie dostało superprezentu tak jak jego rówieśnicy? Niedługo ośimiolatki będą dostawać samochody! To jest krzywda dla dzieci! Głupota, głupota, głupota!
Avatar
lolo / 20 kwietnia 2009 o 12:10
MATKA CHRZESTNA napisał:
CIEKAWE KOGO STAC NA TAKIE PREZENTY?
SAMA MA CHRZEŚNICE DO KOMUNII I MOIM PREZENTEM BEDA KWIATY I SŁODYCZE. PEWNIE SIĘ KTOŚ ZDZIWI. NIESTETY OBYDWOJE Z MĘŻEM Z STYCZNIU STRACILIŚMY PRACE W KRASNICKEJ FŁT I TERAZ ŻYJEMY Z ZASIŁKÓW DLA BEZROBOTNYCH. NAWET JEŚLI BYM BARDZO CHCIAŁA NIE STAĆ MNIE NAWET NA NAJSKROMNIEJSZY PREZENT. NIESTETY TAKĄ CENE PŁACIMY ZA "KRYZYS".

To prawda co Pani pisze ale czy takie dziecko zrozumie że nie dostało prezentu od chrzestnej gdy inne będą się chwalić -to już nie święto pierwszej komunii ale pierwszej komórki-to porażka rodziców i kościoła.A już nowa moda pierwszego bierzmowania z prezentami w modzie....

To prawda co Pani pisze ale czy takie dziecko zrozumie że nie dostało prezentu od chrzestnej gdy inne będą się chwalić -to już nie święto pierwszej komunii ale pierwszej komórki-to porażka rodziców i kościoła.A już nowa moda pierwszego bierzmowania z prezentami w modzie.... rozwiń
Avatar
robbert / 20 kwietnia 2009 o 11:00
"...Rowery, jeśli już, to te z wyższej półki za przynajmniej 800-1000 zł, a nie kupowane w hipermarketach po 300-400 zł...." - hehe, te z wyższej półki to zaczynają się od min. 6000 zł a kończą na... cenie nowego Fiata Pandy (piszę o rowerach "dla ludu", bo są i droższe ale to już wyczynowe). Wczoraj, w poszukiwaniu roweru dla syna, odwiedziłem dwa spore sklepy "sportowe": GO Sport i Intersport. Poprosiłem o przedstawienie rowerów szosowo-terenowych, przystępnych cenowo, przyzwoitych jakościowo. No i "wystartowaliśmy" od 1299 zł (to wg. sprzedawcy ostateczność) poprzez 1699 zł a zakończyliśmy na 1999 zł. I nie były to jakieś "wodotryski", ot, przeciętne rowery dla 14-latka:) Przyzwoicie fajne rowery (taka średnia półka) to wydatek min. 2500 zł.
"...Rowery, jeśli już, to te z wyższej półki za przynajmniej 800-1000 zł, a nie kupowane w hipermarketach po 300-400 zł...." - hehe, te z wyższej półki to zaczynają się od min. 6000 zł a kończą na... cenie nowego Fiata Pandy (piszę o rowerach "dla ludu", bo są i droższe ale to już wyczynowe). Wczoraj, w poszukiwaniu roweru dla syna, odwiedziłem dwa spore sklepy "sportowe": GO Sport i Intersport. Poprosiłem o przedstawienie rowerów szosowo-terenowych, przystępnych cenowo, przyzwoitych jakościowo. No i "wysta... rozwiń
Avatar
MATKA CHRZESTNA / 20 kwietnia 2009 o 10:22
CIEKAWE KOGO STAC NA TAKIE PREZENTY?
SAMA MA CHRZEŚNICE DO KOMUNII I MOIM PREZENTEM BEDA KWIATY I SŁODYCZE. PEWNIE SIĘ KTOŚ ZDZIWI. NIESTETY OBYDWOJE Z MĘŻEM Z STYCZNIU STRACILIŚMY PRACE W KRASNICKEJ FŁT I TERAZ ŻYJEMY Z ZASIŁKÓW DLA BEZROBOTNYCH. NAWET JEŚLI BYM BARDZO CHCIAŁA NIE STAĆ MNIE NAWET NA NAJSKROMNIEJSZY PREZENT. NIESTETY TAKĄ CENE PŁACIMY ZA "KRYZYS".
Avatar
marla / 20 kwietnia 2009 o 09:18
Argument, bo Pierwsza Komunia jest tylko raz w życiu mnie nie przekonuje.

Każdy dzień jest tylko raz w życiu.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2009 o 09:07
KTO O ZDROWYCH ZMYSŁACH KUPUJE MALEMU DZIECKU TAKIE QADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jujo / 20 kwietnia 2009 o 08:56
Kupujcie dzieciakom quadziki, a potem puk główką w drzewo i tragedia gotowa. To najniebezpieczniejszy pojazd.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 8

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 9

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!