Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 stycznia 2012 r.
19:17
Edytuj ten wpis

Radni sejmiku bronią Telewizji Trwam

Autor: Zdjęcie autora rp
0 20 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Niech KRRiTV znajdzie miejsce dla Telewizji Trwam na multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej – apeluje sejmik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oświadczenie tej treści przygotowali radni PiS. Twierdzą, że odmowa dla Trwam to zaprzeczenie zasad państwa demokratycznego m.in. wolności słowa.

Za stanowiskiem było 13 radnych (PiS oraz część PSL), przeciw czterech (przede wszystkim SLD), a wstrzymała się większość radnych PO.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wujek dobra rada / 2 lutego 2012 o 21:09
[quote name='Gość' timestamp='1328209831' post='591872']
Trwam Czy Jest Tu Psychiatra.
[/quote]

powinieneś skorzystać
Avatar
Gość / 2 lutego 2012 o 20:10
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
Maciarewicz to prędzej Trwam Science Fiction, Trwam Historie Niesamowite, Trwam Czy Jest Tu Psychiatra.
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
Maciarewicz to prędzej Trwam Science Fiction, Trwam Histo... rozwiń
Avatar
JP II / 2 lutego 2012 o 16:41
[quote name='Robert' timestamp='1328002157' post='590570']
Media pana Rydzyka, który się mieni być księdzem katolickim, nie mają nic wspólnego zz profesjonalnym dziennikarstwem. Ta telewizja, a także radio i gazeta, to siedliska nienawiści, antysemityzmu i szerzenia ciemnoty. Dla takich ogłupiaczy narodu nie powinno być miejsca w przestrzeni publiczbnej.
[/quote]
Nie ma żydzie żadnej nienawiści,żadnego antysemityzmu wybij sobie raz na zawsze z tej zakutej pały.
Avatar
aleks / 2 lutego 2012 o 16:00
[quote name='Robert' timestamp='1328002157' post='590570']
Media pana Rydzyka, który się mieni być księdzem katolickim, nie mają nic wspólnego zz profesjonalnym dziennikarstwem. Ta telewizja, a także radio i gazeta, to siedliska nienawiści, antysemityzmu i szerzenia ciemnoty. Dla takich ogłupiaczy narodu nie powinno być miejsca w przestrzeni publiczbnej.
[/quote]
jeżeli dla biedronia i "anny grodzkiej" jest miejsce w przestrzeni publicznej to dlaczego dla rydzyka odmawiacie? podajcie choć jeden przyklad antysemityzmu pochodzący od tv trwam. Każdy może zadzwonić do "szkiełka" i pobluzgać na tych czy innych.
[quote name='Robert' timestamp='1328002157' post='590570']
Media pana Rydzyka, który się mieni być księdzem katolickim, nie mają nic wspólnego zz profesjonalnym dziennikarstwem. Ta telewizja, a także radio i gazeta, to siedliska nienawiści, antysemityzmu i szerzenia ciemnoty. Dla takich ogłupiaczy narodu nie powinno być miejsca w przestrzeni publiczbnej.
[/quote]
jeżeli dla biedronia i "anny grodzkiej" jest miejsce w przestrzeni publicznej to dlaczego dla rydzyka odmawiacie? podajcie choć j... rozwiń
Avatar
Pietro / 2 lutego 2012 o 11:47
[quote name='Gość' timestamp='1328095577' post='591126']
A ojciec TUZK ma pogodynkę prowadzić.
[/quote]
POdobno też Ryży swoje radio zakłada. No cóż taka moda,CZERWONE też zapragnęło swojego radia. Ojciec Niesioł ma PPprowadzić.
Avatar
gość / 2 lutego 2012 o 11:39
[quote name='stasio' timestamp='1328005076' post='590593']
[size="3"][/size]Dlaczego do tej pory nie upomniał się o telewizję Rydzyka żaden biskup???????????????? Pierwszy konferencję zorganizował ksiądz Kaczyński!!!!!!!!!!bo gdzie zorganizuje kampanię wyborczą?
[/quote]


NIE DLA AKCTA i NIE DLA RYDZYKA
Avatar
Gość / 1 lutego 2012 o 12:26
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
A ojciec TUZK ma pogodynkę prowadzić.
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
A ojciec TUZK ma pogodynkę prowadzić. rozwiń
Avatar
Rutynosaurus Hex / 1 lutego 2012 o 12:04
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
Avatar
sts / 31 stycznia 2012 o 15:54
człowieku zbierają podpisy w rejonach gdzie nikt tej telewizji na oczy nie widział, bo jest tylko w kablówkach. A zsumu robią jak by to była conajmniej TVP1! Dla 97% mieszkańców tego kraju telewija Trwam jest anonimowa. Nie była nadawana ze stacji naziemnych, więc nie rozumię dlaczego dalej nie może się ograniczyć do nadawania z satelity.
Avatar
STYX / 31 stycznia 2012 o 11:41
[quote name='stasio' timestamp='1328005076' post='590593']
[size="3"][/size]Dlaczego do tej pory nie upomniał się o telewizję Rydzyka żaden biskup???????????????? Pierwszy konferencję zorganizował ksiądz Kaczyński!!!!!!!!!!bo gdzie zorganizuje kampanię wyborczą?
[/quote]
Kto tam się pyta? MIĘKKA PYTA.
Avatar
wujek dobra rada / 2 lutego 2012 o 21:09
[quote name='Gość' timestamp='1328209831' post='591872']
Trwam Czy Jest Tu Psychiatra.
[/quote]

powinieneś skorzystać
Avatar
Gość / 2 lutego 2012 o 20:10
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
Maciarewicz to prędzej Trwam Science Fiction, Trwam Historie Niesamowite, Trwam Czy Jest Tu Psychiatra.
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
Maciarewicz to prędzej Trwam Science Fiction, Trwam Histo... rozwiń
Avatar
JP II / 2 lutego 2012 o 16:41
[quote name='Robert' timestamp='1328002157' post='590570']
Media pana Rydzyka, który się mieni być księdzem katolickim, nie mają nic wspólnego zz profesjonalnym dziennikarstwem. Ta telewizja, a także radio i gazeta, to siedliska nienawiści, antysemityzmu i szerzenia ciemnoty. Dla takich ogłupiaczy narodu nie powinno być miejsca w przestrzeni publiczbnej.
[/quote]
Nie ma żydzie żadnej nienawiści,żadnego antysemityzmu wybij sobie raz na zawsze z tej zakutej pały.
Avatar
aleks / 2 lutego 2012 o 16:00
[quote name='Robert' timestamp='1328002157' post='590570']
Media pana Rydzyka, który się mieni być księdzem katolickim, nie mają nic wspólnego zz profesjonalnym dziennikarstwem. Ta telewizja, a także radio i gazeta, to siedliska nienawiści, antysemityzmu i szerzenia ciemnoty. Dla takich ogłupiaczy narodu nie powinno być miejsca w przestrzeni publiczbnej.
[/quote]
jeżeli dla biedronia i "anny grodzkiej" jest miejsce w przestrzeni publicznej to dlaczego dla rydzyka odmawiacie? podajcie choć jeden przyklad antysemityzmu pochodzący od tv trwam. Każdy może zadzwonić do "szkiełka" i pobluzgać na tych czy innych.
[quote name='Robert' timestamp='1328002157' post='590570']
Media pana Rydzyka, który się mieni być księdzem katolickim, nie mają nic wspólnego zz profesjonalnym dziennikarstwem. Ta telewizja, a także radio i gazeta, to siedliska nienawiści, antysemityzmu i szerzenia ciemnoty. Dla takich ogłupiaczy narodu nie powinno być miejsca w przestrzeni publiczbnej.
[/quote]
jeżeli dla biedronia i "anny grodzkiej" jest miejsce w przestrzeni publicznej to dlaczego dla rydzyka odmawiacie? podajcie choć j... rozwiń
Avatar
Pietro / 2 lutego 2012 o 11:47
[quote name='Gość' timestamp='1328095577' post='591126']
A ojciec TUZK ma pogodynkę prowadzić.
[/quote]
POdobno też Ryży swoje radio zakłada. No cóż taka moda,CZERWONE też zapragnęło swojego radia. Ojciec Niesioł ma PPprowadzić.
Avatar
gość / 2 lutego 2012 o 11:39
[quote name='stasio' timestamp='1328005076' post='590593']
[size="3"][/size]Dlaczego do tej pory nie upomniał się o telewizję Rydzyka żaden biskup???????????????? Pierwszy konferencję zorganizował ksiądz Kaczyński!!!!!!!!!!bo gdzie zorganizuje kampanię wyborczą?
[/quote]


NIE DLA AKCTA i NIE DLA RYDZYKA
Avatar
Gość / 1 lutego 2012 o 12:26
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
A ojciec TUZK ma pogodynkę prowadzić.
[quote name='Rutynosaurus Hex' timestamp='1328094257' post='591105']
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
[/quote]
A ojciec TUZK ma pogodynkę prowadzić. rozwiń
Avatar
Rutynosaurus Hex / 1 lutego 2012 o 12:04
A może jakieś kanały tematyczne utworzą i swoją platformę wzorem Polsatu czy Canalplusa zrobię. Oczami wyobraźni widzę już wyścigi do ucha Ojca Dyrektora pomiędzy ziobrystami i kaczystami na Trwam Sport, filmy dokumentalne Pospieszalskiego na Trwam Historia i programy publicystyczne posła A. Macierewicza na Trwam 24. Telewizja, chce czy nie, powinna poszerzać target
Avatar
sts / 31 stycznia 2012 o 15:54
człowieku zbierają podpisy w rejonach gdzie nikt tej telewizji na oczy nie widział, bo jest tylko w kablówkach. A zsumu robią jak by to była conajmniej TVP1! Dla 97% mieszkańców tego kraju telewija Trwam jest anonimowa. Nie była nadawana ze stacji naziemnych, więc nie rozumię dlaczego dalej nie może się ograniczyć do nadawania z satelity.
Avatar
STYX / 31 stycznia 2012 o 11:41
[quote name='stasio' timestamp='1328005076' post='590593']
[size="3"][/size]Dlaczego do tej pory nie upomniał się o telewizję Rydzyka żaden biskup???????????????? Pierwszy konferencję zorganizował ksiądz Kaczyński!!!!!!!!!!bo gdzie zorganizuje kampanię wyborczą?
[/quote]
Kto tam się pyta? MIĘKKA PYTA.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 3 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 0

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 24 15

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!