niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lubelskie

Regulaminem w stołek

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 czerwca 2006, 22:02

Nowe władze powiatu kraśnickiego z PSL i związanego z PO „ Lubię Kraśnik” zapowiadały zmiany na stanowiskach kierowniczych. Jak zapowiadały, tak zrobi

Nowe władze powiatu kraśnickiego z PSL i związanego z PO „ Lubię Kraśnik” zapowiadały zmiany na stanowiskach kierowniczych. Jak zapowiadały, tak zrobiły.
Na ostatniej sesji powiatu, kiedy pojawił się pomysł reorganizacji Starostwa Powiatowego polegający na stworzeniu nowych wydziałów. Po zmianie regulaminu organizacyjnego funkcje kierownicze straciły trzy osoby związane z poprzednią władzą: Krzysztof Pulikowski, Katarzyna Michalczewska i Marian Szafran. Od tygodnia nowym kierownikiem Zarządu Dróg Powiatowych jest niedawny sekretarz powiatu Ireneusz Ofczarski z PO. Starosta Tadeusz Wojtak z PSL zapewniał przy okazji reorganizacji starostwa, że będą konkursy na nowe stanowiska. Ireneusz Ofczarski wskoczył na stołek poza konkursem.
– Na tę okoliczność została podjęta uchwała Zarządu Powiatu, bo to leży w jego kompetencjach – wyjaśnia starosta Tadeusz Wojtak.
Przesądzony jest już los zastępcy dyrektora SP ZOZ Mirosława Włodarczyka i Mariusza Szczepanika, związanego z Samoobroną kierownika Powiatowego Urzędu Pracy.
Na piątek, 23 czerwca, zwołana została Rada Społeczna SP ZOZ. Zaopiniować ma nowy regulamin organizacyjny szpitala.
A nowy regulamin zlikwiduje stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa.
Pozwoli to pozbawić Mirosława Włodarczyka pracy, który teraz jest na zwolnieniu lekarskim. Decyzje personalne powodują, że kierownicy i pracownicy powiatowych jednostek zastanawiają się, jaki los ich czeka. W Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku i Popkowicach załoga i pensjonariusze już zbierają podpisy pod listami do władz powiatu, bo nie chcą zmian.
– Dobrze nam się współpracuje, wszyscy są zadowoleni. To niepotrzebne zamieszanie –podkreślają pracownicy DPS w Popkowicach.
– W domach pomocy społecznej nie planujemy żadnych zmian – zapewnia Wojtak. x

Za szybko dla BIP

Nowe władze powiatu tak szybko wymieniają kadry, że zapomniały o zaktualizowaniu powiatowych stron internetowych. W Biuletynie Informacji Publicznej można znaleźć stary skład zarządu powiatu, czyli nazwiska poprzednich jego członków.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!