Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 grudnia 2013 r.
18:17
Edytuj ten wpis

S17: Jedź, jedz i tankuj w Markuszowie (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 14 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Na parkingach w Markuszowie już działają restauracje McDonald's i stacje paliwowe BP. Są to pierwsze i na razie jedyne Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) przy ekspresówce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jj / 10 stycznia 2014 o 09:17

Byłem tankowałem. Usłyszałem od obsługi że mają zwalniać bo BP założyło większą sprzedaż a tu mało kto tankuje...

Avatar
antymal / 5 stycznia 2014 o 21:27

Tylko narzekajcie, ta S17 stka z BP czy Orlenm to jest sukces dla naszego regionu

Avatar
Jakub / 3 stycznia 2014 o 10:08

A CZEMU NIE NP "ORLEN" SIĘ PYTAM? , NO PYTAM SIĘ!!!

Avatar
obd / 2 stycznia 2014 o 20:19

Miejsca pracy w MOP za 800zł za 16 godzin pracy. PO co ta reklama jak tiry zaczęły jeźdić od nowa starą 17 bo nie płacą i w jastkowie zjedza obiad za to co mieli zapłacić za przejazd.

to jakies 8700 zl za miesiac!

Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 16:39

ja tankuje ON Energy na Ukrainie za 9,15 hrywien/1l i nie narzekam :)

Avatar
mn / 28 grudnia 2013 o 12:36

Pier*do*lic BP  za bandyckie ceny!!!!

Dokładnie. Racja. BP to najdroższa stacja. Omijam to gówno z daleka. 

Avatar
Omijać BP z daleka / 28 grudnia 2013 o 11:41

Miejsca pracy w MOP za 800zł za 16 godzin pracy. PO co ta reklama jak tiry zaczęły jeźdić od nowa starą 17 bo nie płacą i w jastkowie zjedza obiad za to co mieli zapłacić za przejazd.

Pier*do*lic BP  za bandyckie ceny!!!!

Avatar
ja / 27 grudnia 2013 o 22:54

Jak cie dziadu z drugim dziadem nie stac zeby gazete sobie kupic to oczekujesz ze za darmo w necie podadza ci wszystko za darmo w najlepszym wydaniu? Dziady...

POpieram! Nie wspierajmy dziadostwa! Tak samo jak ulicznym pseudograjkom (pseudośpiewakom) nie daję 2zł na wino lub piwo mówiąc że niech się wezmą za pożyteczną pracę, tak samo nie dałbym złamanego grosza tego typu pseudodziennikarzom za opisywanie takich głupot.

Avatar
Min / 27 grudnia 2013 o 22:11

Jak cie dziadu z drugim dziadem nie stac zeby gazete sobie kupic to oczekujesz ze za darmo w necie podadza ci wszystko za darmo w najlepszym wydaniu? Dziady...

Avatar
Ali / 27 grudnia 2013 o 22:10

to mi się podoba

Avatar
jj / 10 stycznia 2014 o 09:17

Byłem tankowałem. Usłyszałem od obsługi że mają zwalniać bo BP założyło większą sprzedaż a tu mało kto tankuje...

Avatar
antymal / 5 stycznia 2014 o 21:27

Tylko narzekajcie, ta S17 stka z BP czy Orlenm to jest sukces dla naszego regionu

Avatar
Jakub / 3 stycznia 2014 o 10:08

A CZEMU NIE NP "ORLEN" SIĘ PYTAM? , NO PYTAM SIĘ!!!

Avatar
obd / 2 stycznia 2014 o 20:19

Miejsca pracy w MOP za 800zł za 16 godzin pracy. PO co ta reklama jak tiry zaczęły jeźdić od nowa starą 17 bo nie płacą i w jastkowie zjedza obiad za to co mieli zapłacić za przejazd.

to jakies 8700 zl za miesiac!

Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 16:39

ja tankuje ON Energy na Ukrainie za 9,15 hrywien/1l i nie narzekam :)

Avatar
mn / 28 grudnia 2013 o 12:36

Pier*do*lic BP  za bandyckie ceny!!!!

Dokładnie. Racja. BP to najdroższa stacja. Omijam to gówno z daleka. 

Avatar
Omijać BP z daleka / 28 grudnia 2013 o 11:41

Miejsca pracy w MOP za 800zł za 16 godzin pracy. PO co ta reklama jak tiry zaczęły jeźdić od nowa starą 17 bo nie płacą i w jastkowie zjedza obiad za to co mieli zapłacić za przejazd.

Pier*do*lic BP  za bandyckie ceny!!!!

Avatar
ja / 27 grudnia 2013 o 22:54

Jak cie dziadu z drugim dziadem nie stac zeby gazete sobie kupic to oczekujesz ze za darmo w necie podadza ci wszystko za darmo w najlepszym wydaniu? Dziady...

POpieram! Nie wspierajmy dziadostwa! Tak samo jak ulicznym pseudograjkom (pseudośpiewakom) nie daję 2zł na wino lub piwo mówiąc że niech się wezmą za pożyteczną pracę, tak samo nie dałbym złamanego grosza tego typu pseudodziennikarzom za opisywanie takich głupot.

Avatar
Min / 27 grudnia 2013 o 22:11

Jak cie dziadu z drugim dziadem nie stac zeby gazete sobie kupic to oczekujesz ze za darmo w necie podadza ci wszystko za darmo w najlepszym wydaniu? Dziady...

Avatar