środa, 23 sierpnia 2017 r.

Lubelskie

Składy rad powiatów w Zamojskiem, Chełmskiem i Bialskiem

Dodano: 23 listopada 2010, 22:14

Rady Powiatów: Hrubieszowskiego, Biłgorajskiego, Tomaszowskiego, Zamojskiego, Włodawskiego, Krasnostawskiego, Chełmskiego, Bialskiego, Radzyńskiego, Łukowskiego i Parczewskiego.

POWIAT HRUBIESZOWSKI
Frekwencja – 48,11 proc.

PSL
Wincenty Sala
Stanisław Sitarz
Danuta Kozłowska
Jan Mołodecki
Józef Kuropatwa
Wacław Misztal
Stanisław Staszczuk
Krzysztof Bożek
Leszek Czerwonka
Andrzej Barczuk
Jarosław Trzak

PiS
Jan Grabarczuk
Marek Kata
Hanna Suchocka
Stanisław Nieczyporowski

KWW Odpowiedzialny Samorząd
Zbigniew Dolecki
Michał Miścior
Grzegorz Drewnik
Jan Nowak

POWIAT BIŁGORAJSKI
Frekwencja: 53,2 proc.

PiS
Mirosław Poźniak
Stanisław Schodziński
Ireneusz Wilczyński
Jan Dudek
Krzysztof Doliński
Mirosław Siwik
Józef Czarny
Marian Kurzyna

PSL
Krzysztof Lewandowski
Dariusz Wolanin
Adam Olszta
Marian Tokarski
Ryszard Jabłoński
Alfred Sobótka
Jarosław Piskorski

PO
Franciszek Piętak
Zdzisław Hułas
Mariusz Paluch

KWW Biłgoraj XXI
Miasto i Powiat
Tadeusz Ferens
Ryszard Papierz

KWW Biłgorajskie Porozumienie Samorządów
Dorota Flor
Józef Borowiec

SLD
Ryszard Korniak

POWIAT TOMASZOWSKI
Frekwencja – 53,79 proc.

PSL
Jan Dawidowski
Wojciech Kawalec
Jan Kowalczyk
Tadeusz Stanibuła
Tadeusz Suski
Henryk Szadkowski
Jerzy Wereszczak

PiS
Robert Bondyra
Jan Fila
Stanisław Koper
Mirosława Malicka
Teresa Senczyszyn
Magdalena Szczepańska
Tomasz Zieliński

KWW "Samorządowcy”
Teresa Chrastina
Alicja Kopczan
Wiesław Kostrubiec
Robert Kuźniarz

PO
Zbigniew Naklicki
Jan Wójtowicz

SLD
Stanisław Czuryło

POWIAT ZAMOJSKI
Frekwencja: 52,60 proc.

PSL
Jerzy Kazimierz Sobczuk
Ryszard Henryk Ciurysek
Anna Soboń
Henryk Matej
Jan Słomiany
Leszek Pastuszak
Kazimierz Mielnicki
Zofia Goździuk
Stanisław Barteczko

PiS
Ireneusz Adam Ścirka
Ala Renata Kołodziejczyk
Lucjan Bednarz
Antoni Skura
Jerzy Tadeusz Bosiak
Krzysztof Jan Gałaszkiewicz
Zenon Leszek Kupiec

SLD
Maria Loc-Oczkoś
Gertruda Gabriela Miarowska
KW "Piast”
Józef Tadeusz Łosiewicz
Krzysztof Pilip

KW Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe
Zbigniew Piotr Michalski
Krzysztof Jan Rusztyn

PO
Bożena Ilczuk

POWIAT WŁODAWSKI

PSL
Janusz Kloc
Paweł Kołtun
Maria Kunc
Adam Panasiuk
Romuald Pryll

SLD
Franciszek Gruszkowski
Jarosław Gołdyn
Czesław Ignatiuk
Edward Łągwa

PiS
Wiesław Holaczuk
Mirosław Konieczny
Danuta Pawlak
Tadeusz Rudko

PO
Tomasz Antoniuk
Jerzy Makowski
Marian Śpiewak

KWW Naszej Ziemi
Włodawskiej
Andrzej Rusiński

POWIAT KRASNOSTAWSKI

PSL
Henryk Knap
Janusz Pędzisz
Andrzej Korkosz
Elżbieta Makuch
Janusz Szpak
Marek Kasprzak

PO
Henryk Czerniej
Piotr Jelonek
Marek Nowosadzki
Elżbieta Kmieć
Andrzej Grabek

PiS
Jan Sawa
Andrzej Kmicic
Teresa Hałas
Jan Mróz

SLD
Agnieszka Chwaszcz
Marek Piwko
Monika Grzesiuk

Forum Inicjatyw Lokalnych "Razem”
Jacek Lis

POWIAT CHEŁMSKI

Gmina-Powiat Wspólna Sprawa
Bogusław Żelechowski
Janusz Kański
Wojciech Sawa
Roman Kandziora

PSL
Józef Lekan
Maria Patra
Zdzisław Wronka
Kazimierz Stocki
Andrzej Czerniej
Krzysztof Gawrjołek
Teresa Królikowska

PiS
Jerzy Kwiatkowski
Krystyna Radomska

SLD
Ryszard Tryniecki
Henryk Kamiński

PO
Grażyna Kozaczuk

POWIAT BIALSKI

PiS
Ryszard Boś
Henryk Jakubiak
Marek Uściński
Jerzy Panasiuk
Marcin Duszek
Tomasz Bylina

PSL
Agnieszka Jakoniuk
Tadeusz Łazowski
Elżbieta Iwaniuk
Mariusz Kiczyński
Romuald Kulawiec
Mariusz Filipiuk
Mariusz Kostka
Przemysław Litwiniuk
Arkadiusz Maksymiuk
Jan Stasiuk

PO
Marzena Andrzejuk
Jacek Danieluk
Daniel Dragan
Zbigniew Kot

SLD
Antoni Sacharuk
Kazimiera Adamiec
Jan Bajkowski

Powiat Radzyński

Nasz Powiat
Jan Gil
Mirosław Walicki
Mirosław Bartoś

PiS
Józef Korulczyk
Jerzy Bednarczyk
Szczepan Niebrzegowski
Zbigniew Makarski

PSL
Lucjan Kotwica
Jerzy Bajda
Piotr Powałka
Tadeusz Skowron
Zofia Goławska
Henryk Woch
Marek Wołosowicz

PO
Mariusz Skoczylas
Ireneusz Antol
Zbigniew Smółko

Wspólnota Samorządowa Powiatu Radzyńskiego
Adam Świć
Mieczysław Wagner

Powiat Łukowski

Przymierze dla Ziemi
Łukowskiej
Karol Ciołek
Jarosław Sych
Janusz Kozioł
Piotr Chaber
Krzysztof Szczęśniak
Tadeusz Kopeć

PiS
Władysław Karaś
Józef Płudowski
Włodzimierz Wolski
Tadeusz Brzozowski
Andrzej Soćko

PSL
Krzysztof Woliński
Henryk Tymosz
Tomasz Kruk
Leszek Świętochowski

Samorządowcy Powiatu Łukowskiego
Robert Baran
Longin Kajka
Łukasz Szczepańczyk

PO
Krzysztof Tymoszuk,
Ryszard Żurek

Łukowska Wspólnota Samorządowa
Kazimierz Mamiński
Andrzej Wisiński
Razem dla Powiatu
Henryk Lipiec

Powiat Parczewski

PO
Adam Domański
Krystyna Jaśkiewicz
Zdzisław Chmielarz

PiS
Paweł Kędracki
Bożena Siłuch
Sławomir Langa
Kazimierz Jaszczuk

PSL
Stanisław Mroczek
Ryszard Trubaj
Jerzy Maśluch

Samorządowa Inicjatywa Społeczna
Waldemar Wezgraj
Ryszard Kwiatek
Grażyna Lamczyk

Bezpartyjne Porozumienie Samorządowe
Jan Makarewicz
SLD
Zbigniew Trójniak

(Dane nieoficjalne. Niektóre osoby biorą udział w II turze wyborów na wójtów i burmistrzów)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!