Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 grudnia 2009 r.
7:30
Edytuj ten wpis

Ślisko i niebezpiecznie na lubelskich drogach (zdjęcia,wideo)

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 16 A A

Kierowcy, którzy nie wymienili jeszcze opon z letnich na zimowe, nie powinni dzisiaj wyjeżdżać samochodem w trasę. Z powodu opadów śniegu warunki na lubelskich drogach są bardzo trudne. Synoptycy zapowiadają, że taka pogoda utrzyma się do końca dnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło też w Annówce na drodze krajowej nr 19. Około godz. 2 zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka. Początkowo wprowadzono wahadło, a od godz. 5.30 trasa jest już w pełni przejezdna. Ranne są trzy osoby.

Opóźnienia komunikacji miejskiej

W Lublinie wciąż pada. Śniegiem i błotem pokryte są nawet główne drogi. Tak jest m.in. na ul. Warszawskiej, Jana Pawła II, czy al. Solidarności. Tworzą się korki. Rano doszło do trzech kolizji z udziałem pojazdów MPK - w Krężnicy Jarej, na Drodze Męczenników Majdanka i przy ul. Narutowicza.

Wszystkie pojazdy miejskiego przewoźnika wyjechały na lubelskie ulice. Mają one jednak 15-20 minutowe opóźnienia.
Synoptycy zapowiadają, że opady utrzymają się przez cały dzień. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że na Lubelszczyźnie mogą wystąpić zawieje i zamiecie śnieżne.

Policja apeluje

W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi policjanci proszą o ostrożną jazdę.

- Mało widoczni piesi i rowerzyści wolniej przechodzą przez śliską jezdnię, a droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża. Tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność można uniknąć drogowych nieszczęść. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach i przypominają zasady bezpiecznego podróżowania zimą - czytamy w dzisiejszym komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 12:03
Zima zaskoczyła niedzielnych kierowców
Avatar
Motor_fan / 17 grudnia 2009 o 11:55
FOTORELACJA KOMPLETNA AMATORKA ! ! !
Avatar
nick / 17 grudnia 2009 o 11:49
[size=3]Ludzie, to tylko trochę śniegu i mrozu, mamy grudzień i to normalne....
Ale niestety tylko to! Cała reszta jest nienormalna.... i w tym kraju już tak zostanie
[/size]
Avatar
ggelo / 17 grudnia 2009 o 11:37
Dziennik to ma za fotografa chyba 7 letnią dziewczynkę ale to i to nie wiem bo mój 9 letni brat robi lepsze fotki =P
Pozdrowienia dla fotografa =D jak można być takim nieudacznikiem hehe
Avatar
uio / 17 grudnia 2009 o 11:25
No patrz, a Niemcy też sparaliżowało...A o wiele bogatszy kraj.



123 napisał:
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki?????
PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ruchu do jazdy na wprost przy skrzyżowaniu z ul. Zana........inaczej nie wyeliminuje się "kombinatorów", którzy wciskają się na "trzeciego", warto by monitorować to skrzyżowanie!!!!
rozwiń
Avatar
~max~ / 17 grudnia 2009 o 11:11
Jak Dziennik Wschodni da zdjęcia, to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Apeluję o lepszą jakość zdjęć!!!
Avatar
123 / 17 grudnia 2009 o 10:44
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki?????
PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ruchu do jazdy na wprost przy skrzyżowaniu z ul. Zana........inaczej nie wyeliminuje się "kombinatorów", którzy wciskają się na "trzeciego", warto by monitorować to skrzyżowanie!!!!
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki?????
PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ... rozwiń
Avatar
łysy / 17 grudnia 2009 o 09:53
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy,
myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach
całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne
prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku
nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto
i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach
zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg.
Jest to zwykły lobbing.

Dziś jechałem za kolesiem na g...ch oponach. Każde hamowanie to uślizg samochodu, a przyspieszenie to boksownie kół. Zimówka nie zapewni 100% bezpieczeństwa, ale w takich warunkach jak dziś - jest ona bezwzględną koniecznością. Chyba, że jesteś z branży cmentarno-łapiduchowskiej...
Ja lobbuj tylko za zdrowym rozsądkiem

Dziś jechałem za kolesiem na g...ch oponach. Każde hamowanie to uślizg samochodu, a przyspieszenie to boksownie kół. Zimówka nie zapewni 100% bezpieczeństwa, ale w takich warunkach jak dziś - jest ona bezwzględną koniecznością. Chyba, że jesteś z branży cmentarno-łapiduchowskiej...
Ja lobbuj tylko za zdrowym rozsądkiem rozwiń
Avatar
Marek / 17 grudnia 2009 o 09:36
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy,
myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach
całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne
prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku
nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto
i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach
zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg.
Jest to zwykły lobbing.

hehe przypominasz mi chlopaka znajomej, ktory tez nigdy nie zmienial opon na zimowki. Identycznie sadzil, ze to lobbing. Przynajmniej dopuki sie nie wpadl w sposlizg przy 40 i nie rozbil auta.
Wlasnie Ty uwazasz sie za zbyt pewnego kierowce i tym samym narazasz innych uczestnikow ruchu drodowego. Sadzisz, ze jestes tak swietna, ze nie potrzebujesz dodatkowej przyczepnosci - myslisz dokladnie tak samo jak ludzie, ktorzy sa sprawcami wypadkow. Gdy wpadasz w poslizg, to kazdy dodatkowy atut sie przydaje. Chyba, ze jezdzisz 20km/h - wtedy jestem w stanie zrozumiec Twoje myslenie o tych zbyt pewnie czujacych sie kierowcach ktorzy jada 40km/h.

hehe przypominasz mi chlopaka znajomej, ktory tez nigdy nie zmienial opon na zimowki. Identycznie sadzil, ze to lobbing. Przynajmniej dopuki sie nie wpadl w sposlizg przy 40 i nie rozbil auta.
Wlasnie Ty uwazasz sie za zbyt pewnego kierowce i tym samym narazasz innych uczestnikow ruchu drodowego. Sadzisz, ze jestes tak swietna, ze nie potrzebujesz dodatkowej przyczepnosci - myslisz dokladnie tak samo jak ludzie, ktorzy sa sprawcami wypadkow. Gdy wpadasz w poslizg, to kazdy dodatkowy atut sie przydaje. Chyba, ze jezd... rozwiń
Avatar
Józef Oponka / 17 grudnia 2009 o 09:31
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy,
myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach
całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne
prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku
nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto
i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach
zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg.
Jest to zwykły lobbing.


Otóż mylisz się bardzo droga Zosiu. Tzw "opony całoroczne" nie są dobre ani w lecie ani w zimie. Sekret tkwi w kilku czynnikach m.in. opony zimowe mają inna mieszankę gumy niż letnie - nie twardnieje tak jak w letnich przy ujemnej temperaturze i poprawia przyczepność, poza tym typ bieżnika - opony zimowe powinny mieć bieżnik głębszy i z większymi przerwami między rowkami na swoich krawędziach, co zapobiega wpadaniu w poślizgi boczne i ułatwia odprowadzanie śniegu i błota z bieżnika. Ponadto nowoczesne opony zimowe posiadają na wierzchu bieżnika warstwę silikonu a na niej warstewkę włókna szklanego z tzw. mikrokolcami co fenomenalnie poprawia przyczepność na lodzie i pozwala nawet na śliskiej nawierzchni na bezpieczne wyhamowanie auta.


Otóż mylisz się bardzo droga Zosiu. Tzw "opony całoroczne" nie są dobre ani w lecie ani w zimie. Sekret tkwi w kilku czynnikach m.in. opony zimowe mają inna mieszankę gumy niż letnie - nie twardnieje tak jak w letnich przy ujemnej temperaturze i poprawia przyczepność, poza tym typ bieżnika - opony zimowe powinny mieć bieżnik głębszy i z większymi przerwami między rowkami na swoich krawędziach, co zapobiega wpadaniu w poślizgi boczne i ułatwia odprowadzanie śniegu i błota z bieżnika. Ponadto nowoczesne o... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 12:03
Zima zaskoczyła niedzielnych kierowców
Avatar
Motor_fan / 17 grudnia 2009 o 11:55
FOTORELACJA KOMPLETNA AMATORKA ! ! !
Avatar
nick / 17 grudnia 2009 o 11:49
[size=3]Ludzie, to tylko trochę śniegu i mrozu, mamy grudzień i to normalne....
Ale niestety tylko to! Cała reszta jest nienormalna.... i w tym kraju już tak zostanie
[/size]
Avatar
ggelo / 17 grudnia 2009 o 11:37
Dziennik to ma za fotografa chyba 7 letnią dziewczynkę ale to i to nie wiem bo mój 9 letni brat robi lepsze fotki =P
Pozdrowienia dla fotografa =D jak można być takim nieudacznikiem hehe
Avatar
uio / 17 grudnia 2009 o 11:25
No patrz, a Niemcy też sparaliżowało...A o wiele bogatszy kraj.



123 napisał:
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki?????
PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ruchu do jazdy na wprost przy skrzyżowaniu z ul. Zana........inaczej nie wyeliminuje się "kombinatorów", którzy wciskają się na "trzeciego", warto by monitorować to skrzyżowanie!!!!
rozwiń
Avatar
~max~ / 17 grudnia 2009 o 11:11
Jak Dziennik Wschodni da zdjęcia, to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Apeluję o lepszą jakość zdjęć!!!
Avatar
123 / 17 grudnia 2009 o 10:44
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki?????
PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ruchu do jazdy na wprost przy skrzyżowaniu z ul. Zana........inaczej nie wyeliminuje się "kombinatorów", którzy wciskają się na "trzeciego", warto by monitorować to skrzyżowanie!!!!
Totalny paraliż......to co dzieje sie na ulicach miasta to katastrofa!!!! Gdzie są służby odśnieżania...???? stoją w korkach, tak jakby zaspali i wyjechali tuż przed 7 rano!!!! Zasnieżone całe centrum, ślisko i niebezpiecznie nie tylko na jezdni ale i chodnikach!!!! Co robią "szefowie" odpowiedzialni za to...???? I znowy zima, zima, zima.....winna wszystkiemu!!!!! A może są za "ciepłe" posadki?????
PS. Ul. Nadbystrzycka powinna mieć tylko jeden pas ... rozwiń
Avatar
łysy / 17 grudnia 2009 o 09:53
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy,
myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach
całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne
prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku
nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto
i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach
zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg.
Jest to zwykły lobbing.

Dziś jechałem za kolesiem na g...ch oponach. Każde hamowanie to uślizg samochodu, a przyspieszenie to boksownie kół. Zimówka nie zapewni 100% bezpieczeństwa, ale w takich warunkach jak dziś - jest ona bezwzględną koniecznością. Chyba, że jesteś z branży cmentarno-łapiduchowskiej...
Ja lobbuj tylko za zdrowym rozsądkiem

Dziś jechałem za kolesiem na g...ch oponach. Każde hamowanie to uślizg samochodu, a przyspieszenie to boksownie kół. Zimówka nie zapewni 100% bezpieczeństwa, ale w takich warunkach jak dziś - jest ona bezwzględną koniecznością. Chyba, że jesteś z branży cmentarno-łapiduchowskiej...
Ja lobbuj tylko za zdrowym rozsądkiem rozwiń
Avatar
Marek / 17 grudnia 2009 o 09:36
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy,
myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach
całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne
prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku
nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto
i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach
zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg.
Jest to zwykły lobbing.

hehe przypominasz mi chlopaka znajomej, ktory tez nigdy nie zmienial opon na zimowki. Identycznie sadzil, ze to lobbing. Przynajmniej dopuki sie nie wpadl w sposlizg przy 40 i nie rozbil auta.
Wlasnie Ty uwazasz sie za zbyt pewnego kierowce i tym samym narazasz innych uczestnikow ruchu drodowego. Sadzisz, ze jestes tak swietna, ze nie potrzebujesz dodatkowej przyczepnosci - myslisz dokladnie tak samo jak ludzie, ktorzy sa sprawcami wypadkow. Gdy wpadasz w poslizg, to kazdy dodatkowy atut sie przydaje. Chyba, ze jezdzisz 20km/h - wtedy jestem w stanie zrozumiec Twoje myslenie o tych zbyt pewnie czujacych sie kierowcach ktorzy jada 40km/h.

hehe przypominasz mi chlopaka znajomej, ktory tez nigdy nie zmienial opon na zimowki. Identycznie sadzil, ze to lobbing. Przynajmniej dopuki sie nie wpadl w sposlizg przy 40 i nie rozbil auta.
Wlasnie Ty uwazasz sie za zbyt pewnego kierowce i tym samym narazasz innych uczestnikow ruchu drodowego. Sadzisz, ze jestes tak swietna, ze nie potrzebujesz dodatkowej przyczepnosci - myslisz dokladnie tak samo jak ludzie, ktorzy sa sprawcami wypadkow. Gdy wpadasz w poslizg, to kazdy dodatkowy atut sie przydaje. Chyba, ze jezd... rozwiń
Avatar
Józef Oponka / 17 grudnia 2009 o 09:31
~zosia~ napisał:
Z zimowymi oponami to wielka przesada, bo zbyt pewnie się czują kierowcy,
myśląc, że opona zastąpi bezpieczną prędkość.Ja prowadzę auto na oponach
całorocznych i nie zdarzyło mi się wpaść w poślizg. Tylko mądre i umiejętne
prowadzenie uchroni nas od nieszczęścia. Śnieg to nie wynalazek XX wieku
nie było opon zimowych i było mniej wypadków. Od 20 lat prowadzę auto
i nie zmieniam opon. A jak nie ma śniegu to jak się jeżdzi na oponach
zimowych, przecież to nie obuwie, że zmienia się wtedy kiedy pada śnieg.
Jest to zwykły lobbing.


Otóż mylisz się bardzo droga Zosiu. Tzw "opony całoroczne" nie są dobre ani w lecie ani w zimie. Sekret tkwi w kilku czynnikach m.in. opony zimowe mają inna mieszankę gumy niż letnie - nie twardnieje tak jak w letnich przy ujemnej temperaturze i poprawia przyczepność, poza tym typ bieżnika - opony zimowe powinny mieć bieżnik głębszy i z większymi przerwami między rowkami na swoich krawędziach, co zapobiega wpadaniu w poślizgi boczne i ułatwia odprowadzanie śniegu i błota z bieżnika. Ponadto nowoczesne opony zimowe posiadają na wierzchu bieżnika warstwę silikonu a na niej warstewkę włókna szklanego z tzw. mikrokolcami co fenomenalnie poprawia przyczepność na lodzie i pozwala nawet na śliskiej nawierzchni na bezpieczne wyhamowanie auta.


Otóż mylisz się bardzo droga Zosiu. Tzw "opony całoroczne" nie są dobre ani w lecie ani w zimie. Sekret tkwi w kilku czynnikach m.in. opony zimowe mają inna mieszankę gumy niż letnie - nie twardnieje tak jak w letnich przy ujemnej temperaturze i poprawia przyczepność, poza tym typ bieżnika - opony zimowe powinny mieć bieżnik głębszy i z większymi przerwami między rowkami na swoich krawędziach, co zapobiega wpadaniu w poślizgi boczne i ułatwia odprowadzanie śniegu i błota z bieżnika. Ponadto nowoczesne o... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!