Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 marca 2013 r.
8:09
Edytuj ten wpis

Śmiertelnie potrącił kobietę. Miał 2,6 promila

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 50 A A
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. (Archiwum)
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. (Archiwum)

Tragiczny wypadek w Niedrzwicy Dużej (pow. lubelski) na trasie Lublin-Kraśnik. Pijany kierowca śmiertelnie potrącił kobietę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca renault laguna jadąc ulicą Spółdzielczą potrącił idącą ulicą kobietę. 60-letnia mieszkanka Niedrzwicy Dużej zmarła na miejscu zdarzenia.

Kierowca był pijany. - Badanie wykazało, że 37-latek miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - wyjaśnia Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Okoliczności wypadku ustalają policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie.

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość1245 / 27 marca 2013 o 18:26
no tak bo najlepiej jest oceniać kogoś kogo się nie zna niż samego siebie bo przecież nikt z was co wypisują te komentarze nie pomyśli i nie zastanowi się że może te komentarze kogoś zabolą np. jego rodzinę to jest naprawdę wielka tragedia i to co zrobił nie powinno mieć miejsca no ale stało się... swoją opinie w takiej sytuacji powinniście zachować dla siebie a nie wygłaszać je na forum ciekawa jestem czy bylibyście tacy odważni i powiedzieli o tym co tu wypisujecie jego rodzinie prosto w twarz...radziłabym wam się zastanowić jakich słów używacie i pomyślcie czasami o innych bo może to kogoś zaboleć....
no tak bo najlepiej jest oceniać kogoś kogo się nie zna niż samego siebie bo przecież nikt z was co wypisują te komentarze nie pomyśli i nie zastanowi się że może te komentarze kogoś zabolą np. jego rodzinę to jest naprawdę wielka tragedia i to co zrobił nie powinno mieć miejsca no ale stało się... swoją opinie w takiej sytuacji powinniście zachować dla siebie a nie wygłaszać je na forum ciekawa jestem czy bylibyście tacy odważni i powiedzieli o tym co tu wypisujecie jego rodzinie prosto w twarz...radziłabym wam się zastanowić jakich słów uż... rozwiń
Avatar
Henio / 27 marca 2013 o 08:49
[quote name='al' timestamp='1364151456' post='749589']
to jest wlasnie piekne w naszych stronach jedziesz sobie spokojnie noca a tu nagle ktos idzie,,, i niedaj Boze ktos z naprzeciwka jedzie (i wtedy bardzo szybko odbijasz!!!,,,, Takze kupa racji
[/quote]

Dlatego należy jechać nie "spokojnie", a ze wzmożoną uwagą i do tego z taką prędkością, żeby nie rozjechać tego, kto "nagle idzie".
Avatar
Madzia / 26 marca 2013 o 21:05
to byla jego teściowa wiecie???? mieszkam nie daleko...
Avatar
gOŚĆ123 / 26 marca 2013 o 18:08
najgorsze jest to ze nikt tutaj nie myśli o rodzinie ktora stracila najblizsze osoby w swoim zyciu!! sa dzieci jak im to wytlumaczyc ze ich juz nie ma!! NIKT Z was nie ma serca! zle zrobil i on juz to doskonale wie, nienawidza go wszyscy i on pewnie siebie tez..na h**j dokładacie swoje oskarzenia skoro nie znacie sytuacji rodziny!!
Avatar
gOŚĆ123 / 26 marca 2013 o 18:02
wiecie co piszecie tu ogromne bzdury!! nie znacie okolicznosci wypadku a najwiecej macie do powiedzenia. stała się wielka tragedia i to jest przestroga dla wszystkich aby nikomu wiecej nie przyszlo do głowy wsiadac za kierownice po pijanemu, nawet po lampce wina bo pozniej gina ludzie i dzieje się tragedia poźniej.. Znam rodzine i znam kierowce a Ci co nie znaja to niech sie nie wypowiadaja!!
Avatar
patii / 26 marca 2013 o 15:35
weźcie się wszyscy co tak piszecie ogarnijcie się jej już niestety życia już nie przywrócimy a to co się stało to się nie odstanie ja nikogo tu nie chce usprawiedliwiać bo to co się stało to naprawdę wielka tragedia szczególnie dla jego rodziny zamiast oceniać kogoś kogo nie znaliście pomyślcie przez co jego rodzina teraz musi przechodzi, wielkie wyrazy współczucia dla całej rodziny
Avatar
Henio / 25 marca 2013 o 11:13
[quote name='życzliwy' timestamp='1364157903' post='749655']
Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień!!!!!!!!!!!!! czy NIGDY!! powtarzam NIGDY!! żaden z was kretyni nie prowadził samochodu po kielichu
[/quote]
Zanim zaczniesz wymyślać ludziom od kretynów, postaraj się tępaku zrozumieć różnicę między "po kielichu", a "kompletnie nawalony".
Avatar
Gość / 25 marca 2013 o 10:32
Jest społeczne przyzwolenie na jazdę po pijanemu. Większość nie pije sama ale z kolegami, sąsiadami, rodziną, w barze, sklepie lub pracy i nikt nie reaguje. No bo jak można donieść na policję, że ktoś jedzie po alkoholu. Dopiero jak wydaży się tragedia to krzyk się podnosi.
Avatar
Adela / 25 marca 2013 o 07:53
[quote name='trzeźwy' timestamp='1364157120' post='749645']
Ciekawe, czy gdyby ten nachlany bezmózgowiec zabił kogoś z Twojej rodziny, też uważałbyś, że jest naprawdę w porządku... Dokąd będzie społeczna akceptacja dla pijanych za kierownicą, nikt nie może być bezpieczny na drodze.
[/quote]Chleją bo mają immunitet, myślą że mogą być potem bezkarni,zabije taki,otrzepie zachlaną mordę i dalej pije. Będą nadal bezkarnie zabijać.
[quote name='trzeźwy' timestamp='1364157120' post='749645']
Ciekawe, czy gdyby ten nachlany bezmózgowiec zabił kogoś z Twojej rodziny, też uważałbyś, że jest naprawdę w porządku... Dokąd będzie społeczna akceptacja dla pijanych za kierownicą, nikt nie może być bezpieczny na drodze.
[/quote]Chleją bo mają immunitet, myślą że mogą być potem bezkarni,zabije taki,otrzepie zachlaną mordę i dalej pije. Będą nadal bezkarnie zabijać. rozwiń
Avatar
Ewka / 24 marca 2013 o 23:33
Ludzie przestańcie! Widziałam miejsce wypadku, akcję ratowniczą i szok tego młodego chłopaka, którego nie znam. Stała się ogromna tragedia, tragedia całej tej rodziny. W ciągu jednej chwili strcili 2 bliskie osoby... i to kilkaset metrów od ich domu. Nic nie usprawiedliwi tego, że ten chłopak jechał pijany, podkreślam nic! Ale nie wiemy co tam się dokładnie stało. Fakty są takie: wypadek był w miejscu, gdzie jest oświetlenie od przydrożnego zakładu, kobieta była w beżowej/brązowej (widocznej) kurtce, chodników na tej ulicy nie ma, ale "odśnieżona" ulica to zbyt wiele powiedzane. Ślizgawica była tego wieczoru okropna, zero chamowania! Wszystko mogło sią zdarzyć. Chłopakowi pozostaje żyć z świadomością, że zabił bliską osobę, a nam modlić się o Wieczny Odpoczynek dla ofiary i wiele sił dla rodziny!
Ludzie przestańcie! Widziałam miejsce wypadku, akcję ratowniczą i szok tego młodego chłopaka, którego nie znam. Stała się ogromna tragedia, tragedia całej tej rodziny. W ciągu jednej chwili strcili 2 bliskie osoby... i to kilkaset metrów od ich domu. Nic nie usprawiedliwi tego, że ten chłopak jechał pijany, podkreślam nic! Ale nie wiemy co tam się dokładnie stało. Fakty są takie: wypadek był w miejscu, gdzie jest oświetlenie od przydrożnego zakładu, kobieta była w beżowej/brązowej (widocznej) kurtce, chodników na tej ulicy nie ma, a... rozwiń
Avatar
gość1245 / 27 marca 2013 o 18:26
no tak bo najlepiej jest oceniać kogoś kogo się nie zna niż samego siebie bo przecież nikt z was co wypisują te komentarze nie pomyśli i nie zastanowi się że może te komentarze kogoś zabolą np. jego rodzinę to jest naprawdę wielka tragedia i to co zrobił nie powinno mieć miejsca no ale stało się... swoją opinie w takiej sytuacji powinniście zachować dla siebie a nie wygłaszać je na forum ciekawa jestem czy bylibyście tacy odważni i powiedzieli o tym co tu wypisujecie jego rodzinie prosto w twarz...radziłabym wam się zastanowić jakich słów używacie i pomyślcie czasami o innych bo może to kogoś zaboleć....
no tak bo najlepiej jest oceniać kogoś kogo się nie zna niż samego siebie bo przecież nikt z was co wypisują te komentarze nie pomyśli i nie zastanowi się że może te komentarze kogoś zabolą np. jego rodzinę to jest naprawdę wielka tragedia i to co zrobił nie powinno mieć miejsca no ale stało się... swoją opinie w takiej sytuacji powinniście zachować dla siebie a nie wygłaszać je na forum ciekawa jestem czy bylibyście tacy odważni i powiedzieli o tym co tu wypisujecie jego rodzinie prosto w twarz...radziłabym wam się zastanowić jakich słów uż... rozwiń
Avatar
Henio / 27 marca 2013 o 08:49
[quote name='al' timestamp='1364151456' post='749589']
to jest wlasnie piekne w naszych stronach jedziesz sobie spokojnie noca a tu nagle ktos idzie,,, i niedaj Boze ktos z naprzeciwka jedzie (i wtedy bardzo szybko odbijasz!!!,,,, Takze kupa racji
[/quote]

Dlatego należy jechać nie "spokojnie", a ze wzmożoną uwagą i do tego z taką prędkością, żeby nie rozjechać tego, kto "nagle idzie".
Avatar
Madzia / 26 marca 2013 o 21:05
to byla jego teściowa wiecie???? mieszkam nie daleko...
Avatar
gOŚĆ123 / 26 marca 2013 o 18:08
najgorsze jest to ze nikt tutaj nie myśli o rodzinie ktora stracila najblizsze osoby w swoim zyciu!! sa dzieci jak im to wytlumaczyc ze ich juz nie ma!! NIKT Z was nie ma serca! zle zrobil i on juz to doskonale wie, nienawidza go wszyscy i on pewnie siebie tez..na h**j dokładacie swoje oskarzenia skoro nie znacie sytuacji rodziny!!
Avatar
gOŚĆ123 / 26 marca 2013 o 18:02
wiecie co piszecie tu ogromne bzdury!! nie znacie okolicznosci wypadku a najwiecej macie do powiedzenia. stała się wielka tragedia i to jest przestroga dla wszystkich aby nikomu wiecej nie przyszlo do głowy wsiadac za kierownice po pijanemu, nawet po lampce wina bo pozniej gina ludzie i dzieje się tragedia poźniej.. Znam rodzine i znam kierowce a Ci co nie znaja to niech sie nie wypowiadaja!!
Avatar
patii / 26 marca 2013 o 15:35
weźcie się wszyscy co tak piszecie ogarnijcie się jej już niestety życia już nie przywrócimy a to co się stało to się nie odstanie ja nikogo tu nie chce usprawiedliwiać bo to co się stało to naprawdę wielka tragedia szczególnie dla jego rodziny zamiast oceniać kogoś kogo nie znaliście pomyślcie przez co jego rodzina teraz musi przechodzi, wielkie wyrazy współczucia dla całej rodziny
Avatar
Henio / 25 marca 2013 o 11:13
[quote name='życzliwy' timestamp='1364157903' post='749655']
Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień!!!!!!!!!!!!! czy NIGDY!! powtarzam NIGDY!! żaden z was kretyni nie prowadził samochodu po kielichu
[/quote]
Zanim zaczniesz wymyślać ludziom od kretynów, postaraj się tępaku zrozumieć różnicę między "po kielichu", a "kompletnie nawalony".
Avatar
Gość / 25 marca 2013 o 10:32
Jest społeczne przyzwolenie na jazdę po pijanemu. Większość nie pije sama ale z kolegami, sąsiadami, rodziną, w barze, sklepie lub pracy i nikt nie reaguje. No bo jak można donieść na policję, że ktoś jedzie po alkoholu. Dopiero jak wydaży się tragedia to krzyk się podnosi.
Avatar
Adela / 25 marca 2013 o 07:53
[quote name='trzeźwy' timestamp='1364157120' post='749645']
Ciekawe, czy gdyby ten nachlany bezmózgowiec zabił kogoś z Twojej rodziny, też uważałbyś, że jest naprawdę w porządku... Dokąd będzie społeczna akceptacja dla pijanych za kierownicą, nikt nie może być bezpieczny na drodze.
[/quote]Chleją bo mają immunitet, myślą że mogą być potem bezkarni,zabije taki,otrzepie zachlaną mordę i dalej pije. Będą nadal bezkarnie zabijać.
[quote name='trzeźwy' timestamp='1364157120' post='749645']
Ciekawe, czy gdyby ten nachlany bezmózgowiec zabił kogoś z Twojej rodziny, też uważałbyś, że jest naprawdę w porządku... Dokąd będzie społeczna akceptacja dla pijanych za kierownicą, nikt nie może być bezpieczny na drodze.
[/quote]Chleją bo mają immunitet, myślą że mogą być potem bezkarni,zabije taki,otrzepie zachlaną mordę i dalej pije. Będą nadal bezkarnie zabijać. rozwiń
Avatar
Ewka / 24 marca 2013 o 23:33
Ludzie przestańcie! Widziałam miejsce wypadku, akcję ratowniczą i szok tego młodego chłopaka, którego nie znam. Stała się ogromna tragedia, tragedia całej tej rodziny. W ciągu jednej chwili strcili 2 bliskie osoby... i to kilkaset metrów od ich domu. Nic nie usprawiedliwi tego, że ten chłopak jechał pijany, podkreślam nic! Ale nie wiemy co tam się dokładnie stało. Fakty są takie: wypadek był w miejscu, gdzie jest oświetlenie od przydrożnego zakładu, kobieta była w beżowej/brązowej (widocznej) kurtce, chodników na tej ulicy nie ma, ale "odśnieżona" ulica to zbyt wiele powiedzane. Ślizgawica była tego wieczoru okropna, zero chamowania! Wszystko mogło sią zdarzyć. Chłopakowi pozostaje żyć z świadomością, że zabił bliską osobę, a nam modlić się o Wieczny Odpoczynek dla ofiary i wiele sił dla rodziny!
Ludzie przestańcie! Widziałam miejsce wypadku, akcję ratowniczą i szok tego młodego chłopaka, którego nie znam. Stała się ogromna tragedia, tragedia całej tej rodziny. W ciągu jednej chwili strcili 2 bliskie osoby... i to kilkaset metrów od ich domu. Nic nie usprawiedliwi tego, że ten chłopak jechał pijany, podkreślam nic! Ale nie wiemy co tam się dokładnie stało. Fakty są takie: wypadek był w miejscu, gdzie jest oświetlenie od przydrożnego zakładu, kobieta była w beżowej/brązowej (widocznej) kurtce, chodników na tej ulicy nie ma, a... rozwiń