wtorek, 17 października 2017 r.

Lubelskie

Spotkania w szkołach: Opowiedzą jak bezpiecznie korzystac z Internetu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 lutego 2012, 10:58
Autor: rp

 (Archiwum)
(Archiwum)

Europoseł Lena Kolarska - Bobińska (PO) organizuje spotkania dla młodzieży o tym jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

Młodzi ludzie usłyszą od eksperta ds. bezpieczeństwa w sieci jak chronić dane osobowe i ustrzec się przed przemocą i zagrożeniami płynącymi z Internetu. Dostaną poradniki i obejrzą film o tym jak 30 lat temu wyobrażano sobie Internet.

Zajęcia odbędą się w miejscowościach w regionie:

- gimnazjum w Lubyczy Królewskiej (pow. tomaszowski) – 21 lutego 2012 r., godz. 9:40
- gimnazjum w Józefowie (pow. biłgorajski) – 21 lutego 2012 r., godz. 13
- gimnazjum w Czemiernikach (pow. radzyński) – 22 lutego 2012 r., godz. 9
- gimnazjum w Urszulinie (pow. włodawski) – 22 lutego 2012 r., godz. 12:45
- gimnazjum w Ratoszynie Drugim (pow. opolski) – 28 lutego 2012 r., godz. 9:40


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
pmwd
Obrońca Hubala
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (19 lutego 2012 o 17:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Gość' timestamp='1329637379' post='599071']
Niech sobie lepiej baba da na spocznij i zajmie sie problemami swojego mocodawcy rudego. My, tu na lubelszczyźnie poradzimy sobie i bez niej. Jej kompetencję są nam zbędne. PO co narobili tyle brudu, a teraz chcą błyszczeć przy ich praniu. Won babo z lubelszczyzny. Mammy swoich posłów a nie tych z łapanki i namaszczenia.
[/quote]

Gościu,a gdzie ta Twoja Lubelsczyzna się znajduje,określ teren,bo ja na mapie nie znalazłem.
Rozwiń
pmwd
pmwd (19 lutego 2012 o 11:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Gość' timestamp='1329610061' post='599057']
Przede wszystkim pamiętajcie - "funkcjonariusze rutynowo [url="htthttps://www.youtube.com/watch?v=rSqHV4JZ8WYp://"]śledzą[/url] internet", rzecznik nadaje, a media roznoszą.
[/quote]
Zgadza się,w dzisiejszych czasach bezpieczne korzystanie z internetu,to przede wszystkim anonimowość,ale otym pani profesor raczej nie wspomni.Wiadomo przecież,że z takiego Tora,korzystają głównie zboczeńcy (według pewnego posła),a nie ludzie ceniący sobie spokój i anonimowość.
Rozwiń
Obrońca Hubala
Obrońca Hubala (19 lutego 2012 o 10:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
PROTEST !!! Mieszkańcy Bychawy i okolic !!!
My, pracownicy, rodzice, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 imienia majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Bychawie, protestujemy przeciwko projektowi połączenia naszej szkoły z Zespołem Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie.
Czujemy się oszukani, ponieważ Starostwo Powiatowe w Lublinie jako organ prowadzący zapewniło nas, że nie ma takich planów w stosunku do naszej szkoły. Dlatego też rozpoczęliśmy działania promocyjne w środowisku, informując, że nabór na rok szkolny 2012/2013 się odbędzie. Do tej pory nikt ze Starostwa Powiatowego w Lublinie nie raczył porozmawiać z nami.
Naszym atutem jest reforma szkolnictwa zawodowego, która otwiera przed szkołą większe możliwości rozwoju niż szkolnictwo ogólnokształcące. Łączenie wiąże się z utratą naszej tożsamości-tracimy nazwę, ponad pięćdziesięcioletnią tradycję.
Majątek wielu pokoleń ma zostać przekazany innej szkole!!! Nie możemy na to pozwolić! Prosimy o poparcie naszego protestu i udział w przemarszu ulicami Bychawy (ZSZ Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego, ul. Reymonta, Sienkiewicza, Piłsudskiego, ks. A. Kwiatkowskiego – powrót tymi samymi ulicami) w niedzielę (19.02.20012r.) w godzinach 11:30-13:30.
Rozwiń
Gość
Gość (19 lutego 2012 o 08:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niech sobie lepiej baba da na spocznij i zajmie sie problemami swojego mocodawcy rudego. My, tu na lubelszczyźnie poradzimy sobie i bez niej. Jej kompetencję są nam zbędne. PO co narobili tyle brudu, a teraz chcą błyszczeć przy ich praniu. Won babo z lubelszczyzny. Mammy swoich posłów a nie tych z łapanki i namaszczenia.
Rozwiń
Josef
Josef (19 lutego 2012 o 06:18) 0