Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

26 grudnia 2009 r.
11:30
Edytuj ten wpis

Świąteczna tradycja: pijani znów szaleją na drogach

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 15 A A

15 nietrzeźwych kierowców zatrzymała policja w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia na drogach naszego regionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Lisowie (pow. lubartowski) kierowca hondy zjechał z drogi do rowu po czym uciekł z miejsca wypadku. Policja szybko zdołała go namierzyć. 21-letni bezrobotny miał w organizmie aż 2,7 promila alkoholu.

Prawie 2,5 promila miał kierujący seatem 49-letni mężczyzna, który w Płouszowicach spowodował kolizję. Okazało się, że wcześniej sąd odebrał mu prawo jazdy.

Prawa jazdy nigdy nie miał za to 17-latek, który po kilku głębszych postanowił wsiąść za kierownicę tico. Miał 1,8 promila.

Pijany pieszy był za to sprawcą jedynego wypadku, do którego doszło wczoraj na drogach Lubelszczyzny. Zataczający się 33-letni mężczyzna szedł nieprawidłową stroną drogi, w pewnym momencie zatoczył się na jezdnię wpadając wprost pod koła opla, którego kierowca chciał go wyminąć. 33-latek miał w organizmie ponad 3, 5 promila. Kierowca opla był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami głowy oraz barku przewieziony został do szpitala.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 o 22:51
tomasz napisał:
Albo jesteś DURNIEM albo takiego udajesz ale to już Twój problem i mniej chlej tempaku to może zrozumiesz co chciałem przekazać!!!!!!


Tępaku pisze się przez "Ę", sprawdź w słowniku ortograficznym.
Czemu sie tak denerwujesz i dlaczego mnie obrażasz
To Ty masz problem i szkoda, że nie wiesz o co w tym chodzi.
A swój moralizatrski przekaz zachowaj dla swojej starej, serdecznie ją pozdrawiam


Tępaku pisze się przez "Ę", sprawdź w słowniku ortograficznym.
Czemu sie tak denerwujesz i dlaczego mnie obrażasz
To Ty masz problem i szkoda, że nie wiesz o co w tym chodzi.
A swój moralizatrski przekaz zachowaj dla swojej starej, serdecznie ją pozdrawiam rozwiń
Avatar
tomasz / 27 grudnia 2009 o 22:04
scrap napisał:
W takim razie najlepsze będą budki, gdzie zapłacisz za paliwo i kupisz lizaka.
Szanowny Tomaszku, z takimi poglądami to można zawędrować tylko do jednego kraju, a dokładnie do ZSRR, gdzie alkoholem
państwo handluje gdzie chce i kiedy chce.
Jeżeli przeraża Cie alkohol na stacji benzynowej to moze równiez nie lubisz czarnych? Pojeździj trochę po Europie, zobaczysz że na prawie każdej stacji jest alkohol..... czyli według Ciebie, po zatankowaniu samochodu nie moge sobie kupić butelki carsberga i wypić go w domu?? :)Gadasz troszkę jak babki z Radio Maryja, Panie MORALISTO-OSZOŁOMIE

Albo jesteś DURNIEM albo takiego udajesz ale to już Twój problem i mniej chlej tempaku to może zrozumiesz co chciałem przekazać!!!!!!
rozumiesz co chciałem przekazać!!!!!! rozwiń
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 o 21:02
tomasz napisał:
ot inteligencja powiatowa w czerep się stukać każe!
W Polsce wszędzie możesz kupić alkohol czy to CPN czy to giełda samochodowa- no tu akurat bez akcyzy! Gdybyś pomyślał "ekonomisto-naukowcu" to byś zrozumiał że nie wszędzie powinien być sprzedawany alkohol a na pewno nie tam gdzie prowokuje to do wykroczenia czy też przestępstwa a co za tym idzie do tragedii!!! Co najciekawsze alkohol zawsze ustawiony jest tak byś go widział gdy płacisz za paliwo i byś miał świadomość że tu go zawsze możesz kupić a szczególnie gdy jesteś na kacu!!!
To może jeszcze wprowadźmy: by sexowne prostytutki skąpo ubrane służyły do mszy, przed każdym hipermarketem złodzieje będą udzielać instruktarzu jak ukraść portfel itp!!! wtedy pojawią się wspaniałe artykuły i prasa będzie miała sensacje!!!
ZACZNIJMY PRZECIWDZIAŁAĆ a nie tyko KARAĆ i szukać winnych!!!!


W takim razie najlepsze będą budki, gdzie zapłacisz za paliwo i kupisz lizaka.
Szanowny Tomaszku, z takimi poglądami to można zawędrować tylko do jednego kraju, a dokładnie do ZSRR, gdzie alkoholem
państwo handluje gdzie chce i kiedy chce.
Jeżeli przeraża Cie alkohol na stacji benzynowej to moze równiez nie lubisz czarnych? Pojeździj trochę po Europie, zobaczysz że na prawie każdej stacji jest alkohol..... czyli według Ciebie, po zatankowaniu samochodu nie moge sobie kupić butelki carsberga i wypić go w domu?? :)Gadasz troszkę jak babki z Radio Maryja, Panie MORALISTO-OSZOŁOMIE


W takim razie najlepsze będą budki, gdzie zapłacisz za paliwo i kupisz lizaka.
Szanowny Tomaszku, z takimi poglądami to można zawędrować tylko do jednego kraju, a dokładnie do ZSRR, gdzie alkoholem
państwo handluje gdzie chce i kiedy chce.
Jeżeli przeraża Cie alkohol na stacji benzynowej to moze równiez nie lubisz czarnych? Pojeździj trochę po Europie, zobaczysz że na prawie każdej stacji jest alkohol..... czyli według Ciebie, po zatankowaniu samochodu nie moge sobie kupić butelki carsberga i wyp... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2009 o 13:56
nie napisał:
Człowieku, o czy ty piszesz.... Złapali nabuzowanego przewodniczącego rady gminy na oczach jego uczniów(urlopowany nauczyciel) i sprawa rozeszła się po kościach. I ilu obrońców za nim stawało... jaki on zasłużony i jacy podli, ci którzy żądają sprawiedliwości.
Chlać każdy może, ale tylko niektórzy za to płacą. I to się szybko nie zmieni, niestety

Po czyich kościach się rozeszła ta sprawa? Zbycho nie jest już nauczycielem, z rady też już wyskoczył. Ciekawe, co teraz porabia?........
yskoczył. Ciekawe, co teraz porabia?........ rozwiń
Avatar
nie / 27 grudnia 2009 o 13:33
Annonim napisał:
Piszę to po raz kolejny: należałoby np. raz w miesiącu lub tygodniu publikować informację o tym, na jakie kary zostali skazani konkretni pijacy zza kierownicy. Może ten sposób w pewnym stopniu zmniejszyłby tę plagę.

Człowieku, o czy ty piszesz.... Złapali nabuzowanego przewodniczącego rady gminy na oczach jego uczniów(urlopowany nauczyciel) i sprawa rozeszła się po kościach. I ilu obrońców za nim stawało... jaki on zasłużony i jacy podli, ci którzy żądają sprawiedliwości.
Chlać każdy może, ale tylko niektórzy za to płacą. I to się szybko nie zmieni, niestety

Człowieku, o czy ty piszesz.... Złapali nabuzowanego przewodniczącego rady gminy na oczach jego uczniów(urlopowany nauczyciel) i sprawa rozeszła się po kościach. I ilu obrońców za nim stawało... jaki on zasłużony i jacy podli, ci którzy żądają sprawiedliwości.
Chlać każdy może, ale tylko niektórzy za to płacą. I to się szybko nie zmieni, niestety rozwiń
Avatar
Annonim / 27 grudnia 2009 o 13:02
Piszę to po raz kolejny: należałoby np. raz w miesiącu lub tygodniu publikować informację o tym, na jakie kary zostali skazani konkretni pijacy zza kierownicy. Może ten sposób w pewnym stopniu zmniejszyłby tę plagę.
Avatar
tomasz / 27 grudnia 2009 o 08:03
scrap napisał:
To,że nas na stacjach jest alkohol nie o znacza wcale, że połowa musi jeździc po pijaku.
Gdyby nie akcyza to twoja babcia nie miałaby emerytury..
Stuknij się najpierw w czerep zanim zaczniesz głupoty wypisywać.

ot inteligencja powiatowa w czerep się stukać każe!
W Polsce wszędzie możesz kupić alkohol czy to CPN czy to giełda samochodowa- no tu akurat bez akcyzy! Gdybyś pomyślał "ekonomisto-naukowcu" to byś zrozumiał że nie wszędzie powinien być sprzedawany alkohol a na pewno nie tam gdzie prowokuje to do wykroczenia czy też przestępstwa a co za tym idzie do tragedii!!! Co najciekawsze alkohol zawsze ustawiony jest tak byś go widział gdy płacisz za paliwo i byś miał świadomość że tu go zawsze możesz kupić a szczególnie gdy jesteś na kacu!!!
To może jeszcze wprowadźmy: by sexowne prostytutki skąpo ubrane służyły do mszy, przed każdym hipermarketem złodzieje będą udzielać instruktarzu jak ukraść portfel itp!!! wtedy pojawią się wspaniałe artykuły i prasa będzie miała sensacje!!!
ZACZNIJMY PRZECIWDZIAŁAĆ a nie tyko KARAĆ i szukać winnych!!!!

ot inteligencja powiatowa w czerep się stukać każe!
W Polsce wszędzie możesz kupić alkohol czy to CPN czy to giełda samochodowa- no tu akurat bez akcyzy! Gdybyś pomyślał "ekonomisto-naukowcu" to byś zrozumiał że nie wszędzie powinien być sprzedawany alkohol a na pewno nie tam gdzie prowokuje to do wykroczenia czy też przestępstwa a co za tym idzie do tragedii!!! Co najciekawsze alkohol zawsze ustawiony jest tak byś go widział gdy płacisz za paliwo i byś miał świadomość że tu go zawsze m... rozwiń
Avatar
scrap / 26 grudnia 2009 o 23:42
??? napisał:
Godzina 22 z minutami, miejscowość Moniaki(lubelskie) - jakiś durny kmiot, bez włączonego oświetlenia, z bocznej nieoświetlonej drogi wyjechał tuż przed moim samochodem (było w nim dwie dorosłe osoby i 18 miesięczne dziecko) Było to bydle trzeźwe??????

Trzeba było zadzwonić na 911
Avatar
??? / 26 grudnia 2009 o 23:39
Godzina 22 z minutami, miejscowość Moniaki(lubelskie) - jakiś durny kmiot, bez włączonego oświetlenia, z bocznej nieoświetlonej drogi wyjechał tuż przed moim samochodem (było w nim dwie dorosłe osoby i 18 miesięczne dziecko) Było to bydle trzeźwe??????
Avatar
scrap / 26 grudnia 2009 o 23:29
tomasz napisał:
Ten sam problem od lat!!!
Pijani kierowcy itd....!
Może ktoś inteligentny zdoła policzyć stacje paliw w całej Polsce gdzie nie jest sprzedawany alkohol!!!!
Nie zajmie mu to zbyt wiele czasu a i do dziesięciu nie musi umieć liczyć!!!
Wiadomo z akcyzy z alkoholu najbardziej bogaci się PAŃSTWO tzn pracownicy budżetówki, przez alkohol cierpi SPOŁECZEŃSTWO czyli robotnicy i biedota- więc po jaką cholerę stworzyć odpowiednie przepisy by zapobiegać alkoholizmu! Niech biedota i zdesperowane społeczeństwo się pogrąża w pijaństwie TWARDOGŁOWI ZAOSTRZĄ PRZEPISY tak


To,że nas na stacjach jest alkohol nie o znacza wcale, że połowa musi jeździc po pijaku.
Gdyby nie akcyza to twoja babcia nie miałaby emerytury..
Stuknij się najpierw w czerep zanim zaczniesz głupoty wypisywać.


To,że nas na stacjach jest alkohol nie o znacza wcale, że połowa musi jeździc po pijaku.
Gdyby nie akcyza to twoja babcia nie miałaby emerytury..
Stuknij się najpierw w czerep zanim zaczniesz głupoty wypisywać. rozwiń
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 o 22:51
tomasz napisał:
Albo jesteś DURNIEM albo takiego udajesz ale to już Twój problem i mniej chlej tempaku to może zrozumiesz co chciałem przekazać!!!!!!


Tępaku pisze się przez "Ę", sprawdź w słowniku ortograficznym.
Czemu sie tak denerwujesz i dlaczego mnie obrażasz
To Ty masz problem i szkoda, że nie wiesz o co w tym chodzi.
A swój moralizatrski przekaz zachowaj dla swojej starej, serdecznie ją pozdrawiam


Tępaku pisze się przez "Ę", sprawdź w słowniku ortograficznym.
Czemu sie tak denerwujesz i dlaczego mnie obrażasz
To Ty masz problem i szkoda, że nie wiesz o co w tym chodzi.
A swój moralizatrski przekaz zachowaj dla swojej starej, serdecznie ją pozdrawiam rozwiń
Avatar
tomasz / 27 grudnia 2009 o 22:04
scrap napisał:
W takim razie najlepsze będą budki, gdzie zapłacisz za paliwo i kupisz lizaka.
Szanowny Tomaszku, z takimi poglądami to można zawędrować tylko do jednego kraju, a dokładnie do ZSRR, gdzie alkoholem
państwo handluje gdzie chce i kiedy chce.
Jeżeli przeraża Cie alkohol na stacji benzynowej to moze równiez nie lubisz czarnych? Pojeździj trochę po Europie, zobaczysz że na prawie każdej stacji jest alkohol..... czyli według Ciebie, po zatankowaniu samochodu nie moge sobie kupić butelki carsberga i wypić go w domu?? :)Gadasz troszkę jak babki z Radio Maryja, Panie MORALISTO-OSZOŁOMIE

Albo jesteś DURNIEM albo takiego udajesz ale to już Twój problem i mniej chlej tempaku to może zrozumiesz co chciałem przekazać!!!!!!
rozumiesz co chciałem przekazać!!!!!! rozwiń
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 o 21:02
tomasz napisał:
ot inteligencja powiatowa w czerep się stukać każe!
W Polsce wszędzie możesz kupić alkohol czy to CPN czy to giełda samochodowa- no tu akurat bez akcyzy! Gdybyś pomyślał "ekonomisto-naukowcu" to byś zrozumiał że nie wszędzie powinien być sprzedawany alkohol a na pewno nie tam gdzie prowokuje to do wykroczenia czy też przestępstwa a co za tym idzie do tragedii!!! Co najciekawsze alkohol zawsze ustawiony jest tak byś go widział gdy płacisz za paliwo i byś miał świadomość że tu go zawsze możesz kupić a szczególnie gdy jesteś na kacu!!!
To może jeszcze wprowadźmy: by sexowne prostytutki skąpo ubrane służyły do mszy, przed każdym hipermarketem złodzieje będą udzielać instruktarzu jak ukraść portfel itp!!! wtedy pojawią się wspaniałe artykuły i prasa będzie miała sensacje!!!
ZACZNIJMY PRZECIWDZIAŁAĆ a nie tyko KARAĆ i szukać winnych!!!!


W takim razie najlepsze będą budki, gdzie zapłacisz za paliwo i kupisz lizaka.
Szanowny Tomaszku, z takimi poglądami to można zawędrować tylko do jednego kraju, a dokładnie do ZSRR, gdzie alkoholem
państwo handluje gdzie chce i kiedy chce.
Jeżeli przeraża Cie alkohol na stacji benzynowej to moze równiez nie lubisz czarnych? Pojeździj trochę po Europie, zobaczysz że na prawie każdej stacji jest alkohol..... czyli według Ciebie, po zatankowaniu samochodu nie moge sobie kupić butelki carsberga i wypić go w domu?? :)Gadasz troszkę jak babki z Radio Maryja, Panie MORALISTO-OSZOŁOMIE


W takim razie najlepsze będą budki, gdzie zapłacisz za paliwo i kupisz lizaka.
Szanowny Tomaszku, z takimi poglądami to można zawędrować tylko do jednego kraju, a dokładnie do ZSRR, gdzie alkoholem
państwo handluje gdzie chce i kiedy chce.
Jeżeli przeraża Cie alkohol na stacji benzynowej to moze równiez nie lubisz czarnych? Pojeździj trochę po Europie, zobaczysz że na prawie każdej stacji jest alkohol..... czyli według Ciebie, po zatankowaniu samochodu nie moge sobie kupić butelki carsberga i wyp... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2009 o 13:56
nie napisał:
Człowieku, o czy ty piszesz.... Złapali nabuzowanego przewodniczącego rady gminy na oczach jego uczniów(urlopowany nauczyciel) i sprawa rozeszła się po kościach. I ilu obrońców za nim stawało... jaki on zasłużony i jacy podli, ci którzy żądają sprawiedliwości.
Chlać każdy może, ale tylko niektórzy za to płacą. I to się szybko nie zmieni, niestety

Po czyich kościach się rozeszła ta sprawa? Zbycho nie jest już nauczycielem, z rady też już wyskoczył. Ciekawe, co teraz porabia?........
yskoczył. Ciekawe, co teraz porabia?........ rozwiń
Avatar
nie / 27 grudnia 2009 o 13:33
Annonim napisał:
Piszę to po raz kolejny: należałoby np. raz w miesiącu lub tygodniu publikować informację o tym, na jakie kary zostali skazani konkretni pijacy zza kierownicy. Może ten sposób w pewnym stopniu zmniejszyłby tę plagę.

Człowieku, o czy ty piszesz.... Złapali nabuzowanego przewodniczącego rady gminy na oczach jego uczniów(urlopowany nauczyciel) i sprawa rozeszła się po kościach. I ilu obrońców za nim stawało... jaki on zasłużony i jacy podli, ci którzy żądają sprawiedliwości.
Chlać każdy może, ale tylko niektórzy za to płacą. I to się szybko nie zmieni, niestety

Człowieku, o czy ty piszesz.... Złapali nabuzowanego przewodniczącego rady gminy na oczach jego uczniów(urlopowany nauczyciel) i sprawa rozeszła się po kościach. I ilu obrońców za nim stawało... jaki on zasłużony i jacy podli, ci którzy żądają sprawiedliwości.
Chlać każdy może, ale tylko niektórzy za to płacą. I to się szybko nie zmieni, niestety rozwiń
Avatar
Annonim / 27 grudnia 2009 o 13:02
Piszę to po raz kolejny: należałoby np. raz w miesiącu lub tygodniu publikować informację o tym, na jakie kary zostali skazani konkretni pijacy zza kierownicy. Może ten sposób w pewnym stopniu zmniejszyłby tę plagę.
Avatar
tomasz / 27 grudnia 2009 o 08:03
scrap napisał:
To,że nas na stacjach jest alkohol nie o znacza wcale, że połowa musi jeździc po pijaku.
Gdyby nie akcyza to twoja babcia nie miałaby emerytury..
Stuknij się najpierw w czerep zanim zaczniesz głupoty wypisywać.

ot inteligencja powiatowa w czerep się stukać każe!
W Polsce wszędzie możesz kupić alkohol czy to CPN czy to giełda samochodowa- no tu akurat bez akcyzy! Gdybyś pomyślał "ekonomisto-naukowcu" to byś zrozumiał że nie wszędzie powinien być sprzedawany alkohol a na pewno nie tam gdzie prowokuje to do wykroczenia czy też przestępstwa a co za tym idzie do tragedii!!! Co najciekawsze alkohol zawsze ustawiony jest tak byś go widział gdy płacisz za paliwo i byś miał świadomość że tu go zawsze możesz kupić a szczególnie gdy jesteś na kacu!!!
To może jeszcze wprowadźmy: by sexowne prostytutki skąpo ubrane służyły do mszy, przed każdym hipermarketem złodzieje będą udzielać instruktarzu jak ukraść portfel itp!!! wtedy pojawią się wspaniałe artykuły i prasa będzie miała sensacje!!!
ZACZNIJMY PRZECIWDZIAŁAĆ a nie tyko KARAĆ i szukać winnych!!!!

ot inteligencja powiatowa w czerep się stukać każe!
W Polsce wszędzie możesz kupić alkohol czy to CPN czy to giełda samochodowa- no tu akurat bez akcyzy! Gdybyś pomyślał "ekonomisto-naukowcu" to byś zrozumiał że nie wszędzie powinien być sprzedawany alkohol a na pewno nie tam gdzie prowokuje to do wykroczenia czy też przestępstwa a co za tym idzie do tragedii!!! Co najciekawsze alkohol zawsze ustawiony jest tak byś go widział gdy płacisz za paliwo i byś miał świadomość że tu go zawsze m... rozwiń
Avatar
scrap / 26 grudnia 2009 o 23:42
??? napisał:
Godzina 22 z minutami, miejscowość Moniaki(lubelskie) - jakiś durny kmiot, bez włączonego oświetlenia, z bocznej nieoświetlonej drogi wyjechał tuż przed moim samochodem (było w nim dwie dorosłe osoby i 18 miesięczne dziecko) Było to bydle trzeźwe??????

Trzeba było zadzwonić na 911
Avatar
??? / 26 grudnia 2009 o 23:39
Godzina 22 z minutami, miejscowość Moniaki(lubelskie) - jakiś durny kmiot, bez włączonego oświetlenia, z bocznej nieoświetlonej drogi wyjechał tuż przed moim samochodem (było w nim dwie dorosłe osoby i 18 miesięczne dziecko) Było to bydle trzeźwe??????
Avatar
scrap / 26 grudnia 2009 o 23:29
tomasz napisał:
Ten sam problem od lat!!!
Pijani kierowcy itd....!
Może ktoś inteligentny zdoła policzyć stacje paliw w całej Polsce gdzie nie jest sprzedawany alkohol!!!!
Nie zajmie mu to zbyt wiele czasu a i do dziesięciu nie musi umieć liczyć!!!
Wiadomo z akcyzy z alkoholu najbardziej bogaci się PAŃSTWO tzn pracownicy budżetówki, przez alkohol cierpi SPOŁECZEŃSTWO czyli robotnicy i biedota- więc po jaką cholerę stworzyć odpowiednie przepisy by zapobiegać alkoholizmu! Niech biedota i zdesperowane społeczeństwo się pogrąża w pijaństwie TWARDOGŁOWI ZAOSTRZĄ PRZEPISY tak


To,że nas na stacjach jest alkohol nie o znacza wcale, że połowa musi jeździc po pijaku.
Gdyby nie akcyza to twoja babcia nie miałaby emerytury..
Stuknij się najpierw w czerep zanim zaczniesz głupoty wypisywać.


To,że nas na stacjach jest alkohol nie o znacza wcale, że połowa musi jeździc po pijaku.
Gdyby nie akcyza to twoja babcia nie miałaby emerytury..
Stuknij się najpierw w czerep zanim zaczniesz głupoty wypisywać. rozwiń