Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 lutego 2010 r.
7:57
Edytuj ten wpis

Sypie i będzie sypać. Ślisko na drogach

0 15 A A

Uwaga kierowcy! Po całonocnych opadach śniegu drogi są bardzo śliskie. A będzie jeszcze gorzej, bo padać ma przez cały dzień.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obfite opady śniegu występują na całej Lubelszczyźnie. Drogi w Lublinie przykrywa kilkucentymetrowa warstwa rozjeżdżonego śniegu. To powoduje, że jest bardzo ślisko.

- Są utrudnienia w ruchu spowodowane opadami śniegu. Na szczęście w ciągu nocy nie doszło do poważniejszych kolizji czy wypadków - informuje dyżurny KW Policji w Lublinie.

Przed godziną 9 doszło do utrudnień na drodze nr 19 w Niemcach. - Kierowca tira chciał zawrócić i zakopał się w śniegu. Pojazd stanął w poprzek drogi. Trasa była zablokowana, ale już udało się ją udrożnić - informują policjanci.

Śnieg z niewielkimi przerwami padał przez całą noc. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewidują, że tak będzie niestety przez cały dzień.

W tej chwili termometry wskazują -3 st. C. W ciągu dnia mogą jednak podnieść się powyżej zera.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
REGIPS / 12 lutego 2010 o 16:46
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!!
Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć [/quote]

[quote name='REGIPS' post='233151' date='12.02.2010, 16:44:55']A powiedz comnie tam prace budowlane w jakistam przedszkolu obchodza w jakichśtam bełżycach???????????????????????????
Avatar
TIR / 12 lutego 2010 o 16:44
~BMW~ napisał:
w Lublinie jest sporo sniegu na szosach.

[center][size=7][color="#FF00FF"]Gdzie są drogowcy z pługami snieżnymi???[/color][/size][/center]

JUZ PO PRACY. A CO SAMOCHODZIK ZA NISKI HA HA...
Avatar
cebularz / 12 lutego 2010 o 16:41
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!!
Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć

mOŻESZ BYĆ SE CEBYLARZEM ALE ODWAL SIĘ OD MOJEGO NICKU
Avatar
cebylarz / 12 lutego 2010 o 15:27
Goguś napisał:
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...

pieprzyć synoptyków!!!!
Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć
Avatar
Goguś / 12 lutego 2010 o 15:18
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...
Avatar
POLO4563 / 12 lutego 2010 o 15:06
Gość napisał:
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km



O tak święta prawda a szczególnie niektóre bogate paniusie samochód terenowy w prezencie od męża z napędem na 4 koła a jedzie 20-30 na godz.,sama jestem kobietą nie mam terenowego tylko zwykły ale duży i dzisiaj miałam przyjemność jechać za miastem za taką ćwiarą. Wiadomo,że nie chodzi o jazdę 100 ale warunki nie były takie złe żeby jechać jak rowerem na spacerze. Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz damulki malujące się w samochodach. jak się zapali zielone światło, zamiast ruszać to wtedy na gwałtu rety rzuca kosmetyki i nie wie co zrobić czy jechać czy stać jaki bieg wrzucić, zawiązać ręce w supełki i o asfalt żeby następnym razem wstała godz wcześniej i wytapetowała się aż będzie wyglądać jak pai patiszon.



O tak święta prawda a szczególnie niektóre bogate paniusie samochód terenowy w prezencie od męża z napędem na 4 koła a jedzie 20-30 na godz.,sama jestem kobietą nie mam terenowego tylko zwykły ale duży i dzisiaj miałam przyjemność jechać za miastem za taką ćwiarą. Wiadomo,że nie chodzi o jazdę 100 ale warunki nie były takie złe żeby jechać jak rowerem na spacerze. Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz damulki malujące się w samochodach. jak się zapali zielone światło, zamiast ruszać to wtedy na gwałtu rety rzuca k... rozwiń
Avatar
dct / 12 lutego 2010 o 14:34
W Puławach też nic nie pada!
Avatar
cebularz / 12 lutego 2010 o 13:57
Kogo to obchodzi, że sypie... Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć!!!!!!
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 13:54
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km
Avatar
ja / 12 lutego 2010 o 11:51
Jak maja nie byc zasniezone drogi w Lublinie i plugi maja nie stac w korkach jak oni wyjezdzaja odsniezac wtedy kiedy ludzie do pracy wyjezdzaja ! te nieroby powinni od 5 czy 6 rano zapier***ac i odsniezac !
wiecej podniecania ze snierzyce a gowno pada ;/
Avatar
REGIPS / 12 lutego 2010 o 16:46
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!!
Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć [/quote]

[quote name='REGIPS' post='233151' date='12.02.2010, 16:44:55']A powiedz comnie tam prace budowlane w jakistam przedszkolu obchodza w jakichśtam bełżycach???????????????????????????
Avatar
TIR / 12 lutego 2010 o 16:44
~BMW~ napisał:
w Lublinie jest sporo sniegu na szosach.

[center][size=7][color="#FF00FF"]Gdzie są drogowcy z pługami snieżnymi???[/color][/size][/center]

JUZ PO PRACY. A CO SAMOCHODZIK ZA NISKI HA HA...
Avatar
cebularz / 12 lutego 2010 o 16:41
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!!
Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć

mOŻESZ BYĆ SE CEBYLARZEM ALE ODWAL SIĘ OD MOJEGO NICKU
Avatar
cebylarz / 12 lutego 2010 o 15:27
Goguś napisał:
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...

pieprzyć synoptyków!!!!
Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć
Avatar
Goguś / 12 lutego 2010 o 15:18
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...
Avatar
POLO4563 / 12 lutego 2010 o 15:06
Gość napisał:
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km



O tak święta prawda a szczególnie niektóre bogate paniusie samochód terenowy w prezencie od męża z napędem na 4 koła a jedzie 20-30 na godz.,sama jestem kobietą nie mam terenowego tylko zwykły ale duży i dzisiaj miałam przyjemność jechać za miastem za taką ćwiarą. Wiadomo,że nie chodzi o jazdę 100 ale warunki nie były takie złe żeby jechać jak rowerem na spacerze. Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz damulki malujące się w samochodach. jak się zapali zielone światło, zamiast ruszać to wtedy na gwałtu rety rzuca kosmetyki i nie wie co zrobić czy jechać czy stać jaki bieg wrzucić, zawiązać ręce w supełki i o asfalt żeby następnym razem wstała godz wcześniej i wytapetowała się aż będzie wyglądać jak pai patiszon.



O tak święta prawda a szczególnie niektóre bogate paniusie samochód terenowy w prezencie od męża z napędem na 4 koła a jedzie 20-30 na godz.,sama jestem kobietą nie mam terenowego tylko zwykły ale duży i dzisiaj miałam przyjemność jechać za miastem za taką ćwiarą. Wiadomo,że nie chodzi o jazdę 100 ale warunki nie były takie złe żeby jechać jak rowerem na spacerze. Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz damulki malujące się w samochodach. jak się zapali zielone światło, zamiast ruszać to wtedy na gwałtu rety rzuca k... rozwiń
Avatar
dct / 12 lutego 2010 o 14:34
W Puławach też nic nie pada!
Avatar
cebularz / 12 lutego 2010 o 13:57
Kogo to obchodzi, że sypie... Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć!!!!!!
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 13:54
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km
Avatar
ja / 12 lutego 2010 o 11:51
Jak maja nie byc zasniezone drogi w Lublinie i plugi maja nie stac w korkach jak oni wyjezdzaja odsniezac wtedy kiedy ludzie do pracy wyjezdzaja ! te nieroby powinni od 5 czy 6 rano zapier***ac i odsniezac !
wiecej podniecania ze snierzyce a gowno pada ;/